Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.652.697
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Možda PS4 nema drivere za nju?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

a što mislite o g430 (2 god stare) s dodatnim navlakama,kutijom,papirima,sve..? za 270?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Iamdanny kaže...

a što mislite o g430 (2 god stare) s dodatnim navlakama,kutijom,papirima,sve..? za 270?

 Ne vrijedi ni blizu. Večina ih uništi za dvije godine.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Iamdanny kaže...

a što mislite o g430 (2 god stare) s dodatnim navlakama,kutijom,papirima,sve..? za 270?

 200 max i kao takve ako nisu nigdje mehanički oštećene...za tu lovu je to dobar buy...imao/slušao/proslijedio dalje 

https://www.youtube.com/watch?v=21kGmCsJ5ZM
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Over ear headset do 700 kn?

Nece meni drina biti kapija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
BulletFox kaže...

Over ear headset do 700 kn?

 cloud alpha

hvalabok

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Tražim novi gaming headset, budzet mi je oko 700kn. Za oko mi zapadaju Hyperx Cloud Alpha, znate li nešto o njima, vrijede li te novce, ili ima neka bolja jeftinija, ili skuplja opcija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Post iznad tvoga. XD

 

Ako mora biti headset, za te novce teško ćeš naći bolje. Ako ne mora imati mikrofon, solidan je npr Audio Technica ATH-M40X.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Moze preporuka slusalica za 500-600 kn ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Ziga_ST kaže...

Moze preporuka slusalica za 500-600 kn ?

 HyperX Cloud Pro.

Twitter: @191x7
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

hmm... Frend mi koristi tocno te audio technica i kaze da mu za gaming ne pasu, da  ih je uzeo za audio reprodukciju...

 

16 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Frend ti nije baš jasan, ako nešto ima dobar zvuk dobro je i za glazbu i za igre i za sve ostal os zvukom.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pa, vrijedi više nego Pro jer malo bolje zvuči, a sad dali vrijedi 170, 70 ili 270 više - to ovisi o tome koliko si tko što može priuštiti.

Twitter: @191x7
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Evo, opet ja

PONOVNO se dvoumim izmedju dva para, Cloud Alpha i Cloud II. Cijena im je ista, Alpha ima neki dual chamber drivers, Cloud II ima 7.1 virtual surround, valor ear cushionse...

kaj je bolje? puno je to novaca pa si zelim 'zet kaj je najbolje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Bolji je Cloud Alpha ako ti je bitan zvuk.

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ja sam se isto dvoumio izmedju Cloud Alpha i Cloud II. Ali s obzirom da su II starije i taj 7.1 je nebitan uzeo sam Alpha. Koristim ih vec mjesec dana, zvuk je super, kao sto je 90% ljudi reklo. Jedina zamjerka je sto nakon pola sata, sat nosenja malo se usi zagriju i osjeca se mala nelagoda, dok je vecina recenzija rekla da cloud II nema ovaj problem. Po meni, to nije neki minus, ali je prisutan. A zamjenske jastucice mozes uzeti na ebay, mislim da je neko pisao na forumu, da pasu od brainwavz hm5. Ako se ode na reddit forum hyperx vidi se da 99% ljudi koji se pozalilo, je dobilo nove, zamjenske jastucice od kompanije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Svi Cloud modeli osim Core i Stinger, ako se ne varam, dolaze s dva para jastučića (pliš-tkanina i umjetna koža).

Brainvawz HM5 jastučići su najbolja nadogradnja koja se na tim headsetim može napraviti jer su deblji od originalnih.

Twitter: @191x7
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Alpha  ne dolazi sa dodatnim jastucicima.

 

12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Ja nisam dobio ni s cloud pro gaming dodatne jastucice.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Uzeo sam nedavno Cloud Alphu pošto sam potrgao kabel na starim G430 (imam ih od 2013.) Spojim Cloudice na matičnu i prvi dojam užaš, zvuk glazbe puno puno gori od G430. Malo sam prčkao po Realtekovom equalizeru, ali nikako da ih dovedem na razinu G430. Zatim sam ih spojio na Logitechu USB zvučnu i paf, zvuk je 3 put bolji nek preko matične. Jel bi imalo smisla kupit kakvu USB zvučnu tipa Asus Xonar? Ova Logitechova dosta stišava zvuk, a i ne želim imat LGS instaliran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lil Dice kaže...

Uzeo sam nedavno Cloud Alphu pošto sam potrgao kabel na starim G430 (imam ih od 2013.) Spojim Cloudice na matičnu i prvi dojam užaš, zvuk glazbe puno puno gori od G430. Malo sam prčkao po Realtekovom equalizeru, ali nikako da ih dovedem na razinu G430. Zatim sam ih spojio na Logitechu USB zvučnu i paf, zvuk je 3 put bolji nek preko matične. Jel bi imalo smisla kupit kakvu USB zvučnu tipa Asus Xonar? Ova Logitechova dosta stišava zvuk, a i ne želim imat LGS instaliran.

 

Koliko para imaš za zvučnu ?

Ovo bi ti bilo idealno

 

fiio e10k

 

 

Ili možda ovo što imam ja upareno sa Cloudicama.

 

FX Audio DAC-X6

 

Drugi uređaj nudi više opcija ali ga moraš naručit iz kine i čekaš nekih 15-20 dana da dođe do tebe.

Sa carinom u konačnici te izađe 580kn.

fiio e10k je 79e i dođe puno brže iz Njemačke.

 

 

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ma mislio sam nešto jeftinije samo da je na razini s ovom Logitechovom. Xonar U3 - 230kn? Kakav ti je zvuk na tom FX-u uspoređujući s matičnom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lil Dice kaže...

Ma mislio sam nešto jeftinije samo da je na razini s ovom Logitechovom. Xonar U3 - 230kn? Kakav ti je zvuk na tom FX-u uspoređujući s matičnom?

 

Zvuk je nebo i zemlja.

Slušanje glazbe je užitak u odnosu na integrušu na kojoj su te slušalice toliko tihe da je to stvarno očajno.

Sad sviraju onako kako sadržaj koji slušaš i zvuči, prije je to bilo bez bassa i zamrljano, ne žalim tih parsto kuna ni malo.

 

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lil Dice kaže...

Ma mislio sam nešto jeftinije samo da je na razini s ovom Logitechovom. Xonar U3 - 230kn? Kakav ti je zvuk na tom FX-u uspoređujući s matičnom?

 Ne znam za U3 ali s Xonar DGX Cloudice rasturaju na postavki za 32-64 Ohm slušalice.

Nije mi poznato zašto ti na Realtek ALC887 loše zvuče, meni na ALC892 čisto OK iako je na Xonaru osjetno glasnije i malo manje šuma.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 Ne znam za U3 ali s Xonar DGX Cloudice rasturaju na postavki za 32-64 Ohm slušalice.

Nije mi poznato zašto ti na Realtek ALC887 loše zvuče, meni na ALC892 čisto OK iako je na Xonaru osjetno glasnije i malo manje šuma.

 

Spoji Cloudice na to pa ćeš vidit zašto.

Ja sam imao i 32ohma slušalice pa su bile tihe, a kamoli ove Cloudice, užas živi.

Nije loše neki AMP jeftini nabavit pa probatu kombinaciji sa tom integrušom.

Za neki doživljaj sigurno treba bolje od ALC887.

9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ipak sam odustao od Cloudica, vraćam ih. Još jedna mana koju sam primjetio da nakon 2+ sati me počne bolit ispod ušiju i čeljust za popi*dit. Ne znam sad kaj da uzmem? G433, G Pro, Arctis 5? Mora biti headset obavezno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lil Dice kaže...

Ipak sam odustao od Cloudica, vraćam ih. Još jedna mana koju sam primjetio da nakon 2+ sati me počne bolit ispod ušiju i čeljust za popi*dit. Ne znam sad kaj da uzmem? G433, G Pro, Arctis 5? Mora biti headset obavezno.

 G433 su G Pro sa DTS Headphone X...Arctis isto.

 

...ubiti treba ti G233 pošto već imaš staru zvučnu sa DTS-om

https://www.youtube.com/watch?v=21kGmCsJ5ZM
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 16:24 (ZGamer).
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Aha, sad tek skužio da G Pro nije USB. Uzeo bih nešto da ima zvučnu, ova od G430 je ipak stara skoro 5 godina, da ne odapne taj vrag onda sam u k. Mislim da ću onda G433, to mi je najsigurnija kupnja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Prvi put vidim da neko sa Cloudica ide na Logitech, u 99% slucajeva je obrnuto 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice