Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.658.956
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
hahhaajaads kaže...

Prvi put vidim da neko sa Cloudica ide na Logitech, u 99% slucajeva je obrnuto 

 

Ma i ja sam bio na Cloudicama 2, pa na obicnima core, sve rasprodao i sada sam na Logiju G230...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Lil Dice kaže...

Ipak sam odustao od Cloudica, vraćam ih. Još jedna mana koju sam primjetio da nakon 2+ sati me počne bolit ispod ušiju i čeljust za popi*dit. Ne znam sad kaj da uzmem? G433, G Pro, Arctis 5? Mora biti headset obavezno.

 https://www.mall.hr/gaming-slusalice/sennheiser-slusalice-gsp-300?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click&tab=reviews

 

imam osobno cloud2 i slazem se da nisu nas udobne kako neki ovdje vole prikazat da ih nose cijeli dan bez da znaju da su im na glavi, imaju dosta izrazen claming force ali mozes ih rastegnut na jastuk preko noci, jos nisam to probao ali neki kazu da pomaze

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
roby27 kaže...

imam osobno cloud2 i slazem se da nisu nas udobne kako neki ovdje vole prikazat da ih nose cijeli dan bez da znaju da su im na glavi, imaju dosta izrazen claming force ali mozes ih rastegnut na jastuk preko noci, jos nisam to probao ali neki kazu da pomaze

Cak sam ih znao nosit po cijeli dan i nisu me stiskale za glavu, veci je problem bio kada je vruce i kada se znojis, onda te krenu uske od slusalica zezat (probao i s platnenim i s koznim, isto je)  pa te usi svrbe i nakon toga pocnes osjecat nelagodu tj. bol oko usiju...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2018 3:39 (Tomo53nja).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
roby27 kaže...

 

imam osobno cloud2 i slazem se da nisu nas udobne kako neki ovdje vole prikazat da ih nose cijeli dan bez da znaju da su im na glavi, imaju dosta izrazen claming force ali mozes ih rastegnut na jastuk preko noci, jos nisam to probao ali neki kazu da pomaze

 Ja imam ogromnu glavu za Cloud i moram ih držati skroz izvučene, ali me ne muči clamming force. Oko tog pritiskanja drastično ti pomognu udobniji jastučići. Brainwavz HM5.

 

Tomo53nja kaže...

Cak sam ih znao nosit po cijeli dan i nisu me stiskale za glavu, veci je problem bio kada je vruce i kada se znojis, onda te krenu uske od slusalica zezat (probao i s platnenim i s koznim, isto je)  pa te usi svrbe i nakon toga pocnes osjecat nelagodu tj. bol oko usiju...

 To kod original earpada, s HM5 padovima je drugačije.

 

 

https://www.brainwavzaudio.com/collections/headphone-pads

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...

 To kod original earpada, s HM5 padovima je drugačije.

 

 

https://www.brainwavzaudio.com/collections/headphone-pads

 U vezi tih HM5, znas i sam vjerojatno da memory pjena sama po sebi ima svojstvo zagrijavanja(dokazano na madracima i nadmadracima zato su sad poceli stavljani gel jezgru) tako da takav materijal bi trebalo izbjegavati, najbolje da je latex jer je takav materijal prozracan sam po sebi, jel ima mozda takvih HM5?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

HyperX Cloud Stinger je best buy za te novce, nemozes s tim fulat

11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Bog ekipa, razmišljam o nekom Usb gaming headsetu, snimio sam Steelserie arctis 5 za cc730kn.

 

Izgleda da su u samom vrhu po svim recenzijama, ima li ih tko, ili je bar probao/la?

 

Možda bi uzeo i Hyperx cloud 2, kakvi su dojmovi s njima, ima li smisla usporedit s Arctisom?

 

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav! Nabavio sam HyperX Cloud Alpha koje su k'o Cloud 2 za igranje, slušanje glazbe i gledanje filmova i serija. Nevrjerojatno su udobne (malo se. znoje uši posto je ljeto, ali meni ne smeta), odlicne su kvalitete, odličan zvuk, 10/10 preporucam. Platio sam ih u Linksu 770kn, popušio sam 50 kn jer nije bilo preko web shopa, ali klinac sam pa nemrem još prek interneta kupovat :-)

15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Vlasnici Hyper X Cloud 2

koji vam se firmware aktualan? meni kaže da je 030 vec na slušalicama, nedavno uzeo nove, a software želi nadograditi na 010 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav ekipa. Ima skoro 3 godine otkad sam tu na preporuku (oko 300 kn) nabavio coolermaster storm ceres 300. E sad već su se prilično raspale i trebale bi mi nove. Koliko sam pohvatao ovo što se piše, praktički za svaki cjenovni rang (osim najjeftinijeg) najbolja preporuka je hyperx. Pošto bi sad išao na malo skuplje i kvalitetnije (to mi je pogotovo bitno jer su ove koje sad imam sama plastika) malo sam gledao pa da nabacim par komada.

 

cloud stinger - nešto jeftinija varijanta

cloud pro gaming - nešto skuplja varijanta

cloud alpha - koliko sam shvatio novija generacija od ovih iznad(?), ali je neka akcija pa su još jeftinije

 

Vidim da ljudi pišu da su neudobne, nisam imao nekih problema kod ovih svojih tako da valjda nije toliko loše...?

Koliko vidim ova 2 skuplja modela imaju samo 1 konektor i za mic i za slušalice što mi odgovara jer na laptopu imam samo 1 utor.

Slobodno dodajte ako ima išta bolje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 9:16 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
AirLive kaže...

Pozdrav ekipa. Ima skoro 3 godine otkad sam tu na preporuku (oko 300 kn) nabavio coolermaster storm ceres 300. E sad već su se prilično raspale i trebale bi mi nove. Koliko sam pohvatao ovo što se piše, praktički za svaki cjenovni rang (osim najjeftinijeg) najbolja preporuka je hyperx. Pošto bi sad išao na malo skuplje i kvalitetnije (to mi je pogotovo bitno jer su ove koje sad imam sama plastika) malo sam gledao pa da nabacim par komada.

 

cloud stinger - nešto jeftinija varijanta

cloud pro gaming - nešto skuplja varijanta

cloud alpha - koliko sam shvatio novija generacija od ovih iznad(?), ali je neka akcija pa su još jeftinije

 

Vidim da ljudi pišu da su neudobne, nisam imao nekih problema kod ovih svojih tako da valjda nije toliko loše...?

Koliko vidim ova 2 skuplja modela imaju samo 1 konektor i za mic i za slušalice što mi odgovara jer na laptopu imam samo 1 utor.

Slobodno dodajte ako ima išta bolje.

 u tom cijenovnom rangu nemaš nešto bolje od cloud alpha

da ideš na nešto bolje i kvalitetnije, morao bi dati skoro pa još toliko da bi dobio "nešto" bolje, a i to je diskutabilno

 

sa cloud alpha ne možeš fulati, odličan build, kvalitetno napravljene, super zvuka za gaming headset, i izgledaju normalno za radliku od nekih nakaradnih gaming headseta

preporuka za njih topla, pogotovo jer su jeftinije od cloud pro gaming (koje su serija prije alpha), a alpha je navodno bolja od prve i druge serije cloudica

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav, ne znam da li je ovo prava tema, ali na Func HS-260 su mi se poderali kožni jastučići, a nigdje ne mogu naći druge, pa ako može pomoć gdje nabaviti jastučiće, hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
XxProgameRxX kaže...

Pozdrav, ne znam da li je ovo prava tema, ali na Func HS-260 su mi se poderali kožni jastučići, a nigdje ne mogu naći druge, pa ako može pomoć gdje nabaviti jastučiće, hvala.

 Saznaj dimenzije jastučića pa ćemo naći neke.

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Evo dimenzija

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Možda bi ti ovi pasali:

https://www.brainwavzaudio.com/collections/headphone-pads/products/headphone-memory-foam-earpads-xl-size-velour

Malo je šira rupa za uho, ali bitne su vanjske dimenzije zbog nalijeganja na slušalice.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Dali se isplati uzeti Hyperx cloud Flight ili nema neke razlike naspram Cloud 2 osim što su bežićne,koristio bih ih nahviše na PS4

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Glavna razlika i jeste u tome što su Flight bežične. Ako ti ne treba bežičnost, svakako su žične bolji izbor.

 

 

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav,

 

Trebao bi neke slušalice, vecinom samo za igranje pubga, i nesto malo muzike.

 

Trenutno imam neke full jeftine skype slušalice i ne cujem pola neprijatelja koji mi dolaze,

Npr.moji kolege u squadu cuju u daljini auto, ja ne.

 

Mislio sam nešto tipa cloud stinger ili nesto takvo.

Mislio sam dati za slušalice do nekih 350kn.

 

Imam integriranu zvucnu, mislite li da je dovoljno dobar i glasan zvuk ili

Bi trebao nabaviti nesto tipa Asus xonar u3 (nemam više pci slotova).

 

Vidim da cak ima i nekakvih 7.1 slušalica od speedlinka i trusta po slicnim cijenama,

Jel valjaju šta te slušalice?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Cloud Stinger ti je više-manje najniži segment slušalica ispod kojeg ne trebaš ni razmatrati ako igraš kompetitivne pucačine.

 

Na integriranoj bi ti zvuk bio OK, ali s nečim poput u3 bi bio još i bolji, pa možda čak i s običnom jeftinom usb zvučnom s ebaya.

 

Te 7.1 slušalice za sitne pare ne vrijedi ni gledati. 7.1 ti je u biti softverski fičer kojeg vrlo lako dodaš nekim (besplatnom) softverom tipa Razer Surround.

Na USB slušalicama 7.1 zvuk ti je ostvaren pomoću upravljačkog programa (drivera) za USB zvučnu.

Xonar U3 također ima neki virtualni 7.1, mislim da je Dolby Surround neki.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Znaci u3 ili neko pojacalo za slušalice bi se isplatilo uzeti, osjetna je razlika?

 

Jel bi se ta razlika uopce vidjela na ovima od 350kn?

 

Ili da zbrojim lovu od slušalica i pojacala/zvucne pa uzmem skuplje slušalice?

 

Koja bi tvoja preporuka bila kaj da napravim?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Moja preporuka bi bila da uzmeš neki od Clouda iznad Stingera, koristiš tako neko vrijeme a u međuvremenu ušparaš za neki bolji izvor zvuka (AMP/DAC).

 

Na Stingeru bi bilo malo bolje s boljim izvorom, ali na boljem (npr Cloud Pro ili Cloud Alpha) bi bilo još bolje (s tim istim izvorom).

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

https://www.muziker.hr/behringer-ha-400-microamp

 

Sta mislis o ovakvom nekakvom pojacalu?

 

Ili dta bi preporucio od pojacala ili zvucne u tom ulaznom segmentu, eksterno jer nemam mjesta za interno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Valjaju li ove Sony DR-GA500 gaming za 499 kn na akciji ili su i od njih bolje HyperX Cloud Alpha? 

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
vex3855 kaže...

https://www.muziker.hr/behringer-ha-400-microamp

 

Sta mislis o ovakvom nekakvom pojacalu?

 

Ili dta bi preporucio od pojacala ili zvucne u tom ulaznom segmentu, eksterno jer nemam mjesta za interno

 Mislim da ne trebaš takvo nešto. Ne trebaš samo dobar AMP, treba ti i dobar DAC. Najbolje neki combo unit, AMP/DAC u jednom.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
191x7 kaže...
vex3855 kaže...

https://www.muziker.hr/behringer-ha-400-microamp

 

Sta mislis o ovakvom nekakvom pojacalu?

 

Ili dta bi preporucio od pojacala ili zvucne u tom ulaznom segmentu, eksterno jer nemam mjesta za interno

 Mislim da ne trebaš takvo nešto. Ne trebaš samo dobar AMP, treba ti i dobar DAC. Najbolje neki combo unit, AMP/DAC u jednom.

 

Prelazim na ryzen i ploču sa dobrom zvučnom i ne trebam više FX-a te ga dam za 400kn ako neko hoće.

U Europi ga nema, a bgmi nema ni bolji uređaj za te pare, mene je izašao cca 600kn i svakoga tko ga želi iz kine naručit će izaći toliko, pa stoga mislim da je cijena poštena.

 

11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Imas mozda link fx-a, jer nemam pojma kaj je to, pa da ga pogledam :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
vex3855 kaže...

Imas mozda link fx-a, jer nemam pojma kaj je to, pa da ga pogledam :)

 

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Mislim da cu ipak prvo ici na nesto kvalitetnije slušalice, pa cu na nekoj drugoj placi uzeti amp/dac ukoliko uopce bude potrebno

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice