Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice izdvojena tema

poruka: 4.798
|
čitano: 1.222.621
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Pozdrav ljudi,

 

Trebao bih preporuku za mehaničku tipkovnicu. Htio bih MX brown i da bude velika. Tj da gumbi budu veliki, nemora imati numpad. Mora imati HR tisak. Cijena 700-1200kn

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.9.2017 14:22 (Jones1234567).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Gdje mogu (povoljno) naručiti keycapse kompatibilne s Cherry MX switchevima, crne s bijelim slovima?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Hvala na prijedlogu

 

Uzeo sam MS Industrial THUNDER PRO.

 

Ovo mi je prva mehanička tipkovnica tako da nemam neka iskustva kakva je.

 

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
191x7 kaže...

Gdje mogu (povoljno) naručiti keycapse kompatibilne s Cherry MX switchevima, crne s bijelim slovima?

 

https://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=cherry+mx+keycaps&initiative_id=RS_20170908014121

 

druga opcija ti je ebay

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.9.2017 10:41 (Fanu).
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

trazim mehanicku tipkovnicu normalne velicine, da ima sve tipke kao i na obicnoj, mehanizam brown ili silent, da ima RGB osvijetljenje, veliki enter i HR layout.

znaci najobicnija tipkovnica i bez previse drugih tipki kao npr roccat arvo ili isku.

kakva je ova Fnatic Rush?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
peacock kaže...

trazim mehanicku tipkovnicu normalne velicine, da ima sve tipke kao i na obicnoj, mehanizam brown ili silent, da ima RGB osvijetljenje, veliki enter i HR layout.

znaci najobicnija tipkovnica i bez previse drugih tipki kao npr roccat arvo ili isku.

kakva je ova Fnatic Rush?

 

 u kojem cjenovnom rangu?

 

logitech g413?

CARPE DIEM
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Jeli ROCCAT Suora jos uvijek BB do 700kn ili ima sad nesto bolje?

Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Imas fnatic rush i malo skuplju masterkeys pro l koje obje imaju cherry mx switcheve, a roccat ima repliku TTC switcheve. Mx cherry glase kao bolji switchevi i ako su vec iste ili slicne cijene bolje ici na verziju sa cherry switchevima.
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

trazim tipkovnicu jako dobru..cijena nije bitna...trazio sam u hrvatskoj corsair k95 rgb platinum brown switch al nema je nigdi..ima u nekom telebit ducanu u zgu

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
djigibao kaže...

Jeli ROCCAT Suora jos uvijek BB do 700kn ili ima sad nesto bolje?

uglavnom da

 

imas sada dosta "jeftinih" tipkovnica koje nisu uopce lose, recimo Modecom, Speed Link, Ozone, MS i slicno, uz naravno logitech, cooler master roccat i takve brendove

 

probao sam cherry, kbt, greetech, topre i kailh switcheve i meni osobno nema nikakve razlike u tipkanju kod istih "boja" switcheva, osim zvucne, tipkovnice su bile roccat, logitech, cooler master, gskill, ozone i modecom

 

blue mi je preglasan, brown i red su mi bili najtisi

 

imam ti doma modecom i ozone strike battle, pa se javi na PM ako si iz zg, mozemo se nesto dogovoriti da probas ako hoces dan dva na njima raditi prije kupnje

 

sretno

 

 

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Fnatic rush ti je jako sična tipkovnica samo nema tako "goli" dizajn kao Suora. Meni je recimo to minus kod suore jer mi kabel zna zapet ispod tike i takve stvari. Sad sve ovisi šta tebi više odgovara. Mislim da se s jednom ni drugom ne može pogriješit. Suora ti dolazi mislim samo sa brown, dok Rush imas u Red, Red Silent i Brown verziji ak se ne varam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
djigibao kaže...

Jeli ROCCAT Suora jos uvijek BB do 700kn ili ima sad nesto bolje?

 Logitech G413, doduše nekih 50kn preko toga.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

E i ovu fnatic rush možete dobit za 550 kn sa bugovim kuponom koji je nalazi u novom broju za ovaj mjesec.

EDIT:

Također ju možete naručit sa službene fnatic stranice i imate free shipping. Dođe vas nekih 580kn i dostave vam tipkovnicu pred vrata.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 22:30 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Ne bih htio sa crvenim osvijetljenjem (plavo ili bijelo), volio bi imat one tipke za pojacat/smanjit volumen, ne igram igre i htio bi imat sto tise tipke.
Sirina tipkovnice nesmije biti preko 45cm (po mogucnosti i kraca tj. tkl).
Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

A onda ti je Suora pravi pick. Šteta šoo je sad uzimaš a 700kn pošto je prije koji mjesec bila nekih 500kn u linksu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

2 modela su, siva ima bijelo osvjetljenje, 45g sile i aktuacija na 1.5mm. Tiši i brži MX brown. Prednost je i taj što se kod njih LEDica ugrađuje u sredinu tipke pa su simboli veliki, a light bleeda nema. Probaj negdje u trgovini malo tipkati. Ja više neidem na Cherry.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

oce ko pomoc? di mogu nac corsair k95 rgb platinum brown switch?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ovdje

I nikako ne vrijedi 1600kn.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
AmonZero kaže...

Fnatic rush ti je jako sična tipkovnica samo nema tako "goli" dizajn kao Suora. Meni je recimo to minus kod suore jer mi kabel zna zapet ispod tike i takve stvari. Sad sve ovisi šta tebi više odgovara. Mislim da se s jednom ni drugom ne može pogriješit. Suora ti dolazi mislim samo sa brown, dok Rush imas u Red, Red Silent i Brown verziji ak se ne varam.

 pozdrav, jel valja sta ta fnatic rush za cijenu? gledao sam izmedu te, hyperx alloy fps i cm quickfire XTi (akcija 650kn)

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Što sam ja pogledao review-e, ljudi su super zadovoljni. Ja je čak planiram uzet ak za Black Friday ne nađem nešto bolje za sličnu cijenu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
AmonZero kaže...

Što sam ja pogledao review-e, ljudi su super zadovoljni. Ja je čak planiram uzet ak za Black Friday ne nađem nešto bolje za sličnu cijenu.

 ma ja isto ganjam sada neku mehanicku tipkovnicu, uvijek sam bio na onim jeftinim membranskim; usao malo u research i doslovno ih milion ima, nikako da se odlucim za koju. cekam neku akciju brutalnu pa da uskocim

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Imaš ju sada za 550 sa bugovim kuponom ili direktno sa fnatic shopa za 580kn s besplatnom dostavom. Kad gledaš isto dođe kad uzmeš u obzir da treba i bug kupit. Samo kod fnatica moš 100% bit siguran da ih imaju na lageru, nemaju naijepljene HR znakove i moš birat layout.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

cini mi se da cu i ja cekati black friday, zaljepio sam se nesto za ovu hyperx alloy fps, odlicne reviewe ima i izgledom mi pase, jeftinije nista drugo ne mogu naci. cm masterkeys pro l, s su preskupe. fnatic rush mi je OK, to ce mi bit zadnji izbor

steta sto hyperx nema direktan shipping s njihove stranice kao fnatic

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 22:49 (Riki19).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Pitaju me žene iz jedne firme ima li kupiti tipkovnica sa dijakriktičkim znakovima ?

Gazda im je kupio logitech fine tipkovnice ali nemaju na njihovo čuđenje šđčćž pa su popiydile 

Mislim, imaju ali nema oznaka.

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 23:43 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

preporuka za tipkovnicu, da je hr layout, i da je bez numpada. do nekih 400-500 kn. moze bit i mehanicka, ali ne mora

Dobra vila mi je ispunila dvi zelje, treci put nisan moga
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Može preporuka mehaničke tipkovnice za 100tinjak eura? Po mogućnosti Cherry MX Red switchevi, hvala.

BF4: hrv_hrciii
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Hrci kaže...

Može preporuka mehaničke tipkovnice za 100tinjak eura? Po mogućnosti Cherry MX Red switchevi, hvala.

 Das Keyboard 4 S, Coolermaster Masterkey S, L, Pro M, Modecom Volcano Gamer, Lanparty, Roccat Suora

 

redosljed je random 

 

imam jednu od navedenih viska, pa mi se javi na PP, da se ne reklamiram tu 

16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ima netko iskustva ili nesto pametno za napisat o TT eSports POSEIDON?

Ovaj vikend je u Linksu akcija (500kn) pa ako nije losa mogla bi se ubost za ovu cifru, ha

Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ima netko iskustva sa MS Thunder Pro mehaničkom tipkovnicom?

 

Frend prodaje svoju korištenu oko mjesec dana jer je kupio laptop i nema više komp, pa mu stoji doma. Do sad nisam imao doticaja sa mehaničkim tipkovnicama uopće, ali na prvu mi se jako dopada. Ugodno mi je pisati na njoj, čak mi bolje leži od moje CM Octane, a i on sam kaže da ga je ugodno iznenadila jer nije od MS-a očekivao da će biti tako dobro.

 

Inače nisam razmišljao o kupovini nove tipkovnice, ali ovu mogu dobiti jako povoljno (nova je oko 400 kn), pa zato pitam dal se isplati uzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice