Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.178.833
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ljudi, vidim da Edigital nudi g403 po novom za 417 kn (sljedeća cijena je 483 u Protisu), pa me zanima zna li netko može li se miš u slučaju reklamacije slati direkt nekom Logitechovom servisu ili podružnici kako bih zaobišao pizdarije s Edigitalom

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Bok svima. Već duže vrijeme ignoriram jedan problem sa mišem, pa ću idučom prilikom rješiti isti. Naime imam neki genius miš, old skul, 2 tipke i skrol. I skrol mi nikako ne radi, tj ponekad ga moram pošteno zavrtjeti da bi malo reagirao. Tako da skrolanje zaobilazim ... Kupio bi neki old skul miš, 2 tipke i skrol. Može na USB, nikako ne wireless čudo. Klasičan old skul miš, čim klasičniji to bolje. Ali da baš skrol kotačić ne otiđe odmah, a da nije opet jako labav i jako tvrd za skrolanje. Nekako gledam Logitech i za oko su mi zapeli Logitech M100 i M220. Jel' jesu oni k čemu? Vrijedi li potegnuti na M220 ili je M100 dosta?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

pozdrav,

da li moze preporuka za gaming mis do oko 200kn. Znam da ce to mozda biti teze za pronaci ali ne treba biti nesto extra karakteristika. Ugl za cs:go. Moze i neki strani shopovi da se moze naruciti online. 

hvala svima.
p.s. trenutno koristim neki bezicni Logitech kojemu se scroll pokvario nakon 3tjedna

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
0mnia_x kaže...

pozdrav,

da li moze preporuka za gaming mis do oko 200kn. Znam da ce to mozda biti teze za pronaci ali ne treba biti nesto extra karakteristika. Ugl za cs:go. Moze i neki strani shopovi da se moze naruciti online. 

hvala svima.
p.s. trenutno koristim neki bezicni Logitech kojemu se scroll pokvario nakon 3tjedna

Za ovu cijenu super mis klik

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Imaš i onaj MODECOM Volcano MC-GMX4 koji svi hvale za 200 kn još dva dana u Linksu.

7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

vidim da je MODECOM Volcano MC-GMX4 nedostupan u Linsku, mozda su rasprodani :/ .. Tako da cu se najvjerojatnije odluciti za Sharkoon Shark Force.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Rade pricekaj, nenarucuj bezveze iz zurbe!l
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

okaay.. Poslala sam Linksu upit 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
0mnia_x kaže...

okaay.. Poslala sam Linksu upit 

Ako nemaju slobodno uzmi Sharkoona, neces se pokajati. Ja ga imam evo vise od godinu dana i super sam zadovoljan, iznenadio me koliko je dobar za (tada) 150kn

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.3.2017 17:49 (ibme74).
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

odluka je pala ipak na Logitech G300s

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Sto su odgovorili na upit za Modecom? Planiram ga uzeti ali vidim da ga nema na lageru nigdje.

7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

evo odg:

Navedeni artikl nam trenutno nije dostupan za ni jednu vrstu narudžbe. Ukoliko će postati dostupan na web stranici onda ćete moći napraviti web narudžbu.


Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Opet u potrazi za novim mišem.....
Razmišljam trenutno o ss rival 100 pa me zanimaju vaša iskustva. Igram primarno csgo. Trenutno koristim zowie ec2 koji je super precizan i udoban u ruci ali eto, nakon par mjeseci pokušaja navikavanja jednostavno vidim da mi ne leži i da nemam kontrolu nad njime. Teško mi je reći jel problem u tvrdom kliku (novi zowiji koriste huano switcheve) ili jednostavno u veličini/tezini miša. Paralelno imam i logi g100 s kojim na prvu imam super kontrolu i performance (iako u ruci i nije toliko udoban ali ništa strasno - palm grip koristim i imam jaaaakooo malu ruku) no već je malo stariji i glideri su otišli i ponekad zna jednostavno flickat senzor u pm pri naglim pokretima na običnoj crnoj ss qck podlozi, nešto što se sa zowijem nikad nije dogodilo. Imam iskustva i sa drugim misevima u prošlosti ali je predavno bilo da ikakve zaključke donesem šta se csgo tiče. G9x mi je zlo zbog oblika, g500 i slicne di palac ne može do podloge jednostavno ne preferiram i tako...ss kinzu v2 mi je što se tiče kontrole bio super unatoč nekim sitnim problemima sa senzorom(akceleracijom).
Mislite li da bi rival 100 bio dobar odabir?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
TheExaltedOne kaže...
Opet u potrazi za novim mišem.....
Razmišljam trenutno o ss rival 100 pa me zanimaju vaša iskustva. Igram primarno csgo. Trenutno koristim zowie ec2 koji je super precizan i udoban u ruci ali eto, nakon par mjeseci pokušaja navikavanja jednostavno vidim da mi ne leži i da nemam kontrolu nad njime. Teško mi je reći jel problem u tvrdom kliku (novi zowiji koriste huano switcheve) ili jednostavno u veličini/tezini miša. Paralelno imam i logi g100 s kojim na prvu imam super kontrolu i performance (iako u ruci i nije toliko udoban ali ništa strasno - palm grip koristim i imam jaaaakooo malu ruku) no već je malo stariji i glideri su otišli i ponekad zna jednostavno flickat senzor u pm pri naglim pokretima na običnoj crnoj ss qck podlozi, nešto što se sa zowijem nikad nije dogodilo. Imam iskustva i sa drugim misevima u prošlosti ali je predavno bilo da ikakve zaključke donesem šta se csgo tiče. G9x mi je zlo zbog oblika, g500 i slicne di palac ne može do podloge jednostavno ne preferiram i tako...ss kinzu v2 mi je što se tiče kontrole bio super unatoč nekim sitnim problemima sa senzorom(akceleracijom).
Mislite li da bi rival 100 bio dobar odabir?

 Buraz mi ima rival 100 i igrao sam csgo kod njega, miš je odličan za csgo jedina mana mu je što reagira na pokret i kad je podignut 1-2 mm od podloge, to mi je malo išlo na živce, nije ništa strašno al pošto sam ja picajzla meni je smetalo, miš je jako udoban ima takav dizajn da vjerovatno svima leži u ruci i za tih 300tinjak kn je vjeovatno bestbuy za fps igre, ako se nevaram bio je popust u linksu na njega ovih dana pa to provjeri...

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ne odizem mis od podloge pa sumnjam da bi mi smetalo.
Dizajnom mi se i logi g pro sviđa ali cijenom baš i nije privlačan, a više bome ne dajem 100eur za mis na slijepo jer je ionako "hit or miss" kako mi je iskustvo pokazalo.
Hvala ti, uzet ću rival100 na akciji u Linksu :)
12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

zasto links? pa taj mis imas za cak 120kn manje u nekoj drugoj trgovini

Ako vec trazis jeftin a brutalan mis onda rade uzmi volcano gmx4 koji ima za klasu bolji senzor!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 20:55 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
rocker55555 kaže...

Sto su odgovorili na upit za Modecom? Planiram ga uzeti ali vidim da ga nema na lageru nigdje.

0mnia_x kaže...

evo odg:

Navedeni artikl nam trenutno nije dostupan za ni jednu vrstu narudžbe. Ukoliko će postati dostupan na web stranici onda ćete moći napraviti web narudžbu.


 Veli covjek iz FutureIT da je kod njih moguce naruciti tj da je dostupanevo ja ih pitao !lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 21:44 (Stjepanj).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Jesi ti uopce procito kakav mis covjek trazi ili? Rece da hoce LAGAN i malen mis jer sad ima Zowie za koji misli da mu je prevelik, a ti mu ides preporucivat taj Modecom.
Ozbiljno mi treba novi status.
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Da ne otvaram novu temu...logitech gaming software mi se ne otvara iako mi je u software settingsima enablean "run at system start up" + u windows task manager start up tabu mi je isto prikazan, ali mi piše "start up impact: not measured"

 

Miš je: logitech g403 wired

Windowsi: win 10 pro x64

 

Moram pri svakom paljenju kompa manualno uključivati LGS, ali inače sve ostalo radi savršeno ko urica.

 

Da li netko zna možda neko rješenje?

 

Hvala na pomoći 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 10:10 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Potpuno ga makni i ponovo instaliraj najnoviju verziju s Logitech stranice.

(Prije napravi kopiju važnih postavki)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 11:43 (CyberDemonVZ).
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Šta uzeti do 200 kn ? Do sad sam imao Roccat Kova+ pa bi htio nesto slicno , znaci s bocnim tipkama ako moze , da bar 2 godine potraje ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Trenutno sam prisiljen koristiti vrlo loš MS Foot miš pa bi trebao uzeti nešto novo. Ne bi htio potrošiti previše novaca pa sam samo mislio uzeti Sharkoon Shark Force za 140kn u Linksu. Ali vidim da za 50kn više mogu dobiti Roccat Lua. Lua mi izgleda ljepše, ali istovremeno i nekvalitetnije od Sharkoona. Isplati se dati tih 50kn više za Roccata ili da uzmem samo Sharkoona? Ili možda nešto treće?

Miš koristim za osnovne stvari i za povremeno igranje LoL-a. Ništa previše kompleksno.

 

btw. U obzir dolazi samo Links 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Bruner kaže...

Trenutno sam prisiljen koristiti vrlo loš MS Foot miš pa bi trebao uzeti nešto novo. Ne bi htio potrošiti previše novaca pa sam samo mislio uzeti Sharkoon Shark Force za 140kn u Linksu. Ali vidim da za 50kn više mogu dobiti Roccat Lua. Lua mi izgleda ljepše, ali istovremeno i nekvalitetnije od Sharkoona. Isplati se dati tih 50kn više za Roccata ili da uzmem samo Sharkoona? Ili možda nešto treće?

Miš koristim za osnovne stvari i za povremeno igranje LoL-a. Ništa previše kompleksno.

 

btw. U obzir dolazi samo Links 

Modecom MC-GMX4 u Linksu ce biti na lageru sljedeci tjedan, tako su rekli prijatelju kad ih je zvao, jer sam mu preporucio mis.

 

pa ako se mozes strpiti pricekaj, bio je 199kn na akciji, kada sam ja kupovao cini mi se da je bio 230kn.

 

imas nekoliko stranica prije iskustva ljudi koji su ga kupili, ima i recenziju negdje na BUG webu, a i u casopisu, dobio je i njihovu preporuku.

 

ako ti je preskup, onda probas izmedu ova dva koji ti bolje pase za ruku pa njega kupis

10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Vidim da se GMX4 dosta preporuča, ali ga od prve nekako nisam uzeo u obzir jer sam mislio da neće još jedno dulje vrijeme biti dostupan u Linksu. Pogledao sam Bug-ovu recenziju i tvoj mali osvrt na miša i mogu reći da sam se zainteresirao. Jedino me brine jedna stvar...napisao si da je to odličan palm grip miš, a ja imam claw grip pa nisam siguran kako bi ležao u ruci. Je li dovoljno ergonomičan za nekoga tko ima claw grip ili će ga biti nezgrapno držati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Bruner kaže...

Vidim da se GMX4 dosta preporuča, ali ga od prve nekako nisam uzeo u obzir jer sam mislio da neće još jedno dulje vrijeme biti dostupan u Linksu. Pogledao sam Bug-ovu recenziju i tvoj mali osvrt na miša i mogu reći da sam se zainteresirao. Jedino me brine jedna stvar...napisao si da je to odličan palm grip miš, a ja imam claw grip pa nisam siguran kako bi ležao u ruci. Je li dovoljno ergonomičan za nekoga tko ima claw grip ili će ga biti nezgrapno držati?

na to ti stvarno ne mogu odgovoriti nazalost.

 

moras sam probati kako ti lezi u ruci i da li pase tvom stilu koristenja.

 

nemam bas iskustva sa "claw" drzanjem misa, ali mi se cini da su za takav nacin drzanja ergonomicniji "ambidextrous" misevi, jer su ovi za iskljucive desnjake malo podignuti na tu stranu, pa ne znam da li to smeta kod "claw" drzanja.

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Bruner kaže...

Vidim da se GMX4 dosta preporuča, ali ga od prve nekako nisam uzeo u obzir jer sam mislio da neće još jedno dulje vrijeme biti dostupan u Linksu. Pogledao sam Bug-ovu recenziju i tvoj mali osvrt na miša i mogu reći da sam se zainteresirao. Jedino me brine jedna stvar...napisao si da je to odličan palm grip miš, a ja imam claw grip pa nisam siguran kako bi ležao u ruci. Je li dovoljno ergonomičan za nekoga tko ima claw grip ili će ga biti nezgrapno držati?

 Ako te zabrinjava kako bi ti taj modecom mogao lezati u ruci onda uzmi Rival 100. Mis je super za tu cijenu i za ono sto tebi treba, a ima "univerzalni" tj ijednostavan dizajn koji vecini ljudi pase jer se moze koristiti bilo koji grip.

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
X3M kaže...

na to ti stvarno ne mogu odgovoriti nazalost.

 

moras sam probati kako ti lezi u ruci i da li pase tvom stilu koristenja.

 

nemam bas iskustva sa "claw" drzanjem misa, ali mi se cini da su za takav nacin drzanja ergonomicniji "ambidextrous" misevi, jer su ovi za iskljucive desnjake malo podignuti na tu stranu, pa ne znam da li to smeta kod "claw" drzanja.

 Budem ipak onda isprobao Roccat Lua i Sharkoon Shark Force pa vidio što mi bolje leži.

war3_tft kaže...

 Ako te zabrinjava kako bi ti taj modecom mogao lezati u ruci onda uzmi Rival 100. Mis je super za tu cijenu i za ono sto tebi treba, a ima "univerzalni" tj ijednostavan dizajn koji vecini ljudi pase jer se moze koristiti bilo koji grip.

 Rival 100 mi je ipak malo izvan budgeta. Tražim miš do maksimalno 200kn, a Rival košta 300kn. Ionako mi ne treba ništa ekstremno...

15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

moze li preporuka za neki gejmerski mis do 100km pretezno za bf1 iz ove radnje bih kupio imtec.ba nasao sam Cooler Master Devastator II tastatura + mis za 80km jel valja cemu to?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 17:17 (DangerousB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
DangerousB kaže...

moze li preporuka za neki gejmerski mis do 100km pretezno za bf1 iz ove radnje bih kupio imtec.ba nasao sam Cooler Master Devastator II tastatura + mis za 80km jel valja cemu to?

 preporucio bih ti ovaj ili ovaj

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
X3M kaže...
DangerousB kaže...

moze li preporuka za neki gejmerski mis do 100km pretezno za bf1 iz ove radnje bih kupio imtec.ba nasao sam Cooler Master Devastator II tastatura + mis za 80km jel valja cemu to?

 preporucio bih ti ovaj ili ovaj

 ja sam mislio da je ova g302 los mis ili sam ja nesto krivo shvatio

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice