Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.183.521
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Hehe, i kod mene isto jer sam se naviknuo na dosta bočnih tipki i bežičnost. Već sam skoro uzeo G602 ali ipak još odlučio pričekati i naletio na licitaciju na ebayu za G700s i kupio ga za 200 kn, stigao danas, ko nov je. G700 je star 4 i pol godine, prošao ''kilometre i kilometre'', sve se izlizalo ali sve radi ko prvi dan i da mi netko danas ponudi 1000 kn za njega ne bih ga dao jer boljeg miša nisam imao što se tiče ergonomije i izdržljivosti a to mi je najbitnije. Na kraju nemam ni volje ni para za eksperimentiranje, idem na provjereno. Jedina mana mu je to trajanje baterije ali s Eneloop XX-icama to se produži za koji dan.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Vidite jel još akcija u Santa Domenici jer sam kupio G402 za 320kn uz besplatnu dostavu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pozdrav posto moj SS sensei RAW glossy poceo krepavat svako malo vrijeme je za novog stakora.Trebao bih nesto njegove velicine.Nemam odredeni budget al poato me ovaj drzao 5 godina,mislio sam uzet novi ss rival 300 sensei.Ili imate koju drugu preporuku?
Na kompu igram samo fps igre.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.12.2017 7:44 (Igrec).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Igrec kaže...

Top mis.Uzeo sam g900 i zao mi je sto sam prodao tog.Samo vidi dali ti lezi u ruci.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

G502 mi je lijepsi 10× od g900 hahaha 

Hvala na odgovoru!

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Igrec kaže...

G502 mi je lijepsi 10× od g900 hahaha 

Hvala na odgovoru!

Ako kupujes mis radi izgleda onda nemoj nijedan od ta dva...jebo te izgled misa,o tom nisam ni pricao.

Stvar je sto sam dugo koristio g502 pa sam presao na g900 i nezgodno mi se naviknit jer po obliku nisu isti.

Ali g502 neces pogrijesit 100%,samo probaj pase li ti.

Origin_Steam: hrka11
6 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ma znam da izgled nije bitan, malo te sprdam ;) 

Bez ljutnje

Mozak.nema.nista.s.tim
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Kod g502 obrati pozornost na tezinu, jer i kad se nakne uteg je tezak. Ako ti ne treba ova dodatna "snipe tipka" kod palca po meni je bolji izbor g403.
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ako je netko imao g400 s cime ste ga zamijenili ako ste uopce mijenjali?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Spacecraft kaže...

Ako je netko imao g400 s cime ste ga zamijenili ako ste uopce mijenjali?

S DeathAdder Chroma.

 

Imao sam G400s i njegov mi dizajn nije odgovarao - blaga bol u ruci za vrijeme intenzivnog gaminga.

Kod DeathAdder Chroma mi se to nije događalo, dizajn je odličan, senzor također.

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
X3M kaže...

Ho ho ho ho itd.

 

kako se priblizava Bozic, imam nekoliko miseva za rjesit, pa tko je zainteresiran neka mi se javi na PP

 

Roccat Leadr

Roccat Kone Pure Owl-eye

Modecom GMX-3

Modecom GMX-4

Logitech G402

Steelseriess Rival 300

 

ostali su mi jos ovi gore navedeni misevi, pa ako netko planira kupovati misa, neka se javi na PP prvo, mozda se ugodno iznenadi :)

14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Moze li preporuka gaming miša do 250kn ( dovoljne su 2 dodatne tipke)? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
6 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

 doslovno tri posta iznad tvoga, kolega nudi dobre miseve, a koliko vidim netko sa foruma je i uzeo od njega, da nesto ne valja, vec bi se netko zihr zalio na njega

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Spacecraft kaže...

Ako je netko imao g400 s cime ste ga zamijenili ako ste uopce mijenjali?

 Uzeo sam Logitech G Pro nakon G400, ne pase mi pretjerano jer je puno manji. G400 mi je savrseno lezao. Sad cekam da mi stigne G502 Proteus Spectrum, nadam se da ce biti blize G400 po ergonomiji i da ce mi ga dostojno zamijeniti :)

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
X3M kaže...

 

Roccat Leadr

Roccat Kone Pure Owl-eye

Modecom GMX-3

Modecom GMX-4

Logitech G402

Steelseriess Rival 300

 

ostali su mi jos ovi gore navedeni misevi, pa ako netko planira kupovati misa, neka se javi na PP prvo, mozda se ugodno iznenadi :)

 rjesio sam miseve, ostao je Modecom GMX-3, kojeg poklanjam, pa ako netko treba misa neka se javi na PP

 

nazalost samo zagreb i samo oni koji mogu poslje 17h doci do zapruda 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Minneyar kaže...
Spacecraft kaže...

Ako je netko imao g400 s cime ste ga zamijenili ako ste uopce mijenjali?

 Uzeo sam Logitech G Pro nakon G400, ne pase mi pretjerano jer je puno manji. G400 mi je savrseno lezao. Sad cekam da mi stigne G502 Proteus Spectrum, nadam se da ce biti blize G400 po ergonomiji i da ce mi ga dostojno zamijeniti :)

Ajde dok ga dobiš javi dojmove ako nije problem. U istoj sam situaciji kao i kolega, miš je bio savršenstvo i želio bi kupit neki najsličniji njemu. Kupio bi čak G400 sa neta ali kolko vidim svi su 800+ kn što mi je malo puno dati za miš (+ riskantnija kupnja neg u dućanima). Trenutačno već godinama imam cm strom havoc i iako nije loš miš daleko je od g400. Mogli su jednostavno zadržati g400 u proizvodnji i prodavati ga po 500/600kn i vjerujem da bi dosta ljudi kupilo.

lol [eu]east: z0mbie
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Jbte ima milijon drugih boljih miseva a kukate kao da na svijetu postoje samo 3...a za mene vele da sam nostalgicar sad vidim ima 10x gorih😎😂lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Koji su to tako dobri i kvalitetni misev?

15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ja upravo važem između

Roccat Kone EMP

Logitech G502

Razer DeathAdder Elite

 

Trenutno Roccat Kone Pure mi dosadio, čekam koji se prvi pojavi na nekoj akciji u DE uzimam 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 14:02 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Razmotri si jos g403, ima isti vrhunski senzor 3366 kao i g502, ima nesto manje dodatnih tipki, al je laksi, jeftiniji i ergonomija mu je takva da pase vecini ljudi.
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...

Koji su to tako dobri i kvalitetni misev?

 bokte taj sam mis koristio prije 6g gdje vi zivite? jel ima kaj bolje? stvarnolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Opce ne kuzim o kijem misu pricas, al ajd.
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav, imam pitanje vezano za Sharkoon shark force miš. Jučer sam ga kupio u emmezeti i žao mi je što ga nisam isprobao jer kotačić proizvodi užasan zvuk cviljenja kada se vrti prema nazad.

E sad dali je to inače prihvatljivo kod tog modela ili da nosim miš na garanciju? Mislim čudno mi je da miš od 150kn proizvodi takav zvuk dok je kvaliteta izrade super i ne mogu se požaliti na ništa drugo (malo mi je prevelik za ruku ali to ne bih naveo kao neku manu).

Ako budem išao na garanciju vjerojatno će mi ponuditi bon u vrijednosti miša, pošto im je ovaj bio zadnji primjerak, ali ću tražiti novce jer im je trenutačna ponuda nikakva u tom rangu tako da može i preporuka miša do 200kn max. Bitno mi je samo da nije prevelik i da je gumiran odnosno udoban za ruku.

 

EDIT: Možda Logitech G300s dok je na akciju u Linksu? Iako su mi logitech miševi uvijek izgledali veliko.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 15:44 (gelon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
vrinho kaže...

Hehe, i kod mene isto jer sam se naviknuo na dosta bočnih tipki i bežičnost. Već sam skoro uzeo G602 ali ipak još odlučio pričekati i naletio na licitaciju na ebayu za G700s i kupio ga za 200 kn, stigao danas, ko nov je. G700 je star 4 i pol godine, prošao ''kilometre i kilometre'', sve se izlizalo ali sve radi ko prvi dan i da mi netko danas ponudi 1000 kn za njega ne bih ga dao jer boljeg miša nisam imao što se tiče ergonomije i izdržljivosti a to mi je najbitnije. Na kraju nemam ni volje ni para za eksperimentiranje, idem na provjereno. Jedina mana mu je to trajanje baterije ali s Eneloop XX-icama to se produži za koji dan.

G700s je top mišonja. Mene počeo bio zezat senzor/laser i kontam kako je vjerojatno pred krajem. Naručio g603, dan poslije otkrijem dlaku zapelu u rupici od lasera, maknuo dlaku i sve 5.  Vidit ću kojeg uzet za svakodnevni rad. g700s je vrh što se tiče svega... osim baterije. Imam 5 eneloop koje punim punjačem, ali nije mi se jednom dogodilo da mi usred fajta krepa baterija lol. Ovaj g603 vele traje masu. Al sumnjam da ću se lako moć naviknut bez svih shortcutova koje sam mapirao na sve ove g tipke na g700s. Možda ga stavim u ladicu da sazrije ko vino lol. 

 

Ne razumijem zašto su odustali od dodatnih tipki na g603,703,903... To im je loš potez skroz. Pojednostavili su novu seriju totalno. Jedino proteus spectrum je ostao dosljedan i totalna šteta da ga nema u wireless verziji. Odmah bi ga uzeo.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 16:12 (eywa33).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice