Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.178.176
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ovaj g403 mi je odlican. Puno ljepse lezi u ruci od mambe i osjetno je laksi. Baterija izdrzi do 30h, moze se staviti breathing effect i smanjiti brightness pa onda rgb uzima samo 1h baterije. Jedini minus je scroll koji nije bas najbolje sređen jer ima lufta lijevo-desno.

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može preporuka miša za nekih 300-350kn za igrice ? do sad sam imo neki od 5€ i bio je super jer je imo 7 gumbiju na sebi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam Logitecha G400, počeo je rikavat pa mi treba novi miš, ne patim na led osvjetljenja, hrpetinu gumbiju i slično,  jedino kaj mora imat su bočne tipke za forward-back i poželjno za štelanje dpi-a. Koji je miš najsličniji obliku G400 koji mi savršeno odgovara, a da ne košta ko suho zlato? Jel daju u našim vrlim dućanima izvadit miš iz kutije za probu kak leži u ruci? Po izgledu ne želim kupovat, jednom jesam i nikad više.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2018 13:36 (veki22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
veki22 kaže...

Imam Logitecha G400, počeo je rikavat pa mi treba novi miš, ne patim na led osvjetljenja, hrpetinu gumbiju i slično,  jedino kaj mora imat su bočne tipke za forward-back i poželjno za štelanje dpi-a. Koji je miš najsličniji obliku G400 koji mi savršeno odgovara, a da ne košta ko suho zlato? Jel daju u našim vrlim dućanima izvadit miš iz kutije za probu kak leži u ruci? Po izgledu ne želim kupovat, jednom jesam i nikad više.

 Više se ne proizvode tak ružni miševi 

Nasljednik mu je bio G400s, kvalitetniji materijali i kao bolji prekidači, a potpuno isti oblik, ali mislim da više ni tih nema u dućanima.

Nasljednik od G400s je G402 koji ima drugačiji oblik, ali mislim da bi mogao pasati nekome tko je zadovoljan s G400.

 

Pokušaj isprobati ako budu dozvolili u nekom dućanu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Osobno ti mogu potvrditi da ti misa zele otpakirati u Linksu na Tresnjevc. Sto se tice misa koji bi ti pasao mislim da sa g403 ne bi fulao, vecina koja proba taj mis im pase na prvu.

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...
veki22 kaže...

Imam Logitecha G400, počeo je rikavat pa mi treba novi miš, ne patim na led osvjetljenja, hrpetinu gumbiju i slično,  jedino kaj mora imat su bočne tipke za forward-back i poželjno za štelanje dpi-a. Koji je miš najsličniji obliku G400 koji mi savršeno odgovara, a da ne košta ko suho zlato? Jel daju u našim vrlim dućanima izvadit miš iz kutije za probu kak leži u ruci? Po izgledu ne želim kupovat, jednom jesam i nikad više.

 Više se ne proizvode tak ružni miševi 

Nasljednik mu je bio G400s, kvalitetniji materijali i kao bolji prekidači, a potpuno isti oblik, ali mislim da više ni tih nema u dućanima.

Nasljednik od G400s je G402 koji ima drugačiji oblik, ali mislim da bi mogao pasati nekome tko je zadovoljan s G400.

 

Pokušaj isprobati ako budu dozvolili u nekom dućanu.

Opet CyberDemonVZ briljiras sa svojim odgovorima i pomaganju kolegama.Svaka cast,jos jedan post da samo eto nesto reda radi napise.Hahahahha... 

 

ps.moj savjet ti je G502.

 

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
hrka11 kaže...
CyberDemonVZ kaže...
veki22 kaže...

Imam Logitecha G400, počeo je rikavat pa mi treba novi miš, ne patim na led osvjetljenja, hrpetinu gumbiju i slično,  jedino kaj mora imat su bočne tipke za forward-back i poželjno za štelanje dpi-a. Koji je miš najsličniji obliku G400 koji mi savršeno odgovara, a da ne košta ko suho zlato? Jel daju u našim vrlim dućanima izvadit miš iz kutije za probu kak leži u ruci? Po izgledu ne želim kupovat, jednom jesam i nikad više.

 Više se ne proizvode tak ružni miševi 

Nasljednik mu je bio G400s, kvalitetniji materijali i kao bolji prekidači, a potpuno isti oblik, ali mislim da više ni tih nema u dućanima.

Nasljednik od G400s je G402 koji ima drugačiji oblik, ali mislim da bi mogao pasati nekome tko je zadovoljan s G400.

 

Pokušaj isprobati ako budu dozvolili u nekom dućanu.

Opet CyberDemonVZ briljiras sa svojim odgovorima i pomaganju kolegama.Svaka cast,jos jedan post da samo eto nesto reda radi napise.Hahahahha... 

ps.moj savjet ti je G502.

 Aj tiho budi.

Kak veli kolega gore, G403 je jako sličan G400. Njega sam preskočio, nikad nisam radio s njima.

Nek prvo pogleda njega.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav, treba mi miš do 200kn za gaming da je srednje veličine,nije mi bitan izgled,bitno da radi dobro...Gledao sam Hiraliy f300 ali nemam iskustva,pa nisam siguran..Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav,

 

trebam mis za zenu, za WoW. Do sada smo koristili logitech g9, g5, razer nagu, steelseries wow legendary i na kraju logitech g500.

Logitech g9 i g5 su jos uvijek u funkciji kod kolege, kojemu sam prodao nakon sto sam sebi uzimao slijedece... razer naga mi je otkazala taman oko isteka jamstva a ovaj SS nije radio ni 5 mjeseci. g500 sada imam preko 5 godina, s tim da sam nedavno popravio lijevu tipku (korozija na mikroprekidacu).

 

Suzio sam izbor na Logitech g502 Proteus Spectrum i Razer Nagu Trinity.

 

Osobno ne bih puno razmisljao i uzeo bih joj logitech, medjutim izmedju redova citam da zena preferira razer.

 

Dali netko ima iskustva s novom razer nagom? Youtube revjuovi je redovito hvale a klasicnu nagu nema nitko na lageru (samo hex)

Sto mislite dali bi u Linksu dozvolili da se oba misa otvore i isprobaju, pa da si izabere onaj koji joj vise pase?

 

Hvala!

and the heavens shall tremble
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

To mi je veliki bed kaj nitko ne daje testirati miševe prije kupnje. Barem ove skuplje. Ne želim ga kupit samo na osnovu izgleda, oću vidjet kak mi ergonomski odgovara.

Na žalost, skoro pa nitko ne pristaje na to.

 

Ista stvar je i s headsetom. Tak sam ja uzeo hvaljeni Sharkoon Skiller pa je ispalo da mi nikako ne odgovara na glavu. Ali nikako.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.2.2018 13:59 (Dachande).
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Meni su 3 misa i tipkovnice otvorili u linksu na tresnjevci da probam a nisam ih ni pitao, znaci lik je uzeo skalper i otvorio ambalaze..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
dustY kaže...

Ovaj g403 mi je odlican. Puno ljepse lezi u ruci od mambe i osjetno je laksi. Baterija izdrzi do 30h, moze se staviti breathing effect i smanjiti brightness pa onda rgb uzima samo 1h baterije. Jedini minus je scroll koji nije bas najbolje sređen jer ima lufta lijevo-desno.

Mogu znat zašto nisi išao na g603? Čisto sam znatiželjan. Jer sam nedavno uzeo g603 nakon dileme 403, 603 ili 703. Odlučio na 603 jednostavno radi autonomije, i nisam požalio. Nekih 20ak dana ga koristim na performance modu sa jednom baterijom. Indikator baterije se još nije pomakao na LGaming softweru.  Čudo od miša, a fakat mogu osjetit razliku u senzoru između ovog i starog g700s, u korist g603. 

 

Senzor pwm3366 je za dlaku bolji vele, al da se ne može baš skužit, dok je autonomija hero senzora bolesno veća. 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
eywa33 kaže...
dustY kaže...

Ovaj g403 mi je odlican. Puno ljepse lezi u ruci od mambe i osjetno je laksi. Baterija izdrzi do 30h, moze se staviti breathing effect i smanjiti brightness pa onda rgb uzima samo 1h baterije. Jedini minus je scroll koji nije bas najbolje sređen jer ima lufta lijevo-desno.

Mogu znat zašto nisi išao na g603? Čisto sam znatiželjan. Jer sam nedavno uzeo g603 nakon dileme 403, 603 ili 703. Odlučio na 603 jednostavno radi autonomije, i nisam požalio. Nekih 20ak dana ga koristim na performance modu sa jednom baterijom. Indikator baterije se još nije pomakao na LGaming softweru.  Čudo od miša, a fakat mogu osjetit razliku u senzoru između ovog i starog g700s, u korist g603. 

 

Senzor pwm3366 je za dlaku bolji vele, al da se ne može baš skužit, dok je autonomija hero senzora bolesno veća. 

 G403 je lakši pa sam zato uzeo njega, a bio je jeftiniji pa jbg, iako sada g603 ima za 500kn u linksu. S dvije baterije je g603 pretezak, s jednom bi trebao biti ok. Ako netko sada kupuje onda je g603 bolji jer je puno jeftiniji od g403. Razlika u senzorima se valjda tesko primjeti, jer mislim da mi je stari mis isti ko i ovaj, jedino ovaj bolje lezi u ruci i laksi je pa se zato valjda cini boljim.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
dustY kaže...

 G403 je lakši pa sam zato uzeo njega, a bio je jeftiniji pa jbg, iako sada g603 ima za 500kn u linksu. S dvije baterije je g603 pretezak, s jednom bi trebao biti ok. Ako netko sada kupuje onda je g603 bolji jer je puno jeftiniji od g403. Razlika u senzorima se valjda tesko primjeti, jer mislim da mi je stari mis isti ko i ovaj, jedino ovaj bolje lezi u ruci i laksi je pa se zato valjda cini boljim.

Ma da, koristiti ga s jednom baterijom i vozi miško. Govorim, nakon svakodnevnog punjenja g700s, ne mogu vjerovat kolko ovo čudo drži na jednoj bateriji... Još nijedna crtica nije otišla dolje, a naigro sam se brat bratu 30ak sati bf1 i svakodnevno korištenje na performance modu.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

meni g700s drži max osam sati i onda ga moram punoti. spuštanje na 500hz nije puno pomglo. lagano razočaran sa tim mišonjom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
XXX kaže...

meni g700s drži max osam sati i onda ga moram punoti. spuštanje na 500hz nije puno pomglo. lagano razočaran sa tim mišonjom.

Ma što se tiče performansi dobar je, prilično. Na punjenje preko noći sam navikao, al lagano ide na živce. Zapravo imam 5 eneloop pa ih napunim jednom tjedno i onda šaltam po potrebi. Al isto mi se znalo dogodit da mi u po frke nestane baterije... Ovaj hero senzor je čudo. Ako budeš razmišljao o kupovini novog, pogledaj ovog. Trenutno je još uvijek 500kn u linksu.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Poz, sta mislite o steelseries sensei 310 vrijedi li i je li ga netko imao?

Pitam posto mi pase taj oblik i izgled misa

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Deo98 kaže...

Poz, sta mislite o steelseries sensei 310 vrijedi li i je li ga netko imao?

Pitam posto mi pase taj oblik i izgled misa

 Bas smo prijatelj i ja jucer prcali o tom misu. Sto se senzora tice on isto ima izvedenicu 336* senzora tj TrueMove3 senzor kako su ga oni nazvali, parira logitechovom 3366 senzoru, a razlika je ta sto 3366 pocinje dobivati laganu akceleracju iznad 2100 dpi, dok TrueMove3 tu akceleraciju pocinje dobivati tek iznad 3500 dpi sto je bolje za one koji koriste dosta visoki dpi.

 

Ako volis ambidextrous tj simetricne miseve poput senseiea razmotri si i Logitech G pro koji ima 3366 senzor, u svakom slucaju neces fulati koji god da uzmes, ali ako igras na dpi iznad 2100 nesto bolji bi ti bio steelseries.

10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Moja preporuka je Razer DeathAdder Elite. Dosad sam koristio hrpu gamerskih miševa i isprobavao od 100 do 600 kn i mogu reći da je za mene Razer najboji pogotovo jer imam veliku ruku... Iako mislim da je najbolje osobno otići i probati miš da vidiš koji ti najbolje leži

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Hvala puno, btw koju bi mi podlogu preporucio uz sensei/logitech posto se jos nisam odlucio koji cu

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

S podlogom ne mozes previse fulati, ja osobno sam izmijenjao vec ne znam kolko onih klasicnih od tkanine brendova tipa steelseries, razer, roccat, speedlink... nema tu neke velike razlike. Cvrste podloge osobno nisam koristio pa ti tu ne mogu dati savjet.

 

Ono na sta mozes obratiti pozornost je da guma koja se nalazi ispod tkanine nije pretanka, duze ce ti trajati ova malo deblja i zgodno je kad ima prosivene rubove jer ti se u tom slucaju nece pocet frkat nakon nekog vremena i nece se poderati rubovi.

6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Bok ljudi, evo jučer mi je senzor na mom Logitech G500 počeo krepavat, pa želim kupiti novi gamerski miš za igranje prvenstveno FPS-ova.

Nakon sat dva istraživanja na internetu, za oko su mi zapeli Zowie miševi, točnije Zowie EC2-A

Gledao sam po reviewovima, ljudi su uglavnom zadovoljni. Zanima me ima li tko ovdje tko je korisnik navedenog miša, ili općenito bilo kojeg Zowie miša i da mi kaže svoja iskustva.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
tomekbeli420 kaže...

Bok ljudi, evo jučer mi je senzor na mom Logitech G500 počeo krepavat, pa želim kupiti novi gamerski miš za igranje prvenstveno FPS-ova.

 Provjeri dal nije kakva dlaka ili prašina ušla dolje u otvor od senzora.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam razer deathadder elite, kupio sam ga prije dva mjeseca, fantastičan miš :) Al vidim da je sad u Linksu bežičan g403 na akciji za 500 kuna, pa razmišljam zamjenit miševe. Ima savjeta nekih koji je bolji? :) G403 me privlači jer je bežičan, a sporedno mi se uklapa u Logitech okruženje (G810, G430, G29) :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ja bi onda uzeo na tvom mjestu Logitech pa da bude sve kompletno :)

 

Da sto se tiče ovog elite fenomenalan je :)

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

E pa da, fenomenalan je, nebi zato htio nešto lošije. Al ono, za praktički istu cijenu se nudi bežični miš od 800 kuna vrijednosti, pa eto... Danas sam ga išao pogledat, čini se stvarno super miš. I koliko sam čitao, mislim da imam pravo vratit ga u roku 14 dana. Pa bi si možda uzeo onda sat vremena kad bude isporučen da vidim 100% ak je to to.

 

Rabljeni deathadder-i, chroma verzije, se prodaju po 300-350 kuna. Nekako se nadam da bi za svoj mjesec dana star dobio 400-450 kuna.

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

drž se deadhadder elita, nema boljeg miša trenutno. sa bezzicnosti ces dobiti samo živciranje oko punjena baterije kad na to zaboravis ili u sred igre.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 20:47 (bik).
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ja uzeo ovaj i fakat pravo dobar mis za veliku ruku https://www.elipso.hr/informatika/misevi/OZONE-NEON-M50-BK/

A nekako mi se cini i dosta slican deathadderu

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 20:54 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bik kaže...

drž se deadhadder elita, nema boljeg miša trenutno. sa bezzicnosti ces dobiti samo živciranje oko punjena baterije kad na to zaboravis ili u sred igre.

 A jbg, već sam naručio G403. U krajnjoj liniji imam pravo na povrat unutar 14 dana, isprobat ću ga kako mi osobno leži kad dođe. Laga nebi smjelo biti, a ovo me i ne brine pretjerano. Igram 30% vremena na kompu, a od ukupnog vremena igranja 50% igram F1 s volanom, pa se nadam da me neće živcirat po tom pitanju 

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Aj nemoj bit smijesan, deathadder elite jedino najbolje sto ima je prenapuhanu cijenu za koju nudi poznatu razer "kvalitetu" i osrednji senzor...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice