Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.182.075
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

ims netko na forumu g203 ili rival 100? kakvi su dojmovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Imam ja rival 100, fino lezi u ruci nije ni prevelik ni premal, jedina mana mi je sto se u driverima nemoze namjestit bilo koji dpi između 1-4000, mozes stavit samo određene vrijednosti (4000, 2000, 1750,...svaki sljedeci je 250 manji), senzor je ok, kursor se malo pomakne kad dizes mis s podloge, mozda ce ti to malo ic na zivce ako dosta dizes mis s podloge(meni je mis uvijek na podlozi tako da nemam problema s tim), imas RGB shit tako da mozes stavit koju hoces boju da svijetli. Za tih 250kn mis je i vise nego dobar, ja bi ipak vise volio da je jos malo veci, posto preferiram da mi je cijeli dlan na misu (palm grip), tako da cu vjerovatno ubost rival 310.

https://500px.com/darkonakic
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Logitech G402 Hyperion Fury ili Modecom Volcano GMX4
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
darko099 kaže...

Imam ja rival 100, fino lezi u ruci nije ni prevelik ni premal, jedina mana mi je sto se u driverima nemoze namjestit bilo koji dpi između 1-4000, mozes stavit samo određene vrijednosti (4000, 2000, 1750,...svaki sljedeci je 250 manji), senzor je ok, kursor se malo pomakne kad dizes mis s podloge, mozda ce ti to malo ic na zivce ako dosta dizes mis s podloge(meni je mis uvijek na podlozi tako da nemam problema s tim), imas RGB shit tako da mozes stavit koju hoces boju da svijetli. Za tih 250kn mis je i vise nego dobar, ja bi ipak vise volio da je jos malo veci, posto preferiram da mi je cijeli dlan na misu (palm grip), tako da cu vjerovatno ubost rival 310.

 odustao sam od steelseriesa vise jer mi ide na zivce. citam po raznim forumima i yt komentarima da se i na novijim misevima javlja ovo sto se meni sada javilo na Xai-u - double clicka mi lijeva tipka. i to vidim da se brdo ljudi javlja bas sa SS proizvodima. kod g203 me muci bas ovo sto si napisao za rival, da se kursor pomice kad dizes ruku sa podloge a to nije dobro. ljudi pisu da je senzor katastrofa pa sam htio cuti iskustva sa foruma al ocito ovdje svi koriste neke high-end miseve ; ) nije mi problem protegnuti se niti do 500 kn za mis (jer tu razliku popijem u jednom malo slabijem izlasku) ali mislim da nema potrebe. Deathaddera sam bio koristio 2 god dok nisam jednom izrageao i sje*o scroll, uzeo sam xai-a, nakon god dana vidim da se moze samo scroll kotacic naruciti iz kine za 10€, fino sam to sastavio i buraz ga koristi vec 2-3 god bez problema. mene muci sto nemam neku sapetinu i zelim probati manji mis a dimenzije g203 koji je za skoro cenat manji od Xai bi mogao biti ok. nista, trazim dalje ; )

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sushii kaže...
darko099 kaže...

Imam ja rival 100, fino lezi u ruci nije ni prevelik ni premal, jedina mana mi je sto se u driverima nemoze namjestit bilo koji dpi između 1-4000, mozes stavit samo određene vrijednosti (4000, 2000, 1750,...svaki sljedeci je 250 manji), senzor je ok, kursor se malo pomakne kad dizes mis s podloge, mozda ce ti to malo ic na zivce ako dosta dizes mis s podloge(meni je mis uvijek na podlozi tako da nemam problema s tim), imas RGB shit tako da mozes stavit koju hoces boju da svijetli. Za tih 250kn mis je i vise nego dobar, ja bi ipak vise volio da je jos malo veci, posto preferiram da mi je cijeli dlan na misu (palm grip), tako da cu vjerovatno ubost rival 310.

 odustao sam od steelseriesa vise jer mi ide na zivce. citam po raznim forumima i yt komentarima da se i na novijim misevima javlja ovo sto se meni sada javilo na Xai-u - double clicka mi lijeva tipka. i to vidim da se brdo ljudi javlja bas sa SS proizvodima. kod g203 me muci bas ovo sto si napisao za rival, da se kursor pomice kad dizes ruku sa podloge a to nije dobro. ljudi pisu da je senzor katastrofa pa sam htio cuti iskustva sa foruma al ocito ovdje svi koriste neke high-end miseve ; ) nije mi problem protegnuti se niti do 500 kn za mis (jer tu razliku popijem u jednom malo slabijem izlasku) ali mislim da nema potrebe. Deathaddera sam bio koristio 2 god dok nisam jednom izrageao i sje*o scroll, uzeo sam xai-a, nakon god dana vidim da se moze samo scroll kotacic naruciti iz kine za 10€, fino sam to sastavio i buraz ga koristi vec 2-3 god bez problema. mene muci sto nemam neku sapetinu i zelim probati manji mis a dimenzije g203 koji je za skoro cenat manji od Xai bi mogao biti ok. nista, trazim dalje ; )

 pogledaj si ROCCAT Kone Pure Owl-eye

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sushii kaže...
darko099 kaže...

double clicka mi lijeva tipka. i

Večini miševa je to upravo ono što prvo ode. Mnogi ne znaju da je to lako popraviti i produljiti vijek mišu za još koju godinu.

Rastavi se miš, otvori switch i jedan mali limić malo izravna ili savije (ovisno o izvedbi switcha) te se sve sastavi.

Kada radiš prvi put (nekom mišu općenito) treba možda 15ak minuta, kasnije puno manje (jer prvi put ti je sve novo pa više paziš i sporije radiš).

Twitter: @191x7
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...
sushii kaže...
darko099 kaže...

double clicka mi lijeva tipka. i

Večini miševa je to upravo ono što prvo ode. Mnogi ne znaju da je to lako popraviti i produljiti vijek mišu za još koju godinu.

Rastavi se miš, otvori switch i jedan mali limić malo izravna ili savije (ovisno o izvedbi switcha) te se sve sastavi.

Kada radiš prvi put (nekom mišu općenito) treba možda 15ak minuta, kasnije puno manje (jer prvi put ti je sve novo pa više paziš i sporije radiš).

 prvo sam naletio na online "savjet" gdje lik kaze da 2min manijakalno pritisces sve zive tipke na misu i ono vidim gro ljudi mu se zahvaljuje. probam to i stvarno radi. ali dzaba kada nije proslo 2 dana i evo opet ista prica. to sam radio x puta dok nisam stvarno vise izgubio volju. prekjucer naletim ponovno na online biser gdje lik kaze da naspricas WD-a u tipke. i maznem ja starom iz garaze WD i fino malo podignem lijevu tipku, naspricam unutra i evo vec 2 dana tipka savrseno radi ; ) kada sljedeci put ode (u sto ne sumnjam niti najmanje) otvaram mis i pokusati cu taj lim malo uviti. znam o cemu pricas jer postoji negdje tutorial u slikama gdje lik objasnjava kako to izgleda i kako se radi samo kod tog otvaranja misa uvijek se nekako sje*u nazovimoih "slideri" koje trebas dizati da bi dosao do vida. jbte sve mi je crklo od periferije sto sam uzeo. blackwidow mehanicka tipkovnica od razera mi isto "doubleklicka" tj neke tipke kada stisnes izbace kao da si stisnuo recimo 3x i 2 tipke uopce ne rade. imao sam dobar gaming headset od steelseriesa 5hv2 isto nedavno desna sluska otisla u kukuruz. sto je najgore kontam da su te stvari za nekoga tko se minimalno razumije u elektriku i elektroniku minimalni zahvati za ih popraviti .  ako je netko zainteresiran za kupnju tipkovnica + headset ono da malo poigra neka se javi dajem za sicu (tipkovnica je mislim dosla oko 700kn a headset 500) ; )

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Koliko ćeš mi platiti da ti telepatski popravim tipkovnicu? Šalim se, ne naplaćujem savjete koji rade.

Pogodio te "key chatter" što je sasvim normalna stvar s svim Cherry MX switchevima i njihovim klonovima, stvar koju proizvođači kriju kao zmija noge.

Rješenje koje pali skoro uvjek je jednostavno - skineš kapicu tipke, stisneš tipku, nakapaš nekoliko kapi što jačeg alkohola (70+ %), razradiš tipku rapidno i pustiš da odstoji par sati. Ako ne upali od prve, ponoviš proceduru.

To je popravilo nekoliko tipki na mojoj G710+ kao i tipku D na koleginoj tipkovnici na poslu (Steelseris 7G).

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Sancta Domenica ima -20% na miševe i podloge do 31.3 pa ako kome treba

https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=List-Mouse

 
1 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Nisam nikad čuo za SUNPLUS 168A senzor, ali po svemu što vidim to je 125Hz 3200FPS 25ips (max) miš što je užasno loše.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ima li bolji za ove novce?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam Roccat Pure za prodaju ukoliko je netko zainteresiran,kupljen je u destom mjesecu prošle godine,račun sam vjerojatno izgubio,ponudite neku cijenu na pm.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pozdrav, trebao bi preporuku za nekakav miš od 350-400kn, do sad sam imao logitech g500 i bio sam zadovoljan s njime.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Molim Vas da mi predložite koji mouse da kupim....imam malu ruku i trenutno koristim Razer Nagu koja mi je prevelika.

Znači neki dimenzijama mali mouse koji bi bio idealan za malu ruku.

Kada nađem odgovarajući mouse ovog trenutnog bi prodao, pa ako ima zainteresiranih...pm.

 

Hvala

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
goodie kaže...

Molim Vas da mi predložite koji mouse da kupim....imam malu ruku i trenutno koristim Razer Nagu koja mi je prevelika.

Znači neki dimenzijama mali mouse koji bi bio idealan za malu ruku.

Kada nađem odgovarajući mouse ovog trenutnog bi prodao, pa ako ima zainteresiranih...pm.

 

Hvala

 kako nisi specificirao cijenu, pogledaj si roccat kone pure owl eye 

 

on je dosta manji 

15 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
bik kaže...

Oprostite gospodine nisam znao da ste Razer hater.

Osobno sam probao par najboljih aktualnih gaming miševa i DA Elite se pokazao najboljim od svih za mene. Savršena i najbitnije provjerena ergonomija, odlična kvaliteta izrade, lagan, vrhunski senzor. Po raznim recenzija se navodi kao najbolji gamerski miš današnjice, šta više reć.

 

https://www.pcgamer.com/the-best-gaming-mouse/

 

https://www.techspot.com/bestof/mice/

 

Možda cete si i Vi jednog dana moći priuštiti miš koji uistinu želite, pri tome ne mareći za cijenu istog. Do tada sretno sa Vašim Logitechnom g303 

 


Ja sam Razer hater. Kupio sam slušalice Razer Kraken Pro za 750 kn - doslovce su se raspale unutar godinu dana, zvučnik je crko' unutar dvije. A pazim na stvari ko' da su od zlata. 


Ako su slušalice ovakvo neviđeno govno, onda niti miš nije daleko - ko' ni sve ostalo. Čuo sam da je nekad davno, Razer značio nešto. Sada je čisto precijenjeno sranje, baš kao i podloga (ista se nađe za više od duplo manje para).

---

 

Došao sam na ovaj podforum tužan, pronaći novi miš jer mi je Logitech MX518 eto upravo prestao raditi usred igre - desni klik. Zatim sam ovdje pročitao da se to može popraviti čišćenjem? Neki lim se spominjao...

Pokušao sam jednom - dvaput davno prije, nisam uspio. Sada jesam - uspio sam ga otvoriti (youtube tutorial iz 2013.).

Očistio sam ga i proradio je - sve tipke rade sa tim da unutra nema nikakvoga lima i sva mehanika je minimalna (točak).

Miš je kupljen možda pole godine nakon što je izašao (upravo sam izgooglao, bilo je to davne 2005. godine).

Dakle, 13 godina se miš nije čistio niti je mijenjao vlasnika. Osimhardcore gejmanja, sa njim sam na partijima / festivalima svirao (radim iz ljubavi kao DJ) dakle bilo je tu pijeska, zemlje, prašine, duhana, blata, pive, dima, sangrie...

Kapa dole za izvedbu, Logitech rula.

Snimljeno prije 20ak minuta na razdaljini od cca 5-10 cm, par gornjih dijelova + opet sklopljen miš. Snimio ne za tu već da pokažem frendu koji je kupio isti te godine pa da ga usput pitam gdje je njegov :)

 

-edit-

Evo gledam i ne vjerujem, pa još se proizvode....  Pa đode mi da si kupim novoga jer eto, može se ;) Ali neću, priraste ti srcu kad te nešto ovoliko dugo prati...


MX518 na Aliju

-dupli edit-

Odigrao sam partiju, svaki 10i put desni klik neće :-/ Dakle, RIP... vidim, hvale ga, naručio sam G403 bez kutije na Aliexpressu. 

Javim dojmove i ono još bitnije - za koliko dana je stiglo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 2:56 (HaM).
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Pa ti uopće nisi otvorio tipku 

 

http://www.instructables.com/id/Repair-mouse-with-double-click-problem/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Mx serija je cudo. Furam logitecha godinama mx 400 - mx 518 - mx revolution - mx performance i sad mx master. U meduvremenu sam probal i g seriju, g700 i g602 i meh. Nisam nimalo impresioniran. 12000dpi LOL..

Upravo imam doma na probi tipkovnicu g910 orion spark. U uzasu sam kolko je to lose za 1200kn. Build quality katastrofa, kabl neki tvdi gumeni, plastika skripi, onaj drek za ruku se nemre odvojit, a mlohava plastika neka preko njega. Jedino kaj platis na njoj je stvarno opsirna customizacija rgb'a. Al brate mili izgleda isto ko i ms rgb za 300-400kn pa cak i gore. Bitno da ima stalak za mob na njoj.

Ne znam kaj se njima desilo al su tu g seriju ocito usmjerili prema tinejderima - u prijevodu, zgleda cool al je kvaliteta osla downhill..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...

Pa ti uopće nisi otvorio tipku 

 OOOooooh hvala puno. 

Probao sam odvojiti taj bijeli box na sve moguće načine, nisam ga uspio odvojiti (haha dobro da ga nisam odvalio) - dakle, kapica se skida a ne cijeli box.

Probati ću sad opet, ako uspijem stopirati ću narudžbu novog miša. Držite mi fige ^^

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
HaM kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pa ti uopće nisi otvorio tipku 

 OOOooooh hvala puno. 
Probao sam odvojiti taj bijeli box na sve moguće načine, nisam ga uspio odvojiti (haha dobro da ga nisam odvalio) - dakle, kapica se skida a ne cijeli box.
Probati ću sad opet, ako uspijem stopirati ću narudžbu novog miša. Držite mi fige ^^

 Sretno! Treba strpljenja i mirna ruka.

 

Btw, mogu se kupiti i cijeli switchevi. Ja sam naručio nekoliko Omrona.

Kod slijedećeg kvara, ću stari odlemiti i zalemiti novi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...
HaM kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Pa ti uopće nisi otvorio tipku 

 OOOooooh hvala puno. 
Probao sam odvojiti taj bijeli box na sve moguće načine, nisam ga uspio odvojiti (haha dobro da ga nisam odvalio) - dakle, kapica se skida a ne cijeli box.
Probati ću sad opet, ako uspijem stopirati ću narudžbu novog miša. Držite mi fige ^^

 Sretno! Treba strpljenja i mirna ruka.

 

Btw, mogu se kupiti i cijeli switchevi. Ja sam naručio nekoliko Omrona.

Kod slijedećeg kvara, ću stari odlemiti i zalemiti novi.

Uspio sam nakon 3 sata, narezao sam komad dinje i nabrzinu je pojeo jer sam previše žedan u jednome momentu postao od silne muke haha

Glavni i jedini problem je sastavljati nešto a ne razumiješ kako radi. Tek kada sam otvorio tipku srednjeg miša (nakon više od dva sata zezanja, lim je letio oko 8 puta po sobi - a taman misliš da si ga namjestio, kak' je nategnut pa samo poleti...), vidio kako sve u originalu stoji i tek onda krenuo ISPROBAVATI PRAVILNI POLOŽAJ SVA TRI KLJUČNA ELEMENTA (velika slova, da se zna što je najbitnije haha) da bih nakon toga svaki put sa čakalicom pritiskao na određeno mjesto da se čuje ono famozno slatko "tik" - tak onda sam uspješno namjestio kapicu sa dugmetom na pravoj strani.

Da napomenem kako je lim na mx518 drugačiji od ovoga sa ove stranice tutoriala te da je na ovom limu, zadnji dio zakrivljen prema unutra da bi se lakše zakačio...? Meni bio ravan cijelo vrijeme, tek kad sam otvorio treću tipku sam vidio razliku (i uzeo lim od tamo, kao i kapicu koja je napol pukla... postoji caka kako se ju jednostavno izvadi - kad maaalo otvoriš rub kapice, ono jednu nogicu - zakreneš u ruci kacavidu i automatski odmah cijela ispadne van ali je potrebno bar 20 puta da staviš i skineš istu glupu kapicu da bi to skontao - bar u mom primjeru haha)

Svaki put kad se jedan od ova tri dijela mehanizma lima (prednji, srednji i zadio dio) pravilno postave na plastiku - čuje se lagani klik, jedva čujan ali tu je... da se zna da je pravilno leglo.

Sve u svemu, potrebna je preciznost u mikro milimetar jer ako se imalo fula (a sam lim je velik cca 5 mm, dakle na tom komadu ti trebaš paziti na tri dijela a ne samo uzeti i staviti), mehanizam neće raditi. 

Rezultat svega je da mi sada treće tipka ne radi, kao ni kotač (ako skrolam prema dole, automatski ga zaklika i prekine mi skrol + tipka ostane unutra) iz razloga što nisam pogodio, pazi sad, kut zakrivljenosti ruba lima - ne srednji dio - koji je, kako sam već napomenuo, u tutorialu savršeno ravan (srednji dio je isti, lagano zakrivljen i tako treba biti).

Sve u svemu, imam bazični miš koji će poslužiti dok ne dođe novi. Cilj je bio da proradi desna tipka i ona sada radi :P

Hvala još jednom za uputstvo, da nije bilo toga ne bih znaš što raditi zadnja tri sata (kako da ne haha)

I zadnji savjet, svaki put kad se otvara nešto a ne znaš kako što radi - pofotkati istog trena. Nisam prvi put ali zato jesam drugi, kod drugog boxa. I dobro da jesam, nakon 20 minuta sam opet zaboravio što i kako je izgledalo, gdje ide dugme itd...

Fotka nakon otvorenog drugog boxa - primijeti debljinu čakalice, inače jedino pomagalo u ovoj situaciji (a ne šrafciger kako lik navodi u tutorialu).


15 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Sale_ds kaže...
Mx serija je cudo. Furam logitecha godinama mx 400 - mx 518 - mx revolution - mx performance i sad mx master. U meduvremenu sam probal i g seriju, g700 i g602 i meh. Nisam nimalo impresioniran. 12000dpi LOL..

Upravo imam doma na probi tipkovnicu g910 orion spark. U uzasu sam kolko je to lose za 1200kn. Build quality katastrofa, kabl neki tvdi gumeni, plastika skripi, onaj drek za ruku se nemre odvojit, a mlohava plastika neka preko njega. Jedino kaj platis na njoj je stvarno opsirna customizacija rgb'a. Al brate mili izgleda isto ko i ms rgb za 300-400kn pa cak i gore. Bitno da ima stalak za mob na njoj.

Ne znam kaj se njima desilo al su tu g seriju ocito usmjerili prema tinejderima - u prijevodu, zgleda cool al je kvaliteta osla downhill..

 Hvala za feedback. 

Ipak sam naručio 403, ne mogu očima vidjeti wireles (baterija, tlaka mi previše, da i jednom u mjesec dana moram mijenjati i puniti baterije - ne hvala, radije zaljepim kabel).

Naučio sam odavno uvijek imati selotejp kod sebe, gdje god idem sa mišem - samo napravim veliko slovo S sa kabelom po stolu i po sredini naljepim dvije trake selotejpa, em ne klizi em ne osjećam težinu žice.

Dok nisam počeo nositi miš svuda sa sobom - sjećam se da sam jednom godišnje morao promijeniti selotejp kojim sam tako ljepio kabel ;)

Nikako nisam fan baterija u mišu, tlaka mi što moram puniti baterije trimeru a kamoli mišu koji se može napajati kabelom...


14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Inace znas da se 403 wireless moze skopcati na magnetski kabel od 3eur s aliexpreasa ako vec ne zelis koristiti prilozeni. Prvo magnetski je pa nema problema sa ukapcanjem, lagan je i braided, kad treba spojis punis, cim je gotov odspojis. Wireless je buducnost, zice su uzasni naporni teret.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
https://www.instar-informatika.hr/gaming-combo-set-genesis-fury-thunderstreak-4in1-mis-tipkovnica-podloga-slusalice-best-buy/590196941059/product/

Neki savjeti? Vrijedi,ne vrijedi? Ne ocekujem odlicne stvari ali ako je dobro za ovu cijenu,idemo po ovo...
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Nikolacurak kaže...
https://www.instar-informatika.hr/gaming-combo-set-genesis-fury-thunderstreak-4in1-mis-tipkovnica-podloga-slusalice-best-buy/590196941059/product/

Neki savjeti? Vrijedi,ne vrijedi? Ne ocekujem odlicne stvari ali ako je dobro za ovu cijenu,idemo po ovo...

 Za te novce kupiš jako dobru podlogu ili dvije solidne ili pak jedan lošiji ali prihvatljiv gaming miš ako nađeš dobru akciju ili pak jedan loš headset (stvarno dobri su barem 350+ Kn) ili sasvim pristojnu membransku tipkovnicu.

Strah me i pomisliti koliko je to loše kada sve skupa dođe kao pola do jedne komponente.

Twitter: @191x7
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sushii kaže...

ims netko na forumu g203 ili rival 100? kakvi su dojmovi?

Ja imam G203 te mi isto kao kolegi izgleda vise odgovara palm grip, tj. navikao sam na udobnost G700, no ovaj je daleko precizniji od glomaznog G700. Preporuka, ako volis claw grip i malo manji, ali prezican mis jer ipak je to ustvari pojeftinjen Logitech G Pro sa boljim (tanjim, ne zapinje) kablom. DPI se moze namjestavati u koracima od 50. Isto ima RGB pizdariju. Doduse mislim da cu ga prodati jer bih htio malo veci palm grip mis s kojom tipkom vise, ali nemam pojma koji bi odgovarao. Bilo bi super kad bi postojao neki ducan u kojem mozes probat gaming miseve..

 

Sad sam vidio tvoj iduci post, di si vidio da je senzor katastrofa?? Skupio sam jedno 1000injak sati Dote na njemu i nije me iznevjerio. Ne podizem mis prilikom icega, a kada ga malo podignem se kursor malo pomakne da, sto nebih ni primjetio da nije kolega spomenuo. Igram na UW monitoru i ne vucem nesto posebno mis prek stola, sve u prostoru 15x15 cm, makar imam vecu podlogu, tako da ne znam sta rade ljudi koji podizu mis prilikom gejmanja, ali pretpostavljam da ima neku ulogu kod FPSa. Najbolja recenzija po meni, ako vec nisi vidio:

u kojem nema neke kritike za senzor, kaze da prakticki ne osjeti razliku naspram popularnog 3366 senzora u Logitech G Pro.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 1:30 (The_Fichek).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Aha znaci tako... Ja ne trazim sad nesto extra jer imam onu bijelu tipkovnicu iz prastarog sljedeca i obicni mis od 40 kuna pa sam mislio mozda ono uzet..
PSN:nikolacurak
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Mozda si previdio kad se ovdje pisalo, ali u Linksu na Tresnjevci su voljni otvoriti kutiju da isprobas misa, osobno ti mogu potvrditi to, a tako su napravili i jos neki forumasi.

 

Posto imas g203 pretpostavljam da volis ambidextrous miseve, ako zelis malo veci mis za palm grip razmotri si novi Steelseries Sensei 310, nesto je veci, a isto ima vrhunski senzor, RocketJumpNinja ga je sigurno vec recenzirao.

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Imam scimitara rgb ali bih ga zamjenio s m65pro iki glaive rgb...koji od ta 2 bi preporucili..ostao bi na corsiru jer imam strafe i void...

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice