Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.181.332
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Slazem se sa svime napisanim. Dobri savjeti i osobno iskustvo bitno je barem kao i sluzbene recenzije. 

coffe,coffe,coffe.....
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Zahvaljujem na odgovorima, odlucio sam se za g203 LP 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Da li je još netko probao G203?

 

Treba mi budget miš za CS:GO ovog cjenovnog ranga, može neki savjet?

 

G203 je dobio dobre kritike korisnika al volio bi još nečije iskustvo. Thx!

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
SnakeST kaže...

G203 je dobio dobre kritike korisnika al volio bi još nečije iskustvo. Thx!

 Volio bi dobiti i kritike ljudi koji nisu korisnici? 

 

Nisam ga imao, i isto sam vidio jako pozitivne recenzije kad sam tražio povoljan miš.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Hahah, da ispade malo glupo... Mislio sam na to da bi htio čuti iskustva bugovaca iz prve ruke 

5 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Sve bi bilo ok da nisu skupi kao da su rađeni od zlata hahaha

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Dobra vecer,

sad sam malo cital ovdje i vidim neko je pokusao ocistit mis i nije uspio. Evo mene prije dva dana pocela zajebavat desna tipka misa, kad drzim  aim u igrama pusti me svako malo, ako stisnem jako onda drzi normalno. Jel mozda trebam pokusat ocistit mis nekako ako je moguce (COOLERMASTER ALCOR) koji je star mislim 3-4 gldine vec. Odlican mis. Ako je rip onda moze preporuka misa do 400kn +/-50kn i da je cijeli dlan na njemu, imam veci dlan btw. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Jel imate isk7stva sa spirit of gaming proizvodima. Sto bi mi preporucili do 250kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Stosk0 kaže...

Dobra vecer,

sad sam malo cital ovdje i vidim neko je pokusao ocistit mis i nije uspio. Evo mene prije dva dana pocela zajebavat desna tipka misa, kad drzim  aim u igrama pusti me svako malo, ako stisnem jako onda drzi normalno. Jel mozda trebam pokusat ocistit mis nekako ako je moguce (COOLERMASTER ALCOR) koji je star mislim 3-4 gldine vec. Odlican mis. Ako je rip onda moze preporuka misa do 400kn +/-50kn i da je cijeli dlan na njemu, imam veci dlan btw. Hvala

 G502 Proteus Spectrum, genijalan mis.

14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

g502 izbjegavati ako imate velike dlanove, ja sam dobivao grceve u palcu jer sam ga morao neprirodno vijati da uspijem drzati mis. Inace odlican mis ali ne za one velikih (sirokih) dlanova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Trenutno imam Genius g230 i planiram uzet novi mis. U uzi izbor su usli ASUS ROG Sica , GENIUS Scorpion M6-400 , RAZER Abyssus V2 , ROCCAT Kova Pure Performance , SHARKOON Shark Zone  , THERMALTAKE eSports Ventus Gaming i  Logitech G203 Prodigy.

Ako netko ima iskustva sa ovim misevima i preporuku puno bi pomoglo.

 

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Odlucio sam se za g402. Bili ste ga vi kupili za 350 kn .tolko je u chipoteci
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Trebam kupiti malom neki gamerski mis za otprilike 300kn. Posto se ja ne razumin a on bi neki da ima vise tipki po njemu da moze ubijat i gradit po fortniteu , pomozite mi koji da uzmem .

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
IDMM kaže...

Trebam kupiti malom neki gamerski mis za otprilike 300kn. Posto se ja ne razumin a on bi neki da ima vise tipki po njemu da moze ubijat i gradit po fortniteu , pomozite mi koji da uzmem .

 Logitech G203, najbolji miš koji možeš kupiti novi za manje od 300 Kn. Zapravo, bolji je i od mnogih skupljih.

Twitter: @191x7
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...
IDMM kaže...

Trebam kupiti malom neki gamerski mis za otprilike 300kn. Posto se ja ne razumin a on bi neki da ima vise tipki po njemu da moze ubijat i gradit po fortniteu , pomozite mi koji da uzmem .

 Logitech G203, najbolji miš koji možeš kupiti novi za manje od 300 Kn. Zapravo, bolji je i od mnogih skupljih.

 Istina. Al ima samo dvije dodatne tipke :(

 

Npr G700s ima 7 dodatnih tipki i naginjanje kotačića.

Ili G602 ima 8 dodatnih tipki.

Ili Razer Naga - 12

Ili Corsair Dark Core - 9

Al svi su DALEKO više od 300kn...

 

Možda Logitech G300s?

Makar, za 200kn nisam baš siguran da ima dobar senzor...? Ima 6 dodatnih tipki. Al su na jako čudnim mjestima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...
191x7 kaže...
IDMM kaže...

Trebam kupiti malom neki gamerski mis za otprilike 300kn. Posto se ja ne razumin a on bi neki da ima vise tipki po njemu da moze ubijat i gradit po fortniteu , pomozite mi koji da uzmem .

 Logitech G203, najbolji miš koji možeš kupiti novi za manje od 300 Kn. Zapravo, bolji je i od mnogih skupljih.

 Istina. Al ima samo dvije dodatne tipke :(

 

Npr G700s ima 7 dodatnih tipki i naginjanje kotačića.

Ili G602 ima 8 dodatnih tipki.

Ili Razer Naga - 12

Ili Corsair Dark Core - 9

Al svi su DALEKO više od 300kn...

 

Možda Logitech G300s?

Makar, za 200kn nisam baš siguran da ima dobar senzor...? Ima 6 dodatnih tipki. Al su na jako čudnim mjestima.

 Kakav je ovaj g402....je da je 350kn ali vridi li?

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
IDMM kaže...

 Kakav je ovaj g402....je da je 350kn ali vridi li?

 Osobno ga nisam probao. Ali je jako popularan miš.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...
IDMM kaže...

 Kakav je ovaj g402....je da je 350kn ali vridi li?

 Osobno ga nisam probao. Ali je jako popularan miš.

 Onda cu mu uzet ovog pa sta god bude. Valjda ce bit zadovoljan...hvala

12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koristio sam 2 godine Roccat Kone Pure i nikad mi zapravo nije legao, jer imam relativno male ruke. Prije Roccata sam imao Logitech G9x i miš mi je bio genijalan jer je imao infinitiy scroll itd. Lako se i čistio i imao je utege koji se mogu vaditi. Roccat ima neopisivo bolji finish miša, ta plastika od koje je površina napravljena ima grip kao guma, ali se uopće ne prlja. Nešto genijalno. Jedina mana mu je što ima izbičeni lijevi dio miša, koji je super za palm grip, ali nije adekvatan za claw/fingertip grip koji ja koristim. Mislim da oblik miša uvelike diktira položaj ruke i s nekim oblicima miša gotovo je nemoguće držati ga u određenom gripu. Manji miševi su bolji za claw grip, veći za palm grip, mbidekstrozni miševi su super jer ih je lakše claw gripati, miševi za dešnjake obično imaju oblik koji je prilagođen desnoj ruci i teško ih je claw gripati itd. Mani na Roccatu ne odgovara oblik jer ja mičem miša sa palcem i malim prstom, a kod oblika roccata, palac se odmara na mišu i trebaš istegnuti palac poprilično da bi s lakoćom micao miša. Miš je jednostavno preširok.

 

Prije tjedan dana sam kupio Logitech G Pro. Genijalan miš, malen je, dobro leži u ruci, ali njegov oblik je čudan. Dio koji je blizu površine za miša se sve više stanjuje kako se dolazi do baze miša, i jako teško ga je pomicati palcem i malim prstom. Malo sam gledao po netu i drugi se žale na to. Unatoč tome, miš je savršen za igranje igrica jer je malen i senzor u njem je savršen. Ja igram često starcraft i moram priznati da sam igrao puno bolje sa njim nego sa Roccatom.

 

Prije par dana sam imao žutu minutu i kupio sam i Logitech G403 za posao. Imao sam feeling da mi oblik neće odgovarati i moram priznati da sam se gadno prevario. Iako je miš veći od Roccata, i dalje bolje leži u ruci i mogu ga puno lakše claw i fingertip gripati jer nije toliko širok. Bežičan je i žičan, ima internu bateriju koja se puni u žičnom modu i baterija mi traje jedno 10 dana, čak i kad logo na mišu svijetli. Svijetli i scroll wheel! Senzor je izuzetan, a radi se o senzoru koji je i u G Pro mišu. Moja topla preporuka. Definitivno dobar miš koji je trenutno na akciji u Linksa.

Moj PC  
4 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Kupio mu danas G402 ali nije mi jasno zasto ne moze koristiti ove tipke dok igra fortnite:

DPI up
DPI down
DPI Switch (thumb button)

Sa strane postoji 5 tipki a mogu se koristiti samo 2 ?!

Instalira sam logitech software ali mi ne dozvoljava da ih koristim u igri. Molio bi nekoga ko ima ovaj mis ili se razumi da pomogne.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 20:58 (IDMM).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
IDMM kaže...

Kupio mu danas G402 ali nije mi jasno zasto ne moze koristiti ove tipke dok igra fortnite:

DPI up
DPI down
DPI Switch (thumb button)

Sa strane postoji 5 tipki a mogu se koristiti samo 2 ?!

Instalira sam logitech software ali mi ne dozvoljava da ih koristim u igri. Molio bi nekoga ko ima ovaj mis ili se razumi da pomogne.

 Automatic Game detection - uđeš na postavke tipki, gore odabereš "+" i dodaš igru za koju želiš složiti tipke, i onda se samo igraš s tipkama:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Je samo kod mene nema ni pluseva ni minusa....

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 21:41 (IDMM).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...
IDMM kaže...

Kupio mu danas G402 ali nije mi jasno zasto ne moze koristiti ove tipke dok igra fortnite:

DPI up
DPI down
DPI Switch (thumb button)

Sa strane postoji 5 tipki a mogu se koristiti samo 2 ?!

Instalira sam logitech software ali mi ne dozvoljava da ih koristim u igri. Molio bi nekoga ko ima ovaj mis ili se razumi da pomogne.

 Automatic Game detection - uđeš na postavke tipki, gore odabereš "+" i dodaš igru za koju želiš složiti tipke, i onda se samo igraš s tipkama:

 Evo sam pronasa....hvala

6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav svima,možete mi reći mišljenje o ovom mišu?

dobio sam ga na poklon sa konfiguracijom

https://www.msi.com/Gaming-gear/Interceptor-DS-B1-GAMING-Mouse.html

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Miš izgleda silidno, a super mi je što na stranici specifikacija dobiješ dodatnu sliku miša... Mislim ima slika, ali nema nijedno slovo teksta. Kao da žele reći, što će ti specifikacija kad ovako izgledaš.

 

6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

ma meni je ok koristim ga već 3-4 mjeseca jedino nisam baš mjerodavan nikad nisam imao neki bolji miš ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Jednom kad imaš miš od 2000kn optočen vilinskom prašinom i sitnim česticama jednorogovog izmeta, ništa ti više nije ko taj miš. U biti želim reći, ako ti odgovara, koristi ga. Sigurno ima skupljih, ali ako radi... čemu ga mijenjati.

 

8 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ima li itko ovaj miš Zowie EC2-A ?

Ima za 500kn na alzi, jel se isplati ili ima neki bolji odabir ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ja uzeo priie nekih 2 mjeseca zowie fk2 i prezadovoljan sam.Prije toga sam imao logitech g502 i jednostavno mi nije sjeo.Razmisljao sam i o ec2a al mi fk stil bolje odgovara.Svi zowie imaju iste senzore samo je ergonomiia drugacija.Po meni se isplati sam uzmi onaj koji ti najvise odgovara.
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Mišljenje o Razerovom deathadder elite mišu? Frend mi ga prodaje za 250kn s garancijom od 1 god.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice