Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.178.552
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
SeaCucumber kaže...

pa ako je mis od 400kn krs onda bolje ne uzimati nista nego najjeftiniji i bok

 

btw jos uvijek je moj post akutalan:)

probao dosta high-end miseva, trenutno sad 3 dan korisim novi g402, 99% je isti vrag kao i mis prije modecom mc-gmx4 od 220kn koji se pokazao extremno dobar a i vecina recenzija ga je pohvalila, naspram ovog g402 neizgleda nista losiji niti radi ista losije a niti je ista kvalitetom gori, uzeo sam dva komada rade bez greske! ovaj g402 ima nesto bolji grip, brze klizi po desktopu no nebi rekao da je to ista znacajno rekao bi da je samo placebo zbog tezine a ne senzora. Ako te zulja 400kn od nabrojanih g402.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
SeaCucumber kaže...

pa ako je mis od 400kn krs onda bolje ne uzimati nista nego najjeftiniji i bok

 

btw jos uvijek je moj post akutalan:)

 Ak ti pase manji mis idi na g203, dode 260kn, a ima bolji senzor i tipke od svih koji se spominju u zadnjih par postova izuzevsi g pro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 23:19 (war3_tft).
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Ja imam g 402. Neznam oce li itko primjetiti razliku u sensori izmedju njega i skupljih. Dobro lezi u ruci solidne tezine,grip dobar, ne bjezi. Sasvim dovoljan broj tipki za sve igre osim MMO. Ja ga platio 350,bio ja snizenju. Kostao je 470kn. Eh mozda bi kupio drugi u tom cijenovnom rangu ali sam ga usporedjivao s drugima do 50€.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

takoder g402 prezadovoljan.

sada ostale marke i modele nezz ali ovaj mi je vrh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može neka preporuka?

Ruka mi 18.5/10. Obično miš držim u dlanu ,ali ponekad onako claw.

Od tih skupljih miševa sam jedino imao deathaddera davno i super mi je bio dizajn njegovog kućišta i lijepo sjedao u ruku.

Gledam ovaj logitech g203 , ima ga na ebayu za manje od 30 dolara. Da li bi mi to bilo premalo?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Planiram uzet bezicni gamerski. Sto kazete na ovaj? https://www.links.hr/hr/mis-logitech-g305-gaming-opticki-12000dpi-crni-usb-101500281

 

I neka podloga bi mi trebala,..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Nema boljeg za te novce, logitech je sa hero senzorom koje stavlja u bezicne miseve doslovce pomeo konkurenciju.
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...
Nema boljeg za te novce, logitech je sa hero senzorom koje stavlja u bezicne miseve doslovce pomeo konkurenciju.

Nisam nikad ima bezicni mis, treba li specificna podloga ili mogu kupit bilo koju? najeftiniju mislim  

5 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
fanaticni gejmer kaže...

Nisam nikad ima bezicni mis, treba li specificna podloga ili mogu kupit bilo koju? najeftiniju mislim  

 Možeš bilo koju. Možeš i bez nje, ako želiš. No, bilo bi poželjno kupiti podlogu koja tebi igra, odnosno koja tebi odgovara. Neće ti biti isto 'igrati' na nekoj sporoj ili bržoj podlozi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 15:11 (Seronja nezauzet).
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koji bi glodavac bio odgovarajuća zamjena za G700?  Tražim nešto bežično, izrazito profilirano i da DPI nije manji od onog na G700 (konstantno sam ga koristio na max). Poželjno je i da je težina tu negdje (ako je teži, tim bolje). Gledao sam Roccad Leadr ali on nisam siguran da mogu bez HyperScrolla ili nečeg sličnog.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Cogent kaže...

Koji bi glodavac bio odgovarajuća zamjena za G700?  Tražim nešto bežično, izrazito profilirano i da DPI nije manji od onog na G700 (konstantno sam ga koristio na max). Poželjno je i da je težina tu negdje (ako je teži, tim bolje). Gledao sam Roccad Leadr ali on nisam siguran da mogu bez HyperScrolla ili nečeg sličnog.

 Ja tražim već 3 godine i još nisam pronašao.

Počele mi otkazivati boče tipke, kotač nekad preskače...

Sad tražim ako ću naletjeti na neki G700s koji je ostao na nekom skladištu pa ga prodaju po 200-300 kuna  :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

A G602 vam nije dobar? Ja bih ga bio kupio da nisam uzeo na aukciji g700s s ebaya, tamo si isto popratite.

Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
CyberDemonVZ kaže...

 Ja tražim već 3 godine i još nisam pronašao.

Počele mi otkazivati boče tipke, kotač nekad preskače...

Sad tražim ako ću naletjeti na neki G700s koji je ostao na nekom skladištu pa ga prodaju po 200-300 kuna  :)

 Ako nadjes dzabe negdi javi i meni.

 

Evo ,kupi i ne klapi.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

To vam je tak kad koristite glomazne ergonomske miseve, kad se covjek navikne na dizajn jednoga tesko se naviknuti na nesto drugo.

 

Zato je najbolje koristiti ambi miseve, manje vise su svi slicnog dizajna i lako se prebaciti sa jednog na drugi. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
vrinho kaže...

A G602 vam nije dobar? Ja bih ga bio kupio da nisam uzeo na aukciji g700s s ebaya, tamo si isto popratite.

 Je. Njega nisam probao. U planu mi ga je uzeti kad se pojavi na Njuškalu za neku sitnu lovu.

P.S. ima jedan za 350kn na Njuškalu, ali izgleda ko da je netko gurno odvijač u one dodatne tipke pokraj lijevog klika :D

hrka11 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Ja tražim već 3 godine i još nisam pronašao.

Počele mi otkazivati boče tipke, kotač nekad preskače...

Sad tražim ako ću naletjeti na neki G700s koji je ostao na nekom skladištu pa ga prodaju po 200-300 kuna  :)

 Ako nadjes dzabe negdi javi i meni.

Evo ,kupi i ne klapi.

 700kn! Pa sadašnji sam kupio za 400 kn prije 4 godine :D

Daj se prestani drogirati.

war3_tft kaže...

To vam je tak kad koristite glomazne ergonomske miseve, kad se covjek navikne na dizajn jednoga tesko se naviknuti na nesto drugo.

Zato je najbolje koristiti ambi miseve, manje vise su svi slicnog dizajna i lako se prebaciti sa jednog na drugi. 

 Haha, koji savjet 

Prekasno!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 13:09 (CyberDemonVZ).
12 godina
protjeran
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Dobar je g602 samo se isto treba naviknuti na njega...Meni je koristio kratko vrijeme odlicno  zbog bezicnosti na laptopu, ali pored g400s koji me i dalje sluzi za stolni pc, samo stoji...

 

Ako treba neke detalje napisati recite pa da vam pokusam docarat neke stvari...

 

P.S. Morat cu ga tu u oglasnik stavit, vidim da bi bilo zainteresiranih...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

G602 meni ima premali DPI.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Meni se mnogo svidja onaj novi Logitech Pro Wireless.

Da nisam skoro veoma povoljno nasao nov G900 koji je stvarno dobar mis ozbiljno bih razmislio o njemu.

Mada bi me nedostatak Hyper Scrola veoma kocila...

Ali izgleda cvrsto, ako neki mis buda prezivljavao padove i udarce to je ovaj.

Njega preporucujem i podlogu Steelseries QCK ili QCK Limited.

 

 

https://www.logitechg.com/en-roeu/products/gaming-mice/pro-wireless-mouse.html

 

Ja sam fan Logitech miseva i ne koristim druge. Jedno vreme su tamo 2014-2015 imali los izbor a onda serija miseva koji bi mi svi odgovarali.

G703, G900, G903, Wireless Pro, cak i mali G305.

 

 

https://youtu.be/Hm-WIZEzwyc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Logitech je trenutno daleko iznad svoje konkurencije, pogotovo na wireless podrucju gdje imaju senzore koji su stedljivi, a opet jednako dobri u svakom aspektu kao i oni na njihovim zicanim modelima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Naručio sam Roccat Leadr, pa ćemo vidjeti....

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Cogent kaže...

Naručio sam Roccat Leadr, pa ćemo vidjeti....

 Došao glodavac. Za sada je ok. 

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Došlo vrijeme da zamijenim svojeg glodavca.

 

Tražim:

osnovni dizajn (ambi, maksimalno 3+2 tipke - nešto tipa razer abyssus)

jako nizak input lag pošto će biti korišten za kompetitivno gejmanje

 

Spreman sam izdvojiti do 500 kuna. 

 

Jel ovo ok kupovina ili može bolje?

https://www.nabava.net/gaming-misevi/razer-deathadder-expert-ergonomic-gaming-mis-cijena-opticki-zicni-6400-dpi-57027851

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 13:19 (pavlovs_dog).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav, uzimam miš do nekih 300 kn (max 350), od igrica samo FPS igram. Htio bi da je pouzdan, tj. da izdrži što duže. Zadnja 3 miša koja sam imao, od toga 2 logitecha su oba gubila kontakt, a roccat kojeg još koristim mi radi doubleclickove s desnim klikom svako malo, pa bih možda izbjegao te dvije marke. Mislim možda je to i normalan životni vijek tih miševa 2-3 godine ne znam stvarno, ali meni se to nekako čini malo za normalnu neku upotrebu? Imam nekakvu standardnu veličinu ruke pa mislim da se mogu prilagoditi i na veće i manje miševe jedino ne bi htio da bude pretežak. Uglavnom meni su za oko zapela ova dva pa ako možete reći jesu dobri miševi/dealovi: 

https://www.sancta-domenica.hr/razer-deathadder-essential-opticki-igraci-mis-usb-crni.aspx

https://www.sancta-domenica.hr/steelseries-mis-sensei-310-ambidextrous.aspx

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Gledao sam nešto sebi malo zadnje vrijeme i mislim da je to s dvoklikom jednostavno boljka tih miševa. Kad tad će otići jer stavljaju prekidače koji su vjerojatno više osjetljivi od klasičnih, brže valjda registrira klik ,ali i brže otiđe...

 

Ovo je dosta dobra stranica za malo pročitati o miševima i pogledati review. Nema što čovjek nije probao. Rocketjumpninja

Što se tiče cijena čine se ok koliko vidim. Jedino sam ovdje  vidio deathadder elite. Doduše radi se o kineskoj verziji , tj. verziji za kinesko tržište ,ali je original. 

14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Mislite li da se kroz par mjeseci primjeti razlika u trajanju baterije miša ako se receiver drži stalno na 10 cm od miša ili ga se drži na metar udaljenosti a pritom signal prolazi kroz stol recimo i kučište PC-a ?

 

Ovdje vjerovatno ne koristite toliko wireless.... vam traju baterije par mjeseci a da nije neki skup miš (do 200kn) ? Želio bih imati 1500 ili 1600dpi pa dosta logitecha otpada

 

Za sada sam našao samo Redragon M690 Mirage, koji bi mi valjda trebao udovoljavati sve uvjete.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Znači ekipa ovako.

Može li savjet za kupnju žičanog gamerskog miša do 500 kunića?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Aportus kaže...

Znači ekipa ovako.

Može li savjet za kupnju žičanog gamerskog miša do 500 kunića?

 

http://www.rocketjumpninja.com/find-a-mouse/

http://www.rocketjumpninja.com/top-40/

 

Twitter: @191x7
6 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Evo dobrih vijesti za obožavatelje oblika Logitech MX518.

 

Čini se da Logitech radi novi MX518. Navodno će imati Hero senzor.

 

Druga zanimljiva opcije je Nixeus Revel Fit s MX518 dizajnom i PMW3360 senzorom. 50 eura cijena. 

 

 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Bog,

 

Izgleda da je da je doslo vrijeme zamjene G700 i G700s za 2 nova 

Ako imate kakvu preporuku, bitno da su wireless, jedan mora biti odlican za gaming drugi cak i ne (vise ga za laptopom koristim, manje gaming) u rangu ove dvojice koje sam imao 

 

hvala

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
simeparanoja kaže...

Bog,

 

Izgleda da je da je doslo vrijeme zamjene G700 i G700s za 2 nova 

Ako imate kakvu preporuku, bitno da su wireless, jedan mora biti odlican za gaming drugi cak i ne (vise ga za laptopom koristim, manje gaming) u rangu ove dvojice koje sam imao 

 Pozdrav.

Dal koristiš dodatne tipke na G700?

Ako da, onda ti se izbor jako smanjuje. Logitech G600 MMO, G602, ROCCAT Tyon, Razer Naga...

 

Ako ti nisu bitne tipke, onda je izbor ogroman, ovisi o držanju miša, veličini šake, koliko love misliš potrošiti...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice