Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.183.017
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
explorer 4 kaže...
Puno mi je bolje to uradeno kod mx 518 koji je 20 kn skuplji.

Izdvojio sam samo ovu rečenicu. U njoj se ističe ovo podebljano.

Ja sam prilikom kupovine dobro pogledao ponudu. Nisam želio puno potrošit, a pritom sam želio dobit pristojnog miša.

Fireglider mi je savršeno sjeo u ruku i odluka je pala na njega. Dakle, on savršeno odgovara meni.

 

A crnog sam uzeo nakon dobro pročešljanog neta.

 

Nigdje ne kažem da je Fireglider bolji ili lošiji od mx518 ili nekog drugog miša.

Ali isto ne priznajem natpise da je nekvalitetan, loš i slično.

 

Meni odgovara savršeno i sa istim nemam nikakvih poteškoča i slično.

A isto mislim za druge korisnike štakora. Neka svatko bira po svom ukusu.

14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša
Nigdje nisam rekao da je nekvalitetan ali da je neka kvaliteta nije. To je moje misljennje i govorim tako jer mi ga sestra ima pa ga i koristim i mx 518 je po kvaliteti bolji. Ti reci sto hoćeš ali normalno je da svatko brani svoje ;)
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
explorer 4 kaže...
Po performansama da ali po kvaliteti ne. Dosta se ljudi žali.

Nigdje nisam rekao da si ti rekao da je nekvalitetan.

Ali ako baš želiš, evo podebljan citat.

 

Isto tako, poštujem ovu tvoju zadnju rečenicu, da je to tvoje mišljenje.

Naravno, svatko od nas ima pravo mislit, zar ne??

Ipak živimo u donekle demokratskoj državi.

 

Isto tako, nigdje ja nisam rekao da je kvalitetniji ili nije od nekih (nečemo ih imenovat) miševa.

Samo sam rekao da ne priznajem natpise, da je fireglider (govorim konkretno o crnom, jer ga i sam imam) nekvalitetan, da ne valja i slično.

Miš odgovara meni i mojoj ruci, te isti nema nikakvih problema što se izrade tiče (škripa, otpadanje tipki i slično).

 

Isto tako sam naglasio, neka svatko uzme ono što mu odgovara i što misli da je za njega bolje.

Isto tako kažem, to što 2-3 čovjeka kažu da su imali loša iskustva (konkretno ne mislim samo na sharkoona, nego i ostatak firmi), za mene ne znači previše.

Jer ako pročitam/čujem pozitivna iskustva ostalih 100 ljudi, onda to meni ipak znači nešto (konkretno ne mislim samo na fireglidera, nego i na ostale proizvode).

Prodaju proizvoda ne čine 2-3 čovjeka, nego puno više ljudi.

 

LP i bez ljutnje {#}

 

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Danny_HR kaže...
Možda je pretjerano reći da su sranje, al Razer je najprecjenjeniji igrač na tržištu periferija, daleko.

Priznam, nisam imao priliku koristiti deathaddera, al sve ostalo razerovo što sam koristio bilo je ipodprosječne ili prosječne kvalitete.

Uključujući Mambu, Lycosu, megalodon, arctosa, Lachesis...

Jedino im podloge vrijede moje love. :) A njih ne koristim.

Samo znam da nikad neću ništa razerovo imat.

 

5 puta su te zah**ali prije nego što si odlucio prestati kupovati Razera?

 

Znaci za**ali su te prvi put,

 

pa jos jednom, pa su te opet sheb** po treci put, pa jos jednom i jos jednom za kraj. I onda si rekao ne vise LOOOL

 

Ili si ih "koristio" kod prijatelja.

 

 

 

 

16 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
explorer 4 kaže...
Ma dobro crni sam držao u ruci i bolje je izrađen nego vatreni Al opet mi ne možeš rec da je kvalitetno napravljen. Pogledaj samo završni obradu neznam meni to nije nešto. Puno mi je bolje to uradeno kod mx 518 koji je 20 kn skuplji.

Vatreni nisam imao priliku probati, ali crni je sve samo ne loše napravljen. Usporedba sa mx 518 je glupa jer je Fireglider bolji očigledno. MX 518 iako jako kvalitetan miš, zastario je i jednostavno nema potrebe ni za spominjanjem njega u današnjim okvirima.

 

Sa firegliderom dobiješ laserski senzor razlučivosti 3600 dpi, dok MX 518 ima zastarjeli optički razlučivosti 1800 dpi. Na stranu dpi, al razlika u kvaliteti laserskog i optičkog miša je velika. A ipak je senzor najvažniji, ne?

Dalje, Fireglider black ima gumiranu površinu što je puno udobnije od obične plastične kakvu ima MX. Uz to, dlanovi se na gumiranoj znatno manje znoje onima koji imaju problema s tim. Da skratim, kvaliteta izrade je vrhunska i neupitna.

Pa podešavanje težine, pa profili, koje mx nema npr., podešavanje skrol kotačića itd.

 

Sharkoon, još uvijek tvrdim, nudi najviše od svih miševa do 350-400 kn.

 

CrapFireX kaže...

5 puta su te zah**ali prije nego što si odlucio prestati kupovati Razera?

 Znaci za**ali su te prvi put,

 pa jos jednom, pa su te opet sheb** po treci put, pa jos jednom i jos jednom za kraj. I onda si rekao ne vise LOOOL

 Ili si ih "koristio" kod prijatelja. 

Zanimljiva igra riječi. :)

Ne, nebih rekao da su me zajebali. Daleko je to što sam spomenuo od loše periferije. Al da ne vrijedi kolko košta, to će svatko sa imalo objektivnosti potvrditi. Točka na i bila je Mamba, koja je unatoč tome što je zbilja dobar miš, precijenjeno đubre. Zato sam je se riješio i odlučio da Razer više neću.

Sad sam sasvim zadovoljan sa svojim R.A.T. 7, svakako zadovoljniji nego sa bilo kojim Razerom koji sam imao, a nije tolko skup. :)

 

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pricajte vi sta hocete ali dan danas nema konkurenta mx518 kojeg se da naci novog do 200kn..

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
toxic kaže...

Pricajte vi sta hocete ali dan danas nema konkurenta mx518 kojeg se da naci novog do 200kn..

Što se tiće vijeka na tržištu mislim da si u pravu. Drugi ne prodaju jedan te isti proizvod već 5-6 godina (po istoj cijeni ili čak i većoj nego prvog dana).

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 10:54 (191x7).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Mislim da A4Tech tu nema sta raditi, Fireglider dodje 200kn. A4Tech mozda do 150kn.

Low life ! Alat ne cini majstora!
16 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Gman kaže...
191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Mislim da A4Tech tu nema sta raditi, Fireglider dodje 200kn. A4Tech mozda do 150kn.

FireGlider je A4Tech. A4Tech X7 oscar Laser. Samo rebrandiran. Odi na www.x7.cn pa se sam uvjeri.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Upravu si. Identicni su. Link!

Low life ! Alat ne cini majstora!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Mnogi ne znaju da mnogo "proizvođača" rebrandira A4tech miševe. A A4Tech X7 su uglavnom povoljni i vrlo dobri miševi.

Mnogi ne znaju da bolji/skuplji A4Tech X7 koriste iste čipove, senzore, lasere, optiku,... kao i mnogi Razer, Logitech, ... miševi.

Nekad čak i bolju. A jeftiniji su jer nisu ime. No bit će jednog dana jer valjaju.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
zabranjeniples kaže...
explorer 4 kaže...
Po performansama da ali po kvaliteti ne. Dosta se ljudi žali.

Nigdje nisam rekao da si ti rekao da je nekvalitetan.

Ali ako baš želiš, evo podebljan citat.

 

Isto tako, poštujem ovu tvoju zadnju rečenicu, da je to tvoje mišljenje.

Naravno, svatko od nas ima pravo mislit, zar ne??

Ipak živimo u donekle demokratskoj državi.

 

Isto tako, nigdje ja nisam rekao da je kvalitetniji ili nije od nekih (nečemo ih imenovat) miševa.

Samo sam rekao da ne priznajem natpise, da je fireglider (govorim konkretno o crnom, jer ga i sam imam) nekvalitetan, da ne valja i slično.

Miš odgovara meni i mojoj ruci, te isti nema nikakvih problema što se izrade tiče (škripa, otpadanje tipki i slično).

 

Isto tako sam naglasio, neka svatko uzme ono što mu odgovara i što misli da je za njega bolje.

Isto tako kažem, to što 2-3 čovjeka kažu da su imali loša iskustva (konkretno ne mislim samo na sharkoona, nego i ostatak firmi), za mene ne znači previše.

Jer ako pročitam/čujem pozitivna iskustva ostalih 100 ljudi, onda to meni ipak znači nešto (konkretno ne mislim samo na fireglidera, nego i na ostale proizvode).

Prodaju proizvoda ne čine 2-3 čovjeka, nego puno više ljudi.

 

LP i bez ljutnje {#}

 

 

 

191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

 

Ma nema ljutnje kakva svađa nije ovo ništa samo volim čuti mišljenje drugih ljudi a ovdje sam vjerovatno u krivu jer nisam radio puno s njim samo sam ga na par sekundi u ruku uhvatio.

Al mi za vatrenog nitko ne može reć da je uber kvalitetan.Ipak se vidi malo nekvaliteta izrade.

 

@191x7-Ne bih rekao da tvoj kudos mete konkurenciju do 600 kn malo si se zanio.Gdje si ostavio Logitech g9x, g500 i Coolermaster sentinel.

A za Cyborg R.A.T 7 se slažem da je najbolji i to zaslužuje jer nitko toliko ne nudi.Neznam gdje s njim strpao imperator :)

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 12:02 (explorer 4).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Nigdje logitecha? Hehehehheh

191x7 kaže...
toxic kaže...

Pricajte vi sta hocete ali dan danas nema konkurenta mx518 kojeg se da naci novog do 200kn..

Što se tiće vijeka na tržištu mislim da si u pravu. Drugi ne prodaju jedan te isti proizvod već 5-6 godina (po istoj cijeni ili čak i većoj nego prvog dana).

Zapitaj se kako moze jedna los po tvom misljenju opstati na trzistu tolikodugo sa toliko postovanja gaming zajednice. A ne svijetli ;)

191x7 kaže...
Gman kaže...
191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Mislim da A4Tech tu nema sta raditi, Fireglider dodje 200kn. A4Tech mozda do 150kn.

FireGlider je A4Tech. A4Tech X7 oscar Laser. Samo rebrandiran. Odi na www.x7.cn pa se sam uvjeri

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
logic kaže...
191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Nigdje logitecha? Hehehehheh

191x7 kaže...
toxic kaže...

Pricajte vi sta hocete ali dan danas nema konkurenta mx518 kojeg se da naci novog do 200kn..

Što se tiće vijeka na tržištu mislim da si u pravu. Drugi ne prodaju jedan te isti proizvod već 5-6 godina (po istoj cijeni ili čak i većoj nego prvog dana).

Zapitaj se kako moze jedna los po tvom misljenju opstati na trzistu tolikodugo sa toliko postovanja gaming zajednice. A ne svijetli ;)

191x7 kaže...
Gman kaže...
191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Mislim da A4Tech tu nema sta raditi, Fireglider dodje 200kn. A4Tech mozda do 150kn.

FireGlider je A4Tech. A4Tech X7 oscar Laser. Samo rebrandiran. Odi na www.x7.cn pa se sam uvjeri

Znaci konfekcija. Jedna kineska fabrika stanca a ostali uzimaju samo sa drugim kucistem i reklamiraju kao revoluciju ;)

Odlicna preporuka nema sta ;)

:)
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Meni se do 500kn sviđa CoolerMaster Inferno. Možda ga i naručim izvana (povoljnije), u skorije vrijeme.

Tu je i R.A.T. 5, a sigurno ima još vrlo dobrih štakora.

 

Tako da nisam siguran da Kudos mete pod sa svima do 600kn.

Nekako mi ta izjava djeluje bzv {#}.

 

Al opet, svatko ima pravo mislit šta hoče, te imat i kupit šta hoče.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...
Gman kaže...
191x7 kaže...

Podržavam Dannyevo mišljenje u potpunosti.

Samo bih se nadovezao da SpeedLink Kudos za približno 350 Kn mete konkurenciju do recimo 600 Kn.

Dakle do 200 Kn A4Tech X7 750, od 200 do 350 Sharkoon Fireglier Black, 350 do 600 SpeedLink Kudos i preko toga recimo Cyborg R.A.T. 7, Razer Imperator ili Roccat Kone...

Mislim da A4Tech tu nema sta raditi, Fireglider dodje 200kn. A4Tech mozda do 150kn.

FireGlider je A4Tech. A4Tech X7 oscar Laser. Samo rebrandiran. Odi na www.x7.cn pa se sam uvjeri.

ako je to tako onda cu uzeti a4tech

jer fireglider mi bas i nije za moju ruku neznam

moracu poceti stedjeti ako ocu nesto bolji miš 

a opet ce biti bolji od ovog sto ga sad imam

platio sam ga 6KM otprilike 25kn

a sve zbog one zenske sto radi u toj trgovini kaze uzmi ovaj

najbolji je a ja budala posluso (to je bilo prije 3god nisam znao sta je miš)

 

16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Na Logitechove ups Logicove komentare, što se miševa tiće, se više ni ne osvrćem. Odavno.

Jednostavno nema smisla.

 

A ovo što pitate za Kudos vs G500 vs CoolerMaster Storm vs G9x.

G500 je inferioran Kudosu. G500 ima neke gadne mane koje Kudos nema, a po karakteristikama skoro isto.

CoolerMasterov najjači pak nudi takoreći isto što i Kudos, za 100 - 150 Kn više.

G9x je pak nešto drugo. On i puno više košta.

Nisam valjda rekao da Kudos mete sve do 600 Kn? Mislio sam VEČINU. Miš za 350-400 Kn.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 14:02 (191x7).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša
kako se zove ovaj mis,uslikao sam ga a neznam kako se zove.
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
tpg kaže...
kako se zove ovaj mis,uslikao sam ga a neznam kako se zove.

Cyborg R.A.T. 7

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Danny_HR kaže...
tpg kaže...
kako se zove ovaj mis,uslikao sam ga a neznam kako se zove.

Cyborg R.A.T. 7

valjali ista nekako je kao robot.

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
16 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
tpg kaže...
Danny_HR kaže...
tpg kaže...
kako se zove ovaj mis,uslikao sam ga a neznam kako se zove.

Cyborg R.A.T. 7

valjali ista nekako je kao robot.

  Valja itekako. I ako ti ne valja, naštimaš si ga da ti valja. Zato i izgleda kao transformer.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...
tpg kaže...
Danny_HR kaže...
tpg kaže...
kako se zove ovaj mis,uslikao sam ga a neznam kako se zove.

Cyborg R.A.T. 7

valjali ista nekako je kao robot.

  Valja itekako. I ako ti ne valja, naštimaš si ga da ti valja. Zato i izgleda kao transformer.

da neznas cijenu u HR

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Nešto manje od 700 kn. Imam ga i osobno.

Vrhunski miš. Zbilja jako prilagodljiv, kvalitetno izrađen, ma odličan.

 

Do prije nedavno, naglašavao sam da paše svima, al eto našla se dvojica kojima ne paše (iako se i dalje držim toga da se nisu dovoljno potrudili :)) pa to više ne tvrdim.

 

Uglavnom, jedan od najboljih miševa koje trenutno možeš kupiti.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
tpg kaže...
191x7 kaže...
tpg kaže...
Danny_HR kaže...
tpg kaže...
kako se zove ovaj mis,uslikao sam ga a neznam kako se zove.

Cyborg R.A.T. 7

valjali ista nekako je kao robot.

  Valja itekako. I ako ti ne valja, naštimaš si ga da ti valja. Zato i izgleda kao transformer.

da neznas cijenu u HR

cijena je oko 680kn

14 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ja se zamijenio sa likom, on meni deathadder re-spawn ja njemu rat7 i svi sretni.

 

Al za rat7 je problem čisto u meni, imam sj..... zglobove, a ta njegova težina je jednostavno previše za njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Vash kaže...

 ...ta njegova težina je jednostavno previše...

Meni baš paše težina. Naravno, kužim ak te zglobovi j*bu. Od kad ga koristim, s obzirom da sve utege unutra imam, svaki drugi miš mi je ko igračkica. Ak niš drugo bar će mi desna ruka bit jača od tvoje. HA!

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Danny_HR kaže...
CrapFireX kaže...

5 puta su te zah**ali prije nego što si odlucio prestati kupovati Razera?

  Znaci za**ali su te prvi put,

  pa jos jednom, pa su te opet sheb** po treci put, pa jos jednom i jos jednom za kraj. I onda si rekao ne vise LOOOL

  Ili si ih "koristio" kod prijatelja.

Zanimljiva igra riječi. :)

Ne, nebih rekao da su me zajebali. Daleko je to što sam spomenuo od loše periferije. Al da ne vrijedi kolko košta, to će svatko sa imalo objektivnosti potvrditi. Točka na i bila je Mamba, koja je unatoč tome što je zbilja dobar miš, precijenjeno đubre. Zato sam je se riješio i odlučio da Razer više neću.

Sad sam sasvim zadovoljan sa svojim R.A.T. 7, svakako zadovoljniji nego sa bilo kojim Razerom koji sam imao, a nije tolko skup. :)

 

Prodali su ti "precijenjenu periferiju", "ispodprosječne ili prosječne kvalitete" - 5 PUTA, aloooo pet puta

 

Ako se ne smatras zah**im, ne znam... MORE POWER TO YOU. lol

14 godina
neaktivan
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Riiight, zbog miša. Danny Danny... {#}

 

E ne mogu ti reć kolko sam bio razočaran, čak me i draga tješila kad je vidila kako sjedim ko pokisli peso i buljim u miša.

 

Genijalan mi je po svemu, a ne mogu ga koristit. Tako bolesno izgleda na stolu, da mu se jednostavno nisam mogao nadivit.

 

Makar, prezadovoljan sam i sa deathadderom i zaista mu ne mogu naći manu osim nedostatka još barem 2 gumba.

 

Od miša tražim besprijekorno trackanje, ergonomiju i izdržljivost. DA meni briljira u sva tri segmenta.

16 godina
offline
RE: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Vash kaže...

Od miša tražim besprijekorno trackanje, ergonomiju i izdržljivost. DA meni briljira u sva tri segmenta.

Moj idući favorit je G700. Odličan komad miša, čak sam ga i kupio, al vratio ubrzo zbog toga što sam jednostavno MORAO imati R.A.T. jer je prebolesno geekovski dobar. :)

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice