Sennheiser HD 545 kabal

poruka: 14
|
čitano: 2.261
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
pitanje

Pozdrav.

Nedavno mi se pokvario (prerezao) kabal od sennheiser HD 545 slusalica .

Jel netko mozda zna gdje se ima za kupit rezervni kablovi od tih slusalica , jer ja sam bio u par trgovina i rekli su da nema ali da se moze narucit !?

Evo jedna slikica kako izgleda kabal : http://i15.ebayimg.com/02/i/07/f0/c1/55_1.JPG

 

Molim pomoć!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal

Ne znam od kud si?

Ako si iz ZG probaj u ducanu Nove Boje Zvuka.

May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
autorov komentar

Da zaboravio sam napomenut , iz zagreba sam..

Gdje je to tocno?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
autorov komentar

ah evo vidim na netu , nista idem se sad zaletit pa vidjet sta imaju ...

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
autorov komentar

Zvao sam ih sad i ne javljaju se , nepise niti radno vrijeme ... Ima mozda jos netko druge prijedloge?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sennheiser HD 545 kabal

Vjerojatno ne rade subotom.

 

Nego, ako se ne bojiš za kvalitetu zvuka (za koju se i ne trebaš bojati), možeš i sam popraviti kabel.

Nije to neka nuklearna fizika, dovoljno će biti malo izolir-trake, lemilica i tinol. Ne znam koliko je to jako prerezano, ali ako se ne usudiš eksperimentirati sam, daj nekome od poznanika tko tu i tamo lemi, odnosno zabavlja se elektronikom - sigurno će ti to riješiti.

16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
autorov komentar

Vidis ova 2 prikljucka za slusalice ( crni i crveni ) na ovoj slici sto sam prije postao , e vec mi se jednom strgao ovaj crni prikljucak pa sam ga skalpelom otvorio i zalemio uspjesno.. I sada mi se crveni pokvario i idem njega da operiram ali nece da radi !

Nego , sta mislis jel bi imalo rezervnih kabla za sennheiser u Chipoteci?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sennheiser HD 545 kabal
prihvaćeno rješenje
Bobi kaže...

Vidis ova 2 prikljucka za slusalice ( crni i crveni ) na ovoj slici sto sam prije postao , e vec mi se jednom strgao ovaj crni prikljucak pa sam ga skalpelom otvorio i zalemio uspjesno.. I sada mi se crveni pokvario i idem njega da operiram ali nece da radi !

Nego , sta mislis jel bi imalo rezervnih kabla za sennheiser u Chipoteci?

 Bas sennheiserovih kabela sigurno ne, ali taj prikljucak je vjerojatno neka standardizirana tipa tako da ces vjerojatno u chipoteci ili nekom drugom ducanu s elektronikom naci takav konektor. Sumnjam da su napravili nesto toliko unikatno da ga nitko drugi ne koristi. To je idealan scenarij, da kupis i zalemis i to je to. Ako ne nadjes odmah u Chipoteci, velika je sansa da ga stvarno ima drugdje jer chipoteka nije vise tolika ekskluziva sto se takve robe tice. Imas kod jedan ducan u Tratinskoj i imas jedan ducan kod Tresnjevackog placa (Nova Cesta neki broj) koji bi morao imati to sto trazis.
Eto, sretno...a u Novim Bojama Zvuka bi to morali imati ili barem moci naruciti izvana samo je pitanje koliko bi te oderali za taj obican komad kabela. Nadam se ne previse.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2008 16:43 (motom2772).
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
autorov komentar

probacu , puno hvala :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
autorov komentar

Dodjem danas u chipoteku i pokazem covjeku sta trebam , i kaze mi da nikad takve konektore nije vidio u svom zivotu ... jaoo

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal

Ccc a šta ga kompliciraš strip se do pon... otiđi u nove boje zvuka i pogledaj tamo ja sam ti 95% siguran da oni imaju to ;)

Ja sam sve ma baš sve tamo našao za HI-FI odlican ducan :)

May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal

ja radim u jednom ducanu koji se bavi takim stvarima(prodajom cipova,konektora itd.) i takvo nes nebus naso nigdje mi imamo brat bratu 100+ vrsti konektor i nemao nista slicno ovome jer nisu standard negu su kemija,a najbolja solucija ti je da malo prije konektora (5 cm) odrezes kabel,kupis si negdje neki kabel i to samo nadostukas i kupis si stereo konektor,i to od Neutrik-a jer su najkvalitetniji i dosta skuplji od obicnih,ali sobzirom da imas slusalice kakve imas mislim da nebi trebo biti skrt na konektoru, i samo zalemis zicu i to ti je to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.6.2008 20:13 (crni2301).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal

A onda ti jedino preostaje narucit novi kabel...

djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD 545 kabal
autorov komentar

Uspjesno sam ih zalemio , i sada rade , ali ce se opet pokvarit za par dana hehe , pa bum se zaletil u nove boje zvuka ...

Hvala na komentarima ljudi

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice