Sennheiser hd202

poruka: 31
|
čitano: 14.810
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Zaniamju me ljudi koji imaju te slusalice i kak su zadovoljni s njima i bilo bi poželjno da napisu koje su prije slusalice koristli radi usporedbe.

Procitao sam puno recenzija po netu i navodno su super sluske{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.2.2011 15:01 (kach).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Dajte neka netko nes napise,bilo sta...;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

odlican je senn ... kupuj ...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Koristio bi ih prvenstveno za gaming,mikrofon mi netreba jer ga imam.I imam odlicnu zvucnu koja moze simulirati 7.1 zvuk i to radi perfektno u igrama(isprobano na creative fatalyti gaming slusalicama)Ali sam prodao te creativove slusalice jer nisu bile kozne nego od one "tkanine",pa su me dosta svrbile.Nadam se da ove nisu losije od njih jer sam ih narucio preko ebay-a i sad cekam da mi dodju.{#}Ako netko ima bilo kakva iskustva s HD 202 neka slobodno napise.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 15:08 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sennheiser hd202

ima ih frend, oboje smo koristili razne slusalice od onih od 20kn do nekih malo skupljih, reda 150-200kn...neznam, definitnivno nisu za se mjeriti sa in-ear slusalicama, ali zvuk je SAVRSEN!!!! ono cisti eargasm...ja trenutno koristim CX-150 isto od sennheisera, odlicne in-ear slusalice, posto mi pase takav oblik i nisam bas za nosenje tih vecih kao HD-202, ali kad sam ih cuo sam se zaljubio u zvuk koji isporucuju...

 

velika preporuka, i drago mi je da ima jos ljudi koji se kuze u kvalitetu zvuka

Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Odlicno,imam neki filing da bi ove HD202 trebale bit bolje od creativovih(nadam se).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sennheiser hd202

Imam HD201 za komp i MX460 za MP4 i kvaliteta zvuka je predobra za tu lovu

Neusporedive su mi s ijednim u tom cjenovnom rangu tako da mislim da sa HD202 ne mozes pogrijesiti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Imam ih i ja, zvuk je za taj cjenovni rang odlican, jedino sto su mi malo neudobne

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

@PLASMAorLCD

Da to i ja mislim,koje si prije slusalice probao?Jesu bolje od creative fatalyti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Slusalice su izvrsne, ne mozes pogrijesit s njima

Ali, na zavviju je snizenje na Steelseries siberiu: http://www.zavvi.com/electronics/earphones-headphones/steelseries-siberia-headphones-white/10271410.html

 

20 funti ti je otprilike 170-180 kuna, inace kostaju oko 400-tinjak kuna, ako kupujes za gaming ovo je dobra ponuda. Ustedis stotinjak kuna

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Nije losa ponuda,ali vec sam narucio preko ebaya ove HD 202;)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Imam jos i Sennheiser HD201, HD418 i HD600 i nakve KoSS, inace su mi puno udobnije ove s tkaninom i manje mi se znoji za razliku od tebe :), i Siberia V2 - ali su one vec drukciji tip

 

 

Volim slusalice :)

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sennheiser hd202
PLASMAorLCD kaže...

Imam jos i Sennheiser HD201, HD418 i HD600 i nakve KoSS, inace su mi puno udobnije ove s tkaninom i manje mi se znoji za razliku od tebe :), i Siberia V2 - ali su one vec drukciji tip

 

 

Volim slusalice :)

Zakon,a jesi probao creativ fatalyti gaming?Kaj mislis oce bit bolje ove HD 202 od njih?

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 22:12 (kach).
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Nisam ih nikad probao, ali ih posvuda hvale kao odlicne za tu cijenu... Sad, zvuk je sigurno kvalitetniji na Sennheisericama... Ako ti mikrofon ne treba trebale bi ti biti odlicne :) , iako ja za igre preferiram headset

 

 

 

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sennheiser hd202
Ja sam probao HD205 (Koristim HD515 inače.) i imaju stvarno dobar zvuk.

Koristio sam i CX200 dok mi nije lijeva udarila u drvo :(
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Ma netreba mi na slusalicama mic kad imam clip on mikrofon,a te creative su dobre,al nisam bio 100% zadovoljan sa zvukom tak da se nadam da ce sennheiser to ispraviti...I btw imao sam sennheiser hd 415 prije i mogu rec da creativove puno bolje cuju.;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sennheiser hd202

Imam HD202 i sve najbolje o njima, pogotovo kad se usviraju. Na početku bi zvuk mogao biti malo kreštav ali kasnije sve bude kako treba :)

 

Poželjno je čak i imati pojačalce (A/Vreciver neki, posebno pojačalo) neko za njih jer su sposobne za kudikamo bolji (a i podosta glasniji) zvuk od onoga što ćeš čuti kad spojiš u komp. Znam jer sam ih imao okačene na A/V reciver koji je bio digitalno spojen na komp i to je bio stvarno super zvuk, a sad kako sam na faksu imam samo laptop pa preko njega slušam, zvuk je i dalje dobar ali nije kao na reciveru+digitala.

Istina, ovo ćeš skužiti u muzici, u igrama baš i ne.

 

Također sasvim lijepo rade spojene na mobitel ili mp3 player.

DIY projekti: http://vidosprojects.freei.me/
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sennheiser hd202
imam ja creative fatality gaming odlicne slusalice, cvrste su i izgledaju kvalitetno. Zvuk isto za tu cijenu odlican. Mene samo malo stiscu za glavu ali sve ovisi. Ako te jos sta zanima u vezi tih sluski pitaj.
Win Osama in hide and seek
13 godina
offline
Re: Sennheiser hd202
kach kaže...

Nije losa ponuda,ali vec sam narucio preko ebaya ove HD 202;)

moze link? i naravno stavi slike i mali review kad ti dodu, mogao bi si ih ja isto ubost :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sennheiser hd202
Vido kaže...

 

Poželjno je čak i imati pojačalce (A/Vreciver neki, posebno pojačalo)

Istina, ovo ćeš skužiti u muzici, u igrama baš i ne.

 

 

Imam zvucnu od creativa koja ima u sebi neko predpojacalo i full je dobro;)

A za igre bi navodno trebale bit ok jer na zvucnoj imam sve opcije za podesiti.Jooj poludit cu od cekanja,poslane su prije 19 dana iz amerike i jos nisu dosle{#}

14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Narucio sam ih od ovog lika.{#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Javi dojmove kad dodju ...

Shiping je 13$ ali svejedno super deal ;)

Kod nas najjeftinije 300kn ...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2011 16:09 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Mene je shipping ispao 10${#} poskupio je malo frajer.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

HD201 isto odlicne sluske za samo 110 kn s postarinom ....

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Samo se čuvajte (pre)jeftinih Sennheiserica na eBayu:

 

http://www.sennheiser.com/sennheiser/home_en.nsf/root/sound_counterfeiting

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Procitao sam cijeli feedback prije nego kaj sam ih uzimao,i svi pisu da su prezadovoljni sa slusalicama tak da valdja nisu fejk...Nadam se...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Evo sam da kazem da su mi slusalice napokon danas dosle,i kao bivsi vlasnik creative fatalyti gaming headset slusalica mogu rec da su ove puuuuuno bolje.Stvarno mi nije jasno zasto su svi nahvalili te slusalice kad su ove bolje za duplo.{#}

Sad stedim novce za HD212{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2011 14:52 (kach).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sennheiser hd202

kakve su slusalice u igrama, kako blokiraju vanjske zvukove?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

Ma odlicne su,do 300 kn mislim da nema boljih sluski.Kad ih stavis fino se stvori ko neki mini vakum,a u igrama su mi preodlicne samo naravno treba imat dobru zvucnu za to jer sa onborad zvucnom nebude se nista postiglo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser hd202

ajde pliz kad ti stignu javi odmah kakav je dojam jer cini mi se da bih ja mogao odmah kupit te iste.

jel on jos prodaje njih ili je imao samo jedne? ne kuzim taj ebay. ne koristim pa se nemrem snaci

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice