Sennheiser pc 360

poruka: 9
|
čitano: 7.484
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Sennheiser pc 360

Jesu li ove slušalice dostupne u Hrvatskoj? Guglam i ništa...

I ukoliko netko zna, jesu li kojim slučajem kompatibilne sa PS3? (da se čuje i zvuk igre i chat)

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sennheiser pc 360

Itko? Bogataš

16 godina
offline
Sennheiser pc 360

U protisu ima dosta Sennheiser sluški, taj model nisam vidio

 

http://www.protis.hr/Products.aspx?q=291&p=2

 

Probaj ih nazvati pa se raspitaj, sigurno ih mogu nabaviti.

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2010 19:20 (Pero Dinamit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sennheiser pc 360

Protis nije u mogućnosti nabaviti ih, ali u međuvremenu, dućan "Boje zvuka" su mi rekli da su kod njih dostupne! (a nigdje njihovom popisu ih nema...!)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi Sennheiser pro-gaming Headset modeli

Mene također zanimaju novi Sennheiser pro-gaming Headset modeli:
> PC 330
> PC 333D
> PC 360

 

WEB:
http://www.sennheiser.com/sennheiser/home_en.nsf/root/private_headsets_pc_pro-gaming

 

Šta odabrati?

 

Cijene su slijedeće:
 
> PC 330            919,00 kn
> PC 333D       1.299,00 kn
> PC 360         1.529,00 kn

 

**Potrebno naručiti kod firme NOVE BOJE ZVUKA (http://www.bojezvuka.hr) ili nekog drugoga našeg  Sennheiser zastupnika.

 

PC 330 i PC 333D su očito iste slušalice samo što ovaj skuplji model ima i  7.1 USB sound card.

 

Da priložim i nekoliko dobrih linkova na video recenzije:

 

Sennheiser PC 333D G4ME Headset - Hardware Review - GameInside (Njemački jezik)

 

Sennheiser PC 360 G4ME Headset - Hardware Review - GameInside (Njemački jezik)

 

Black Ops Pwnage: Sennheiser PC 360 G4ME Headset Unboxing (English)

 

Gamegear.be: Sennheiser PC360 review (English)

 

PS.

Čovjek u zadnjem reviewu savjetuje obaveznu nabavku kvalitetne sound kartice jer potencijal od PC 360 sigurno neće biti iskorišten!

To je potrebno uzeti u obzir prilikom kupnje ovakih pro slušalica.

 

Dakle, još treba zvučna kartica npr. minimalno Creative Labs X-Fi ili ASUS XONAR.

 

̿ '̿'\̵͇̿̿\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ FPS - GAMING ////////////////////////////////////////////// /̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2011 10:18 (njezic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sennheiser pc 360

Samo da informiram, konačno stigle Sennheiser pc 360 koje sam naručio preko Sennheiser zastupnika "Nove boje zvuka".  

 

I još jedan kvalitetan i detaljan review tih slušalica (*review ima 5 strana):

 

U review-u su napravljena testiranja u svim uvjetima: razne vrste muzike, gaming, CD, DVD mediji, playeri, i sl. Zgodno je napomenuti da se tu mogu vidjeti vrlo kvalitetne slike tih slušalica iz prve ruke, jastučići za slušalice su izvedeni od specijalnog crnog plišanog materijala, što se po kutiji i slikama na WEB-u ne bi moglo zaključiti.
 
Analiziram koja bi PC zvučna kartica najbolje išla s tim slušalicama?

 

Trenutno imam samo mobilnu USB varijantu CREATIVE LABS X-Fi Surround 5.1, USB s kojom sam prilično zadovoljan (EAX 4.0, EAX ADVANCED HD, X-Fi CMSS-3D).

 

U igri su CREATIVE Sound Blaster (X-Fi Titanium, X-Fi Titanium Fatal1ty Professional, X-Fi Titanium Fatal1ty Champion) i ASUS (ASUS XONAR D1 7.1, ASUS Xonar D2 7.1). Kod ASUSA mi odgovara PCI slot (za PCI-E nemam prostora na ploči), ali me mući gaming podrška (EAX 5.0 - ASUS ima emulaciju EAX 5.0 pomoću DS3D GX) i još neke gaming prednosti X-FI kartica (npr. X-RAM kod Fatal1ty). 

 

Ako nekom nije poznato šta znači EAX i druge Creative napredne tehnologije u igrama neka posluša demo primjere (obavezno staviti slušalice):

 

Na kraju jedna zanimljiva usporedba Creative i ASUS tehnologija: 

Creative EAX vs. ASUS DS3D GX 2.0

̿ '̿'\̵͇̿̿\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ FPS - GAMING ////////////////////////////////////////////// /̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2011 9:55 (njezic).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sennheiser pc 360

Dobar post!

 

Ozivljavam ovaj stariji thread, kako si zadovoljan sa slusalicama?

 

Meni su isto zapele za oko, iskusio sam vec nekoliko Sennheisera i sa svakima sam bio vrlo zadovoljan, no ipak bih volio isprobati zvuk i udobnost na glavi prije kupnje (nije u pitanju mali novac...); vidim da Internetske recenzije dosta hvale ove slusalice (iako ima i potpuno suprotnih misljenja), jedino se spominje njihova otvorenost kao potencijalna smetnja ljudima u istoj prostoriji (buduci da su otvorenog tipa) - no to je vjerojatno i stvar navike i osobnih preferencija

 

Kod nas nazalost ima vrlo malo mjesta gdje se mogu kupiti, dosad nisam niti znao za Boje zvuka

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sennheiser pc 360

Ja sam prije par dana dobio sennheiser G4ME ONE headset. To je nova verzija pc 360, i mogu reći da su savršene, trenutno ne vidim niti jedan nedostatak. O zvuku ne treba ništa posebno pričati, to je sennheiser, udobnost? Neznam dali bilo koje druge slušalice mogu biti udobnije, stvarno ne mogu tražiti udobnije od toga. Konstrukcija je jako čvrsta (većinom je plastika, ali kvalitetna) što mi je bitno i jako su lagane. A to da je open dizajn "mogući nedostatak" je kao da kažeš da pozadinsko osvjetljenje na tipkovnici može biti nedostatak jer smeta nekome tko spava pa mu smeta dok si ti na kompu. Ja sam uzeo open dizajn s namjerom - bolji soundstage, prirodniji i čišći zvuk + čujem sve oko sebe ako nije jako pojačano - e sad jeli to nekome dobro ili loše neka sam odluči što mu treba. Cijena je ogromna, oko 1900kn (ali sam ih ja kupio u kanadi gdje su na newegg-u bile 220$CAD) ali znam da ću ih imati jako dugo vremena i znam da vrijede.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sennheiser pc 360

I meni je zapeo za oko Sennheiser PC 360 gaming headset, al mi se nije davalo 500+kuna za mikrofon, nego sam uzeo Sennheiser HD 380 pro slušalice koje su bile 950 kn  i Geniusov clip-on mic za 20 kuna i dobio sličnu stvar, ali za 500+ kuna manje, zatvorenog dizajna i sa boljom izolaciom zvuka prema nutra i van.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice