Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.118.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
picajzla0707 kaže...

dakle manje od 40 kuna, što je otimačina za ovako dobre slušalice

 Ozbiljno?

11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Pa obzirom da su na nabavi.hr kostale 280 kuna najjeftinije, a u nekim trgovinama i preko 300, mislim da je cijena izvrsna
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Nikad vidio taj brend u našim trgovinama, mislio sam da su no name za par dolara, što nikako ne mogu svrstati u izvrsne slušalice.

11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Sad sam na mobu, linkat cu ti kasnije recenzije. Uzeo sam ih na preporuku par kolega s foruma i stvarno su dobre. Bolje su od xiaomi pistons (meni barem) koje su bile skuplje i kojima je crkla jedna slusalica nakom mjesec dana.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Pojedini no nameovi od par dolara su bolji od većine brand nameova u rangu 30-40 ojra.

No rock zircon je poznato ime ko god prati chi-fi scenu.

Jedan od boljih basshead modela.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 18:39 (saintmarcus9).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
saintmarcus9 kaže...
Pojedini no nameovi od par dolara su bolji od većine brand nameova u rangu 30-40 ojra.

No rock zircon je poznato ime ko god prati chi-fi scenu.

Jedan od boljih basshead modela.

 Vjerojatno si u pravu, no zaista nikad nisam naišao na ništa upečatljivo "za par dolara" da bi izdvojio u najmanju ruku kao OK. Pričamo o 20, 30kn. Ne kažem niti da su moje nove koje sam kupio radi BF akcije sennheiser CX 3.0 neka premija, no za 170kn cjelokupna ocjena je sasvim pristojne slušalice sa dosta basa. Vidim da su opet na akciji, 

LINK Puno se govorilo o njima na ovoj temi i ponajviše sam ih zbog toga uzeo. 

 

Nisam fanboy, no Bose je broj 1. Sve što imam od Bose-a je savršeno. No za in ear slušalice nisam želio izdvojiti 1000kn ili više.

11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matrix777 kaže...

 Vjerojatno si u pravu, no zaista nikad nisam naišao na ništa upečatljivo "za par dolara" da bi izdvojio u najmanju ruku kao OK. Pričamo o 20, 30kn. Ne kažem niti da su moje nove koje sam kupio radi BF akcije sennheiser CX 3.0 neka premija, no za 170kn cjelokupna ocjena je sasvim pristojne slušalice sa dosta basa. Vidim da su opet na akciji, 

LINK Puno se govorilo o njima na ovoj temi i ponajviše sam ih zbog toga uzeo. 

 evo review rock zircon, odabrao sam prvi na gugletu, a i ostale recenzije također ih hvale 

za 40 kuna sa dostavom doma u 10 dana od plaćanja više nego dobre

 

The hardness of the material helps with the clarity, the highs are crisp, the lows are deep and the mids are crystal clear, producing absolutely stunning sounds. Even if you compare the sound quality to much more expensive headsets you would barely see any difference in sound quality.

After using the headphones for a few months it has stayed solid and the sound quality hasn’t deteriorated in any way either. Thus it’s a solid and rugged piece of headphones that isn’t too heavy on the wallet and does not compromise on build quality or sound quality. Although these cost less then 15$ I would recommend these headphones even if your budget was around 100$.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 20:38 (picajzla0707).
11 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Rock Zircon imam i ja i slazem se sa svime vec recenim u vezi zvuka, zvuk je fantazija pogotovo za one koji vole udaran i vibrirajuci bass, bez da zasjenjuje srednje i visoke :D
Ali prva stvar koju sam uradio cim sam ih raspakirao je ta da sam napravio ''strain relief'' (od federa sa kemijske) na ovaj spoj kabela sa 3.5 mm jackom. Negativna iskustva koja su neki imali sa ovim slusalicama su bila uglavnom da bas na tom dijelu kabel lako i brzo otide. Pa eto prevencije radi mozete i sami uradit isto. Uopce ne izgleda lose bas naprotiv

i da slazem se sa kolegom gore iznad, iznenadili bi se kakvih se jos dragulja moze naci u chi-fi kategoriji slusalica za nikakve novce

primjer KZ EDR1 koje kostaju 3$ znaci oko 20 kn, ja ih narucio iz zezancije, pa toliko kod nas ne dode ni postarina ako ides naruciti bilo sta sa neta, na kraju ostao extra iznenaden zvukom, a i kvaliteta izrade je odlicna, gledajuci sta se prodaje kod nas i po kojoj cijeni, ove bi mogle bez problema ici za 150kn kod nas xD


 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

rock zircon su stvarno super, al nažalost imao dva para i oba mi otišao kabal za lijevu slušalicu...jer im je to ahilova peta nemam pojma,ali eto...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
ZgGost kaže...

rock zircon su stvarno super, al nažalost imao dva para i oba mi otišao kabal za lijevu slušalicu...jer im je to ahilova peta nemam pojma,ali eto...

 Ovo boldano ne mogu povezati, čini se da nisu baš super :D

15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

hhheeheh nespretno napisano, super kvaliteta zvuka koju nažalost ne prati ista kvaliteta izrade

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Update:

Jesu Creative Outlier One ok slušalice, zakaj ih nema kod nas i od kud ih bi bilo najbolje nabaviti?

Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 10:06 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozz ekipa, koje bi overhead sluške preporučili do 200-250kn? Mikrofon ne treba, cisto za glazbu, filmove i youtube, brend nije bitan, samo da se mogu kupiti u RH.

Hvala!

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Hornet_93 kaže...

Pozz ekipa, koje bi overhead sluške preporučili do 200-250kn? Mikrofon ne treba, cisto za glazbu, filmove i youtube, brend nije bitan, samo da se mogu kupiti u RH.

Hvala!

 

Valjda ove:

https://m.conrad.hr/Studijske-slu%b9alice-HD-668-B-Superlux-Over-Ear-crna.htm?websale8=conrad-hr.02-aa-m&pi=1244055&ci=SHOP_AREA_17485_1312021

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Vidim da je na službenoj stranici neki popust ali kolko ispada sa slanjem, ak uopće šalju k nama?

https://uk.creative.com/p/headphones-headsets/creative-outlier-one
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

da ne radim novu temu
novi fio k3, nasljednik e10k je došao


grebe me u pm, sviđa mi se što je stražnji izlaz kontroliran kotačićem, bolji zvuk od e10k, za malo više para od novog e10k
samo što ne nalazim nigdje za kupiti na području europe, a rođendan mi je za dva tjedna :(

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 21:38 (djigibao).
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

 aliexpress - dolazi iz kine (ako se ne varam) pa riskiram carinu i čekati dosta dugo da dođe
amazon.de - ne dostavljaju u hrv

amazon.fr - nisam proboao još od tamo, morao bi prvo napraviti acc za amazon.fr da vidim dal bi išlo

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matija656 kaže...

amazon.fr - nisam proboao još od tamo, morao bi prvo napraviti acc za amazon.fr da vidim dal bi išlo

 Ne treba.

Samo ukucaš mail i pass sa drugih Amazona.

Upravo probao i nam mail stigla potvrda accounta i to je to.

 

 

EDIT: Sva sreća, tipke su na istom mjestu. Ovaj gore proizvod prolazi i šalju u HR.

Montant total :EUR 106,90

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 21:35 (CyberDemonVZ).
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ja sam prije neki dan narucio misa sa Amazon.fr (mislim da je bilo oko 26.12) i dosao mi doma 4.1.

...a ne ovi iz Mall.hr, narucio 26.11. doslo 26.12....LOL
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Aj ako ga uzmeš javi odakle i meni je napet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Prvi put kupio bežične slušalice, uzeo sam ove na akciji za 449kn u sonus artu jer sam vidio da se spominju u ovoj temi, htio sam neku budget opciju nadam se da budu ok 

 

Audio-Technica ATH-S200BT

 

Koristit će za gym prvenstveno

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 8:38 (dmanz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Na kraju uzeh Sennheiser HD559 prije koji dan. Sve Što mi je falilo na HD202 ove imaju. Hvala na preporukama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
CyberDemonVZ kaže...

EDIT: Sva sreća, tipke su na istom mjestu. Ovaj gore proizvod prolazi i šalju u HR.

Montant total :EUR 106,90

 da, tipke su skoro na istim mjestima, jedino bi više volio da je 3.5mm priključak prvi, tj više rubu
da su zamjenili mjesta konektorima naprijed, to bi bilo idealno jer je veči sa vanjske strane, ali ajde, nije to sad neka greda

kako god bi mi bio zaljepljen sa donje strane stola kao i e10k, tako mi je nadohvat ruke i lakše za koristiti

to mi se jako svidjelo kod e10k, što sam ga tako mogao složiti sa čičak trakom, a i ovoga bi mogao na isti način riješiti jer nije velik

 

je gledao sam sinoć, čim sam mogao doć do zadnjeg koraka za plaćanja i potvrđivanje kupnje, znao sam da ide dostava u hrv, za razliku od njemačkog koji ne daje to

tako da se možda i počastim za rođendan sa jednim, cijena čak i nije nešto previše, još ako bi uspio prodati e10k za kojih 300-400 kn jer je u mint stanju, idealno bi mi bilo

leobugi kaže...

Na kraju uzeh Sennheiser HD559 prije koji dan. Sve Što mi je falilo na HD202 ove imaju. Hvala na preporukama.

 daj napiši koju kakve su, kakav je sound leak s obzirom da su otvorene, udobnost i zvuk

i mene zanimaju one, čisto zbog toga ako si jednog dana budem mogao kupiti otvorene slušalice, a 559 nisu preskupe i navodno imaju dobar zvuk i udobne su

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
7 godina
online
Slušalice za glazbu - tema za izbor

zašto ne naručiti tu? ipak je official site.

https://fiio-shop.de/en/dac-with-amp/530/fiio-k3

 

ja sam već naručivao i sve je prošlo super.

 
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
ivrabec985 kaže...

zašto ne naručiti tu? ipak je official site.

https://fiio-shop.de/en/dac-with-amp/530/fiio-k3

 

ja sam već naručivao i sve je prošlo super.

 znao sam da ima neki shop koji je stacioniran u europi
samo sam ja tražio fiio.eu, a ne fiio.de, zato sam krivo nalazio

sad još jedino moram vidjeti kak budem sa parama, pa da se odlučim dal kupujem ili ne 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
191x7 kaže...

Kakav je FX-Audio X3 DAC? Bolja kupnja nego neka zvučna od 300 Kn (npr Xonar DGX, Xonar U5)?

 Za Cloud headset, gaming.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Kako bi bilo da uglavim fiio k3 između kompa i fiio e09k qogir? E09k je ipak jači amp od k3 ali zato k3 ima dac koji ja nemam već koristim onaj iz integrirke ili socijalnog xonara. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
dax-lax kaže...

Kako bi bilo da uglavim fiio k3 između kompa i fiio e09k qogir? E09k je ipak jači amp od k3 ali zato k3 ima dac koji ja nemam već koristim onaj iz integrirke ili socijalnog xonara. 

 možda da kupiš neki konverter za optički na rca ??
s obzirom da K3 ima optički izlaz, možda da tako probaš čisto da si eliminiraš duplu kontrolu glasnoće, samo što moraš dodavati taj konverter između k3 i pojačala, jer ja ne nalazim optički na rca kabel

najjednostavnija opcija bi bila 3.5mm na rca kabel, ali tu pa onda imaš dva kotačića za podešavanje glasnoće, jedan na k3 jedan na qogiru, što mi je nepotrebno, da k3 ima line out, onda to ne bi bio problem

 

ja da sam na tvom mjestu, ja bi kupio neki dac converter i to je to

s obzirom da imaš qogir, iz kompa usb u dac, iz daca rca u qogir, a onda iz njega možeš u zvučnike kako god, jer ima rca ulaz i izlaz, slušalice kako god štekaš u njega

barem bi ja tako napravio

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2019 17:51 (matija656).
15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matija656 kaže...
dax-lax kaže...

Kako bi bilo da uglavim fiio k3 između kompa i fiio e09k qogir? E09k je ipak jači amp od k3 ali zato k3 ima dac koji ja nemam već koristim onaj iz integrirke ili socijalnog xonara. 

 možda da kupiš neki konverter za optički na rca ??
s obzirom da K3 ima optički izlaz, možda da tako probaš čisto da si eliminiraš duplu kontrolu glasnoće, samo što moraš dodavati taj konverter između k3 i pojačala, jer ja ne nalazim optički na rca kabel

najjednostavnija opcija bi bila 3.5mm na rca kabel, ali tu pa onda imaš dva kotačića za podešavanje glasnoće, jedan na k3 jedan na qogiru, što mi je nepotrebno, da k3 ima line out, onda to ne bi bio problem

 

ja da sam na tvom mjestu, ja bi kupio neki dac converter i to je to

s obzirom da imaš qogir, iz kompa usb u dac, iz daca rca u qogir, a onda iz njega možeš u zvučnike kako god, jer ima rca ulaz i izlaz, slušalice kako god štekaš u njega

barem bi ja tako napravio

 Pokušavam shvatiti rečeno, ali ne mogu. Jesi li pomiješao sve i spajao bi digitaliju s analogijom, ili je samo nespretno napisano...

 

Uglavnom, ako se sve to skupa neće nikad seliti, onda je bolje uzeti samo DAC (bez ampa) i spojiti ga na e09k. Ako to koristiš recimo s laptopom onda doma koristiš k3 i e09k, a kad ideš negdje samo k3

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice