Slušalice za glazbu

poruka: 3
|
čitano: 1.789
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu

Pozz svima. Trebaju mi neke slušalice, prvenstveno namjenjene dužem kvalitetnom slušanju glazbe a zatim i igricama, pa me zanima imate li kakvih dobrih prijedloga? Volio bih da su žične, zatvorene, da imaju mic(nije uvijet), da su udobne(jer ću ih koristit kojih 4-8h dnevno) te da su kvalitetne izrade koja jamči dugotrajnost. Gornja granica S poštarinom je 300kn, znači 250 +-20kn za slušalice. zapele su mi za oko Plantronics GameCom 367 i CREATIVE LABS Headset FATAL1TY GAMING ali obadvoje su prvenstveno namjenjene igrama tak da nezz što uzet.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Slušalice za glazbu

Plantronics imaju dobar zvuk za igre i dosta su udobne, ali nisu baš za neko slušanje glazbe (moje skromno mišljenje)

Za glazbu bih uzeo neke sony-eve

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu
Diablo86 kaže...

Plantronics imaju dobar zvuk za igre i dosta su udobne, ali nisu baš za neko slušanje glazbe (moje skromno mišljenje)

Za glazbu bih uzeo neke sony-eve

imo sam gamecom 367 i jedino što mi se kod njih sviđa je to da su jakooo glasne, za slušanje glazbe nisu nešto posebne, a za gaming su jako dobre, i što je je udobne su

 

a preporuka za neke slušalice za glazbu, možda nešto malo skuplje, ali dobre kao npr akg k 404

mijauu
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice