Slusalice

poruka: 17
|
čitano: 8.126
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Slusalice Preporuka

Nedavno sam kupio PC i periferiju,
Meni stari kaze idemo sutra u zg po novi pc tebi,ja dignem novac s banke, i slozim konfu s periferijom bez slusalica prek adma.
Kad sam dosao u adm nisam znao koje da odaberem jer nisam gledao na netu kakvih sve ima u adm-u. I kontam s logitechom nemogu pogrijesit ako uzmem G330.
Slusalice su udobne,kvalitetne,lijepe. ali nisam znao da se stavljaju preko uha i to me nervira jer mi savijaju uho.
Zato sad zelim kupiti neke bolje

evo sta sam mislio

http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.259     Volio bi da su V2 s mikrofonom ali ih nema....
http://www.protis.hr/products/details/slusalice-creative-labs-fatal1ty-gaming-headset/33169
http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=10050654&id_artikl=100.506.258
http://www.links.hr/index.php?option=artikl&id_kategorija=10050635&id_artikl=100.506.282
http://www.protis.hr/products/details/slusalice-corsair-cahs1aeu-gaming-headset-frequency-response-20hz-20khz-impedance-32-ohms-at-1k/44315
http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_35_334&products_id=10145

Creative Labs 3D TACTIC ALPHA GAMING i SteelSeries Siberia mi se svidjaju

Sta vi kazete ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 13:43 (#GaMerr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slusalice

Samo mali heads-up, Razer Orca su slušalice a ne headset kao ostali ponuđeni izbori, keep that in mind.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slusalice

pa sta predlazete.
zelim udobne slusalice s mikrofonom i to je to :)
Cjena 400-600kn ako ima razlog mogu i 800 al onda ocekujem da ih imam dugo i da su kvalitetne

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slusalice

Moja preporuka : Logitech G35

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Slusalice
#GaMerr kaže...

pa sta predlazete.
zelim udobne slusalice s mikrofonom i to je to :)
Cjena 400-600kn ako ima razlog mogu i 800 al onda ocekujem da ih imam dugo i da su kvalitetne

 Ako vec dajes tolike novce, za Grado SR 80 i, koje su oko 750Kn ima razlog. Ako ti je to mnogo imas i SR 60 i.

 

Uz to si kupis ovakav mikrofon (na isti taj nacin dobijes uz Siberia headset mikrofon).

Perfektan design Perfektan design
Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 21:06 (Mentalist).
12 godina
protjeran
offline
Slusalice

mani se jadnog steelseriesa.

 

Ja imam V2,sluse imaju samo dobar dizajn i udobnost do neke granice.

Zvuk ispod prosjeka.

 

V2 i 5H V2 su iste samo razlika u dizajnu.

 

Preporuka: Senheisser HD428 = 501.26Kn = protis

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 23:02 (BR1cK).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice
Mentalist kaže...
#GaMerr kaže...

pa sta predlazete.
zelim udobne slusalice s mikrofonom i to je to :)
Cjena 400-600kn ako ima razlog mogu i 800 al onda ocekujem da ih imam dugo i da su kvalitetne

 Ako vec dajes tolike novce, za Grado SR 80 i, koje su oko 750Kn ima razlog. Ako ti je to mnogo imas i SR 60 i.

 

Uz to si kupis ovakav mikrofon (na isti taj nacin dobijes uz Siberia headset mikrofon).

Tražim si slušalice. I to baš te Grado 60i ili 80i. Kakve us za igrice? Ja i slušam glazbu a i  igram FPS. I sad se nečkam, čitam da nisu baš neke za gaming. Kakva su tvoja iskustva?

Miro
14 godina
protjeran
offline
Re: Slusalice
pai in the ass kaže...

Tražim si slušalice. I to baš te Grado 60i ili 80i. Kakve us za igrice? Ja i slušam glazbu a i  igram FPS. I sad se nečkam, čitam da nisu baš neke za gaming. Kakva su tvoja iskustva?

  E pa nemam ih kod kuće. Ipak, imam iskustva s  igračkim slušalicama, dovoljno je reći da ideš na Grado.

 

Stereo je dovoljan da znaš gdje je protivnik, a surround (makar na mom hardware-u) radi određenu razliku, ali oduzima zvuku onu čistoću.

 

Možda je na boljim headset-ima surround i bolji (u igrama koje ga znaju koristiti).

 

Da se ne bi mučio, kupi Grado i uživaj, za sva opasnija pitanja ima tu jedan korisnik koji korisi Grado svako dnevno, javit će nam se uskoro.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice

Znači da ih bez brige uzmem, preporučaš?

Nedavno sam uzeo speedlink medusa nx 5.1. i dan poslije sam ih vratio (vratili mi novce). Sad koristim Sennheisr hd201, duplo jeftinije od meduse, ali duplo bolje. Ne mulja bas, jednostavno bolji je zvuk.

U rezervi autentech mystique gold 7.1 zvučna, a instalirana asus xonar 5.1.

Miro
14 godina
protjeran
offline
Re: Slusalice
pai in the ass kaže...

Evo sad ću ja pozvati ovog svog što voli tu audio opremu i ima svašta (pa i Grado).

explorer 4 kaže...

  Momak, može pomoć ovdje? Zapeli smo kod odabira slušalica.

 

 

 

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
16 godina
offline
Slusalice

Imam SR60, HD201 i HD595. Za razliku od slušanja glazbe na SR60, nisam nešto pretjerano impresioniran sa zvukom u igrama. SR60 su odlične za glazbu i meni nisu tako neudobne kao što su neki prethodno spomenuli. Nemam također niti problem sa runjenjem spužve. Meni osobno smeta prilikom igranja predebel kabel jer ga jednostavno osjetiš dok se mrdaš u žaru borbe. :) Mislim da su za svoju cijenu odlične slušalice za slušanje glazbe, a tek onda za igranje (čvrsta četvorka za glazbu, trojka za igranje recimo). Inače, HD201 su još bolji best buy jer su puno jeftinije od SR60 čini mi se. Ono što mi se kod njih sviđa da su neuništive iako plastika možda i ne daje taj dojam na prvi pogled. Mislim da svoje imam nekih pet šest godina i još uvijek su kao nove iako su često korištene. Zvuk je lošiji što se tiče slušanja glazbe (manje detalja) ali bih se usudio reći da SR60 ne daju bitno bolji zvuk u igrama. I na kraju HD595... Od prethodnih koje sam spomenuo daju bitno bolji zvuk u obje kategorije (vrhunski detalji, čvrst bas), ali jednostavno nisu u istom cjenovnom rangu tako da zapravo i nije mjesto nekom uspoređivanju.

SR60, HD201, HD595 SR60, HD201, HD595
SR60, HD201, HD595 SR60, HD201, HD595
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slusalice
Pitanje jos jedno. Sennheiser hd201 su po meni tihe slusalice. Pojacas na youtube neku pjesmu ibikad nije preglasno. Po meni su pretihe. Da li su grado ipak malo glasnije? Muci me onaj sound pressure 98db.
Miro
16 godina
offline
Slusalice

Što se glasnoće tiče, mislim da trebaš gledati impendanciju slušalica:

 

This means that low impedance type will sound louder when plugged in devices with low output voltages such as portable CD players, etc. In reality, because of the limited power available from portable players, headsets for portable use should have a maximum impedance of 64 ohms.

 

Izvor: http://www.practical-home-theater-guide.com/headphones.html

 

Ako su ti HD201 tihe, ne vjerujem da će ti SR60 biti glasnije jer imaju nešto veću impendanciju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Slusalice

Imam logitehove slušalice sa microfonom H-110.Kako da napravim da mi microfon radi,a da svoj glas nećujem na slušalice.Jer sada kada uključim microfon sam sebe čujem šta prićam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Slusalice
miholjac18 kaže...

Imam logitehove slušalice sa microfonom H-110.Kako da napravim da mi microfon radi,a da svoj glas nećujem na slušalice.Jer sada kada uključim microfon sam sebe čujem šta prićam.

  Neka ti ovo u crvenom krugiću bude odznačeno, klikni OK i to je to.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
neaktivan
offline
Slusalice

Maknem tu kvačicu,ali opet se čujem.Slušalice su USB.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice