SteelSeries Siberia 200

poruka: 6
|
čitano: 1.425
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
SteelSeries Siberia 200

Ovako zanima me jesu li dobre slušalice za 500kn koliko i koštaju.

Te koliko sam čuo da imaju jako loš mikrofon a za zvuk ne znam..pa ako netko zna kakve su molio bi da mi pomogne da se odlučim hvala :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SteelSeries Siberia 200
Ja ih imam i meni su odlicne zato sto su jako lagane i mozes ih nositi na glavi pun klinac vremena i neces uopće osjetiti da ih nosis. Sta se tice zvuka mislim da ima bolji izbora, hyperx cloud su trenutno best buy, za mic mislim da je sasvim ok makar ga nisam previse testirao. Imao sam prije siberia v2 i to je razlog zašto sam uzeo i siberia 200.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
neaktivan
offline
Re: SteelSeries Siberia 200

Mislim pošto igram uglavnom leaue of legends ne trebaju mi neki žešći headset, ali čisto me zanima kakav je zvuk ako se igra neka fps igra tipa coda, ili možda csgo, mislim hoću li osjetiti zvukove kretanja oko sebe ili to ipak nije headset za takve slučaje

16 godina
offline
Re: SteelSeries Siberia 200
Ja sam igrao cod4 sa njima i cuo sam otkud protivnik dolazi bez ikakvih problema. Po meni odlicne slušalice, pogotovo ako dugo igras jer ih uopće ne osjetiš na glavi, ja sam u prosjeku igrao preko 10h cod4, imam nekih 8.5k h cod4.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
SteelSeries Siberia 200

Zvuk je loš, nije ni blizu nekadašnjih SIberia v2 koje su u svoje vrijeme bile OK.

Danas za te novce (kategorija 400-500 Kn) imaš puno boljih headseta s dobrom kvalitetom izrade i čcrstoćpom, vrlo dobrim zvukom i mikrofonom prihvatljive kvalitete.

Najbolji primjer u toj cjenovnoj klasi je Kingston HyperX Cloud serija. CLoud, Cloud Core i Cloud 2. Cloud Stinger je drugačiji, ali nije puno lošiji od CLouda / Cloud 2 / Core.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
SteelSeries Siberia 200

Ja sam koristio siberia v2 nekih 5 god i sada koristim siberia 200 i po meni isti klinac izmedu tih slusalica, ja sam ih prvensteno uzeo radi udobnosti pa nisam ni htio gledati druge slusalice. Ima boljih u tom rangu ali mislim da nema udobnijih slusalica od ovih u tom rangu cijene, pogotovo za duze nosenje na glavi 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice