Tipkovnica polivena vodom

poruka: 4
|
čitano: 964
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica polivena vodom

Znaci zalio sam tipkovnicu vodom jos prije par mjeseci i ne rade neke tipke (oko 10 komada). E sad mene zanima posto je tipkovnica pod garancijom jos godinu dana, jel mi vrijedi probat nosit na garanciju i pravit se glup i rec kako su tipke pocele krepavat same od sebe ili tako nesto? Tj. jel oni mogu kako utvrdit/dokazat da je nastradala od vode? Pitam jel ja se nadam da ako ne mogu nista utvrdit za vrijeme tog reklamacijskog roka (mislim da je 40 dana) mogu dobit novu tipkovnicu jel se masu tog modela prodaje pa zasto se nebi radilo o nekoj gresci ili nesto slicno :). Inace radi se o tipkovnici sharkoon skiller koja nova kosta 130kn (ne nemam novaca trenutno da kupujem novu :) ).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tipkovnica polivena vodom

Nisu oni u servisu blesavi. Uostalom, što si čekao par mjeseci, umjesto da si odmah očistio i posušio?

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tipkovnica polivena vodom

Moš mislit kako nisu blesavi, prilikom slaganja pc-a nisu hladnjak na cpu dobro postavili i temperature su isle u nebesa sva sreca da su mene zanimale temperature pa sam odmah primjetio i nosio im nazad pc. Koliko su strucni dokazuje i to da mladi gospon koji tamo radi mi se ponosno smjeskao kad sam donio pc tvrdeci kako mi je on lijepo predlagao na mailu da stavim ja mislim freezer 13 te kako ovaj hladnjak ipak izgleda nije dovoljan da ohladi taj cpu {#}, kad su utvrdili da ipak nisu dobro postavili hladnjak (i kad je ovaj majstor utvrdio da je taj hladnjak ipak dovoljan za taj cpu i da je u krivu) mogao sam bar dobiti ispriku {#}. A radi se o phenomu 965 be i lc power cc 95 hladnjaku (koji su mi ljudi ovdje na forumu stavili kad su slagali konfiguraciju iskljucivo radi tisine). Nisam nista cekao, iskljucio sam tipkovnicu otvorio i ocistio i posusio a zasto te neke tipke i dalje ne rade - ne znam, mozda nisam dobro napravio posao ili dovoljno brzo reagirao, stvarno ne znam.

Sve u svemu, bez uvrede, al ne zanimaju sad kojekakva pametovanja zasto nisi, sta si cekao itd. Zanima me iskljucivo jel oni mogu kako utvrdit ili dokazat da je tipkovnica nastradala od vode (tj. mojom greskom) i tako mi ne dati novu ili odbiti moju reklamaciju? Moja teorija je ako oni u reklamacijskom roku ne mogu dokazat da je rijec o mojoj gresci da moram dati novu {#}.

10 godina
offline
Tipkovnica polivena vodom

Kako ti je kolega rekao nisu oni u servisu blesavi, oni su tu da tebe zaje.u a ne ti njih.

Ti pokusaj mozda upali al ako ne upali najvjerojatnije ces platit dijagnostiku mozda i vise nego tipkalica kosta.

Pa ti vidi i razmisli isplati li se. 

Tragovi vode se itekako dobro raspoznaju

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice