Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.152
|
čitano: 2.421.292
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
7 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...

..."Jebote, pod ti vibrira"

 jebote to je vjerovatno najgora stvar za zvuk, da imaš neku ogromnu površinu koja rezonira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Tajo slobodno navedi o kojim zvucnicima je rijes,ne vidim razloga za krit,pa svi smo odi zajedno.Nece firma propast ako navedes ime.Jer kako drugcije skupit informacije ako ne dijeljenjem osobnog iskustva!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Tallahassee kaže...
Sale_ds kaže...

 Da, i ja. I na nekoliko plotova da pize pizda :D

 .... onako iz googla na prvu, ko za k... Dynaudio.... "These speakers DO change over the 1st few weeks as they loosen up and break in"...... https://www.stevehuffphoto.com/dynaudio-special-40-speaker-review-are-they-really-that-special/...... calm down, little girl.... malo vise citanja ne bi ti skodilo.... "Cijela se stvar otegnula iz činjenice da se zvučnici dugo usviravaju" https://tooloud.co/na-testu-kef-ls50-zvucnici/.....

 Mislim da sam i naveo u jednom postu da usviravanje vjerojatno i ovisi od proizvodaca do proizvodaca, bez googlanja jer mi je to logicno. Pa nije svaki proizvod isti. A rasprava se povela upravo oko focala za koje mogu tvrditi da im treba jakoooo dugo.
Na kraju ispada da ja tvrdim da kolega zoki laze, upravo suprotno. Covjek je rekao ono sto je sam primjetio, ali u konacnici prerano je odustao od focala. Samo to sam htio rec. Jbga, treba ima stvarno enormno vremena. Tolko da sam se i ja u trenucima osjecao nasanjkano..

tajo1960 kaže...
Sale_ds kaže...
tajo1960 kaže...

U američkom Stereophileu često napišu kakve su kutije dobili, bude dosta precizno (Kutije su bile nove, kutije su bile usvirane)... ljudi / testeri napišu. U engl. časopisima nisam zapazio da vode računa o tome, ali američki stručnjaci napišu prilično detaljno. 

 E tajo tajo, razocarao si me malo kroz privatnu poruku, znas 

Hajde OK, da ne bude suza - napišem i ovdje, pa će ekipa koja je zadužena za pobijanje tuđih iskustava i svega što se ne može izmjeriti imati posla oko smišljanja razuvjeravanja. Da malo i stanem uz bok kolegi Sale_ds i poduprem stranu koju drži (a drži ju, jer je stekao određeno dobro iskustvo). Jest, neki se zvučnici zaista dugo, ali zbilja dugo usviravaju.

 

Moji prošli floorstand zvučnici (NE navodim firmu, nije korektno prema proizvođaču, jer bi netko shvatio i kao antireklamu), koje sam kupio prije 2+ godine su se usviravali 5 (pet) mjeseci. Da, ponavljam: 5 mjeseci. I to radeći, svirajući, po 12-15 sati dnevno, znači - po cijeli dan! Taj je period bio potreban dok nisu glazbeno i izvođački sjeli kako treba. Ni manje ni više!

 

E sad, sad će "nevjerni Tome" pitati - a kako ti znaš da su konačno sjeli? Tako što sam pratio nekoliko istih i cd-a i BluRay filmova u zvučnoj ekspresiji u svojoj nepromijenjenoj sobi i na istoj aparaturi. Dakle, sve je bilo postojano, osim vremena koje je teklo.

 

5 mjeseci unutar - bass nisam čuo onako duboko kao kad je proces finaliziran. Od 5 mjeseci na ovamo u pojedinim numerama ili scenama filma mi je čak teška fotelja u kojoj sjedim za vrijeme ugođaja vibrirala od najdoljnjih/najdubljih frekvencija/vibracija na istoj glasnoći kao i ranije, pod sobe je vibrirao, ali, toga ranije nije bilo. Znam da sam ljudima puštao iste scene iz filmova ranije i tada, nakon 5 mjeseci... i pogledi koje sam od njih dobivao (iznenađeno-uplašeni pogledi sa komentarom - "Jebote, pod ti vibrira") je samo potvrda da je zvuk istih zvučnika tada, nakon perioda i procesa usviravanja konačno postao dubok kako je proizvođač i zamislio da bude, a to do tada nije bilo tako... zvučnici NISU bili usvirani. Nisu bili kompletno razrađeni.

 

Sve sam radio u saglasnosti i "koprodukciji"sa 2-3 frenda i bratom koji su periodički dolazili kod mene da čuju promjene. I sami su potvrdili kako je "sada bass puno dublji, slika puno šira, dublja i definiranija nego prije"...

 

Ovim tekstom uopće ne želim izazivati nikakve polemike, nikakva "mišljenja" sa strane (jer to mogu biti samo mišljenja nekoga tko NIJE sudjelovao u ovome i mogu biti + ili -, a pretpostavljam da će većina biti negativnih (jer je, na žalost, takva klima u grupi), nego SAMO i ISKLJUČIVO podijeliti pravo, realno isklustvo, iskustvo u praksi koje sam imao sam, u svojoj sobi, na svojoj aparaturi, sa svojim zvučnicima. 

 

Dakle, zaključak - zvučnicima zaista treba dugo da se usviraju, da prorade kako treba. Samo malo pažljivog osluškivanja kroz vremenski period i vidi se / čuje se velika promjena. Osobno, imao sam u životu 7-8 pari floorstand zvučnika u svom vlasništvu, a čuo puno njih. I sadašnji koje imam 4 mjeseca - još nisu usvirani, po danima vidim i čujem kako se slika mijenja, kako postaje dublja, kako se najdublji tonovi pojavljuju malo po malo (a rade dosta sati na dan)... to se jednostavno primijeti, to se čuje, ali što je najbitnije - taj proces traje; htjeli mi to ili ne.

 

I, ne postoji usviravanje ekspress tipa, toga nema. Vrijeme je jedini faktor kojeg NE možemo lažirati. Ono mora proći svojim prirodnim tijekom i gotovo. Tipa kao daj im puno snage, pa neka membrane hodaju max amo tamo... to je glupost! Vježbaš na benču i dižeš 10x80kg... 800 kila u konačnici. Mišićna masa postepeno raste i bilda se. I onda se poželi express dizanje 800 kila, pa pokušamo podići 2x400 kila... e, pa ne ide. Dobiješ bruh, pukne mišić, rezutlat nikakav... samo šteta. Tako je i sa zvučnicima.

 Nema tu suza nego ono, javan je forum i poanta je da svatko napise svoje iskustvo tu a ne u privatnu poruku jel.. 
Uvijek ce bit indijanaca koji ce mislit da si bias ili placen ili nesto trece no ja napisem sto imam za rec i takvi me bas ne diraju previse. Istina uvijek ostane istina.

dabar_solta_V2 kaže...
tajo1960 kaže...

..."Jebote, pod ti vibrira"

 jebote to je vjerovatno najgora stvar za zvuk, da imaš neku ogromnu površinu koja rezonira.

 Ne misli on na brujanje poda ili necega nego na vibracije. Isto se sad dogada i meni s podom i trosjedom. Nista ne bruji ali vibrira..

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Ok, a što onda s činjenicom da kod mene dynaudio ovi rade bolje od focala već nakon 10tak dana?

Ok, focali bi po vama sjeli za ajmo reć godinu dana i zvučali bi kako spada.

Ako ovo već sada zvuči  kako spada, onda znači da će za godinu dana zvučati još puno, puno  bolje nego bi focali  zvučali za godinu dana, jer bi focali tek onda zvučali kako spada a ovo već sada zvuči  kako spada i za godinu dana će zvučati puno bolje?

 

Izuzmimo cijenu sada, ja sam i napisao da sam usporedbe radio u mom sustavu.

Našao sam dosta, ponavljam, za Arie 906 da su ih ljudi mjenjali nako nekog vremena jer nisu bili zadovoljni, za dynaudio općenito nisam našao kamoli za emit 20.

 

Zar je teško možda ipak malo posumnjati da možda onda ipak nešto nije ok?

Iako se piše da imaju naglašeni upper mid područje (znaju ječati) i da imaju suh bas?

 

Ja govorim ovdje o pročitanim user iskustvima kao i mom samom iskustvu.

 

Također nisam našao da se focali usviravaju toliko dugo dok za dynaudio jesam i čak sam ovdje i stavio tekst na forumu koju stranicu prije.

 

Zar smo zaista isprani reviewima od strane časopisa koji su plaćeni uglavnom te forsiramo nešto što možda i nije tako?

 

Zar je teško povjerovati da je emit 20 možda ipak bolji zvučnik, bolje balansiran i bolje radi?

 

Iz mog iskustva je, bolji je zvučnik.

 

Focali su kod mene imali minimalno 500njak sati rada, i dalje nisu radili kako spada u mom sustavu.

 

Sada slušam glazbu, ne čekam da me pogodi neka odletjela nota te da mi digne dlake na leđima u želji da sve bacim kroz prozor.

 

Ja i dalje stojim iza svog mišljenja, no svatko ima pravo na svoje mišljenje i to poštujem.

 

 

 

Ovo je zdrava diskusija i nema ljutnje da napomenem :)

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
Sale_ds kaže...

 Mislim da sam i naveo u jednom postu da usviravanje vjerojatno i ovisi od proizvodaca do proizvodaca, bez googlanja jer mi je to logicno. Pa nije svaki proizvod isti. A rasprava se povela upravo oko focala za koje mogu tvrditi da im treba jakoooo dugo.
Na kraju ispada da ja tvrdim da kolega zoki laze, upravo suprotno. Covjek je rekao ono sto je sam primjetio, ali u konacnici prerano je odustao od focala. Samo to sam htio rec. Jbga, treba ima stvarno enormno vremena. Tolko da sam se i ja u trenucima osjecao nasanjkano..

 ..... vise je nego logicno da npr. jedna manufaktura tipa Rega ili slicnih malih firmi, ne mogu fizicki zadovoljit potrebe svih recenzenata i ko zna koga sa potpuno pripremljenim proizvodom.... naprave i isporuce, a ti dalje sam radis sta treba ako treba..... usvirani zvucnici idu na sajmove gdje ce ih cuti puno veci broj ljudi, od jednom....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Pa nitko ne tvrdi da je jedan zvucnik bolji od drugoga. To da bi tvrdio rekao bih da je meni bolji jer objektivno nemres rec da nesto ima opcenito bolji zvik. To ovisi iskljucivo o slusatelju. Ali da focali sami po sebi imaju izrazeniji mid je istina.

Ali kolko ja znam pricamo o break in'u koji je ocito kod focala takav kakav je. Da li je to zbog takvog mida, usudio bi se rac da da. Da li mozda imaju tvde gume na zvucnicima, moze bit da je i zato. Moji focali imaju mid iste velicine kao i niskotonca, mozda zato. Ne znam sta bi drugo moglo bit, ali je tako.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...

Ok, a što onda s činjenicom da kod mene dynaudio ovi rade bolje od focala već nakon 10tak dana?

Ok, focali bi po vama sjeli za ajmo reć godinu dana i zvučali bi kako spada.

Ako ovo već sada zvuči  kako spada, onda znači da će za godinu dana zvučati još puno, puno  bolje nego bi focali  zvučali za godinu dana, jer bi focali tek onda zvučali kako spada a ovo već sada zvuči  kako spada i za godinu dana će zvučati puno bolje?

 

Izuzmimo cijenu sada, ja sam i napisao da sam usporedbe radio u mom sustavu.

Našao sam dosta, ponavljam, za Arie 906 da su ih ljudi mjenjali nako nekog vremena jer nisu bili zadovoljni, za dynaudio općenito nisam našao kamoli za emit 20.

 

Zar je teško možda ipak malo posumnjati da možda onda ipak nešto nije ok?

Iako se piše da imaju naglašeni upper mid područje (znaju ječati) i da imaju suh bas?

 

Ja govorim ovdje o pročitanim user iskustvima kao i mom samom iskustvu.

 

Također nisam našao da se focali usviravaju toliko dugo dok za dynaudio jesam i čak sam ovdje i stavio tekst na forumu koju stranicu prije.

 

Zar smo zaista isprani reviewima od strane časopisa koji su plaćeni uglavnom te forsiramo nešto što možda i nije tako?

 

Zar je teško povjerovati da je emit 20 možda ipak bolji zvučnik, bolje balansiran i bolje radi?

 

Iz mog iskustva je, bolji je zvučnik.

 

Focali su kod mene imali minimalno 500njak sati rada, i dalje nisu radili kako spada u mom sustavu.

 

Sada slušam glazbu, ne čekam da me pogodi neka odletjela nota te da mi digne dlake na leđima u želji da sve bacim kroz prozor.

 

Ja i dalje stojim iza svog mišljenja, no svatko ima pravo na svoje mišljenje i to poštujem.

 

Ovo je zdrava diskusija i nema ljutnje da napomenem :)

 

Iskreno, mišljenja sam da ti ne bi imao sreće s Focal Aria 906 zvučnicima (a prema svemu što si opisao i doživio s njima) ni za 1.000.000 sati rada ili dana uz njih. Oni, jednostavnim riječnikom, nisu uspostavili sinergiju sa tvojim pojačalom i nema tu usviravanja od godine dana da to popravi. U temelju se vidi iz tvog napisanog teksta što je po srijedi i tu nema kruha za dalje. Pa zato ljudi i mijenjaju komponente, zvčnike, pojačala... jednom fali ovo, drugom ono... sretnici su oni koji uspiju upariti na dobar način sve kupljeno od prve, ti su zbilja rijetki.

 

Usviravanje je jedan proces, ali... ruku na srce, dobro si i napisao, da se uključim, u raspravu i kažem što i frend ima doma... je, potvrđujem, isto veli da mu nekad bas liči kao da svirač lupa nogom po kartonskoj kutiji ili drvenom podu. I ne bježu od toga. To jednostavno tako zvuči u nekim skladbama i gotovo. Na drugim zvučnicima ne, na njegovim Focalima (kao tebi Zoki, na tvojima) - da. I ako je to iskustvo i mišljenje puno korisnika - vlasnika 906-ice na svijetu, koji nemaju međusobno nikakve veze, osim što dijele iskustvo - onda to iskustvo treba uzeti kao zdravo i pošteno. Ono govori o nečemu što se realno događa, a, nije za zanemariti da Focal Aria 906 nije baš tako jeftin zvučnik (mada je mali, ha ha). Samo... NE paše uz sva pojačala i gotovo!

 

I sam sam u nekim vremenima iskusio izostanak sinergije uređaja, pa tjerao sam sebe da mislim da će se vremenom popraviti... ma neće. To je zavaravanje samog sebe. To je okretanje glave od problema koji postoji. To treba riješiti i gotovo.

 

Osobno, žao mi je što su ti se Focali pokazali takvi kakvi jesu u tvom sistemu i donijeli ti svojevrsno razočaranje, a opet - drago mi je što si ih uspio relativno dobro i apsolutno brzo prodati i da si sada našao odličan izbor u vidu Dynaudio kutija za koje si i na probi vidio da ti pašu. To je smisao, to je dobro kad se događa!

Pa upravo tako, sve si dobro napisao. Neko može preći preko nekih stvari, ja nisam mogao i priznao sam sam sebi da moraju ić od mene focali.

Nisam bio zadovoljan i to je to, nema mudrovanja a koliko sam vidio dosta ljudi nije bilo zadovoljno pa ih je mjenjalo, najgore je lagati i uvjeravati sam sebe da je nešto ok a nije.

Je, odabir i ostalih komponenti je bitan svakako, zato sam i mjenjao dosta komponenti no na kraju se ipak ispostavilo da je do zvučnika, zato sam i naveo šta sam sve promjenio te da se vidi da ih nisam samo tako odbacio nego sam ih pokušao zadržati.

Odabir glazbe je isto bitan, ono što slušaš, je falilo mi je basa, bio je punchy ali suh, nije za moj gušt, dynaudio to masu bolje odrađuje.

Što me iznenadilo da i jazz zvuči jako, jako dobro i opet napominjem bez ječanja i to mi bolje odrađuju.

 

Zašto opet ovo ovdje napominjem?

Moguće da će se netko naći u sličnoj situaciji pa da nešto nauči iz toga:)

 

I je da, Arie 906 po punoj cijeni su oko 7000kn, mislim da ima puno boljih zvučnika za te novce, uvjeren sam u to, pogotovo što je u zadnje par godina segment tog cijenovnog razreda doslovno explodirao sa modelima te se može zaista naći brdo toga.

Je loš je osjećaj kad shvatiš da ti nešto ne odgovara u sustavu, ali se treba smiriti i pokušati riješiti najbolje što možeš, barem si onda zadovoljan kad shvatiš što nevalja i fokusiraš se na to.

 

Evo ja sam toliko zadovoljan već sada da se nadam da sam miran dugo, no ako krene "bolest" koje svi trebamo biti svjesni i isto tako je sami sebi priznati, bude isti proizvođać, samo jači model.

 

Iskreno se nadam da sam daleko od toga, no budimo realni:)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Da podijelim s vama vrhunac HI-FI avanture od starog.

 

Visonik David 6000 (bili su spojeni na Marantza model 4025)

 

 

1980....

 

TEST 1:

 

TEST 2:

 

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 12:15 (lmutak).
13 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Hahahahahaha,bolje sviraju od Dynaudia...........nez jel bi plako.....

 

 

 

 

 

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 12:16 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Strasne kutijice,al probat cu svoje zvucnike jos malo podignut sa bug casopisima,mislim da bolje zvuce jel su ravno u ravnini sa uhom.Fascinantno koji zvuk izlazi iz te dve kutije šibica.....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
...a gadni su kao da su prezivili 2 svjetska rata...

Sto se tiče oklade i prodaje\kupovina novih zvucnika od strane Zoki, ja bi rekao da ce to biti negdje oko Uskrsa druge godine.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
lmutak kaže...

Hahahahahaha,bolje sviraju od Dynaudia...........nez jel bi plako.....

 

 

 

 

Brzo briši post dok Zoki B nije vidio i dok se nije uključio ...          inače odoše kutijice...

 A možda i griješiš:)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Jako kvalitetne kutijice,podignuh dynaudio da je visokotonac na razini uha i sad je jos bolji zvuk (sto sam trebao odavno napraviti)...

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
A da se isprsis za neke stalke...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Škrt sam za to.....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
...onda neki DIY barem...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Pa imaš na njuškalu stalaka za 500njak kn, valda to nije previše para...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...

 

 

Je loš je osjećaj kad shvatiš da ti nešto ne odgovara u sustavu, ali se treba smiriti i pokušati riješiti najbolje što možeš, barem si onda zadovoljan kad shvatiš što nevalja i fokusiraš se na to.

 

Evo ja sam toliko zadovoljan već sada da se nadam da sam miran dugo, no ako krene "bolest" koje svi trebamo biti svjesni i isto tako je sami sebi priznati, bude isti proizvođać, samo jači model.

 

Iskreno se nadam da sam daleko od toga, no budimo realni:)

Hm... da te na to nisam upozorio još prije nego si kupio ove... da radiš veliki disparitet klasa uređaja... da ovi Dynaudio NISU ravnopravan par tvom Roksan ampu... da nisam, pa hajde... ali jesam :-))).

 

Znači, u skoro vrijeme za očekivati je (kao što je i predviđeno) "Prodajem nove Dynaudio kutije, ne zato što ne valjaju, nego zato što idem na jači model"...      Hajde da otvorimo kladionicu do kad ćeš biti zadovoljan ovima? Ja kažem do Božića, a onda ćeš nekome prodati ove, taman onako OK usvirane i sebe počastiti "za pod bor" nekim jačim Dunaudio modelom.

 

Što drugi mislie? A ti?    

 Malo se ovdje krivo shvatilo a malo i šali, naravno da shvaćam:)

 

No koliko ovdje ekipe misli da će zauvjek imati to što ima doma, da neće ništa mjenjati?

Budimo iskreni prema sebi i priznajmo.

Ja mislim da sam sada dugo vremena miran, no što ako, kako i je plan, kupim kuću kroz koju godinu te se preselim u dnevni boravak od npr 40tak kvadrata?

I ako ovo ne bude moglo ispuniti prostor?

Tko zna, za sada je sve super, no mislim još neko vrijeme živjeti :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

 

No koliko ovdje ekipe misli da će zauvjek imati to što ima doma, da neće ništa mjenjati?

Budimo iskreni prema sebi i priznajmo.

 

Ja priznajem da moram kupiti kvalitetniji preamp, no zvučnike nemam namjeru mijenjati nikad :) osim, naravno, ako postanu nepopravljivi.

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
...moze podsjetnik, o kojim se zvucnicima radi?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...
...onda neki DIY barem...

 

Pa vidiš da je radio DIY projekt... sa časopisima Bug...

14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...
...moze podsjetnik, o kojim se zvucnicima radi?

 I mene zanima :)

14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...

  Znam da je svetogrđe i posipam se pepelom zbog toga, ali... prije 2-3 godina sam bacio u stari papir barem 16-17 godina komplet Bug-ova; bila puna plava kanta, dečki iz starog papira nisu ju mogli ni podići (teško kao olovo, ha ha), pa je morao kamion zakačiti kantu i isprazniti ju. Koga god sam pitao, nikome više nije trebalo tako nešto, a meni je bio višak u prostoru; ali, da sam tada znao što sada znam - da se to može tako dobro iskoristiti i kao DIY stalak za zvučnike... ooooo, pa odmah bih otrčao nazad po njih, ako treba i bacio se pod kamion da ga zaustavim u odlasku...    

 Nisi jedini koji je bacio Bug časopise. Također sam nudio i svoje i na kraju nitko ništa pa lijepo ošlo sve u stari papir. Zauzimali mjesta a i Bug više ne kupujem. Više manje nađem sve na netu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
djigibao kaže...
...moze podsjetnik, o kojim se zvucnicima radi?

 

Zoki B kaže...

 I mene zanima :)

 

Genelec 1031A

https://www.genelec.com/support-technology/previous-models/1031a-studio-monitor

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
10 godina
protjeran
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže...

Ja mislim da sam sada dugo vremena miran

 ... eto Zokson i ja isto mislim.... uspio sam ih izmuciti i zadovoljan sam.... jos kako sam Nad zamjenio Sonyjevim CD-om, prezadovoljan.... negdje sam na 70 h, ali to je to.... Rega daje dovoljno soka za tiho slusanje, a glasnije jos nisam probao - a to slijedi danas u spomen na moj najdrazi band koji se oprostio sa ovim prostorima......

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Meni baš odgovaraju kutije, isto zadovoljan jako😁

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš audio kutak

kaj velite znalci ..za kojeg bi se radije odlucili

1 Denon PMA 2010 amp
4 Roksan K3 amp
Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš audio kutak

Yup, slažem se.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
...koja je aparatura na brodu?
😋
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Mislim da imaju McIntosh MA8000 i Avalon zvučnike :D

 

Inače slazem se, i ja odmah odem ovdje, puno stvari sam saznao, samo što bi trebalo promjenit naziv teme haha

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice