Vaš audio kutak izdvojena tema

poruka: 11.151
|
čitano: 2.395.778
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Planiral sam uzet Acoustic Energy AE108 sub no navodno taj nije nest al je trenutno na akciji za 2700. Jel imate kaj drugo za preporucit u toj cijeni?
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sale_ds kaže...
Planiral sam uzet Acoustic Energy AE108 sub no navodno taj nije nest al je trenutno na akciji za 2700. Jel imate kaj drugo za preporucit u toj cijeni?

 e sinko da si bio brzi mogao si za 400kn vise dobit  dynaudio sub  250 II snizen sa  6200kn

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
E sinko, da si prije javil mogel sam. Znas vec tj dana da kupujem nes pa sutis ko pizda :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
sseennoonn kaže...
Sale_ds kaže...
Planiral sam uzet Acoustic Energy AE108 sub no navodno taj nije nest al je trenutno na akciji za 2700. Jel imate kaj drugo za preporucit u toj cijeni?

 e sinko da si bio brzi mogao si za 400kn vise dobit  dynaudio sub  250 II snizen sa  6200kn

 Ovaj?

FC Bayern Munchen
16 godina
offline
Vaš audio kutak

...prosla baba...

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Da taj...al kao sto je i kolega stavio rasprodano je. @sale_ds pricam ja svasta samo ti skrivas novcanik ko zmija noge :P . Umjesto da tamo kupis moje zvucnike  i mir ti tu jadan nemos spavat od muke i patnje :D

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
10 godina
offline
Vaš audio kutak

Još ću malo spamat 

 

Dobro da nisam imao pare za naručit niti drugi put, ko zna možda se nađe još povoljnije. 

 

Bio sam uvjeren da sam našao najeftiniju opciju za Monitor Audio B5 i neki Denon receiver na HifiX a da dostavljaju u HR. 1500€ za zvučnike i 950£ za receiver. 

 

Nakon toga sam tražio još malo i našao shop AudibleFidelity koji tu kombinaciju ima u obliku AV bundlea te ista stvar košta 1900£. 

 

550£ razlike s tim da na HifiX dostava košta 70£ a na Audible Fidelity 180£. Ima još dosta tih AV paketa, Hifi paketa tak da se za svakog može naći ponešto. 

 

Eto, nadam se da nisam naporan, znam da sebi već jesam al nitko ne želi za nešto dat više novaca nego kaj treba. Ak nađem negdje još povoljnije, update slijedi. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Danas je dan D, idu se slusat acoustic energy 100 serija, focal aria, kef q550 i focal chorus. Danas valjda izlazim iz ducana sa zvucnicima. Drzte fige :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Nakon dva sata slusanja i vaganja i borbe u srcu i glavi odluka je pala. Focal Chorus 716 wallnut stizu u ponedjeljak. Ovo ce bit dug vikend lol.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Kućno kino:

Denon avr 3806 recever, 17kg, 16 burr brown dac-ova

Centralni wharfedale

Zadnji wharfedale 

Sub wharfedale sw150

Prednji preamp na stereo sustav

 

Stereo:

Dali zensor 3 zvučnici

Pojačalo marantz pm6005

 

Svi kablovi qed, zvučnički i interconnecti

 

Pogoni htpc sa asus xonar essence stx zvučnom sa burr brown dac-om

Imam i harman cd player sa dva burr brown dac-a, fali 2mm da ga stavim u policu, za sada ne stane😀

 

Tv Samsung 55"

 

S moba šaljem pa je malo loše ispalo

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.3.2018 8:23 (Zoki B).
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
Zoki B kaže...

Kućno kino:

Denon avr 3806 revever, 17kg, 16 burr brown dackova

Centralni wharfedale

Zadnji wharfedale 

Sub wharfedale sw150

Prednji preamp na stereo sustav

 

Stereo:

Dali zensor 3 zvučnici

Pojačalo marantz pm6005

 

Svi kablovi qed, zvučnički i interconnecti

 

Pogoni htpc sa asus xonar essence stx zvučnom sa burr brown dacom

Imam i harman cd player sa dva burr brown daca, fali 2mm da ga stavim u policu, za sada ne stane😀

 

Tv Samsung 55"

 

S moba šaljem pa je malo loše ispalo

 A kubura je "mono", by Jovo Čaruga?    

 Kubura je najglasniji dio sustava😀

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vaš audio kutak

Evo par slikica, al jos ce se to uredit, svi kablovi turnut nekam i tako. Slike su koma jer rade imam focale doma neg mob u toj cijeni :D

Uglavnom, bozanstveno zvuce 


------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
16 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sale_ds kaže...

Evo par slikica, al jos ce se to uredit, svi kablovi turnut nekam i tako. Slike su koma jer rade imam focale doma neg mob u toj cijeni :D

Uglavnom, bozanstveno zvuce 


 S čim goniš focale, koje pojačalo i šta je izvor zvuka, cd player, komp?

 

Slušao sam par modela focala, zbilja rade brutalno :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Zoki B kaže..

 S čim goniš focale, koje pojačalo i šta je izvor zvuka, cd player, komp?

 

Slušao sam par modela focala, zbilja rade brutalno :)

 Marantz NR1508, izvor zvuka komp spojen hdmi kablom.

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Vaš audio kutak

Kad smo vec kod Focala,moja zelja vec dugo su Focal Electra 1027 Be,ali ipak mozda preveliki za moju dnevnu sobu!!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 19:10 (volegradele).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
tajo1960 kaže...
volegradele kaže...

Kad smo vec kod Focala,moja zelja vec dugo su Focal Electra 1027 Be,ali ipak mozda preveliki za moju dnevnu sobu!!

 1027 model je zamijenjen modelom 1028 još 2015. (barem je 1028 od tada u katalozima), tako da... pucao bi na polovnjaka :-)

 Normalno,ne daje mi se 45-50 K kn tebi?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

uzalud ti sva lova svijeta kad ne znaš kako postaviti zvučnike,pola metra od stražnjeg i bočnog zida minimalno,i lijevi zvučnik ti je pre loše postavljen ,a desni je noćna mora----sale_ds

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.3.2018 23:21 (blackalbum).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Uzalud i tebi mozak kad nema pameti u njemu lol.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vaš audio kutak
Sale_ds kaže...
Uzalud i tebi mozak kad nema pameti u njemu lol.

 ok,na malo ružan način sam ti želio reći da si krivo postavio zvučnike i da oni ne mogu dati svoj maksimum

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
11 godina
offline
Re: Vaš audio kutak

Dodao bih samo kako vjerojatno zvučnici vlasnika koji žive u stanu stambene zgrade "ne mogu" dati max!

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
blackalbum kaže...
Sale_ds kaže...
Uzalud i tebi mozak kad nema pameti u njemu lol.

 ok,na malo ružan način sam ti želio reći da si krivo postavio zvučnike i da oni ne mogu dati svoj maksimum

 Da si lijepo pital dobil bi odgovor da se zvucnici izvuku van kolko to prostor dopusta, ako je u pitanju ozbiljnije slusanje jel. A drzati zvucnike nasred prostorije dok djeca trce oko njih mislim da nitko nece napraviti pa makar oni zvucali najbolje ikad.
I inace prije nego donosis zakljucke sam slobodno pitaj. Na zalost mislim da nitko od nas tu nema savrsene uvjete za drzanje zvucnika pa tako mislim da nemas ni ti, tak da cjepidlacenje nije bas neka fora..
Sretni smo kaj si mozemo priustit tak nes, a sad trziti dlaku u jajetu mislim da nema bas nekog smisla. Ako je to audiofilizam ja se onda osobno ne smatram istim. Drzim se toga da volim dobar zvuk i to je to, nikakvi titlovi mi ne trebaju niti da me netko skoluje oko necega pogotovo na nacin kakvim si ti istupio. 
Zalosno je to kaj si ti odma zakljucio da sam ja neki debilcek koji je dal hiljadu eura za zvucnike a nema pojma o tome. Savjet: Pretpostavka je majka svih zajeba.

Tajo mi je lijepo dao par savjeta preko privatnih poruka i iako sam sve to i sam znao lijepo sam saslusao covjeka sto ima za rec i porazgovarao s njim. A ti si se ponio kao arogantni ljubomorni balavac, zbog kojeg razloga ne znam jer mislim da do sad nisam bio u apsolutno nikakvom kontaktu s tobom preko foruma.


------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2018 19:06 (Sale_ds).
8 godina
offline
Vaš audio kutak

Upgrade DACa . Arcam irdac 2 upogonjen  nakon Mydaca. Zvukovno? Izbalansiraniji  i manje "krestav"  u visokima  na kombinaciji jel sa monitoricima

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
I sad nek ja kupim dac od tebe za koji velis da je krestav...ccc
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš audio kutak

Pa kolko se ja sjecam ti nemas monitor audio combo ,a  u svakom slucaju onu zvucnu  od 20kn  i tu neke samostojece nove ...mslm stvarno....ne budi cigan nego kupi dac i slusaj muziku kak spada :)

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Pa bas zato kaj imam zvucnu od 20kn mi bas treba dac koji je krestav da i tu socijalu kaj imam jos dodatno pokvari lol..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš audio kutak

E...Ne s**i nego  izvadi tu zmiju iz novcanika,cuo si kak svira  i ne obmanjuj ljude sa bedastocama netko ce pomislit da si ozbiljan

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Pa cuo sam da..mozda je i u tome problem sta zmija skriva noge :p.

Mogo si ga dat da probam malo na svojima pa da vidim. Makar ak je malo jaci na visokima nebu dobro jer ih imam ionak dost..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
10 godina
online
Vaš audio kutak

Pozdrav,

 

imam krk rokit 5 g3 i zelio bih povezat na gramofon?

To ne mogu napravit bez predpojacala bez obzira sto su oni aktivni monitori?

Kako da to najbolje iskombiniram?

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš audio kutak
Ljudovi ja njega zajebavam. Da stvarno ne ispadne da dac ne valja :D.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš audio kutak

100kn za dusevnu bol. i još 1100 za dac. Dok nije otišo .zovu ljudi 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Savjetnik za izbor pc zvučnika, Koji media player kupiti?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice