Xbox 360 controler za PC

poruka: 34
|
čitano: 20.104
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Xbox 360 controler za PC

Zanima me gdje i po kojoj cijeni mogu kupiti Xbox360 controler(žičani) jer mi treba za PC,mislite li
da je to isplativa kupnja i kvalitetan controler?

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

Link

 

Odličan kontroler. Jedan od najboljih, ako ne i najbolji gamepad za igranje na PC-u.

Moj PC  
4 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

Imaš skoro svugdje. Kontroler je odličan, meni najbolji gamepad uopće.

Jahao sam pješice.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
protjeran
offline
Xbox 360 controler za PC

supeer....ma ono kuzite treba mi kad igram neke igre na kompu...lakse je puno za igrati...

Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox 360 controler za PC

Ja bi kao preporuku dodao i Cyborg Rumble Pad.

 

Imao sam nekoliko (čini mi se 4) onih klasičnih Logitech Dual Action gamepada, i naj iskrenije meni se ti logitech dual action gamepadi dezintegriraju nakon recimo godinu dana aktivnog igranja PESa sa društvom.

Jednostavno nakon cca godinu dana tipke više nemaju uopće svoj hod nego ostanu "unutra" cijelo vrijeme. Uglavnom gamepad se skroz uništi.

 

Kao zamjenu sam kupio gore navedeni Cyborg Rumble Pad i mogu reći da mi je to bila jedna od boljih investicija što se gaminga tiče.

 

1. Kvaliteta izrade je vrhunska. Napravljen je od fine mekane gumirane plastike, i nema šanse da išta zaškripi na njemu. 

2. Onaj dio di je lijeva "gljiva" i dpad se može rotirati, tako da se može mjenjati PS/X360 layout. Što je meni jako interesantno jer PES uvijek igram u PS layoutu, dok sve ostalo igram u XBOX layoutu

3. Nakon evo dvije godine aktivnog igranja svega i svačega, gamepad je i dalje u perfektnom stanju.

4. Windowsi ga prepoznaju kao XBOX gamepad i u svim igrama su kontrole u defaultu namještene ispravno.

5. Normalno, ima i ForceFeedback koji radi odlično.

 

 

I rather like the restless nights
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.11.2010 13:39 (Bladepu).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Xbox 360 controler za PC

ako ti nije problem naruci od game.co.uk.. tamo je dosta jeftiniji..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

Imam doma xbox i dva controlera pa me zanima gdje u varaždinu ima za kupiti kabel da bi mogao spojiti controler na PC.

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

Zna li itko ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

Dakle kupio sam jedan wireless xbox 360 controler for windows i zaista sam zadovoljan...kupio bih jos jedan pa me zanima dali mogu kupiti obican wireless xbox 360 controler i da radi na istom reciveru koji vec imam ili morm kupit jos jedan controler for windows..pomagajte ljudi problemi su to xD

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox 360 controler za PC
debs kaže...

Dakle kupio sam jedan wireless xbox 360 controler for windows i zaista sam zadovoljan...kupio bih jos jedan pa me zanima dali mogu kupiti obican wireless xbox 360 controler i da radi na istom reciveru koji vec imam ili morm kupit jos jedan controler for windows..pomagajte ljudi problemi su to xD

Ako imas taj receiver koji spajas na USB i ako ti ga PC prepoznaje normalno.....  tada ti je dovoljno da samo kupis bilo kakav Xbox-ov bezicni kontroler i radit ce ti na PC-u odnosno svejedno ti je pise li na kutiji samo "Xbox 360 controller" ili "Xbox 360 controller for Windows" jer razlike nema, to je samo marketing.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
offline
Re: Xbox 360 controler za PC
lovac82 kaže...
debs kaže...

Dakle kupio sam jedan wireless xbox 360 controler for windows i zaista sam zadovoljan...kupio bih jos jedan pa me zanima dali mogu kupiti obican wireless xbox 360 controler i da radi na istom reciveru koji vec imam ili morm kupit jos jedan controler for windows..pomagajte ljudi problemi su to xD

Ako imas taj receiver koji spajas na USB i ako ti ga PC prepoznaje normalno.....  tada ti je dovoljno da samo kupis bilo kakav Xbox-ov bezicni kontroler i radit ce ti na PC-u odnosno svejedno ti je pise li na kutiji samo "Xbox 360 controller" ili "Xbox 360 controller for Windows" jer razlike nema, to je samo marketing.

da ali on pita da li mogu 2 gamepada radit na istom resiveru {#}

Maurer
15 godina
offline
Re: Xbox 360 controler za PC
David87 kaže...
da ali on pita da li mogu 2 gamepada radit na istom resiveru {#}

Znam da sigurno mozes spojiti do 4 gamepada.... moguce je da se moze i vise.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

Hvala ljudi..nadam se da se necu opec kupnjom drugog..javim ak radi 

 

 

"you hit me we hit you"-mafia
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

pozdrav ljudi, da malo oživim ovu temu, zanima me što mislite o ovom gamepadu ? treba mi neki gamepad i želim da je wirelles pa eto...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

Meni dosao prije par dana jedan xbox360 for windows s e baya. sve ukupno ispalo oko 130 kn, sto mislim da se kod nas nemože naci po toj cijeni. samo treba dosta kopanja ako mislite izvuci free shiping, jer dosta prodavaca prodaje tj salje samo u USA, a oni koji su worldwide imaju neki sheping.  al se da naci {#}

Teško je biti glup,Konkurencija je prevelika
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 controler za PC
Christiyan kaže...

Meni dosao prije par dana jedan xbox360 for windows s e baya. sve ukupno ispalo oko 130 kn, sto mislim da se kod nas nemože naci po toj cijeni. samo treba dosta kopanja ako mislite izvuci free shiping, jer dosta prodavaca prodaje tj salje samo u USA, a oni koji su worldwide imaju neki sheping.  al se da naci {#}

a znaš li možda ime prodavača (na ebay-u)??

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 controler za PC

ajd provjerim pa javim.

{#}

Teško je biti glup,Konkurencija je prevelika
9 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC
Meni je wireless bezveze. Ima onu glupu ogromnu kutiju na poleđini,spremište za baterije,koje te debelo ometa u tome da normalno držiš gamepad u rukama. Imam Xboxov žični i prebrutalan je. :)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

ja imam, xbox 360 i sad imam novu konfu,pa bi nekad možda igrao malo nba 2K.. ili PES ili FIFA,svejedno,zanima me dali moram kupiti taj novi xbox kontroler za windows ili bi ipak trebao raditi taj "obični"???jer gore je netko spominjao da nema veze i da ce raditi oba,jer nema razlike medu njima i da je sve marketing??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 controler za PC
"obični XBOX gamepad" - misliš na žićani xbox 360 kontroler ? Ako da, radit će ti na PC-u. Ako je bežićan, treba ti taj dodatak, samo je pitanje dal će radit taj s Ebay-a obzirom da 100 posto nije original. Uzmi ovo http://www.njuskalo.hr/xbox/xbox-360-wireless-gaming-receiver-pc-oglas-5450054 i siguran si
13 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 controler za PC

samo ne radi na ryse son of rome igri

koje jebtw sa xboxone dosla na pc

valjda ce dodji koji fix

imam yogurt codex verziu

~^iGoR~
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 controler za PC

pa zar nije mi onda isplativije uzet za 325kn baš za PC,jer imam naravno original bežićni...a taj na ebayu košta 7.5$,i ima ih hrpe do 10$,sa free shipppingom,a ovi traže 170 do 200kn,pa tko je tu lud...hvala,ali ipak mi se čini najprihvatljivija opcija uzet novi joystick,koji će također radit i na XBOXU,jer imam original nehakirani xbox sa cirka 20 original igrica,pa ću ga radije ostavit sebi nek stoji,pa ga jedan dan poklonit kakvom klincu,nego ga dat za sitnu lovu neku...tebi hvala na odgovoru i mišljenju,kolega,lp :)

 

http://www.njuskalo.hr/xbox/xbox-360-controller-pc-or-xbox-360-oglas-12955112

 

http://www.njuskalo.hr/xbox/prodajem-oglas-12874830

 

jel može koji od ov dva i koji je bolji,da uzmem kao novi,ali nekorišten za pola cijene,smatram da je to bolje čak nego šta drugo??

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2014 1:47 (johnyaces777).
12 godina
offline
Xbox 360 controler za PC

svijet-media... 280kn sa postarinom. Dode na vrata... Zicani X360, najbolji joy ikad.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 controler za PC

ništa žica,sorry,hvala na tome,ali obavezno mora bit bežični,žićani ne dolazi u obzir,jer san u ležečem položaju,pa ne želim bit spojen s ičim,tako da mora biti bežićno...gore san stavio neka sad dva izbora,pa ne znan ni sam....svaka pomoč dobodošla...

12 godina
offline
Re: Xbox 360 controler za PC
SimeKZ kaže...

svijet-media... 280kn sa postarinom. Dode na vrata... Zicani X360, najbolji joy ikad.

Trenutno artikl nije raspoloziv

14 godina
offline
Re: Xbox 360 controler za PC
johnyaces777 kaže...

pa zar nije mi onda isplativije uzet za 325kn baš za PC,jer imam naravno original bežićni...

Ne postoji "baš za PC" ili "baš za XBox". Oba dva su identični i rade i na jednom i na drugom.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox 360 controler za PC

ali kako da radi,ipak treba onda taj nastavak,ali ne daje mi se 170kn,ako na Ebay-u ima za 7.50$ sa free shipping,pa da je ne znam kakve kvalitete,jbg,neću igrat od 0-24,tu i tamo ću zaigrat malo košarku,nogomet ili BF4 ili slično i to je to...šta da radim,dali da naručim ipak s ebaya ili šta,jel ima netko tko je uzeo nešto slično i da je sve korektno,ne kužin ništa sada više,jer san konta da ako uzmem baš taj za PC,navodni jel,da san baren miran da ne uziman taj nastavak,jel može neka pomoć konkretna,šta da napravin i kupin da mogu igrat s kontrolerom,jer NE ŽELIM PEGLAT S NIKAKVIM MIŠEM,nema šanse,to nije za mene,ja ću igrat s joystickom,i to bežićnim i točka....samo nek netko kaže šta da uzmen,jel može neki link na ebay ili slično,jer ne dam 3X više love,za nešto ka original,od nas braće LOPOVA hrvata,ne dolazi u obzir...hvala unaprijed...

14 godina
offline
Xbox 360 controler za PC

Gore si linkao dva žičana joysticka a sad pričaš o bežičnom, kojeg onda hoćeš kupiti?

 

Žičani joystick radi normalno i na PC-u i na konzoli kad ga spojiš u USB port, imaju isti USB VID/PID, sve isto.

Bežični joystick je isto tako samo jedan, samo što konzola ima ugrađeni receiver, a za PC u svakom slučaju moraš imati i receiver, kineski na eBayu je jeftin, a original su skupi, kao što vidiš i sam.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice