Zamjena tipkovnice i miša

poruka: 6
|
čitano: 1.926
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zamjena tipkovnice i miša

Trenutno imam Razer Lycosu i Razer Deathaddera, i želio bih prijeći na neku bolju mehaničku tipkovnicu.
Za oko mi je zapela Corsair K60, ali stvar je u tome da ne bih želio imat miš i tipkovnicu različitog proizvodača, tako da bi onda uzeo i Corsair M60 miš.
E sad znam da bi mogo prodat sadašnju tipkovnicu i miš i uz neku nadoplatu uzet K60 i M60.
Zanima me da li se isplati prijelaz na tu tipkovnicu/miš uzevši u obzir i nadoplatu?

Da li bi bilo jednostavnije uzeti Razer Blackwidow(i je li Blackwidow bolja od ove K60)?
Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zamjena tipkovnice i miša

Corsair koristi red switcheve koje nisam imao priliku isprobati na žalost. Neki se žale da su prelagani i može doći do grešaka prilikom tipkanja. BW koristi blue switcheve koji su preglasni za moj ukus. Mislim da bi najbolji odabir bio brown switch. Navodno bi uskoro trebala doći nova verzija BW sa ovim switchevima. Black sam imao na 7G i pružaju dosta veliki otpor prilikom tipkanja što je meni bilo zamorno. Znači, nekako mi se čini da bi brown switch bio pun pogodak. Kod nas jedina tipkovnica koja je dostupna a ima brown switch je čini mi se Zowie Gear u Linksu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Zamjena tipkovnice i miša

Hmmm, sad si me totalno izbacio iz takta :P
Malo sam gledao osobna iskustva ljudi sa tim MX Red switchevima i vidim da su iskustva podijeljena. Neki ih obožavaju, a s druge strane neki ih mrze. Ipak, ja ostajem kod Red switcheva jer sve tipkovice sa Brown switchevima su estetski neprivlačne i nedostupne kod nas(jedino ta Zowie Gear). Pogledat ću još te glasine o BW sa Brown switchevima pa ću odlučiti da li pričekati tu tipkovnicu ili ići na Corsair opciju.
Hvala na odgovoru!

16 godina
offline
Re: Zamjena tipkovnice i miša

Javi se ovdje ako završiš na Corsairu i podijeli iskustvo. Baš me interesira kakva je.

15 godina
neaktivan
offline
Zamjena tipkovnice i miša

Ipak mislim da ću prodat Lycosu i kupit ovu Blackwidow stealth edition jer mi se ona čini kao najbolja solucija.

Nisam siguran koliko je ispalitvo kupovati Corsair opremu jer se ne želim zeznuti i na kraju kupiti tipkovnicu koja mi ne paše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2012 17:25 (Abstract).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Zamjena tipkovnice i miša

Bok ljudi, trebam pomoć, ražmišljam kupiti novi miš, koji je jako dobar, da se može miš dobro učitati  na radnoj podlozi, koji su najbolji uredski miševi?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice