Zvucnici krckanje

poruka: 10
|
čitano: 2.414
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zvucnici krckanje

Neznam kako bi bolje naslov napisao al eto..

Ugl tema slicnih ima al to su uglavom problemi sa nekim sustanjem i krckanjem cijelo vrijeme

Moj problem je da mi zvucnici u totalno nekim ne pravilnim vremenskim razmacima zasute/zakrckaju na 1-2 sec, istovremeno se lampica malo prigusi

Zvucnici su relativno novi, Artic Sound 2.1, i do se dogada dok nista ne diram, sve kabele sam provjerio i nije do toga

 

Pa me samo zanima koji bi mogao izvor biti toga? Jer nisam nista mijenjao u zadnje vrijeme a to mi se prije nje dogadalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Zvucnici krckanje

Meni zvucnici pucketaju kad su mi neka određena svijetla na etaži upaljena, a zvucnici stisani. Kad dignem volume na kotacicu, krckanje prestane. Pucketaju i jače kad se svijetlo pali, gasi.

Također nekad čujem u zvučnicima radio signal neke stanice. Nisu na hrvatskom jeziku.

Čitao sam na nekim forumima da se radi o lošem uzemljenju.

Pro patria
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2015 10:43 (Malarkey).
14 godina
offline
Re: Zvucnici krckanje

Ma da mi se to dogadalo i prije razumio bih, jer za te navedene probleme vec znam 
al ovo mi je cudno jer se nedavno tek pocelo dogadat, imam ih sigurno godinu dana

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici krckanje
badboycro kaže...

Neznam kako bi bolje naslov napisao al eto..

Ugl tema slicnih ima al to su uglavom problemi sa nekim sustanjem i krckanjem cijelo vrijeme

Moj problem je da mi zvucnici u totalno nekim ne pravilnim vremenskim razmacima zasute/zakrckaju na 1-2 sec, istovremeno se lampica malo prigusi

Zvucnici su relativno novi, Artic Sound 2.1, i do se dogada dok nista ne diram, sve kabele sam provjerio i nije do toga

 

Pa me samo zanima koji bi mogao izvor biti toga? Jer nisam nista mijenjao u zadnje vrijeme a to mi se prije nje dogadalo

 Priključi pc i zvučnike na isti produžni,čini mi se da su ti pc i zvučnici na različitoj zemlji tj. imaju različit potencijal pa se pojavljuje napon između

Neka pati kome je krivo,ćaća je Sanader Ivo!!!ĆŽV1953!
14 godina
offline
Re: Zvucnici krckanje

I to mi je palo na pamet, ali sve u vezi kompa i komp mi je na istu uticnicu, isti produzni, jedini na toj strani sobe

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici krckanje
badboycro kaže...

I to mi je palo na pamet, ali sve u vezi kompa i komp mi je na istu uticnicu, isti produzni, jedini na toj strani sobe

 Onda imaš ground loop,trebat će ti nekakav filter/izolator za ovo,ja sam sebi napravio,ne znam uopće dal ima za uzet gotovi

Neka pati kome je krivo,ćaća je Sanader Ivo!!!ĆŽV1953!
14 godina
offline
Re: Zvucnici krckanje

Ali zasto mi se do sad to nije dogadalo, i eo danas mi se samo 1 put dogodilo i nije vise niti jednom otkad je otvorena tema, a nekad mi se cesto dogada, nekad ne cijeli dan
Mora bit neki uzrok, mozda smeta neki uredaj u kuci za koji neznam 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucnici krckanje
badboycro kaže...

Ali zasto mi se do sad to nije dogadalo, i eo danas mi se samo 1 put dogodilo i nije vise niti jednom otkad je otvorena tema, a nekad mi se cesto dogada, nekad ne cijeli dan
Mora bit neki uzrok, mozda smeta neki uredaj u kuci za koji neznam 

 Smetaju bilo kakve frekvencije tj. valovi ,telefoni,mobiteli,radio,čak i ruter.

Neka pati kome je krivo,ćaća je Sanader Ivo!!!ĆŽV1953!
14 godina
offline
Re: Zvucnici krckanje

Ispod mene se prostor renovira, preko noci cujem zujanje neko svejedno, mozda od dole dolaze neke smetnje

14 godina
offline
Re: Zvucnici krckanje

Evo update, cisto ako netko bude imao slican problem.
Rjesenje je bilo u promjeni produznog kabela na kojeg su bili spojeni komp i zvucnici, naime danas prilikom paljenja produznog (sa skopokm je) vidio sam da sama lampica na sklopci ono zatreperi par put pa se tek onda upali, ugl ocito je u njoj problem, neki kontakt ili nesto

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice