Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

poruka: 120
|
čitano: 41.706
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

mogu ih možda nove nabavit za 550kn,da li je to isplativo,kakva je kvaliteta zvuka? trenutno imam MS ML-T208

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Zvučnici su sasvim ok. Ipak, zapitaj se možeš li doma postaviti 5.1 sustav zvučnika "by the book". Mnogi to ne mogu jer jednostavno nemaju prostora...

Posjetite moju web stranicu: www.djchof.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

cjena je ok a mislim da ces se preporodit kaj se tice zvuka,jos ih ukopcat u zvucnu karticu i prva liga.

sniper only
15 godina
moderator
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Ja jih imam i mogu reči da su odlični.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Imam ih i za te novce su odlični... Bas (woofer) je jak, visokotonci su izraženi.. neloše sklopljeni zvučnici.. preporuka.. ili uzmi DSL od tscuma i dobiš ih za 2 godine for free :)

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Ja imam x510 vec pet godina ili tako nesto i prezadovoljan sam. Nije im dzaba cijena ista ili cak i nesto veca nego prije toliko godina.

14 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Možda ne bi bilo loše da uzmeš u obzir i X-540. Lično ih imam, i prezadovoljan sam sa njima. :D

...life is only an iLLusion!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
iLLusion kaže...

Možda ne bi bilo loše da uzmeš u obzir i X-540. Lično ih imam, i prezadovoljan sam sa njima. :D

previše mi je,x530 su 550kn a x540 800kn na više

kakva je razlika uopće između x530 i x540?

15 godina
protjeran
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Kad pogledaš realno bilo koje da uzmes iz te x-5xx serije neces pogrijesiti... ekipa je zadovoljna s njima a i ja imam jedne... a pogotovo je bitno to što im cijena nikako ne pada...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Imam vec te zvucnike nekih skoro 1 godinu ali cini mi se da su

straznji zvucnici dosta slabi.I sto je naj gore vidio sam da se puno ljudi zale

na neke pozadinske sumove kada stisas zvuk do kraja ili na najjace.

A taj problem imam i ja tako da mislim da im je to nekakva mana ili

mozda samo serija sa pogreskom.Ja da sam na tvom mjestu jos bi malo pogledao.

Ali sto se tice zvuka dosta su dobri za muziku.

born to be gamer
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
brhgzugfewu kaže...

Imam vec te zvucnike nekih skoro 1 godinu ali cini mi se da su

straznji zvucnici dosta slabi.I sto je naj gore vidio sam da se puno ljudi zale

na neke pozadinske sumove kada stisas zvuk do kraja ili na najjace.

A taj problem imam i ja tako da mislim da im je to nekakva mana ili

mozda samo serija sa pogreskom.Ja da sam na tvom mjestu jos bi malo pogledao.

Ali sto se tice zvuka dosta su dobri za muziku.

Da kada se jako pojačaju, a ništa nepuštaš da svira, onda zuje.

 

Također hvata ponekad radijske frekvencije, zadnji su tiši nego prednji tj. tihi bome. Ja sam mislio da to tako treba biti?

 

Ja sam platio 509kn prije 1.5-2god. , za te pare su super.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
M4X kaže...
iLLusion kaže...

Možda ne bi bilo loše da uzmeš u obzir i X-540. Lično ih imam, i prezadovoljan sam sa njima. :D

previše mi je,x530 su 550kn a x540 800kn na više

kakva je razlika uopće između x530 i x540?

Imaju neki daljinski za podesavanje zvuka ili tako nesto. Mislim da je 540 slabiji za nekih 5 W.

Nisam ni sam siguran jer malo mi je cudno da zbog daljinskog bude takva razlika u cijeni...

- Psiho246
16 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
M4X kaže...

mogu ih možda nove nabavit za 550kn,da li je to isplativo,kakva je kvaliteta zvuka? trenutno imam MS ML-T208

Imam ih i prva liga. Zvuk je brutalan, woofer odlican.

Neces pozalit.

- Psiho246
15 godina
protjeran
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Koliko znam zvucnici nebi smjeli zujiti da li ti pustis muziku ili ne.

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Psiho246 kaže...
M4X kaže...
iLLusion kaže...

Možda ne bi bilo loše da uzmeš u obzir i X-540. Lično ih imam, i prezadovoljan sam sa njima. :D

previše mi je,x530 su 550kn a x540 800kn na više

kakva je razlika uopće između x530 i x540?

Imaju neki daljinski za podesavanje zvuka ili tako nesto. Mislim da je 540 slabiji za nekih 5 W.

Nisam ni sam siguran jer malo mi je cudno da zbog daljinskog bude takva razlika u cijeni...

Da daljinski i neki matrix mode i malo drukčiji dizajn. Wattaža je ista.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

imam logitech x-530 vec 2 godine i sviraju perfektno bez ikakih smetnja il nečega.. jako dobri zvučnici ja ih preporučujem

MaTeO
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

dobri su samo kaj zuje.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
djdomi kaže...

dobri su samo kaj zuje.

kak zuje? gledam malo ali nigdje nemogu pronać da ima Z-3 ili Z-4 zvučnika,oni su bolji od X-530?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
M4X kaže...
djdomi kaže...

dobri su samo kaj zuje.

kak zuje? gledam malo ali nigdje nemogu pronać da ima Z-3 ili Z-4 zvučnika,oni su bolji od X-530?

kad ih malo pojačaš počinju zujati. dosta iritantno.

Čekamo...10.11.09.
15 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
M4X kaže...
djdomi kaže...

dobri su samo kaj zuje.

kak zuje? gledam malo ali nigdje nemogu pronać da ima Z-3 ili Z-4 zvučnika,oni su bolji od X-530?

Zar nisu ti Z-* , punooo skuplji od x-530. Mislim da sam u konzumu vidio Z-5 za preko 1000kn.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
djdomi kaže...

dobri su samo kaj zuje.

Ništ ne zuji. Zvučnici su odlični za te novce.

15 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Bugy kaže...
djdomi kaže...

dobri su samo kaj zuje.

Ništ ne zuji. Zvučnici su odlični za te novce.

Pojačaj do kraja i nemoj niša puštat pa da vidimo jel zuji...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
odjavljen
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Hyperion kaže...
Bugy kaže...
djdomi kaže...

dobri su samo kaj zuje.

Ništ ne zuji. Zvučnici su odlični za te novce.

Pojačaj do kraja i nemoj niša puštat pa da vidimo jel zuji...

to je onda isto sranje ko i MS

 

http://vemil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=30139

 

i po običaju vemil nema

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2009 21:20 (M4X).
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Jedino kaj ide u korist X-530 zvucnicima u usporedbi s tvojim trenutnim je 2x veca snaga. A kaj se kvalitete tice "kolko para tolko muzike", u ovom slucaju doslovno   :)

Od kvalitetnijih bi se mozda isplatilo uzet Logitech Z-4, njih sam isprobal prije na poslu i rade odlicno, bez ikakvih sumova, ali nazalost oni su skoro 2x skuplji...

http://rapidshare.com/users/VBPRUR -||- http://rapidshare.com/users/78HOGM -||- http://rapidshare.com/users/BCOPZL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Ja imam problem s X-530. Spojio sam ih na računalo. Ona prva dva prednja rade, ali zadnja dva i srednji ne rade. U čemu je problem? Sve sam dobro povezao. Kad ih spojim na tv preko onog crvenog i bijelog kabla i onog nekakvog adaptera onda svi rade, zašto mi ova tri ne rade na računalu?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne

Mozda je OFFTOPIC ali ja imam z2300 i prezadovoljan sam, jednostavno kvaliteta zvuka uparena sa Audigy 2ZS je odlicna.

Forever MUFC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Igor kaže...

Ja imam problem s X-530. Spojio sam ih na računalo. Ona prva dva prednja rade, ali zadnja dva i srednji ne rade. U čemu je problem? Sve sam dobro povezao. Kad ih spojim na tv preko onog crvenog i bijelog kabla i onog nekakvog adaptera onda svi rade, zašto mi ova tri ne rade na računalu?

 loool taj sam problem i ja isto imo al sam skuzio da to nije problem nego da su zvucnici 5.1 takvi svih 5 cujes jedino u igrama!! a ak oces da ti za muziku sviraju svih 5 mozes namjestit al onda neces cut dozivljaj u igrama tojest onaj dozivljaj sta pruzaju 5.1 zvucnici...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Igor kaže...

Ja imam problem s X-530. Spojio sam ih na računalo. Ona prva dva prednja rade, ali zadnja dva i srednji ne rade. U čemu je problem? Sve sam dobro povezao. Kad ih spojim na tv preko onog crvenog i bijelog kabla i onog nekakvog adaptera onda svi rade, zašto mi ova tri ne rade na računalu?

  Zato jer ko i 99% ostalih ljudi slusas MP3-ce i gledas divx filmove koji NEMAJU 5.1 audio u sebi nego obican stereo...

Evo ti LINK na jednu temu, da ne pisem ponovo.   I link za SRS Audio Sandbox, nekaj od toga ti mora radit.

My life has no purpose, no direction, no aim, no meaning, and yet I'm happy. I can't figure it out. What am I doing right?????
15 godina
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Igor kaže...

Ja imam problem s X-530. Spojio sam ih na računalo. Ona prva dva prednja rade, ali zadnja dva i srednji ne rade. U čemu je problem? Sve sam dobro povezao. Kad ih spojim na tv preko onog crvenog i bijelog kabla i onog nekakvog adaptera onda svi rade, zašto mi ova tri ne rade na računalu?

Koji windowsi?

 

Si podesio u sound panelu zvučnike da rade na 5.1? Na čemu si probavao zvučnike na običnim pjesmama ili pjesmama sa 5.1 zvukom ili filmovima sa 2.0 ili 5.1 zvukom?

 

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici logitech X-530 5.1 da ili ne
Hyperion kaže...
Igor kaže...

Ja imam problem s X-530. Spojio sam ih na računalo. Ona prva dva prednja rade, ali zadnja dva i srednji ne rade. U čemu je problem? Sve sam dobro povezao. Kad ih spojim na tv preko onog crvenog i bijelog kabla i onog nekakvog adaptera onda svi rade, zašto mi ova tri ne rade na računalu?

Koji windowsi?

 

Si podesio u sound panelu zvučnike da rade na 5.1? Na čemu si probavao zvučnike na običnim pjesmama ili pjesmama sa 5.1 zvukom ili filmovima sa 2.0 ili 5.1 zvukom?

 

 

 imam windows 7 i provovo sam na pjesmama MP3 tojest stereo nisam nikakvim 5.1 i bio sam vec podesivo u suond panelu to pa sam namjestio da sviraju svih 5 u bilo kojoj pjesmi ali mi onda u igrama nisu svirali svih 5 nego 2

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice