Zvučnik ili soundbar

poruka: 6
|
čitano: 3.626
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Zvučnik ili soundbar

Što spojiti na TV za "malo bolji" zvuk, jer nisam prezadovoljan zvukom na TV-u.

FHD, smart tv, Sharp, 40"

Kupiti logitech 5.1 zvučnike, spojiti ih putem audiojacka(na utor za slušalice) ili kupiti soundbar sa subwooferom(koji je ipak dosta skuplji, primjerice 5.1 zvučnici rabljeni se daju naći i za 50eura)

hvala na odgovoru.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zvučnik ili soundbar

Šta god odabrao, vrijedi jedno zlatno pravilo: "Koliko para toliko muzike!"

8 godina
offline
Zvučnik ili soundbar

ako ti je do prostora mozda ti je soundbar bolji odabir ..stim da racunaj da za 300kn neces kupit nista pametno

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Zvučnik ili soundbar

Naravno, za soundbar sa subwooferom sam spreman izdvojiti oko 800-1000 kuna, dok primjerice ima dosta i logitech 5.1 zvučnika(rabljenih) po 300-400 kuna, mada i novi nisu puno skuplji.Nije mi problem prostor, lako zakamufliram kabele, pitanje je kvaliteta zvuka preko audio jacka sa 5.1 zvučnicima,ne znam zašto, ali smatram da bi preko soundbara bio jači i bolji zvuk, sad da li sam u krivu?

 

https://www.sancta-domenica.hr/logitech-zvucnici-5-1-z506.aspx 

Evo jedan od primjera 5.1 zvučnika koji su mi pali za oko, na njuskalu se daju naći i malo stariji modeli za 300-400 kuna.Pa eto sad,tko ima dobru soluciju neka mi kaže :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zvučnik ili soundbar

A jel baš mora biti 5.1 sistem? Taj Z-506 će ti biti puno bolji zvuk neg na TVu i 594kn cijena za nove je ok, sad kolko jako misliš slušat tv, il gledat filmove il puštat muziku ne znam, vjerovatno će odradit zvučnici svoj posao kak treba, iako bi ja rađe uzo onda Z-623 2.1 koji su puno bolji i jači, iako se za te novce nađu već kvalitetniji zvučnici, ali naravno ne tako glasni sa jakim bassom. Soundbar je fora, al ne znam kakvi su jeftini, no svejedno osobno ne bi kupovao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zvučnik ili soundbar
Bok svima,
u nabavci sam centralnog zvučnika, a postojeće stanje je sljedeće:
Denon AVR-X1400H AV Receiver
+ samostojeći zvučnici od Yamahe, ne znam model al sam ih platio prije 7-8 god cca 2,500 kn
e sad, gledam ovu akciju u Ronisu:
https://www.ronis.hr/centralni-zvucnik-kef-q600c-black-ash/KEF%2DQ600c%2DBlack%2DAsh/product/

Ima tko kakav drugi prijedlog? Pretpostavljam da soundbar trebam zaobilaziti? Koristit će se mješano, filmovi, muzika,...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice