Bnet ili BTnet

poruka: 6
|
čitano: 2.925
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Bnet ili BTnet

Trebao bi za stan u ZG mobilni net s prenosivim ruterom pa me zanima jel imao itko iskustvo sa Bnet i BTnet i koji je bolji. Hvala!

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Bnet ili BTnet

S obzirom da su oba fiksni operateri teško da ćeš od njih dobiti mobilni internet, tako nešto nude T-com, Vipnet i Tele2

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Bnet ili BTnet

Zvali smo i oba nude mobilni net

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet ili BTnet

Ako si ih zvao sigurno ti nisu rekli mobilni net nego bežični internet. Bežični internet je WiFi, mobilni internet je internet putem infrastrukture koju posjeduju naši mobilni operateri. Od nikog osim od Tele2, Vipneta i T-coma (i druge mreže u njihovom vlasništvu) ne možeš dobiti internet koji ide putem 3G ili 4G signala za mobitele.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
11 godina
offline
Re: Bnet ili BTnet
JozoBozo121 kaže...

Ako si ih zvao sigurno ti nisu rekli mobilni net nego bežični internet. Bežični internet je WiFi, mobilni internet je internet putem infrastrukture koju posjeduju naši mobilni operateri. Od nikog osim od Tele2, Vipneta i T-coma (i druge mreže u njihovom vlasništvu) ne možeš dobiti internet koji ide putem 3G ili 4G signala za mobitele.

 Ma buraz je zvao pa samo prenosim njegove rijeci i pitanja ovdje, hvala na objašnjenju budemo uzeli od nekog koje ste nabrojali.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
15 godina
offline
Re: Bnet ili BTnet
Bnet moze ponuditi i mobilni internet samo kaj ce onda biti na kraju od vipa mobilni internet
battletag:MasnaKrvavic#2275
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice