B.net i carnet

poruka: 6
|
čitano: 5.805
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
B.net i carnet

Sta mislite o ovoj opciji?

mjesecno se placa fixno 123 kn,brzina 1536/384.

mislim da je dosta povoljno, a prijatelji koji su na ovome mi kazu da im se

veza nije nikako zagušavala kako se kaže, iako je na kabelskoj?

inace kakva je razlika izmedju kabelskog i adsl interneta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
B.net i carnet

DEfinitivno. Ja imam BNet kabelski net u stanu. Istina 512/128...davno sam uzimao. Onda još nije bilo ponude za XCarnet. i plaćam 123kn. A ova ponuda je svakako dobra.


...code your life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: B.net i carnet
josip2608 kaže...

inace kakva je razlika izmedju kabelskog i adsl interneta?

 Razlika je što kabelska koristi tvoju kabelsku (TV) instalaciju, a adsl koristi telefonsku liniju
16 godina
protjeran
offline
B.net i carnet

...postoje zadovoljni korisnici od samog početka kabelskog neta u nas, te potaknut viđenim iz prve ruke kod  višegodišnjih korisnika i moja odluka pala na kabelski net, te nema nikakvih problema, dok se za druge provider i njihove korisnike može reći da se "mole u krivoj crkvi" na nakanu bezbrižnog mrežnog seekanja.

 

Skupljam Kinder-jaja!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 1:53 (Lumen_Štrumpf).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
B.net i carnet

Ne isplati ti se...za 30 kn vise imas flat rate za istu brzinu?! Inače ja sam korisnik Bneta vec skoro godinu dana(mistral paket) i imam same riječi hvale...

 

http://www.bnet.hr/privatni/internet/xnet-unlimited

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: B.net i carnet

Ja sam uzea njihov paket 3D - Flat Internet 2048/384, Flat Telefon za fiksne linije i 33 TV Programa, sve skupa 298kn i super sam zadovoljan. Šta se tiče interneta prije sam bia na T-comu i njihova veza je na speedtest.net pokazivala brzinu downloada od 1635 kb/s dok je B.net-ova 2072 kb/s !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice