Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.655.254
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

A nikad ti oni na SZK ne ponude ništa manje od onoga šta imaš na netu. Otiđi u poslovnicu, pa vidi šta oni kažu i jeli se još uvijek može dobiti onaj broj dokumenta da ti sam zoveš službu za zadržavanje korisnike ili podnesi zahtjev za raskid, pa će te oni sigurno zvat, prije nego te isključe.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Evo screenshot nakon kaj sam podnio zahtjev za raskid, zvali me ali sam išao u Bnet i sa njima potpisao raskid. Rekli mi više programa na A1 al me to ne zanima. 219kn ukupno i još su me sa zadovoljstvom nedavno obavjestili da imam pravo na 100% popusta na tih 20kn. 

 

Neki dan sam slučajno našao ugovor sa DCMom iz 2003, 400kn priključak i imao sam samo telku i HBO. 2006 sam uzeo prvi internet i to od Tcoma zbog telefona al sam se 2007 prebacio na Bnet. 

 

Eto, vjernost se isplati 

 

Btw nikad nisam imao ozbiljnijih problema sa uslugom, malo problema sa wifi brzinom ali sam se pomirio da ne mogu imat sa Technicolorom više od 70Mbit. 

 

Do nedavno, već sam pisao, prebacio sam se na 5Ghz, 44 kanal, i imam WiFi 150/15. 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
https://www.a1.hr/privatni/promocije/hvala-na-20-godina


Lukavo. Proslava kreće taman kad istiće onih 30 dana za raskid radi poskupljenja. Kao, slučajno.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ma ja isto idem danas "prekinuti" ugovor, taman nakon 4 Mjeseca od 3. Produljenja.
Nadam se da će barem poništiti 20 dodatnih kuna.
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Da li neko zna da li se može za bnet odnosno A1 sad uzeti kartica umjesto receivera jer mi se čini da receiver baš nije nešto i da dosta pušim na kvaliteti zbog njega pa bi radije puknuo karticu direkt u One Connect od Samsunga ( One Conect ima ulaze za antene, nekakva 3 različita a sad mi je u bnet receiver spojen samo normalan antenski priključak iz ovog štekera kaj ide iz Bnet ormara u zgradi na katu )

 

ak treba kupiti koju treba kupiti i kak to ide ??

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Znači, pisalo se puno o tom nekom famoznom papiru s određenim brojem, koji se dobije nakon zahtjeva za prekid ugovora.
Ja nisam to dobio, već nešto regularno samo.
Nikakav poseban broj koji trebam nazvati itd
Rekli su da će usluga biti još par dana aktivna, pa da će me isključiti.
To sam sam sebi onda pucao u nogu ako bude tako.
Nadam se da se nazvati i ponuditi nešto da ne zadrže nakon skoro 6 godina.
4 godine
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
Znači, pisalo se puno o tom nekom famoznom papiru s određenim brojem, koji se dobije nakon zahtjeva za prekid ugovora.
Ja nisam to dobio, već nešto regularno samo.
Nikakav poseban broj koji trebam nazvati itd
Rekli su da će usluga biti još par dana aktivna, pa da će me isključiti.
To sam sam sebi onda pucao u nogu ako bude tako.
Nadam se da se nazvati i ponuditi nešto da ne zadrže nakon skoro 6 godina.

 Trebao si ić u poslovnicu A1 najbližu i oni dadanu papir sa tim brojm 100% kod raskida.

Ali ako si raskidao e-mailom ili telefonom jbg to se ne radi tako.

Za poslovnice 100% znam da daju papir sa broj koji se zove kod raskida i tamo pregovaraš za najniže ponude.

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
cesnjovka kaže...
x360gamer kaže...
Znači, pisalo se puno o tom nekom famoznom papiru s određenim brojem, koji se dobije nakon zahtjeva za prekid ugovora.
Ja nisam to dobio, već nešto regularno samo.
Nikakav poseban broj koji trebam nazvati itd
Rekli su da će usluga biti još par dana aktivna, pa da će me isključiti.
To sam sam sebi onda pucao u nogu ako bude tako.
Nadam se da se nazvati i ponuditi nešto da ne zadrže nakon skoro 6 godina.

 Trebao si ić u poslovnicu A1 najbližu i oni dadanu papir sa tim brojm 100% kod raskida.

Ali ako si raskidao e-mailom ili telefonom jbg to se ne radi tako.

Za poslovnice 100% znam da daju papir sa broj koji se zove kod raskida i tamo pregovaraš za najniže ponude.

 Išao sam u A1 poslovnicu, dobio jesam papir.

Ali nigdje broja.

Ako imaš sliku kako izgleda taj papir koji se treba dobiti, bio bih zahvalan.

12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
cesnjovka kaže...
x360gamer kaže...
Znači, pisalo se puno o tom nekom famoznom papiru s određenim brojem, koji se dobije nakon zahtjeva za prekid ugovora.
Ja nisam to dobio, već nešto regularno samo.
Nikakav poseban broj koji trebam nazvati itd
Rekli su da će usluga biti još par dana aktivna, pa da će me isključiti.
To sam sam sebi onda pucao u nogu ako bude tako.
Nadam se da se nazvati i ponuditi nešto da ne zadrže nakon skoro 6 godina.

 Trebao si ić u poslovnicu A1 najbližu i oni dadanu papir sa tim brojm 100% kod raskida.

Ali ako si raskidao e-mailom ili telefonom jbg to se ne radi tako.

Za poslovnice 100% znam da daju papir sa broj koji se zove kod raskida i tamo pregovaraš za najniže ponude.

 Išao sam u A1 poslovnicu, dobio jesam papir.

Ali nigdje broja.

Ako imaš sliku kako izgleda taj papir koji se treba dobiti, bio bih zahvalan.

 Nazvat ce te najvjerojatnije... ja sam samo mailom poslao zahtjev pa su me nazvali nakon 2 tjedna.

 

Btw 7.8. predao zahtjev, jos uvijek me nisu iskljucili. vec vidim da ce bit svađanja oko racuna za 9. mjesec, koji naravno ne mislim platit.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Eto, hvala svima, posebice kolegi koji mi je poslao broj na PM.
Nisam nista posebno dogovorio, posto na toj adresi imam samo bnet.
-15 kn su mi dali popust na turbobrzi 150, tako da prakticki placam 5 kn skuplje racun nego sto je bilo sada.
Po meni dovoljno da produzim UO, jer ionako nemam druge opcije.

Na drugoj adresi imam A1 bas, i to trio paket. Ali je potpisano prije mjesec dana kada je bila akcija 12 mj u pola cijene, pa se s tim necu igrati.
Na toj lokaciji A1 drzi monopol, i ne mogu nista.
4 godine
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
cesnjovka kaže...
x360gamer kaže...
Ako imaš sliku kako izgleda taj papir koji se treba dobiti, bio bih zahvalan.

 

Nažalost nemam više taj papir ali u gornjem desnom kutu kad sam raskidao Bnet 2D paket prije godinu dana, u njihovoj poslovnici A1 na Iblerovom trgu,  dobio taj broj, ja sam ga zvao i kad mi nisu htjeli produžit 24mj UO sa 50%  popusta otiša na HT T-com.

Znači otišao sa 120/15mbit/s brzina na 50/10mbit/s.

S konja na magarca što se brzine tiče samog net-a.

Ali nadam se da će ubrzo  jedni i drugi nudit nove brzine ovi iz A1 na koaksu sa tim docsisom 3.1 a da će t-scumovci napokon više puštat te supervectoringe i G.fastove  preko parica u mom kvartu. 

Sa T-comom imam još ugovor godinu dana pa ću vidjet tad šta mi nude jedi a šta drugi.

Najmanji problem je meni promjenit ISP-a.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
VooDooZg kaže...

Da li neko zna da li se može za bnet odnosno A1 sad uzeti kartica umjesto receivera jer mi se čini da receiver baš nije nešto i da dosta pušim na kvaliteti zbog njega pa bi radije puknuo karticu direkt u One Connect od Samsunga ( One Conect ima ulaze za antene, nekakva 3 različita a sad mi je u bnet receiver spojen samo normalan antenski priključak iz ovog štekera kaj ide iz Bnet ormara u zgradi na katu )

 

ak treba kupiti koju treba kupiti i kak to ide ??

 

Hvala

 Ne može.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
Znači, pisalo se puno o tom nekom famoznom papiru s određenim brojem, koji se dobije nakon zahtjeva za prekid ugovora.
Ja nisam to dobio, već nešto regularno samo.
Nikakav poseban broj koji trebam nazvati itd
Rekli su da će usluga biti još par dana aktivna, pa da će me isključiti.
To sam sam sebi onda pucao u nogu ako bude tako.
Nadam se da se nazvati i ponuditi nešto da ne zadrže nakon skoro 6 godina.

 Nema više zvanja njih, jedino oni zovu. To je po novome. Ovako je bilo prije. Trebali bi te zvat, prije nego te isključe.

5 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Na jednoj adresi imam net (150 Mbit) i tv (osnovni) - 143kn. Podnio zahtjev za raskid ugovora. Zvali za dva dana, nudili prosireni ili neki drugi tv paket gratis ako odustanem od raskida. Na snizenje cijene nisu pristajali. 

 

Na drugoj adresi imam net (70 Mbit), tv (osnovni) i telefon - 219kn. Dogovorio prijenos broja na Optimu. Zvali drugi dan iz A1 i ponudili sve isto za 155 kn uz novi ugovor na dvije godine.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Je li kako moguće dobiti kakav popust na Homebox uslugu ako se zove prodajni predstavnik ili nešto slično? 

Nemam optike u zgradi, a ne bi preko bakra net.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Pero Dinamit kaže...

Je li kako moguće dobiti kakav popust na Homebox uslugu ako se zove prodajni predstavnik ili nešto slično? 

Nemam optike u zgradi, a ne bi preko bakra net.

-bnet je coax kabel (nema veze s ostalim tel. linijama).

-homebox je vipov mobilni-fixni, nema veze ni sa čime, odašiljači (nije žica).

-bakar i optika za telefoniju-infrastrukturu su ono što pokriva hr teritorij, za sad jedini ht, dok se vip (tj sad A1) širi, jedina dva operatera koji nešto imaju, sve ostalo je kupljeno ili još poneka lokalna firma koja ima neki kvart npr s optikom. A1 ima dio npr amis.. + ono što trenutno širi infrastrukturu (do sad zanemarivo jer je vip do sad bio isključivo mobilna mreža, nije se petljao tcomu u fixnu..).

-ako imaš tel. paricu, bakar ili optiku, tad možeš adsl-vdsl ili optika.. ako si kvart-zgrade pokrivne bnetovim coaxom, tad možeš bnet, ako nema žice tad može homebox (ili tele2..).. nije stvar nekog izbora tj ovisiš o onome što imaš a jedino što zbunjuje da je sve to sad A1 (tek kad razmišljaš o starim nazivima možeš znati gdje što imaš (ne)dostupno + novo što se sad širi jer do sad to nisu radili).

 

sva trenutna priča o popustu je zbog dodatnih 20kn od 1.9. .. to je isključivo za fiksnu-telefoniju (parice) tj to je dio koji operater plaća vlasniku linije (ugl ht). Mobilna nema taj dodatak-poskupljenje, tako da homebox nema nikakve veze s mogućim cjenkanjem .. odnosno, možeš probati i cjenkati se.. ali nema veze s +20kn ...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2019 8:56 (ihush).
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Znam to sve. Mene samo zanima je li netko uspio kakav popust srediti kao sto se za druge usluge moze.
A posto je tema bnet kojeg vise nema pitao sam za A1 Homebox...
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

homebox je mobilna mreža, nema veze s plaćanjem dodatnih 20kn koji se kao namet uvode za fixnu mrežu, pa tako ni nekog popusta kojeg bi isčeprkao.. no uvjek možeš pitati-tražiti i možda dobiti.

-bneta ima, tj sad je sve to A1 ali je bnet i dalje zaseban kao odjel-paket-cijena-ponuda, jer je zasebna mreža-coax i jer nema nikakve veze s fiksnom telefonskom mrežom (bakar/optika) koja pokriva državu. Zato na A1 str imaš i dalje bnet, dok nema ostalih kao vip-amis itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
u Osnovnom paketu te od 3.9. na poklon čeka Fox Crime i Nat Geo Wild

u Proširenom paketu te od 3.9. na poklon čeka FOX Movies i VH1 Classic
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
u Osnovnom paketu te od 3.9. na poklon čeka Fox Crime i Nat Geo Wild

u Proširenom paketu te od 3.9. na poklon čeka FOX Movies i VH1 Classic

 Lol, zbilja su se isprsili. 20 kn veci racuni, al evo darujemo vam 2 programa koja nikad necete upaliti :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
ihush kaže...

... nije stvar samog modema-routera nego bnetove mreže-serveri tj resursi prema van (prema internetu, izlazne linije..). Veza je stabilna, brza ali se često dešava da ne možeš ni google.hr/com otvoriti (kao da npr ne radi DNS..) tj. izgleda da je problem 'kvartovski' možda radovi, možda centrala.. jer ni jedno drugo objašnjenje za ponašanje mob.appsa (push) nema logike... nije kriv modem, nije kriv ni mobitel jer na drugim mrežama radi. Primjer.. ako netko koristi torrent, ovisno o postavkama (previše konekcija) može 'ubiti' internet svima ostalima. Nešto takvog ali na strani servera (prema van). Pošto je bnet kabelska, zasebna infrastruktura, naravno da nemaju toliko izlaznih resursa kao npr tcom koji je vlasnik većine fiksne (telefonske) mreže.. (kao i nova stavka na računma od 20kn upravo za plaćanje te stavke).

-druga razlika, sad je sve A1, ali bnet je zasebno, to nije bivši AMIS koji je koristio telefonske linije (bakar-optika) i centrale..

-jednostavno ne radi, nema izlaznih linija.. ali pri tome npr nema prekida DL-gledanja filma i sl. jer kad se korisnik probije, tad ima liniju, tad taj problem ne postoji.

 

mreža, svi mrežni uređaji imaju automatiku, ponovne pokušaje spajanja reconectanja i timeoute kad odustaju (da ne generiraju mrežno smeće..). Tako rade svi OSevi, pa vjerojatno i mobitel tj android.. tj. ako se izgubi veza wlan, računalo pokušava refreshati-rekonentati.. ali nakon x-pokušaja/minuta odustane i tad treba ručno refresh ili restart (klasična uputa za početnike). Na mobu je tad najjednostavinije ugasiti pa upaliti wlan. Primjetite razliku, imati mrežu (lan-wlan, spoj na switch-router..) i imati izlaz na internet, XP je samo signalizirao mrežnu ikonu, ima-nema, win7-10 signalizira ima li ''interneta'' tj možete ručno promjeniti gateway ili dns.. i nema interneta, tj to tad vidimo odgovarajućom ikonom (ne prekid mreže nego interneta..). Pošto su ovi prekidi recimo česti, a čak i neprimjetni, tj ako nešto imamo upaljeno u pravilu neće biti prekida, kao da korisnik tad ima rezerviranu-zauzetu liniju, tad sve radi.. ako u nekom trenutku u mreži nema aktivnog korištenja linije vjerojatno centrala dodjeli drugom korisniku. Tek tad su problemi primjetni, tad nekoliko minuta pa i sat može biti problematično.. i onda opet proradi. Ne vidim to kao problem opreme (modem, pc, žice, wlan, mobitel, os-win-andorid..) nego kao stvar servera-centrale, slobodnih-izlaznih linija.. i razlika je po kvartovima.

 Nakon 3-4 tjedna zezanja s mojim problemom (ne dobivanja notifikacija na mobitel kada sam spojen na kucni WiFi duze vrijeme), nakon desetaka poziva SZK, izmjenili su mi 3 rutera (2x Ubee, 1x Technicolor).

Niti jedan ruter nije rijesio problem, a niti sam ga sam rijesio.

Vise sam lud od zvanja njih i cekanja njihovih tehnicara.

Dali je problem stvarno kvartovski i vise nista tu ne mogu uciniti?!

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jesi li proba sa push notification fixeron? Ako nisi, instaliraj, pa probaj. Ja san na svakom xiaomiu ima problema sa notifikacijama i ta aplikacija mi je riješila probleme.
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ako nekome treba PlanetSport, imaju u ponudi Top paket: https://www.a1.hr/privatni/televizija/paketi-programa

Zamjenjuje postojeći Prošireni + Planet Sport + Sport Klub HD-ove + mislim da još ima nešto, ali mene zanima samo sport

Doplata je 11kn. Vidjet ćemo još kada dođe račun.

 

Prošli ponedjeljak poslao mail sa par pitanja, u subotu me zvala njihova služba, dao podatke i prihvatio ponudu.

U uturak sam još morao preko Weba složiti se sa ponudom i u četvrtak su aktivirali paket.

 

Ako nekome pomogne...

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
C64 kaže...

Ako nekome treba PlanetSport, imaju u ponudi Top paket: https://www.a1.hr/privatni/televizija/paketi-programa

Zamjenjuje postojeći Prošireni + Planet Sport + Sport Klub HD-ove + mislim da još ima nešto, ali mene zanima samo sport

Doplata je 11kn. Vidjet ćemo još kada dođe račun.

 

Prošli ponedjeljak poslao mail sa par pitanja, u subotu me zvala njihova služba, dao podatke i prihvatio ponudu.

U uturak sam još morao preko Weba složiti se sa ponudom i u četvrtak su aktivirali paket.

 

Ako nekome pomogne...

 ne vidim da li je ovo uz ugovornu obvezu ili bez...?

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Mojojo kaže...
Jesi li proba sa push notification fixeron? Ako nisi, instaliraj, pa probaj. Ja san na svakom xiaomiu ima problema sa notifikacijama i ta aplikacija mi je riješila probleme.

 Nisam, već je neko predložio aplikaciju.

Htio sam to izbjeći, ali izgleda da druge nema.

Nadam se da to neće poremetiti nešto?

Jer sve ostale WiFi mreže rade kako bi trebale.

Također, dali to troši nešto više bateriju?

 

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Dan1234567890 kaže...
C64 kaže...

Ako nekome treba PlanetSport, imaju u ponudi Top paket: https://www.a1.hr/privatni/televizija/paketi-programa

Zamjenjuje postojeći Prošireni + Planet Sport + Sport Klub HD-ove + mislim da još ima nešto, ali mene zanima samo sport

Doplata je 11kn. Vidjet ćemo još kada dođe račun.

 

Prošli ponedjeljak poslao mail sa par pitanja, u subotu me zvala njihova služba, dao podatke i prihvatio ponudu.

U uturak sam još morao preko Weba složiti se sa ponudom i u četvrtak su aktivirali paket.

 

Ako nekome pomogne...

 ne vidim da li je ovo uz ugovornu obvezu ili bez...?

 Ugovorna obveza je na Top paket, a u to u praksi vjerojatno znači da ne možeš raskinuti ugovor još dvije godine.

Pošto nisam ionako planirao preći na t-com, ne smeta me

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
C64 kaže...

Ako nekome treba PlanetSport, imaju u ponudi Top paket: https://www.a1.hr/privatni/televizija/paketi-programa

Zamjenjuje postojeći Prošireni + Planet Sport + Sport Klub HD-ove + mislim da još ima nešto, ali mene zanima samo sport

Doplata je 11kn. Vidjet ćemo još kada dođe račun.

 

Prošli ponedjeljak poslao mail sa par pitanja, u subotu me zvala njihova služba, dao podatke i prihvatio ponudu.

U uturak sam još morao preko Weba složiti se sa ponudom i u četvrtak su aktivirali paket.

 

Ako nekome pomogne...

 Ovo ima 6 mjeseci da postoji !!!

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
Mojojo kaže...
Jesi li proba sa push notification fixeron? Ako nisi, instaliraj, pa probaj. Ja san na svakom xiaomiu ima problema sa notifikacijama i ta aplikacija mi je riješila probleme.

 Nisam, već je neko predložio aplikaciju.

Htio sam to izbjeći, ali izgleda da druge nema.

Nadam se da to neće poremetiti nešto?

Jer sve ostale WiFi mreže rade kako bi trebale.

Također, dali to troši nešto više bateriju?

 

 Ja sam ti rekao da sam prošao sve što i ti i da nisam ništa uspio ( ja sam čak i operatera promjenio), dok nisam instalirao Push Notifications Fixer. Meni od onda ( oko dva mjeseca), sve radi ok. Ništa mi nije poremetilo i nije mi povećalo potrošnju baterije. Ja i dalje mislim da je do Androida 8.0 ( meni je na 7.0 sve radilo ok), ali to sada nije ni bitno.

 

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
x360gamer kaže...
ihush kaže...

... nije stvar samog modema-routera nego bnetove mreže-serveri tj resursi prema van (prema internetu, izlazne linije..). Veza je stabilna, brza ali se često dešava da ne možeš ni google.hr/com ..

 Nakon 3-4 tjedna zezanja s mojim problemom (ne dobivanja notifikacija na mobitel kada sam spojen na kucni WiFi duze vrijeme), nakon desetaka poziva SZK, izmjenili su mi 3 rutera (2x Ubee, 1x Technicolor).

Niti jedan ruter nije rijesio problem, a niti sam ga sam rijesio.

Vise sam lud od zvanja njih i cekanja njihovih tehnicara.

Dali je problem stvarno kvartovski i vise nista tu ne mogu uciniti?!

 

 -izgleda, bar ono što mogu mrežno provjeriti kao u tvom slučaju par zamjena modema.. to bi trebalo eliminirati neki bug-kvar kao uzrok/objašnjenje. Na drugoj adresi stari technicolor radi normalno (pa to eliminira push appse kao potrebne ili neki odgovor).. do prije par mjeseci sam bio na (bivšem) amisu-tel.. i nije bilo problema itd.

-zato mi jedino pada na pamet nešto kvartovskog, centrala-linije.. dok je sama žica-coax OK. Ponovo kao da ne radi npr DNS server ili kao da nema dovoljno slobodnih izlaznih linija. (a to tad ne može popraviti neka push app). Nije samo za wlan-mob nego zeza i računalo, otvoriti npr google.hr.. ali nem apucanja linije, download, video.. sve radi brzo-stabilno. (dok nemam nešto konkretnije ne zivkam ih.. i uvjek neka gužva/obaveze, no ako nekako to riješim postam tu..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
x360gamer kaže...
Mojojo kaže...
Jesi li proba sa push notification fixeron? Ako nisi, instaliraj, pa probaj. Ja san na svakom xiaomiu ima problema sa notifikacijama i ta aplikacija mi je riješila probleme.

 Nisam, već je neko predložio aplikaciju.

Htio sam to izbjeći, ali izgleda da druge nema.

Nadam se da to neće poremetiti nešto?

Jer sve ostale WiFi mreže rade kako bi trebale.

Također, dali to troši nešto više bateriju?

 

 Ja sam ti rekao da sam prošao sve što i ti i da nisam ništa uspio ( ja sam čak i operatera promjenio), dok nisam instalirao Push Notifications Fixer. Meni od onda ( oko dva mjeseca), sve radi ok. Ništa mi nije poremetilo i nije mi povećalo potrošnju baterije. Ja i dalje mislim da je do Androida 8.0 ( meni je na 7.0 sve radilo ok), ali to sada nije ni bitno.

 

 Eto, sve ti je rečeno. Baš mi se ništa nije poremetilo niti ima ikakav utjecaj na bateriju, probaj, pa vidi oće ti pomoć

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice