H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 456.830
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
H1 telekom?

Ma gamad ubacuje razdjeljnike na istu paricu i time spaja više korisnika jer tako nemaju nikakvog troška s provlačenjem novih kablova ili pravljenjem nove centrale. Samo šta većina korisnika niti nezna šta je parica ili su ikad čuli za nešto kao npr. speedtest, pa to tcom iskorištava koliko god može...

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
PC - stručnjak kaže...
RaNzO kaže...

2000 - 2010, nije im niti T-Com dao priključak. Neće niti jedan operator zbog par korisnika vući novi kabel, nažalost.

T-com hoće, radio sam u tvrtci koja radi za ht sve, znači povlačenje vodova itd. I ako novi korisnik na svojoj lokaciji želi a nema mogučnost, povlači se kabel s većim brojem parica u sebi i korisnika spaja. 

Hoćeš reći da će do kuće mog brata 5km od centrale T-Com povući kabel?

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Adsl se hoce sinkronizirat ako od parice radi samo 1 zica... sam je brzina losa.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
RaNzO kaže...
PC - stručnjak kaže...
Montezano kaže...

10 godina čekanja na priključak? Kad, u 80-ima?

 

Ja isto mislim da bi se nekako već našla slobodna parica da je tražio T-Com priključak

Da je tražio t-com priključak u roku od 3 dana bi se njihovi monteri sjurili i stavili višeparni kabel i spojili sve da radi, u slučaju da na podzemnome nema dovoljno parica povukli bi od druge strane di ima. To neče jedino radit kad ideš kod drugoga.

2000 - 2010, nije im niti T-Com dao priključak. Neće niti jedan operator zbog par korisnika vući novi kabel, nažalost.

Jedino mi nije jasno kakav di to u centru Zagreba u tom razdoblju nije bilo osnovne infrastrukture.

 

A mene je baš ugodno iznenadilo kad mi je H1 postao dostupan jer sam na relativno izoliranoj lokaciji do koje se nikome ne isplati provlačit kabele

 

13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
Montezano kaže...
RaNzO kaže...
PC - stručnjak kaže...
Montezano kaže...

10 godina čekanja na priključak? Kad, u 80-ima?

 

Ja isto mislim da bi se nekako već našla slobodna parica da je tražio T-Com priključak

Da je tražio t-com priključak u roku od 3 dana bi se njihovi monteri sjurili i stavili višeparni kabel i spojili sve da radi, u slučaju da na podzemnome nema dovoljno parica povukli bi od druge strane di ima. To neče jedino radit kad ideš kod drugoga.

2000 - 2010, nije im niti T-Com dao priključak. Neće niti jedan operator zbog par korisnika vući novi kabel, nažalost.

Jedino mi nije jasno kakav di to u centru Zagreba u tom razdoblju nije bilo osnovne infrastrukture.

 

A mene je baš ugodno iznenadilo kad mi je H1 postao dostupan jer sam na relativno izoliranoj lokaciji do koje se nikome ne isplati provlačit kabele

 

Nisam rekao da nije bilo infrastrukture, već slobodnih parica. Malešnica. Začudili bi se koliko korisnika u ZG-u ne može imati tel godinama, dok netko od susjeda ne otkaže uslugu i nitko ne vuče nove kabele. Naravno da se povuku kabeli za novo naselje, ali za stara naselja većinom ne vuku, nego čekaju da netko odustane.

12 godina
offline
H1 telekom?

Dobro, ne bih baš rekao da je Malešnica centar Zagreba :)

 

Može jedno praktično pitanje, u vezi snimanja na hard. Šta se stvarno ne možeš gledat jedan program, a snimat drugi?

Ne znam tehničke detalje, ali STB mi izgleda prilično bogat mogućnostima, tako da mi je čudno da nema nešto tako bazično.

Mislim, imao sam dvb-t koji to može

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Imam velikih problema sa h1 paketom kojeg cekam preko 5 mjeseci jos nije doso 

Stalno isti odgovori neki kanali se rade,ili nema datuma isporuke jos uvjek nakon 5 mjeseci nema datuma

Niko nista nezz tam kod njih

Sta da radim jbt 

pomazite

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Nemozes nist, meni su konstantno lagali uvode se novi kanali kontakta medu operaterima i tako stalno. Ona ih nazvo i storniro ugovor.. moro poslati kopiju osobne na msil. Nazvo vip. Potpiso i dobio usluge. Vip kad sam nazvo ljepo procitali sta im tcom odgovorio di je problem i ljepo rijesili u roku. A ovi ljenjivci nisu nis uspjeli. Zahtjev tcomu nije bio vidljiv a kao poslali. Dok od vip 2 dan od potpisivanja tcom vidio da je podnesen zahtjev za prelazak. Bjezi od h1.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

koliko je trio paket u vipu????

koliko se ceka?

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
mpg20 kaže...

koliko je trio paket u vipu????

koliko se ceka?

Evo trio sa 110 programa znači osnovni plus prošireni paket programa 270 kn, falt net 4 mbita, fiksna bez limita i ugovor 12 mj, ja sam čeko 40 i nešto radni dana, jer je bilo problema neki jer je bio prenesen broj nekad davno u optimu, no na kraju sve 5, pa pošto sam čeko do krajnjeg roka poslali svoje tehničare da besplatno pute uslugu u pogon iako je samoinstalaciski paket.

2. pošto ja njihov ruter ne volim iako je čist ok radi sve, upravo surfam, ali mi se ne sviđa 5 mjeseci dali 50% popusta dok ne nabave nove rutere pa če mi poslat taj, al to zato samo što ja koristim neke stvari malo žešće. Al ovako od podrške susretljivosti i svega ja preee zadovljan.

 

Ako češp osnovni paket TV onda je 240 kn ak se ne varam.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

naci ugovor na 12 mjeseci 270kn 

jel to fixna cjena da nece bit prva 3-4 mjeseca toliko a onda kasnije vise????

13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
PC - stručnjak kaže...
Nemozes nist, meni su konstantno lagali uvode se novi kanali kontakta medu operaterima i tako stalno. Ona ih nazvo i storniro ugovor.. moro poslati kopiju osobne na msil. Nazvo vip. Potpiso i dobio usluge. Vip kad sam nazvo ljepo procitali sta im tcom odgovorio di je problem i ljepo rijesili u roku. A ovi ljenjivci nisu nis uspjeli. Zahtjev tcomu nije bio vidljiv a kao poslali. Dok od vip 2 dan od potpisivanja tcom vidio da je podnesen zahtjev za prelazak. Bjezi od h1.

Već oko 3 mj. znaš koji je bio razlog tome (raspravljalo se na forumu, svatko je slobodan vratiti par stranica unazad) i stalno iznova namjerno ignoriraš činjenice i drobiš jednu te istu priču.

Evo pravog razloga (a niti jedan operator preko službe ne smije loše govoriti o drugom operatoru...slobodno nazovi sve redom i pokušaj ih nagnati da kažu nešto loše).

 

http://www.poslovni.hr/mobile/hrvatska/ht-mora-h1-telekomu-isplatiti-30-mil-kuna-240837

 

http://mobile.net.hr/danas/novac/ht-mora-h1-telekomu-isplatiti-ogromnu-odstetu

 

http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2013/odluke_rjesenja_presude/Rjesenje%20o%20utvrdjivanju%20prava%20na%20naknadu%20za%20kasnjenje%20H1%20v.%20HT.pdf

 

http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2013/odluke_rjesenja_presude/Rje%C5%A1enje%20o%20odbijanju%20zahtjeva%20HT-a-utvr%C4%91enje%20razumnog%20zahtjeva%20H1%20za%20WLR%20BSA%20ULL-%2020130504.pdf

 

http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2013/odluke_rjesenja_presude/Djelomicno%20i%20privremeno%20rje%C5%A1enje%20H1%20vs%20HT%20radi%20naknade%20za%20kasnjenje_.pdf

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

aha

jel mi mozes dat par savjeta da pokusam ubrzat proces realizacije...

tj da uspijem ih nekako zeznit :D :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

i da zaboravio sam pitat jel se moze ih kako tuziti da se izvuku neke pare ili neka kazna za njh????

posto cekam preko 5 mjeseci i stalno ista prica,a u ugovoru pise rok isporuke 30 dana'???

13 godina
offline
Re: H1 telekom?
mpg20 kaže...

i da zaboravio sam pitat jel se moze ih kako tuziti da se izvuku neke pare ili neka kazna za njh????

posto cekam preko 5 mjeseci i stalno ista prica,a u ugovoru pise rok isporuke 30 dana'???

Piše da će ti isporučiti u roku 30 dana ako postoji mogućnost za to. Nakon šta prođe 30 dana ti imaš pravo prekinuti ugovor/zahtjev. I ne, ne možeš izvući nikakve pare od njih

10 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

ok hvala

imas kaki par savjeta ak se razumijes u to 

ja sam cito ugovor svado se s njima i sve al uzalud 

nezz sta da radim vise

a tcom mi je preskup 

 

ak mos kako pomoc da ih ubrzam ako je ikako moguce 

10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

i par prijatelja koji su narucili poslje mene 1-2 mjeseca dobili a ja jos cekam 

reko sam im i to al nista oni ne zanima ih to 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom?

Nažalost ništa ti tu ne možeš napraviti... Jedino šta možeš ih nazvati još jednom i reći im da je ovo zadnji puta da im daješ rok od tjedan dana da ti uspostave usluge ili ćeš u protivnom ići u tcoma. Malo im zaprijeti pa ako uplali upali...

 

Jesi pokušao s optimom, jesu malo skuplji od h1 ali su i dosta jeftiniji od tšrota

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

ok 

hvala ti svakako :D 

pozzz

13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
Volume kaže...
mpg20 kaže...

i da zaboravio sam pitat jel se moze ih kako tuziti da se izvuku neke pare ili neka kazna za njh????

posto cekam preko 5 mjeseci i stalno ista prica,a u ugovoru pise rok isporuke 30 dana'???

Piše da će ti isporučiti u roku 30 dana ako postoji mogućnost za to. Nakon šta prođe 30 dana ti imaš pravo prekinuti ugovor/zahtjev. I ne, ne možeš izvući nikakve pare od njih

Tako je, rok isporuke je 30 radnih dana...ako ne dobiješ u tom roku, možeš pričekati dok ne stigne (obično kad kasni usluga dobiješ popust), ili odustati (ako si bio 20-30 god na T-Comu, možeš valjda još koji mj.? isplatit će ti se...)

13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
mpg20 kaže...

aha

jel mi mozes dat par savjeta da pokusam ubrzat proces realizacije...

tj da uspijem ih nekako zeznit :D :D

Imaš li možda ugovor po nekoj od usluga?

Razgovore preko Optime?

Neplaćeni(e) račun(e)?

 

Ako nemaš ništa od navedenog, probaj stornirati zahtjev i podnijeti novi, koliko sam upućen, novi korisnici dobivaju uslugu u roku.

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
RaNzO kaže...
PC - stručnjak kaže...
Nemozes nist, meni su konstantno lagali uvode se novi kanali kontakta medu operaterima i tako stalno. Ona ih nazvo i storniro ugovor.. moro poslati kopiju osobne na msil. Nazvo vip. Potpiso i dobio usluge. Vip kad sam nazvo ljepo procitali sta im tcom odgovorio di je problem i ljepo rijesili u roku. A ovi ljenjivci nisu nis uspjeli. Zahtjev tcomu nije bio vidljiv a kao poslali. Dok od vip 2 dan od potpisivanja tcom vidio da je podnesen zahtjev za prelazak. Bjezi od h1.

Već oko 3 mj. znaš koji je bio razlog tome (raspravljalo se na forumu, svatko je slobodan vratiti par stranica unazad) i stalno iznova namjerno ignoriraš činjenice i drobiš jednu te istu priču.

Evo pravog razloga (a niti jedan operator preko službe ne smije loše govoriti o drugom operatoru...slobodno nazovi sve redom i pokušaj ih nagnati da kažu nešto loše).

 

http://www.poslovni.hr/mobile/hrvatska/ht-mora-h1-telekomu-isplatiti-30-mil-kuna-240837

 

http://mobile.net.hr/danas/novac/ht-mora-h1-telekomu-isplatiti-ogromnu-odstetu

 

http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2013/odluke_rjesenja_presude/Rjesenje%20o%20utvrdjivanju%20prava%20na%20naknadu%20za%20kasnjenje%20H1%20v.%20HT.pdf

 

http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2013/odluke_rjesenja_presude/Rje%C5%A1enje%20o%20odbijanju%20zahtjeva%20HT-a-utvr%C4%91enje%20razumnog%20zahtjeva%20H1%20za%20WLR%20BSA%20ULL-%2020130504.pdf

 

http://www.hakom.hr/UserDocsImages/2013/odluke_rjesenja_presude/Djelomicno%20i%20privremeno%20rje%C5%A1enje%20H1%20vs%20HT%20radi%20naknade%20za%20kasnjenje_.pdf

 

 

Dobro ja znam u čemu je razlog, sve sam pročito, no smiju oni pričat o drugima šta oče, npr služba za korisnike optime kadsam se raspitivo, odma je rekla, HT nam radi problem, nečemo stiči u roku realizirat, Vipnet također, ht nam uvjek radi neke probleme, ljepo ljudi sve kažu šta je kako i u kojoj fazi, no dok sam čeko h1 e to je bilo ono nikad ništa ne mogu reći, e pa nemoraju za mene ne postoje. Sasvim sam zadovoljan i s ovim što trenutno imam i ako budu nešto dobro nudili ne vidim razloga da ne produžim sljedeće godine s njima suradnju ili ako ne uzmem nekog 10, il koga već ko bude povoljniji i ozbiljan.

 

Meni je bitno prije svega ozbiljnost firme koja če mi nudit usluge, a ne od korisnika pravit budalu, ne živim ja od njih već oni od mene.

HT je za mene bio najsusretljiviji i naj bolji sve dok nisu počeli prije godine i pol sa restrukturiranje, e od tad su mi se zgadili, služba za korisnike nema neke koristi za ono šta ih ja trebam sve moram preko kolega riješavat. Jer nisu ono studenti krivi što tamo crnče za male pare, i svakakvih kretena se naslušaju, no ipak na tehničkom odijelu mora biti netko ko ima pristup stvarima za konfiguriranje sustava i svega, a ne da oni pišu zahtjev da to odradi tehnička podrška na višoj razini, e onda nastaju greške u komunikaciji ako onaj tamo napiše nešto dvosmislene ili me je krivo razumi.

 

Dok evo sa vipom, pošto koristim svoj ruter, zovu da pitaju dali mi sve radi, poštovide da promet ide ali ruter ne vide da je spojen. Ako trebam neke dodatne postavke ili nešto što sam ne mogu jer nemam takav pristup, istog trena lik iz tehničke podrške unese ne mora slati nekome. Jer vipnet u svome call centru ima sve uređaje i sve što na tržištu nude kako bi njihovi agenti mogli točno reći, ne ko u ht-u čita lik iz dokumenta u kojemu piše ako je takva smetnja može se radit to to i to.

 

H1 služba za korinike šta sam god pito s tehničke strane, spoje me na tehnički odijel što je i logino, e onda tamo ima bisera koji nemaju pojma šta sam ja njih pito. Dok isto pitanje vipu, a i optimi, nema veze sa njihovim uslugama, radilo se o osvježavanju baze DNS sustava na njihovim serverima, odma kažu o čemu ovise, koji su njihovi parametri kako i šta. Što znači da rade ljudi koji su obučeni za to. 

 

 

Takoda da H1 je možda povoljniji no ako ti nešto krepa izgubit živce s njima.

 

A i 250 kn, koliko im dođe trio paket, nemaju neki izbor programa. Jedino što nemogu da ne pohvalim je IPTV, znači sama funkcionalnost usluge, i sam STB, iako su to kupili od NETGEMA kompletan sustav, nisu ni trunke ga izmjenili, no to radi super. Dok drugi kemijaju na svojim platformama, plačaju programere, ne ispada tako dobro ali radi.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Re: H1 telekom?

Trio paket s flat internetom je 199 kuna. I nema skrivenih troškova, tipa x mjeseci plaćaš jednu cijenu, koja se onda više nego udvostruči. Jedino prva tri mjeseca imaš prošireni paket bez naknade. A za dodatnih 20 kuna dobiješ 8mbps. Koliko ja vidim, jedini problem je sa prijenosom linije, koji očito ne ovisi o njima.

 

Bottom line: najjeftiniji su i sa STB-om dobiješ pravi media center, meni dovoljno. Sve ostalo je subjektivno

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Montezano kaže...

Trio paket s flat internetom je 199 kuna. I nema skrivenih troškova, tipa x mjeseci plaćaš jednu cijenu, koja se onda više nego udvostruči. Jedino prva tri mjeseca imaš prošireni paket bez naknade. A za dodatnih 20 kuna dobiješ 8mbps. Koliko ja vidim, jedini problem je sa prijenosom linije, koji očito ne ovisi o njima.

 

Bottom line: najjeftiniji su i sa STB-om dobiješ pravi media center, meni dovoljno. Sve ostalo je subjektivno

Preko HT linije di H1 nema svoju infrastrukturu je 199 kn 4 bita 1 gb, ako očeš flat + 50 kn, 249 kn. A vidi sad ovo ja na Vipu imam ama baš sve programe od kad imam VIP tv, jer bilo je mjesec dana na poklon full, no ostalo je radit sve i dan danas, ja se ne bunim oni ne naplačuju dodatno, računi ok. Meni super.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
PC - stručnjak kaže...
Montezano kaže...

Trio paket s flat internetom je 199 kuna. I nema skrivenih troškova, tipa x mjeseci plaćaš jednu cijenu, koja se onda više nego udvostruči. Jedino prva tri mjeseca imaš prošireni paket bez naknade. A za dodatnih 20 kuna dobiješ 8mbps. Koliko ja vidim, jedini problem je sa prijenosom linije, koji očito ne ovisi o njima.

 

Bottom line: najjeftiniji su i sa STB-om dobiješ pravi media center, meni dovoljno. Sve ostalo je subjektivno

Preko HT linije di H1 nema svoju infrastrukturu je 199 kn 4 bita 1 gb, ako očeš flat + 50 kn, 249 kn. A vidi sad ovo ja na Vipu imam ama baš sve programe od kad imam VIP tv, jer bilo je mjesec dana na poklon full, no ostalo je radit sve i dan danas, ja se ne bunim oni ne naplačuju dodatno, računi ok. Meni super.

Ali ne možeš to tako uspoređivati - to očito nije standardna ponuda, već neka akcijska...moj prijatelj na H1 ima apsolutno sve programe god dana i 6mj po 1kn mj na H1 jer mu je usluga kasnila 2tj., a nakon toga je imao male smetnje na TV-u (na maxtv-u je konstatno imao takve smetnje i nisu mu ih čak ukloniili, a ne da mu daju popust). Hoćemo li reći da je ponuda H1 6mj po kunu i god dana svi programi?

12 godina
offline
Re: H1 telekom?
PC - stručnjak kaže...
Montezano kaže...

Trio paket s flat internetom je 199 kuna. I nema skrivenih troškova, tipa x mjeseci plaćaš jednu cijenu, koja se onda više nego udvostruči. Jedino prva tri mjeseca imaš prošireni paket bez naknade. A za dodatnih 20 kuna dobiješ 8mbps. Koliko ja vidim, jedini problem je sa prijenosom linije, koji očito ne ovisi o njima.

 

Bottom line: najjeftiniji su i sa STB-om dobiješ pravi media center, meni dovoljno. Sve ostalo je subjektivno

Preko HT linije di H1 nema svoju infrastrukturu je 199 kn 4 bita 1 gb, ako očeš flat + 50 kn, 249 kn. A vidi sad ovo ja na Vipu imam ama baš sve programe od kad imam VIP tv, jer bilo je mjesec dana na poklon full, no ostalo je radit sve i dan danas, ja se ne bunim oni ne naplačuju dodatno, računi ok. Meni super.

To što ti imaš nešto greškom ne možeš uzimat kao argument za davanje preporuke drugima ;)

 

Koliko vidim, cijene između H1 i Vipa su dosta slične (za ugovor na 2 godine), jedino što se kod Vipa radi o promotivnoj ponudi, a kod H1 su to standardne cijene.

 

Inače, ne bih ja imao ništa protiv ni Vipa, samo da se maknem od T-Coma

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2013 10:08 (Montezano).
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Montezano kaže...
PC - stručnjak kaže...

To što ti imaš nešto greškom ne možeš uzimat kao argument za davanje preporuke drugima ;)

 

Koliko vidim, cijene između H1 i Vipa su dosta slične (za ugovor na 2 godine), jedino što se kod Vipa radi o promotivnoj ponudi, a kod H1 su to standardne cijene.

 

Inače, ne bih ja imao ništa protiv ni Vipa, samo da se maknem od T-Coma

 

 

Niti ja imam išta protiv bilo koga samo da sam se maknuo s t-coma, a ovo mi je ispalo super jer je ugovor godinu dana, od kojih ja imam 5 mjeseci 50% popusta. Neznam što se mene tiče meni je to super ispalo. Ja sam nakon raskida svega s ht-om htjeo preći na h1, no kako sam već objsanijo nikako nije išlo. Pa sam moro tražit alternativu. Pošto je Vipnet il ti ga telekom austrija najveći alternativni operater u hrvatskoj (na području mobilne mreže dakako) bilo mi je logično da če kod njih proči sve bez problema.

 

Također sam razmišljo i o optimi, no kako je s njima isti slučaj s h1, e onda je to bilo daj šta daš samo da nije t-com. Jer njih mi je stvarno bilo dosta, ono na računu su počeli naplačivat nepostojeće usluge, ako ne kontroliraš specifikaciju računa, platio si i super njima.

Tad su mi se najviše zgadili i onda je bilo raskid ugovor više od godinu dana prije isteka i to ne na moj trošak, penalizaciju su oprostili koja je po njihovom iznosila, apsurdnih 6000 kn. No raznim prigovorima su to odpisali.

 

H1 ko ga može dobit u roku je dosta dobar, odnosno ne može bit loš lad ide preko iste centrale i parice koja vam je bila i na t-comu, ako je sve štimalo štimat će i vamo (naravno pričam o usluzi preko ht-a il ti ga h1 trio bit).

 

Mene je zbog h1 tamo kraja 2012, pa do 2. mjeseca koštalo živaca a i vremena, za ništa.

Zbog kašnjenja si bili poslali dopis 6 mj popusta 10%, no više se čekat nije moglo jer je ht pogasio usluge pa se je alternativa morala u što kraćem vremenau pronać.

 

No ako bude situacija drugačija sljedeće godine, prelazak u korektnom i pristojnom vremenu, moguće da ču s VIP-a prijeći njima, meni sasvim svejedno kome plačam, bitno da je cijena donekle prihvatiljiva za ono što dobivam.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

da h1 je dobar kad ga dobijes 

al pre dugo se ceka ukljucenje jbg 

ja skoro 5 mjeseci cekam i nista se jos nezna kada ce datum 

tcom je preskup a vip ne mogu imat u brodu 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
mpg20 kaže...

da h1 je dobar kad ga dobijes 

al pre dugo se ceka ukljucenje jbg 

ja skoro 5 mjeseci cekam i nista se jos nezna kada ce datum 

tcom je preskup a vip ne mogu imat u brodu 

Vip radi isključivo preko T-Coma, možeš ga imati u cijeloj HR.

10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Čitao sam unazad 10 stranica o svemu i svačemu...zanima me slijedece

Razmisljam o prelasku na H1 sa bneta i uzeo bih H1TRIO, na ovoj adresi H1 ima svoju infrastrukturu, dakle valjda nebi islo preko t-coma.
Da li se jos uvijek ceka bolesno dugo na prikljucenje, i kakva je sad trenutno kvaliteta usluge? Telefon mi je nebitan, bitno mi je da net nije prespor, da ne puca veza precesto i da na tv-u slika ne trza i nema stvari koje izazivaju glavobolju. Citam da im je SZK katastrofa pa...
Navodno bi me kostalo 199 kn i sad ne znam da li ce mi dodat jos kakvih troskova za koje mi nisu rekli.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice