H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 455.946
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
neznamja99X kaže...
Kakave vajde od toga štoi je Hrvatska tvrtka ?! Kada se mnogi žale na nju?Pogledaj smao na njiHovoj FB stranici.

Vecina se zali na rok koji ima treba da ukljuce korisnike...ja sam cekao od sredine 2 mjeseca. No za to ni nisu oni krivi nego t-com koji nije dao vecinu korisnika da se prebace....tek su jucer hrpu korisnika prebacili. 

Werdum Combat Team
14 godina
offline
H1 telekom?

Nakon peripetija kod T-com i potpisivanjem zahtjeva za prelazak na H1 (H1 trio-VDSL), nedavno nam je prištekan novi ruter i tv box.Već sam osječaj odlaska i raskida veza sa T-com megalomanom, isplativa je investicija. Ako moramo nešto plačati, bar ne plačamo njima. Prilikom predaje zahtjeva ljubazna zaposlenica upozorila nas je da bi čekanje na priključenje moglo potrajati i do 2 mjeseca ali, pristali smo bez razmišljanja. Bilo je to slatko čekanje, hehe. Eto, prošlo je otprilike toliko i, došla je oprema. Osječaj je odličan!

 

Tv box H1 je preporod, i softverski i hardverski. GUI je moderno dizajniran, intuitivno napravljeni izbornici, ali ima mjesta i za poboljšanja. Kvaliteta slike je odlična, nema smrzavanja, digitalizacije i ostalih problema koje smo imali sa Max tv-om. Linijski HDD konačno je (opet) iskoristiv jer se svi programi mogu snimati i nema scrabliranih kao kod Max tv-a.  Softverski bi se moglo malo doskočiti nekim opcijama ali, i ovo je super.

Osobno, sviđa mi se i softver za Android (daljinski). Nije revolucija jer "daljinski" na mobitelima postoji još iz doba kada su mobači imali samo infrared, ali ponekad je korisno ako nam daljinski nije pri ruci. A i zabavno je živcirati ukućane... :)

Postavke rutera kroz web sučelje su daleko preglednije i jednostavnije i sa više korisnih podataka nego kod t-comovog. Brzina downloada i uploada je drastično osjetna a sve to za manje love! E, da, dobili smo i dva dodatna tel. broja.

 

Bilo je problema pri iniciranju tv-boxa a SZK se u dva dana koliko je problem rješavan, profesionalno postavila i riješila problem. Rijetko prisutna profesionalnost i ljubaznost operatera, mada se i dalje čudimo "normalnoj komunikaciji" i kada je netko ljubazan. Valjda smo navikli da se odnose prema nama kao prema kmetovima. 

 

Super je i mogučnost besplatnog dodavanja i odabira 4 programa iz nekog drugog paketa kao i mogučnost kupovine i cijena pojedinačnih programa iz proširenih paketa, a ne uzimanje cijelog paketa radi dva-tri dodatna programa. Predlagao sam to kao opciju za Max tv kada je još bio u testnoj fazi ali...nula bodova.

 

Osobno, imam samo riječi hvale i preporuke za H1.

 

 

Android 1 Android 1
Android 2 Android 2
Android 3 Android 3
Android 4 Android 4
Android 5 Android 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2013 17:55 (Mrljavi).
Moj PC  
10 0 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Posto sam ja htjeo u ono vrijeme h1 kad su s ht om ratovali.. Bio sam odusto, no nakon sto mi ugovor s vipom istekne a nebudu nudili nesto primamljivo mogo bi ja ponovno podnest za h1. Vip kako je rijesio IPTV mi se jako svida no snimalica je samo mrezna pa ne mogu na hdd, a i nema mogucnost media centra. Al za ostalo pohvale. Ali h1 ima netgema i to mi pre dobro izgleda i radi :)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Ja sam isto jedan od korisnika H1, cekalo se isto oko 2 mjeseca , ali se isplatilo - sto novcano i kako kaze kolega gore szk cak i hoce i zna pomoci.

12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

ruter koji daju ZXV10-W300 ima neke zakljucane/nevidljive/skrivene opcije. npr pod interface setup ima samo wireless a inace taj ruter ima pod tim i lan opciju. takodjer nema opcije za nadogradnju firmware-a :/ . Pokusavao sam pronaci na internetu kako otkljucati te opcije..ali nigdje nista. Da li neko zna nesto o tome? mozda sa programom MremoteNG?

 

inace zadovoljan sam uslugom H1 za sad. Nisu losi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
azmoo kaže...

ruter koji daju ZXV10-W300 ima neke zakljucane/nevidljive/skrivene opcije. npr pod interface setup ima samo wireless a inace taj ruter ima pod tim i lan opciju. takodjer nema opcije za nadogradnju firmware-a :/ . Pokusavao sam pronaci na internetu kako otkljucati te opcije..ali nigdje nista. Da li neko zna nesto o tome? mozda sa programom MremoteNG?

 

inace zadovoljan sam uslugom H1 za sad. Nisu losi.

Imas li problema sa wi-fiem kada su povezana vise od 2 uredaja istovremeno?

I Love Milka
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

nemam takvih problema. bar nisam primjetio. nije bas da su cesto spojena vise od dva uredjaja na njega. imam vaj jedan viska. prekido je pa sam dobio novi. vjerovatno unutra nije uredu nesto sa dsl modemom. al radi wifi. da su otkljucane opcije mogao bi ga namjestit da rdi kao obicni wifi router a to mi teba..al opcije zakljucane :/ .teba na lan promjenit IP i onemogucit dhcp a to je pod lan postavkama kojih nema. cak sam i nasao neke tragove kako bi se to moglo napravit al nece pa nece :D

12 godina
offline
H1 telekom?

mene posebno zeza sa sony mobitelima :/

I Love Milka
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

trenutačno sam korisnik t-com-a ( telefon, internet i MaxTv) i nemam nikakvu ugovornu obvezu.Želim prijeći u H1, provjerio sam dostupnost i mogu uzet samo onaj TrioBit paket od 248 kn sa Flat internetom (koji valjda ide preko t-comove infrastrukture) pa me zanima ako bih sad ispunio internetsku narudžbu, za koliko mogu očekivat da će mi to uključit jer vidim da se dosta ljudi žalilo da su dugo čekali                                                                                    

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Potpisao pocetkom 6og mj. i jos uvijek nisam spojen... Pa gledaj. {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
josipva kaže...

Potpisao pocetkom 6og mj. i jos uvijek nisam spojen... Pa gledaj. {#}

 

Nista strasno...ja cekao od sredine 2 mj do 1.8 kada su me ukljucili. Sada bi to trebalo krenut samo imaju tone korisnika koje moraju ukljucit pa im je guzva sad...jbg 

Werdum Combat Team
12 godina
offline
H1 telekom?

Mogu li preći na H1, ako sam imam ugovor sa T-Scum?

Uzeo bih onaj paket 20/2.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2013 20:27 (KiX777).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Meni je danas(23.8.) istekao svaki ugovor s T-Comom i htio bih se prebaciti na H1.

Uzeo bih H1 Trio i VDSL 20Mbps. Njihova tražilica je pokazala da je ta usluga dostupna kod mene, ali ću još nazvati da se uvjerim.

 

Cijena bi valjda bila 250 kn.

 

Sad, koliko bi trebalo vremena? Čitam temu i vidim da više nema takvih problema. Ili sam nešto previdio?

Isto tako, zanima me kakav je onaj crveni ruter što ga se dobije s VDSL-om.

 

I najvažnije, mogu li ja koristiti T-Com nakon što podnesem zahtjev za H1? Isključuju mi internet kad me H1 priključi, jel?

 

 

Hvala!

  LP

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
chutac kaže...

Meni je danas(23.8.) istekao svaki ugovor s T-Comom i htio bih se prebaciti na H1.

Uzeo bih H1 Trio i VDSL 20Mbps. Njihova tražilica je pokazala da je ta usluga dostupna kod mene, ali ću još nazvati da se uvjerim.

 

Cijena bi valjda bila 250 kn.

 

Sad, koliko bi trebalo vremena? Čitam temu i vidim da više nema takvih problema. Ili sam nešto previdio?

Isto tako, zanima me kakav je onaj crveni ruter što ga se dobije s VDSL-om.

 

I najvažnije, mogu li ja koristiti T-Com nakon što podnesem zahtjev za H1? Isključuju mi internet kad me H1 priključi, jel?

 

 

Hvala!

  LP

Sto se tice VDSL-a treba vidjet kakvu parnicu imas tj. koliko si udaljen od centrale. ako je to ispod 1km udaljenosti trebao bi moc realizirat tu uslugu.

Modem je Fritz AVM - sa mogucnoscu spajanja do 6 bezzicnih telefona,telefonska sekretarica,fax funkcija,mediaserver, 2 usb prikljucka za hard i printer itd...

Sve u svemu odlican modem.

T-šrot te iskljucuje taj dan kada cete i H1 ukljucit...tako da s bez interneta max par sati.

Werdum Combat Team
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.8.2013 20:56 (KrpaZG).
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
KrpaZG kaže...
chutac kaže...

Meni je danas(23.8.) istekao svaki ugovor s T-Comom i htio bih se prebaciti na H1.

Uzeo bih H1 Trio i VDSL 20Mbps. Njihova tražilica je pokazala da je ta usluga dostupna kod mene, ali ću još nazvati da se uvjerim.

 

Cijena bi valjda bila 250 kn.

 

Sad, koliko bi trebalo vremena? Čitam temu i vidim da više nema takvih problema. Ili sam nešto previdio?

Isto tako, zanima me kakav je onaj crveni ruter što ga se dobije s VDSL-om.

 

I najvažnije, mogu li ja koristiti T-Com nakon što podnesem zahtjev za H1? Isključuju mi internet kad me H1 priključi, jel?

 

 

Hvala!

  LP

Sto se tice VDSL-a treba vidjet kakvu parnicu imas tj. koliko si udaljen od centrale. ako je to ispod 1km udaljenosti trebao bi moc realizirat tu uslugu.

Modem je Fritz AVM - sa mogucnoscu spajanja do 6 bezzicnih telefona,telefonska sekretarica,fax funkcija,mediaserver, 2 usb prikljucka za hard i printer itd...

Sve u svemu odlican modem.

T-šrot te iskljucuje taj dan kada cete i H1 ukljucit...tako da s bez interneta max par sati.

  Super, bitno da nisam mjesec dana bez interneta!

 

Modem mi je i najbitiniji tu. Nije toliko brzina koliko streamanje i hard.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Hay ljudi zna netko kako ide kad se s nekog drugog operatera koji koristi tcom liniju prelazi na h1. Tocnije s vip preko tcoma na h1. Nije da cu uskoro kod njih, al si lagano razmisljam.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
H1 telekom?

meni kao da je u ovom h1 internetu ping iz dana sve veći i veći, na početku mi je u igrama bilo solidno 70 pinga po njemačkim serverima, sada mi je 120-150 (i na hrvatskim serverima isto), dok sam bio na t-com ping mi je bio super 30 na hrvatskim, 40-50 na njemačkim samo me zezala brzinan a t-comu

 

imam surf & call tarifu 

 

evo i brzine

 

http://www.speedtest.net/my-result/2922926374

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

pingaj bugovu stranicu. po noci mi je ping na nju 18 - 19 ms, sad mi je skoro 30

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
bjong kaže...

meni kao da je u ovom h1 internetu ping iz dana sve veći i veći, na početku mi je u igrama bilo solidno 70 pinga po njemačkim serverima, sada mi je 120-150 (i na hrvatskim serverima isto), dok sam bio na t-com ping mi je bio super 30 na hrvatskim, 40-50 na njemačkim samo me zezala brzinan a t-comu

 

imam surf & call tarifu 

 

evo i brzine

 

http://www.speedtest.net/my-result/2922926374

Odakle si?.

 

Pouzdano iz prve ruke znam da trenutno postoji zagušenje linka prema Šibeniku i Zadru...sad da li je i za druge gradove tako ne znam. Zato je ping visok. Rečeno mi je da će kroz 10-ak dana biti rješeno.

Who dares, wins!
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
reezon kaže...
bjong kaže...

meni kao da je u ovom h1 internetu ping iz dana sve veći i veći, na početku mi je u igrama bilo solidno 70 pinga po njemačkim serverima, sada mi je 120-150 (i na hrvatskim serverima isto), dok sam bio na t-com ping mi je bio super 30 na hrvatskim, 40-50 na njemačkim samo me zezala brzinan a t-comu

 

imam surf & call tarifu 

 

evo i brzine

 

http://www.speedtest.net/my-result/2922926374

Odakle si?.

 

Pouzdano iz prve ruke znam da trenutno postoji zagušenje linka prema Šibeniku i Zadru...sad da li je i za druge gradove tako ne znam. Zato je ping visok. Rečeno mi je da će kroz 10-ak dana biti rješeno.

a iz imotskog

13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

Ugl. područje Dalmacije je u pitanju....znači, malo strpljenja.

Who dares, wins!
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Sada sam bez ugovora na tcom. Flat internet, brzina do 4 i telefon preplata kojeg uopće ne koristim. 240 kuna mjesećno. Za tih 240 kuna mi na h1 nude flat internet brzina do 4 plus tv 51 program + programa po svom izboru. Vidim da neki pišu da se za promjenu operatera bude bez interneta max par sati tako barem i h1 tvrde. Zanima me je li komplicirano sam spojiti modem i tv reciver? Šta sa ovim modeom od tcoma? Ne bi volio da imam neke dodatne troškove{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
marcus1950 kaže...

Sada sam bez ugovora na tcom. Flat internet, brzina do 4 i telefon preplata kojeg uopće ne koristim. 240 kuna mjesećno. Za tih 240 kuna mi na h1 nude flat internet brzina do 4 plus tv 51 program + programa po svom izboru. Vidim da neki pišu da se za promjenu operatera bude bez interneta max par sati tako barem i h1 tvrde. Zanima me je li komplicirano sam spojiti modem i tv reciver? Šta sa ovim modeom od tcoma? Ne bi volio da imam neke dodatne troškove{#}

Nije nikakav problem spojit opremu. Ako je stara oprema u vlasništvu T-Coma, poslat će ti poštara po to.

 

Jučer isprobao i media center preko USB-a, vrti .mkv i čita titlove bez ikakvih problema {#}

11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

Media centar je reciver za tv ili?{#} Mislim da ću preći kod njih jer zašto za isti novac ne uzeti i tv. 248 kuna mjesećno. Bez tv 208 kuna samo internet. Kakva je kvaliteta slike na sportskim programima? Imam evotv i nisam zadovoljan kvalitetom slike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

Uređaj za TV ima USB utor, tako da može funkcionirat i kao media centar. STB od T-Coma ga isto ima, ali ga je gamad zaključala :)

 

Slika je meni odlična, samo mi zadnjih dana svako malo zatrza, upravo sam zvao tehničku podršku pa ću vidit šta kažu

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
marcus1950 kaže...

Sada sam bez ugovora na tcom. Flat internet, brzina do 4 i telefon preplata kojeg uopće ne koristim. 240 kuna mjesećno. Za tih 240 kuna mi na h1 nude flat internet brzina do 4 plus tv 51 program + programa po svom izboru. Vidim da neki pišu da se za promjenu operatera bude bez interneta max par sati tako barem i h1 tvrde. Zanima me je li komplicirano sam spojiti modem i tv reciver? Šta sa ovim modeom od tcoma? Ne bi volio da imam neke dodatne troškove{#}

Možda je bezveze što ću napisati.Al idi na facebook stranicu od H1 pročitaj objave drugih pa ćeš videti šta ljudi pišu. Pogledaj isto fb stranice od t-coma ht iskona optime bneta. I vidjet ćeš da kod njih pino manje ljudi žali da moraju mjesecima čekat priključak. 
Bolje se drži t-coma 

11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

ja nez stvarno cekao sam samo 2 mjeseca da se prikljucim na h1 i to uopce nitko nije kriv jer 1. mj. treba t-com da iskljuci vas a onda 2.mj. trebate cekat da vas h1 prikljuci i sada mi je super uopce nemam nikakvih problema

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
H1 telekom?

Prije 3 dana sam dobio H1 Internet i zasada sve super funkcionira. Jedina mi je zamjerka što je na ruteru dosta postavki zaključano. No najbitnije brzina je stalna i portovi rade bez problema. Naravno rječ je o adsl jer vdsl nije dostupan.

 

http://www.speedtest.net/my-result/2936571191

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.8.2013 21:55 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

KRVti isusove iz mog imotskog lipo lipo =)

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Na prikljucak se ceka samo radi t-lopova, jer oni kad dobiju od h1 zahtjev za njega ima vremena. HT se svim snagama bori da se ostane kod njih, ali na kraju ak ne odustanes onda te i prebace. Isto je kad se na bilo koga prebacujes. Samo sto kad je veci operater od h1 tipa VIPnet onda to ide malo brze, al punih 45 dana sam i ja ceko da se prebacim u vip. Tako da treba samo salit mailove t-comu i onda ide brze. I to mailove sadrzaja, da su lopovi, da se linija placala 1500 DM, a da sad oni to prisvojili, i da je ta linija moja i da mogu birat koga hocu. E onda to vec ide brze.
Pozdrav :)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice