H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 456.953
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

to ti bivsi operater razvlaci da se naljutis i ostanes kod njih

meni je to pokusala optima prodati ,cak zvali 4x da mogu ostati kod njih ako rok prodje (14dana)

da bi na taj datum trebali osloboditi liniju

nakon 3x zvrcanja me tek onda stavili na listu tj 48h ,ono

jos kao slag na kraju me zove blentaca i kaze ako zelite kod nas mozete dobiti super pakete (a kod njih 4 godine bio)

reko hh

da bi ht resetirao postavke na dslamu nakon tih 48h

sto znaci  od dana kad sve trebalo raditi oni me pokusali naljutiti na h1

i 6 dan sve radi super 20/2 + tv+1000min  za istu lovu 5/.5 +tv  kod optime

 

bravo h1 :)

samo da i njih ht nesjebe

 

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.7.2014 16:09 (JohnnyPistolero).
 
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Nemrem bit ni zadovoljan ni nezadovoljan uslugom kad je jos nisam ni koristio. Nezadovoljan sam tehnickom podrskom :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

da i uzasno im je ovo smece od prijamnika za tv....pa to nikad ne pise sto je na progamu a trebalo bi,slika mi se lomi često se i smrzne užasnan tv da sam zna ne bi ga nikad naručio....

Team32Ipe77
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Zove me tip danas u 10 da ce doc u 11...evo sad je jedan i jos ga nema lol...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
Ipe77 kaže...

da i uzasno im je ovo smece od prijamnika za tv....pa to nikad ne pise sto je na progamu a trebalo bi,slika mi se lomi često se i smrzne užasnan tv da sam zna ne bi ga nikad naručio....

Zovi tehničku, to ne bi smjelo bit tako

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Montezano kaže...
Ipe77 kaže...

da i uzasno im je ovo smece od prijamnika za tv....pa to nikad ne pise sto je na progamu a trebalo bi,slika mi se lomi često se i smrzne užasnan tv da sam zna ne bi ga nikad naručio....

Zovi tehničku, to ne bi smjelo bit tako

jjesam vec par puta i bez nekog efekta poprave za par sati opet isto 

 

Team32Ipe77
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
Ipe77 kaže...
Montezano kaže...
Ipe77 kaže...

da i uzasno im je ovo smece od prijamnika za tv....pa to nikad ne pise sto je na progamu a trebalo bi,slika mi se lomi često se i smrzne užasnan tv da sam zna ne bi ga nikad naručio....

Zovi tehničku, to ne bi smjelo bit tako

jjesam vec par puta i bez nekog efekta poprave za par sati opet isto 

 

Meni je na početku isto trzala slika, zvao sam isti čas. Povećali su bandwidth i nakon toga nije bilo problema. A čak su mi rekli i da će mi doć zamijenit ruter ako se tako ne riješi problem

16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Montezano kaže...

Meni je na početku isto trzala slika, zvao sam isti čas. Povećali su bandwidth i nakon toga nije bilo problema. A čak su mi rekli i da će mi doć zamijenit ruter ako se tako ne riješi problem

 

Men isto slika muči povremeno, morat ću ih zvati. Kad radi onda radi super (i bolja je slika nego na optimi). Ali odjednom se pikselizira i zamrlja sva pa zapinje i svašta

Freak Show Inc.
12 godina
offline
H1 telekom?

Pozdrav. Mene zanima koliko vi plaćate internet i telefon, onu najmanju brzinu? Kod mene je nedavno dosao flat i isli su oni tipovi po kućama i kažu da je internet i telefon 170kn, sad dak oni jos nabiju neke troskove na tu cijenu pa ispadne 200+kn, ili je to krajnja cijena?

 

I kolko kosta prključak kabla sa stupa na kuću i sve to instaliranje uređaja?

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: H1 telekom?
Friday kaže...
Montezano kaže...

Meni je na početku isto trzala slika, zvao sam isti čas. Povećali su bandwidth i nakon toga nije bilo problema. A čak su mi rekli i da će mi doć zamijenit ruter ako se tako ne riješi problem

 

Men isto slika muči povremeno, morat ću ih zvati. Kad radi onda radi super (i bolja je slika nego na optimi). Ali odjednom se pikselizira i zamrlja sva pa zapinje i svašta

 

 

Čini mi se da mi je netko rekao da im (H1) je po defaultu uključen čuveni "Gaming mode" (LLC?) i da QoS ne naginje na IPTV VLAN {#} Kod mene na Iskonu sam to rješio dodavanjem 20ms+ pinga isključivanjem gaming modea. {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 11:26 (Jovanka).
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Jovanka kaže...

Čini mi se da mi je netko rekao da im (H1) je po defaultu uključen čuveni "Gaming mode" (LLC?) i da QoS ne naginje na IPTV VLAN {#} Kod mene na Iskonu sam to rješio dodavanjem 20ms+ pinga isključivanjem gaming modea. {#}

 

Nemam pojma, ali pingovi su mi niži na H1 nego na optimi i to dosta (sa prosječno 60 ms na prosječno 40 ms). Iako, smetnje nemaju veze sa korištenjem interneta - dolaze i odlaze potpuno random.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: H1 telekom?
Friday kaže...
Jovanka kaže...

Čini mi se da mi je netko rekao da im (H1) je po defaultu uključen čuveni "Gaming mode" (LLC?) i da QoS ne naginje na IPTV VLAN {#} Kod mene na Iskonu sam to rješio dodavanjem 20ms+ pinga isključivanjem gaming modea. {#}

 

Nemam pojma, ali pingovi su mi niži na H1 nego na optimi i to dosta (sa prosječno 60 ms na prosječno 40 ms). Iako, smetnje nemaju veze sa korištenjem interneta - dolaze i odlaze potpuno random.

 

Primjecujes koincidenciju u zuto markanim dijelovima? {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Jovanka kaže...

 

Primjecujes koincidenciju u zuto markanim dijelovima? {#}

 

Ahahahahaha {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: H1 telekom?

Nego, jesi li ti to postao VDSL djubar? {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Jovanka kaže...

Nego, jesi li ti to postao VDSL djubar? {#}

 

Nisam, nemaju kod nas opremu {#}

Imaju odličan VDSL deal (20/2 + tel za 199 kn mj)

 

Objašnjavao mi je Dama u čemu je problem ali svejedno mi nije lakše što ne mogu to dobiti... {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: H1 telekom?

Velkam tu da klab! {#} tzv "je, ali nije" tj "ima, ali nema" sindrom {#} Iako moze i bolje, pricam jucer sa predstavnikom T-COMa da bi mi trebao FTTH kao sekundarni, redundantni link na poslu; kaze on meni "...ma ne bi smio biti problem, samo (hebem ja njega u samo...) mozda bude troskova ugradnje, ali to vam nije više od 70-100k kn...". {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Jovanka kaže...

 ali to vam nije više od 70-100k kn...". {#}

 

A gle, FTTH nije baš uobičajen pojam za naše prilike {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: H1 telekom?

Za moje prilike, Optima mi je vukla optiku po raznoraznim mjestima; za nula novaca {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Jovanka kaže...

Za moje prilike, Optima mi je vukla optiku po raznoraznim mjestima; za nula novaca {#}

 

Vama HDZ-ovcima korupcija nije strana...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: H1 telekom?

Šišljagiću najobičniji! {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Jovanka kaže...

Šišljagiću najobičniji! {#}

 

Ovo je nisko {#}

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: H1 telekom?

To ti je odgovor uzvrpoljenog HDZeovca u bastionu zvanom "Mala Italija"... {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
offline
H1 telekom?

 

Kakvu brzinu mogu u H1 dobit s ovim:

 

ADSL Line Status:Cable connectedLine mode:ADSL2+Maximum line rate:18092 kbps (downstream) / 1315 kbps (upstream)Noise margin:12.6 dB (downstream) / 12 dB (upstream)Line attenuation:20.6 dB (downstream) / 10.8 dB (upstream)Output power:4.3 dBm (downstream) / 6.9 dBm (upstream)

 

Trenutno sam kod T-Coma i istekao mi je ugovor pa tražim alternativu. U VIPu mi tvrde da ne mogu imati 10 Mbps... Radi 4 ne prelazim nigdje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
smola3005 kaže...

 

Kakvu brzinu mogu u H1 dobit s ovim:

 

ADSL Line Status:Cable connectedLine mode:ADSL2+Maximum line rate:18092 kbps (downstream) / 1315 kbps (upstream)Noise margin:12.6 dB (downstream) / 12 dB (upstream)Line attenuation:20.6 dB (downstream) / 10.8 dB (upstream)Output power:4.3 dBm (downstream) / 6.9 dBm (upstream)

 

Trenutno sam kod T-Coma i istekao mi je ugovor pa tražim alternativu. U VIPu mi tvrde da ne mogu imati 10 Mbps... Radi 4 ne prelazim nigdje.

 

Nazovi H1 i oni će ti reći (isto kao što su meni rekli).

 

BTW - jel netko uspio napraviti PPPoE passthrough u H1? Mučim se već danima sa fritz boxom i već polako razmišljam o raskidu ugovora nakon svega dva-tri mjeseca.

Freak Show Inc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Friday kaže...
smola3005 kaže...

 

Kakvu brzinu mogu u H1 dobit s ovim:

 

ADSL Line Status:Cable connectedLine mode:ADSL2+Maximum line rate:18092 kbps (downstream) / 1315 kbps (upstream)Noise margin:12.6 dB (downstream) / 12 dB (upstream)Line attenuation:20.6 dB (downstream) / 10.8 dB (upstream)Output power:4.3 dBm (downstream) / 6.9 dBm (upstream)

 

Trenutno sam kod T-Coma i istekao mi je ugovor pa tražim alternativu. U VIPu mi tvrde da ne mogu imati 10 Mbps... Radi 4 ne prelazim nigdje.

 

Nazovi H1 i oni će ti reći (isto kao što su meni rekli).

 

BTW - jel netko uspio napraviti PPPoE passthrough u H1? Mučim se već danima sa fritz boxom i već polako razmišljam o raskidu ugovora nakon svega dva-tri mjeseca.

 

Ako na ADSLu imaš 18/1 Mbps, na VDSL-u ćeš imat najmanje 25/3 Mbita, ali nazovi korisničku službu za točniju informaciju.

 

PPPoE je također moguć, ali mislim da prvo moraš nazvati korisničku da bi ti radio.

Možeš se naravno prvo nastaviti mučiti još par dana, pa tek onda nazvati. {#}

 

12 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

svaki dan sam sve manje zadovoljan uslugom ovih debila!......prvo problemi sa TV prijamnikom koji je bio smeće usporen i nikad nije pisalo što je na programu (i hajde to sam rješio tako što su mi dostavili drugi TV prijamnik i sad je taj dio ok),ali sada imam strašnih problema s pucanjem internet konekcije svako malo tj. prečesto se to događa samo danas 4 puta što je nepodnošljivo jer gledat tv i imat prekide u sred filma i nije baš fora ili igrat nešto MP i onda ti pukne veza u sred partije i tako par puta.....jednom u par tjedana bi se dalo izdržati ali 3-4 puta u danu je užas......i onda tako svako par dana.................zanima me da li se usred ovakvih problema može promjenit tarifa??...(npr. da s TRIO VDSL 20Mbps prebacim na H1 CALL & SURF 20Mbps gdje nema TV-a i jeftini je 50kn)   {#} {#} {#}

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 22:11 (Ipe77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

 

Pozdrav ljudi

U procesu prelaska sam na paket vdsl 20 mbps.
danas mi lik u h1 kaže da mi vama moramo zakonski barem pola 10 mbps isporučiti, a lijepo piše za taj paket min 14 mbps download. Mislim šta je tu istina?

Možete li mi reći moje mogućnosti za taj paket? Usput da li ja dobivam s tim paketom fritz 7360 modem? Iz osijeka donji grad. Slobodno se javite u pm
SNR MARGIN : DOWN -25.4, UP -21.5
ATTENUATION: DOWN-19.0, UP- 9.9
OUTPUT POWER: DOWN - 20.3, UP-11.3

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Čarli kaže...

 

Pozdrav ljudi

U procesu prelaska sam na paket vdsl 20 mbps.
danas mi lik u h1 kaže da mi vama moramo zakonski barem pola 10 mbps isporučiti, a lijepo piše za taj paket min 14 mbps download. Mislim šta je tu istina?

Možete li mi reći moje mogućnosti za taj paket? Usput da li ja dobivam s tim paketom fritz 7360 modem? Iz osijeka donji grad. Slobodno se javite u pm
SNR MARGIN : DOWN -25.4, UP -21.5
ATTENUATION: DOWN-19.0, UP- 9.9
OUTPUT POWER: DOWN - 20.3, UP-11.3

da dobijaš taj fritz box....a reci im da ako ti nemogu isporučit BAREM 14Mbps neka jedu govna da neces uzeti.......jer ako pise u zakonu 10Mbps onda valjda je kad ti stigne ugovor probaj unutra pronać taj podatak ili nemoj uopće uzet ako stvarno misliš da nema šanse da dobiješ 20Mbps koje plaćaš...

 

 

EDIT: i kad stavljaš slike cropaj ih ovako se jako lose vidi a to ti je sekundu posla {#}

Team32Ipe77
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 4:06 (Ipe77).
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom?
Ipe77 kaže...

da dobijaš taj fritz box....a reci im da ako ti nemogu isporučit BAREM 14Mbps neka jedu govna da neces uzeti.......jer ako pise u zakonu 10Mbps onda valjda je kad ti stigne ugovor probaj unutra pronać taj podatak ili nemoj uopće uzet ako stvarno misliš da nema šanse da dobiješ 20Mbps koje plaćaš...

 

 

EDIT: i kad stavljaš slike cropaj ih ovako se jako lose vidi a to ti je sekundu posla {#}

 

Fritz je dobar za multimediju i takve p_izdarije, ali za neka napredna podešenja je smeće. Uštrojili su ga totalno...

Freak Show Inc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice