H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 456.518
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: H1 telekom
Priča gluposti,ja sam za 100kn manje dobio više na H1.

Prije sam u HT-u imao flat net 4mbita,osnovni maxtv, te halo super 150 i to sam plaćao uglavnom oko 360 kn.

A sada za 266kn imam 10mbitni flat net,1000 minuta prema svim mrežama,te osnovni paket televizije+sportklub na 2 godine za 1kn mjesečno i prvih 3 mjeseca hbo total paket za isto 1kn mjesečno
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

neznam jad kad si ti uzimo h1,al recimo meni je racun 296 kn i jedino sto sam uzeo su neke minute tj neka tarifa na telefonu,niti sam dizo internet niti sam prosirivo programe... kao sto sam reko na max tvu imas i 4 arene sport i 3-4 sport kluba,i onih cinestara itd,na h1 samo 1 sport klub i 1 eurosport,smijesno... a iono zeru sto jebolje imalo ugasili su nakon 3 mj.... sad jos mi ugase i onaj jedan program mtv adria..... a intntert ok je kad se skida skida po 500kn ali kad ucitava video na jutubu reicmo,moram cekat sto god da mi pokrene HD a i kad pokrene uzasno steka... ugl meni je osnpovi internet losiji,osnovi tv pkate isto los,i kad nadoplatim to oboje dode mi na isto..

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
H1 telekom

Svatko ima svoja iskustva. U teoriji ono sto nude je fenomenalno jer to ide sve preko istih zica kao t-com a svi znamo da t-comu HAKOM neda da spusti cijene tako da je H1 super ponudu napravio.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom

ja mislim da nisi ni gledo mtv adria jer je program retardiran al se sad cupas na to, sto se sportskih programa tice imas cijeli sportski paket za 1 kunu kroz 2 godine tako da neznam na koju foru ti dode na isto kad sve nadoplatis, sto se brzine tice nadoplati 10 kn i imas 10 mbit pa da vidis kako skida i ucitava i opet je racun sa svim nadoplatama 250 kn dok ti je na t-comu u startu bez nadoplata i s 4 mbit veci 

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom

Treba mi polovni H1 reciver, je li zna netko gdje bi se to moglo nabaviti?

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom

Gdje se mogu vidit koji su to paketi preko HT infrastrukture? Istjece mi ugovor sa HT-om uskoro i zovem H1 sluzbu i kazu mi da mogu imat sam net i telefon bez tv-a a na HT-u imam max3 paket i net 10Mbps, sad il ovi u sluzbi za korisnike nemaju pojma il se ne moze preko HT infrastrukture uzet H1 sa tv-om.

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
H1 telekom

Svi koji nisu Surf net. Net 4 + Telefon XL. Telefon XL + Net 4 + TV, za VDSL ne znam.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom

Moram ih onda ponovo zvat i vidit sta muljaju jel meni su rekli da mogu samo imat tel+surfnet 5Mbps za 139kn ili 20Mbps ak nadoplatim za 199kn bez tv-a a to mi ne treba, a iskon ht i vip mogu imat i tv.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom

Pozdrav, moze li mi netko pojasniti kako cu postaviti tp-link td-8951nd u repeater mode, a da mi hvata signal sa fritz-a 7330?

bio bih vrlo zahvalan

I Love Milka
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom

Izvoli. I fali ti "w" u imenu modela, taj koji si ti napisao ne postoji.

My name is Legion... For we are many!
16 godina
odjavljen
offline
H1 telekom

Evo kako radi moj internet od polovine 10-og mjeseca:

 

 

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom

Nešto slicno se meni dešavalo još dok sam bio na t-comu.Bili su ok,brzo došli zamjenili mi router,net radio,oni otišli.

Isti dan se,isti problem.Tada sam otvorio uticnicu u zidu i primjetio da je jedna žica pukla,a na mjestu puknuca se samo dodirivala.

kada sam to napravio nisam imao jedno vrijeme problema.Drugi put kada mi se to desilo nisam nikoga zvao i krenuo sam u provjeru

kucne instalacije i nailazio na oksidirane žice koje sam ocistio i ponovo stavio.Također sam otvorio i onu njihovu kutiju s vanjske strane kuce

i tamo sam našao neke larve,pauke i to sam ocistio i ponovo stavio.Tome ima preko godinu dana i od tada se taj problem više ne dešava.Kod mene nije ona standardna kucna instalacija

jer mi je glavni prikljucak na nusprostoriji i iz njega dovodim instalacije u kucu te sam imao nekoliko"kriznih"spajanja koje sam morao provjeriti.Znaci,kvar je bio kod mene.

Takođe se može desiti i kvar na kablovima od kompa do routera,ili od routera prema zidnoj uticnici.Nekada samo ugasim router povadim sve kablove,ponovo ih

prikljucim,upalim router i sve radi ok.

16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom
bojdo kaže...

Nešto slicno se meni dešavalo još dok sam bio na t-comu.Bili su ok,brzo došli zamjenili mi router,net radio,oni otišli.

Isti dan se,isti problem.Tada sam otvorio uticnicu u zidu i primjetio da je jedna žica pukla,a na mjestu puknuca se samo dodirivala.

kada sam to napravio nisam imao jedno vrijeme problema.Drugi put kada mi se to desilo nisam nikoga zvao i krenuo sam u provjeru

kucne instalacije i nailazio na oksidirane žice koje sam ocistio i ponovo stavio.Također sam otvorio i onu njihovu kutiju s vanjske strane kuce

i tamo sam našao neke larve,pauke i to sam ocistio i ponovo stavio.Tome ima preko godinu dana i od tada se taj problem više ne dešava.Kod mene nije ona standardna kucna instalacija

jer mi je glavni prikljucak na nusprostoriji i iz njega dovodim instalacije u kucu te sam imao nekoliko"kriznih"spajanja koje sam morao provjeriti.Znaci,kvar je bio kod mene.

Takođe se može desiti i kvar na kablovima od kompa do routera,ili od routera prema zidnoj uticnici.Nekada samo ugasim router povadim sve kablove,ponovo ih

prikljucim,upalim router i sve radi ok.

 

Vidi, ne zanima me gdje je kvar. Bili su kod mene već 3-4 puta. Danas opet dolaze. Pa ako i je greška u mojoj instalaciji - mogli su to već otkriti!

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom
Ne znam za vas ljudi. Prije 2 tjedna aktivirali uslugu trio paket. 10 mbit brzina, ja prezadovoljan za 250 kn. Ruter bolji nego od tcom sto sam imao. Brzina se popne do 1.2 mb/s meni stvarno presuper, tv ne šteka ništa, sve u svemu istu uslugu dobio kao i na T Com za manje novaca, iako i kod njih nisam nikad imao problema, a ni nema logike kod ovih jer su iste žice :)
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
H1 telekom

Meni već 8 dana ne radi TV. Nakon (bez pretjerivanja) više od 50 poziva sa obje strane - problem još nije otklonjen. Da ne povjeruješ... {#}

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

ja poceo s t-com ,presao na optimu i sad na h1 20mb opcija sve troje

nikad bolje internet nisam imao do sada

s t-srotom pored cjene morao sam trpiti umisljene debile i u t centru i u help desku

a veza malo malo pucala problem tisuce

na optimi su bili malo ljubazniji ,manje problema (neznam mozda su centralu modernizirali)

iako je stalni problem bio s tv-om i njihovim  boxom za isti (pregrijavanje +glupi softwer s milion bugova)

kad su poceli mutiti i zivkati skoro svakodnevno nakon sto mi pretplata istekla

i lagati ala t-srot ,kako su naj jeftiniji najbrzi ma milina ,i cak dobijem tablet (koji kosta u kini 20$ btw)

frend mi rekao pa zasto nepredjes na h1 njihova firma na h1 i nikad problema

 

i tako narucio paket ,sve doslo doslo pismo od optime kad me iskljucuju

i tad se pokazalo pravo lice optime tj po novome produznice t-srota kako citam

nisu me iskljucili 3 dana i tjekom ta 3 dana su zvali barem 10x da ostanem na optimi

i blacenje h1 ,kako njihovi tehnicari nisu do koljena ovima itd

ma ono .i nakon 2x x zvanja s mobitela optima helpdeska i t-srot odnosa prema meni

a zele me zadrzati ,ono lol

ugasili svoju vezu i nakon 8 dana od tog datuma postao h1 i sav se preporodio

tv modul radi ko zvrk nema stekanja i pregrijavanja

ruter strava usporedbo s ona 4 sto sam ih izmjenjao kod optime

brzina i tv i internet pun ,nema stekanja kao kod optime

a oni su me cak uvjerili da moja parica jedva moze 5mbit pa zato imam problema s tv + net 

a na h1 radi 20mbit i tv skupa bez stekanja

i sad kad mi netko kaze t-com, vip ,optima i ostale t-srot firme ,ja samo odgovorim LOL

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom
humb kaže...
...

 

 

E da, i ja sam mislio da je h1 OK...

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom

Šta STB kaže, nema slike na nijednom kanalu? Jel EPG radi? Nadam se da su ti rekli da resetiraš STB (5x power button) i da je nisi selio po LAN portovima (jer treba ponovo podesiti VLAN). Probaj upisati statičku IP u STB (oh God, naebo sam :D )

My name is Legion... For we are many!
16 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom
Sum_of_all_fears kaže...

Šta STB kaže, nema slike na nijednom kanalu? Jel EPG radi? Nadam se da su ti rekli da resetiraš STB (5x power button) i da je nisi selio po LAN portovima (jer treba ponovo podesiti VLAN). Probaj upisati statičku IP u STB (oh God, naebo sam :D )

 

Bili su oni ovdje već nekoliko puta. 3-4 intervencije iz HT-a. I još uvijek nitko ne zna zašto nemam tv programa. A infobox uredno prikazuje što je na programu...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
H1 telekom

Da li je moguće da H1 dođe doma do mene i provjeri kakva bi mi bila veza kada bih prošao na njih ili mi to moogu reci preko telefona? Ne bi imalo smisla da prelazim na H1 ako bi mi bila ista brzina koja je i sada. Pitam jer vidim da ljudi imaju puno vece brzine kod H1 iako su mogli imati max 4mb kod drugih operatera.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: H1 telekom
Pa nemoraju ti dolaziti kući,sve je vidljivo kod njih
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: H1 telekom
robimarko kaže...
Pa nemoraju ti dolaziti kući,sve je vidljivo kod njih

 A koliko je to tocno? Ja sada kod Iskona u narančastoj zoni mogu imati maksimalno 6bm a H1 mi nudi paketa od 50mb. Da li je H1 na drugoj ceentrali ili šta, jer trenutno sam 3km od centrale.

13 godina
offline
Re: H1 telekom
Ako ti je surfnet paket onda si na H1 infrastrukturi i imaju svoju opremu.
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: H1 telekom
robimarko kaže...
Ako ti je surfnet paket onda si na H1 infrastrukturi i imaju svoju opremu.

 Nude mi surfNET i turboNET pakete na provjeri dostupnosti.

13 godina
offline
Re: H1 telekom
Onda imaju svoju opremu
robimarko@gmail.com
14 godina
offline
H1 telekom

Ok. Hvala!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: H1 telekom

Zvao prijemalo H1 telekom i saznao da jedini od svih telekoma nude VDSL do moje adrese u Zapresicu, presretan sam i sad mi je sansa da odgovorim svoje od T-coma posto nam je ugovor istekao prije par dana. Vidim da sve isto u H1 dobimo za dobrih 100kn manje mjesecno sa brzim netom i mogucnostu povecanja brzine neta. Gledam TV + TEL + turboNET 20 i mislim si bi li uopce bilo potrebno ubrzat to za 50kn na 30/10 brzinu. Ova druga je optika, a prva ADSL ili je i prva brzina preko optike tako da bi mogao imat besplatnu kasnije "nadogradnju" na vecu brzinu?

 

Rekli su da prvo treba podnijet ugovor da bi tocno znali koju brzinu mogu imat, tj. da nakon toga dolazi tehnicka sluzba pogledat kakva je situacija. Posto su rekli da je VDSL dostupan nadam se mogucim svim brzinama.

 

Vjerujem da cu uspit nagovorit svoje pa eto moze jos kakav dodatni savjet, komentar, argument, iskustvo vezano za H1. Sto sam do sada procitao na temi mi se jako svidja jer kolko vidim i oni koji su bili nezadovoljni su imali nesto pohvalnog za rec u svojim postovima.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 18:37 (The_Fichek).
15 godina
odjavljen
offline
Re: H1 telekom

Daj screenshot trenutnih parametara u routeru.

 

Da, H1 ima kolokaciju na zaprešiću. Ako imaš dobre parametre, mogao bi navući i 50ak mbit u downu...

My name is Legion... For we are many!
13 godina
offline
Re: H1 telekom
Nemaju ti oni optiku već preko VDSL-a ti idu sve brzine preko 10 mbita.
Uglavnom gdje imaju svoju kolokaciju tamo je i VDSL dostupan,nažalost meni nije već koristim H1 preko HT infrasktrukture no za preko 100kn manje od HT-a dobijem daleko više.
robimarko@gmail.com
10 godina
offline
Re: H1 telekom

Nisam bas u toku sa ovim temama. Di da nadjem parametre i na sto to tocno mislis? Na t-com racunu imam samo ispise kada sam i kolko skinuo i poslao podataka.

 

Ja sam ih bas pitao imaju li svoju ili t-comovu infrastrukturu i rekli su da imaju svoju, sad neznam bas jesu li mislili na ovaj dio oko mene, ali ak se dobro sjecam netko je u 2014. od tih telekoma prckao blizu nasih ulica, mislim da cak i optima no za njih sam cuo lose komentare i da oni sigurno koriste t-comovu infrastrukturu itd. Uglavnom, nemam ih volju nit zvat jer mi se H1 cini boljim.

 

 

EDIT: Malo sam ceprkao po tom t-com accountu, ali i dalje nisam nasao nikakve pametne parametre, nego samo opise paketa kojeg imamo i hrpu opcija da se kupi nesto dodatno..

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 19:02 (The_Fichek).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice