H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 456.078
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
Podaci za PPPoE se iz zte h201l jos nekako daju iscupat, ali sip user i pass za voip nikako
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: H1 telekom
Nisi u pravu,može ih se isčupati iz 201L zajedno sa admin passwordom za web sučelje
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
robimarko kaže...
Nisi u pravu,može ih se isčupati iz 201L zajedno sa admin passwordom za web sučelje

Ovo potvrđujem i ja, prelako je. 

14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Evo već par dana popodne tokom dana stanje super, od 21h do 21:45 brzina padne i nakon toga bude dobro do 1h navečer pa onda padne nekih 15ak minuta.

 

Do čega bi to moglo biti onda? Iman osjećaj da ako to ide preko Tcoma da se dogodi nego ograničenje u to doba (iako, meni je rečeno da oni u mom mjestu imaju svoju infrastrukturu), inače nemam pojma šta bi moglo biti.

 

EDIT: Eo danas od 21 do 23h problem nije prestao xd.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.4.2016 23:01 (MacTheBig).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: H1 telekom
MacTheBig kaže...
robimarko kaže...
Nisi u pravu,može ih se isčupati iz 201L zajedno sa admin passwordom za web sučelje

Ovo potvrđujem i ja, prelako je. 

 Može neki hint?

14 godina
offline
Re: H1 telekom
MacTheBig kaže...
robimarko kaže...
Nisi u pravu,može ih se isčupati iz 201L zajedno sa admin passwordom za web sučelje

Ovo potvrđujem i ja, prelako je. 

 Pa jel se može ući u postavke rutera preko weba 192.168.1.1 kao što sada imam ?

I tu onda pišu podaci, jer bi ja ostavio ovaj moj ruter speedtouch on mi daje bolje rezultate brzine, jer sam daleko od centrale pa imam max down 2.8 Mb/s

14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Ja i kolega 101 imamo probleme u isto vrijeme! Dopisujem se s njim. On iz Sinja ja iz Imotskog, zar je moguće da su obadvije centrale toliko opterećene?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2016 22:24 (MacTheBig).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
Nemora i uvecini slucajeva nije problem u opterecenju centrale, nego u mrezi između, agregacije i cora, a vama je vjerojatni, gledajuci udaljenost gradova, ista optika u prolazu prema coru.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
PC - stručnjak kaže...
Nemora i uvecini slucajeva nije problem u opterecenju centrale, nego u mrezi između, agregacije i cora, a vama je vjerojatni, gledajuci udaljenost gradova, ista optika u prolazu prema coru.

Šta da im kažem onda, gdje da gledaju kvar i ima li šanse da se to otkloni? Iskreno strah me čak i promijeniti operatora, iman neki osječaj da bi i na drugom operatoru imao isti problem... Ali izgleda da ću morati riskirati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
Oni vec sigurno znaju za problem, jer konstantno i u realnom vremenu sustavi iscrtavaju grafove opterecenja i iskoristenha linka.
Vjerojatno je vec pokrenuta akcija da se iznajmi jos koja nit od ht-a, al to traaaje dok se pusti u rad.
Kod svih ces imat nekih problema, ali posto je sve u pozadini iznajmljeno od HT, onda definitivno HT ima najmanje ludosti.
I recimo VIP jer ima love i jako dobro placa HT-u da im sve radi dobro.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
PC - stručnjak kaže...
Oni vec sigurno znaju za problem, jer konstantno i u realnom vremenu sustavi iscrtavaju grafove opterecenja i iskoristenha linka.
Vjerojatno je vec pokrenuta akcija da se iznajmi jos koja nit od ht-a, al to traaaje dok se pusti u rad.
Kod svih ces imat nekih problema, ali posto je sve u pozadini iznajmljeno od HT, onda definitivno HT ima najmanje ludosti.
I recimo VIP jer ima love i jako dobro placa HT-u da im sve radi dobro.

Sve ja to shvaćam, čak sam i reko jednom prilikom za opterećenost. Danas isto pričao s njima meni lik kaže ovim riječima "vidim da na centrali u IM ima malo više korisnika ali to nebi trebao biti razlog padanja brzine", ja slušam i gledam WTF...

 

Ništa, s obzirom da imaju ponudu koja meni trenutno više odgovara nego ostali, vjerojatno se budem strpio koji mjesec prije prelaska da vidim hoće li biti poboljšanja...

 

I baš sam pričao s kolegom 101 da ne može biti tolika slučajnost da nam je u isto vrijeme pad brzine...

8 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Imam isti problem kao i MacTheBig, pricali smo i cak nam u isto vrijeme padne brzina i sve. Slao sam im rezultate mjerenja s Hakometrom po 6. put, sve napravljeno po pravilima koja pisu na Hakomovoj stranici, posaljem im one text fileove, i samo mi ovo odgovore svaki put.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
101 kaže...

Imam isti problem kao i MacTheBig, pricali smo i cak nam u isto vrijeme padne brzina i sve. Slao sam im rezultate mjerenja s Hakometrom po 6. put, sve napravljeno po pravilima koja pisu na Hakomovoj stranici, posaljem im one text fileove, i samo mi ovo odgovore svaki put.

 

 

Moje mišljenje je da su sad odjednom postali svjesni problema i izvlače se na tu slamku kao da mjerenja nisu valjana samo da ne izgube još više korisnika.

9 godina
offline
Re: H1 telekom
101 kaže...

Imam isti problem kao i MacTheBig, pricali smo i cak nam u isto vrijeme padne brzina i sve. Slao sam im rezultate mjerenja s Hakometrom po 6. put, sve napravljeno po pravilima koja pisu na Hakomovoj stranici, posaljem im one text fileove, i samo mi ovo odgovore svaki put.

 Pa vidis sta ti pise. Nisi se drzao pravila. Procitaj ta pravila i obavi mjerenje kako spada i onda ti to nece pisat. Mislim da moras obavit mjerenje jedanput svaka 2 dana od 19 do 23, tako nekako. Uglavnom pise ti na tom linku. procitaj i napravi kako ti je napisano i bit ce u redu.

MacTheBig kaže...

Moje mišljenje je da su sad odjednom postali svjesni problema i izvlače se na tu slamku kao da mjerenja nisu valjana samo da ne izgube još više korisnika.

 Mjerenja na hakomu nemaju veze s h1 nego on nije napravio mjerenja kako pise da se naprave da bi bila valjana.

8 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom

Ovo je odgovor sa strane H1, kad im posaljem mjerenja, i procitao sam to 1000 puta vec i slao im mjerenja koje sam radio po tim pravilima... Sve napravim kako pise, 0 upozorenja dok Hakometar mjeri i opet samo ovo odgovore. 

 

Rade se 3 mjerenja u razmaku od 24 sata u roku od 5 dana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 0:29 (101).
14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
sandokan111 kaže...
101 kaže...

Imam isti problem kao i MacTheBig, pricali smo i cak nam u isto vrijeme padne brzina i sve. Slao sam im rezultate mjerenja s Hakometrom po 6. put, sve napravljeno po pravilima koja pisu na Hakomovoj stranici, posaljem im one text fileove, i samo mi ovo odgovore svaki put.

 Pa vidis sta ti pise. Nisi se drzao pravila. Procitaj ta pravila i obavi mjerenje kako spada i onda ti to nece pisat. Mislim da moras obavit mjerenje jedanput svaka 2 dana od 19 do 23, tako nekako. Uglavnom pise ti na tom linku. procitaj i napravi kako ti je napisano i bit ce u redu.

MacTheBig kaže...

Moje mišljenje je da su sad odjednom postali svjesni problema i izvlače se na tu slamku kao da mjerenja nisu valjana samo da ne izgube još više korisnika.

 Mjerenja na hakomu nemaju veze s h1 nego on nije napravio mjerenja kako pise da se naprave da bi bila valjana.

Hakom je promijenio pravila, to od 19 do 23 su uklonili i sad možeš mjeriti kad god hoćeš, što je dobro i vidi se onda u koje vrijeme padne brzina.

 

Potrebno je izmjeriti 3 puta u roku 5 dana, od prvog mjerenja mora proći 24h.

 

Što znači da on može izmjeriti za redom 3 dana brzinu i opet vrijedi jer je sve bilo u roku 5 dana, tako sam i ja radio , samo mora proći taj rok od 24h kao razmak između mjerenja.

 

Zašto njemu ne priznaju mjerenja i tvrde da ne vide mjerenja u bazi meni nije jasno, ali i vrapci na grani mogu naslutiti da pokušavaju skirit taj nekakav kvar kojeg i dan danas nisu svjesni... Sigurno im se sve više korisnika javlja s tim problemom pa sad se vade tako da odbijaju mjerenja što je meni presmiješno.

 

Trebao bi HAKOM malo promijeniti pravila kad se može žaliti njima, ili ih bar kontaktirati, jer ovako odugovlačenje je van svih mjera.

9 godina
offline
Re: H1 telekom
101 kaže...

Ovo je odgovor sa strane H1, kad im posaljem mjerenja, i procitao sam to 1000 puta vec i slao im mjerenja koje sam radio po tim pravilima... Sve napravim kako pise, 0 upozorenja dok Hakometar mjeri i opet samo ovo odgovore. 

Rade se 3 mjerenja u razmaku od 24 sata u roku od 5 dana.

 Da nisam imao istu situaciju i to na h1 mozda bi mislio da je tako, ali sve sam to prosao. Neznam sto ti imas njima uopce slat mjerenja. Ja sam ista ta mjerenja obavio dok sam bio na h1, nikad oko toga nisam kontaktirao h1 vec sam sve obavio preko hakometra i nakon nekih 10ak dana sam dobio odgovor od h1 i to je to. Ti ocito nesto krivo radis jer ne bi dobio takav odgovor. Nagadjat sto tocno radis krivo je besmisleno ako ti sam neznas. Upute su prilicno jasne.

MacTheBig kaže...

Zašto njemu ne priznaju mjerenja i tvrde da ne vide mjerenja u bazi meni nije jasno, ali i vrapci na grani mogu naslutiti da pokušavaju skirit taj nekakav kvar kojeg i dan danas nisu svjesni...

 Ma sto imaju skrivat sad vec radite teorije zavjere. Hakom boli briga za h1 pa da bi im isli na ruku iz ikojeg razloga. Aplikacija sama automatski salje prijavu nema tu "nastimavanja". Ili si obavio sve po ps-u ili nisi. On ocito nije.

A da je greska u aplikaciji vec bi shvatili jer sigurno niste jedini koji bi se onda javili.

Ako kazes da su mjenjali uvjete 10 puta mozda on ima onda staru verziju aplikacije ili nesto.

14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Nemoj *ebavati ljude u zdrav mozak, ne radim nikakve teorije zavjere, nego je očigledno da H1 ima problema na sustavu i sad tu momku ne žele priznati mjerenja koja im on šalje po 10 put...

 

I meni i njemu problem se dešava u isto vrime, što nisu nikakve teorije zavjere, a bgmi to nije čak niti slučajnosti...

 

Nisam reko da su mijenjali 10 puta pravila, nego sam reko da su uklonili ono pravilo što si ti naveo od 19 do 23, to više ne postoji... ali ti očito čitaš između redaka.

 

Mjerenja je potrebno izvršiti tri puta u roku od pet dana uz uvjet da mjerenja moraju biti izvršena u različitim danima.

Rezultati su valjani ukoliko tijekom izvršavanja aplikacije niste dobili niti jedno upozorenje.

 

Eto to piše, s obzriom da su njemu mjerenja valjana jer nije dobio niti jedno upozorenje, kako se izjašnjavaš o tome zašto mu ne priznaju mjerenja.. Nemoj pričati gluposti bezveze.

 

Prigovor možete uputiti ili putem aplikacije ili slanjem prigovora pisanim putem.

 

Evo i ovo, znači totalno je nebitno kako ćeš im poslati prigovor preko aplikacije, emaila ili ćeš to isprintati i poslati njima na adresu poštom... To što ti šalješ preko aplikacije ne mora značiti da svi tako rade.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2016 20:14 (MacTheBig).
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
H1 telekom

Moras se malo smirit i citat s razumjevanjem i onda ce sve bit u redu.

Nit sam ja gdje rekao da ti nemas problema s h1, nit sam rekao kako da saljes prigovor, nego o tvojim teorijama zavjere s hakomom. On je obavio mjerenja, tih mjerenja nema u bazi podataka, znaci, nije napravio nesto kako treba. I sad si se ti nasao teoretizirat da netko zna da ima problema s sustavom i da nesto skriva i sta ti ja znam. Kakve to veze ima s hakomom i njegovim mjerenjima?

 

Ako je mjerenja napravio kako treba, ta mjerenja ce bit dostupna. To nema nikakve veze s h1, tcomom, iskonom il cime god. I predlozio sam da posalje putem aplikacije jer onda nema ovog "crva sumnje" da se h1 pravi blesav jer putem aplikacije to direktno dobija i hakom i h1 i onda nema "nismo znali".

 

EDIT:

Evo znaci da rjesimo. Fino izbrisi hakometar s kompa (negdje na c se nalazi direktorij s mjerenjima, u search ga nadji pa pobrisi).

Skini aplikaciju s http://bwmclient.carnet.hr/hakometar.zip

Pokreni i ispuni na pocetku SVE tocne podatke od vlasnika linije i upisi mail koji si dobio od providera.

Obavi mjerenja kako pise u uputama i kad se zavrsi izaberi da aplikacija posalje prigovor.

Po obavljenom dobit ces mail od hakoma (hakometar_prigovor@hakom.hr) na mail koji si tamo stavio i isto ce bit prosljedjeno h1.

Cekaj odgovor h1

 

Javi kako je proslo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 2:44 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Kako si ti čudan lik, rekao sam da čitaš između redaka što vidim da je istina.

 

U niti jednom trenutuku nisam spomenio "teorije zavjere" prema HAKOMu nego prema usranom H1 Telekomu, jer ja i on imamo isti problem u isto doba što totalno nije slučajnost, čak i ako radim zavjeru prema njima imam osnove za to, tako da opet nisi u pravu.

 

Mjerenja kako god da se naprave, i rezultati koji se dobiju na kraju - valjano ili ne valjano - ostaju zapisani u bazi, znači nema tog boga koji će ih iz izbrisati.. jer jednostavno to je tako.

 

Zašto oni njemu ne priznaju mjerenja koja je slao već 10 puta ne znam, ali može se naslutiti.

 

Nema teorije da ukoliko je momak učinio sve po pravilima, lipo ispunio podatke, napravio do sad sigurno 20 mjerenja, i hakometar mu izbaci da je mjerenje važeće, da oni to mjerenje "ne vide" u bazi jer je ono zapisano sigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: H1 telekom
MacTheBig kaže...
Mjerenja kako god da se naprave, i rezultati koji se dobiju na kraju - valjano ili ne valjano - ostaju zapisani u bazi, znači nema tog boga koji će ih iz izbrisati.. jer jednostavno to je tako.

Zašto oni njemu ne priznaju mjerenja koja je slao već 10 puta ne znam, ali može se naslutiti.

Nema teorije da ukoliko je momak učinio sve po pravilima, lipo ispunio podatke, napravio do sad sigurno 20 mjerenja, i hakometar mu izbaci da je mjerenje važeće, da oni to mjerenje "ne vide" u bazi jer je ono zapisano sigurno.

Ti si valjda pisao aplikaciju pa znas dal su mjerenja tamo il nisu valjana il nevaljana...

I ne, ne radis teorije zavjere, al eto "mozemo naslutiti" zasto mu ne priznaju mjerenja, al ne, ne radis ti teorije zavjere.

Ne, nemozemo naslutit, vec samo ako imas razigranu mastu kao ti. Ja sam eto naslutio potpuno drugu stvar, a to je da nesto nije napravio kako treba.

 

Stvar je vrlo jednostavna. Ako ti pravno ne zadovoljis formu oni se mogu pravit blesavi i ignorirat te. Ako je zadovoljis, ne mogu jer ce im sljedit takvi penali da im to nije vrijedno. Stoga je prilicno jasno da ocito nesto nije napravio kako spada. Kao sto sam naveo, glupo je uopce nagadjat sto i kako nije. Isti sam proces prosao i napisao sam povise. Nek napravi tako pa cemo vidjet. Jos fino dobijes povratnu poruku od hakoma u cc: da znas sta je h1 dobio i nema se sto vise mislit.

8 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
sandokan111 kaže...

Evo znaci da rjesimo. Fino izbrisi hakometar s kompa (negdje na c se nalazi direktorij s mjerenjima, u search ga nadji pa pobrisi).

Skini aplikaciju s http://bwmclient.carnet.hr/hakometar.zip

Pokreni i ispuni na pocetku SVE tocne podatke od vlasnika linije i upisi mail koji si dobio od providera.

Obavi mjerenja kako pise u uputama i kad se zavrsi izaberi da aplikacija posalje prigovor.

Po obavljenom dobit ces mail od hakoma (hakometar_prigovor@hakom.hr) na mail koji si tamo stavio i isto ce bit prosljedjeno h1.

Cekaj odgovor h1

 

Javi kako je proslo.

 

 

 

Necu se uopce raspravljat, nego cu im OPET poslat putem aplikacije, iako mislim da je ista stvar, al' dobro.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom
sandokan111 kaže...
MacTheBig kaže...
Mjerenja kako god da se naprave, i rezultati koji se dobiju na kraju - valjano ili ne valjano - ostaju zapisani u bazi, znači nema tog boga koji će ih iz izbrisati.. jer jednostavno to je tako.

Zašto oni njemu ne priznaju mjerenja koja je slao već 10 puta ne znam, ali može se naslutiti.

Nema teorije da ukoliko je momak učinio sve po pravilima, lipo ispunio podatke, napravio do sad sigurno 20 mjerenja, i hakometar mu izbaci da je mjerenje važeće, da oni to mjerenje "ne vide" u bazi jer je ono zapisano sigurno.

Ti si valjda pisao aplikaciju pa znas dal su mjerenja tamo il nisu valjana il nevaljana...

I ne, ne radis teorije zavjere, al eto "mozemo naslutiti" zasto mu ne priznaju mjerenja, al ne, ne radis ti teorije zavjere.

Ne, nemozemo naslutit, vec samo ako imas razigranu mastu kao ti. Ja sam eto naslutio potpuno drugu stvar, a to je da nesto nije napravio kako treba.

 

Stvar je vrlo jednostavna. Ako ti pravno ne zadovoljis formu oni se mogu pravit blesavi i ignorirat te. Ako je zadovoljis, ne mogu jer ce im sljedit takvi penali da im to nije vrijedno. Stoga je prilicno jasno da ocito nesto nije napravio kako spada. Kao sto sam naveo, glupo je uopce nagadjat sto i kako nije. Isti sam proces prosao i napisao sam povise. Nek napravi tako pa cemo vidjet. Jos fino dobijes povratnu poruku od hakoma u cc: da znas sta je h1 dobio i nema se sto vise mislit.

Divim ti se stvarno, s obzirom da si ti tako pametan, objasni mi kakva to pravna norma treba biti zadovoljena gdje se upisu podatci, hakometar izmjeri brzinu, izbaci da su mjerenja valjana, zapiše ju na server i isti se pošalju H1, i dobije se odgovor na to da mu mjerenja nisu valjana?

 

Citirat cu još jednom to tvoje boldano: "Rezultati su valjani ukoliko tijekom izvršavanja aplikacije niste dobili niti jedno upozorenje."

 

Stvarno si presmiješan, da ja sam napravio aplikaciju i ja znam da su mjerenja valjana, šta ćeš sad?

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.4.2016 18:07 (MacTheBig).
9 godina
offline
Re: H1 telekom
MacTheBig kaže...

Divim ti se stvarno, s obzirom da si ti tako pametan, objasni mi kakva to pravna norma treba biti zadovoljena gdje se upisu podatci, hakometar izmjeri brzinu, izbaci da su mjerenja valjana, zapiše ju na server i isti se pošalju H1, i dobije se odgovor na to da mu mjerenja nisu valjana?

Drago mi je da mi se divis, al to divljenje si mogao korisnije iskoristit (jer mi osobno nista ne znaci) tako da poslusas sto ti se odgovara i pokusas rauzmjet, a ne tupit o stvarima koje ne razumijes i ocito je iz tvog pisanja da ne razumijes, i bespotrebno stvaras teorije zavjere. Ocito se mjerenja nisu zapisala na server jer ih h1 ocito nije nasao.

MacTheBig kaže...

Citirat cu još jednom to tvoje boldano: "Rezultati su valjani ukoliko tijekom izvršavanja aplikacije niste dobili niti jedno upozorenje."

Znaci samo neki od problema koje ti s svoje strane ne vidis i mislis da je sve u redu i stvaras teorije zavjere mogu nastat jer:

Odgovor na boldano sta te toliko buni.

1. Aplikacija provjerava ispravnost potrebnih podataka, ne njihovu tocnost. Recimo, ako te pita ime i prezime, a ti stavis jozo matic (a u stvarnosti si ivan ivic), aplikacija nema nacina da provjeri dali je to tocno ili nije. Ona vidi da je to polje ispunjeno i taj uvjet je zadovoljen. Ti nakon tog mozes provrtit mjerenja, ne dobit nikakva upozorenja, ali tvoje mjerenje I DALJE NIJE VALJANO.

2. H1 dobija prigovor od ivana ivica za mjerenja koja su u bazi pod jozom maticem

3. H1 dobija prigovor od ivana ivica za mjerenja koja su u bazi pod jozom maticem i uopce ne provjerava jozu matica vec trazi pod ivanom ivicem

4. Ako je potreban tocan format koji pravno treba zadovoljit da bi prigovor bio valjan potpuno ignorirat sve prijave koje ga ne zadovoljavaju (bubam, potrebno je u naslov prigovora napisat "prigovor"). I ti sad posaljes mail bez toga oni pravno mogu takvu stvar odbacit jer nije zadovoljena pravna forma.

5. Obavljao si vise mjerenja na racunalu i imas vise onih "kodova" i sad se zbunis i posaljes kriva mjerenja.

 

A zasto ti kazem da stvaras teorije zavjere je jer h1 i hakom nemaju veze jedni s drugim. Aplikacija je od hakoma, mjerenja su od hakoma, server gdje se upisuju mjerenja su od hakoma. I sad si ti stvorio zavjeru da h1 zna da ima problema i ignorira mjerenja samo da ne bi uvazio prigovor korisnika i riskira da dobije jedno 1000 puta vecu kaznu od hakoma samo da ne bi izgubio jednog korisnika?????

MacTheBig kaže...
 Stvarno si presmiješan, da ja sam napravio aplikaciju i ja znam da su mjerenja valjana, šta ćeš sad?

Necu ja nista, al onda si ocito dobio posao preko veze jer niti znas kodirat, niti su ti parametri sto je valjano sto nije jasni pa ces dobit otkaz pa odi trazit novi posao.

 

Evo napravit ce sad preko aplikacije pa cemo vidjet rezultat.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2016 1:31 (sandokan111).
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Zašto bi netko uopće unosio krivo ime i prezime i time riskirao SEBI još veće moguće pravne posljedice? ROFL

Sry ali priča ti ne drži vodu.

 

Ovo pod brojem 4. isto ne drži vodu, jer sam ja njima slao mjerenja na email koji čak nije zadužen za podršku a to je info@h1telekom.hr email jer su mi oni rekli da pošaljem na taj email. Čak ga nisam niti naslovljavao s "Prigovor" nego s "Hakometar mjerenja" i apsloutno svako mjerenje od poslatih sigurno 3 (znači 9 mjerenja) mi je bilo prihvaćeno. 

 

Imam razloga stvarati svakojake teorije, jer momak i ja imamo problem u isto vrijeme i vjerujem da nismo jedini njihovi korisnici koji imaju isti problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: H1 telekom
MacTheBig kaže...

Zašto bi netko uopće unosio krivo ime i prezime i time riskirao SEBI još veće moguće pravne posljedice? ROFL

Sry ali priča ti ne drži vodu.

 Vec sam ti na pocetku price naveo, suludo je uopce pretpostavljat sta je moglo poc po krivu. Ja sam samo naveo neke stvari koje su meni pale na pamet, a iskustvo je pokazalo, ako si ikad radio s ljudima, da ljudi svasta grijese, nenamjerno. Stavka 4 sam ti napisao da bubam, ne da je to potrebno. Nije mi se dalo istrazivat dal treba forma il ne. Evo sad ce napravit ovako pa bas da vidimo.

 

14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Pozdrav drustvo, 

 

imao bih jedno konkretno pitanje za vas. Naime nakon nekoliko godina kod Iskona, razmisljam o prelasku na H1. Razlog je taj sto vise nemogu trpiti ovo konstantno pucanje veze.

Problemi su počeli s Iskonom kada mi je dobri stari Siemens SX763 vrisnuo i onda sam dobio Eltek modem. Od kad imam taj modem samo problemi sa mrezom. 

Moji vapaji kod Iskona nisu urodili plodom, na kraju je jedan iz sluzbe za korisnike zakljucio da sam kriv za to jer, sjednite, koristim previse Wifi... 

To je bilo Amen za mene.

 

Sad razmisljam o H1, konkretno o njihovom paketu sa telefonom i netom ( nemam potrebu za TVom ). Njihov agent na telefonu mi je rekao da o dostupnosti brzine sve ovisi o mojoj parici, no da on to nemoze provjeriti jer sam na Iskonu ( navodno moze samo na T-com )

 

Otisao sam u postavke svog rutera, pa rekoh cisto da vas pitam, dali cu sa tim iscitanim vrijednostima moci imati ok pristup preko H1? Od drugih dostupnih operatera tu su Vipnet i T-com.

 

 I opcenito me zanima dali ste zadovoljni sa uslugom?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 20:36 (Ivche).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Mislim da si predaleko za VDLS, i da ti je 15 Mbpsa neki maksimum.

 

A što se tiče H1, trenutno ti ga ja ne preporučam, ja i još jedan (vjerujem da nismo jedini) korisnik tu na forumu imamo totalno isti problem u isto doba dana već skoro 2 mjeseca i došli smo do zaključka da je problem negdje u njihovom sustavu, kako, šta i gdje nemam pojma.

 

Ali to ne mora značiti da će isti problem biti i kod tebe, to je trenutno samo moje iskustvo, a do prije 2 mjeseca radilo je sve extra.. Jedva sam dobio raskid ugovora.

 

Eto, ja osobno ti ga ne bih sad preporučio. A da nemam problem rekao bih ti sve najbolje o njima...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
H1 telekom

Ja ti ga preporučam, meni je odličan, net je stabilan kao i tv, nema zamrzavanja i ostalih sranja.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: H1 telekom
Ivche kaže...
 na kraju je jedan iz sluzbe za korisnike zakljucio da sam kriv za to jer, sjednite, koristim previse Wifi... 

To je bilo Amen za mene.

 To, nazalost, nije strano ni ostalim operaterima. Takvih gluposti sam se naslusao i kod tcoma i h1. Jednostavno taj u sluzbi nema nacina da te skine i onda pocnu gluposti valjat samo da se maknes s linije. Meni su u h1 rekli da je njihovo da isporuce brzinu do zgrade i dalje ih ne zanima. I tak to ima jos nebuloza i na tcomu.

 

Veza ti izgleda ok, al si i dalje daleko pa ti se vdsl/adsl preklapaju pa su ti dostupne iste brzine. Eventualno veci upload po vdslu.

 

Iako, osobno, ako imas probleme na iskonu ja bas ne bi prelazio na ijednog alternativnog operatera osim na tcom. S h1 nisam imao vecih problema i sve su rjesavali relativno brzo osim tog jednog incidenta kojeg nisu mogli rjesit radi tcoma i onda je nastao rusvaj. Ne krivim h1 jer jednostavno nije bilo u njihovoj moci, al tu se vidi razlika izmedju operatera. H1 jednostavno nije imao snage prisilit tcom da popravi stvar. Iako je iskon pod istim gazdom kao i ht, neznam dal vrijedi ista politika, al ako ti ne rjesavaju stvar ocito je. Tako da, za problematicne linije, moja preporuka ti je tcom (moj problem se instant rjesio prelaskom na tcom).

 

Po prikazanom ti ne bi trebao imat problema s pucanjem veze, veza izgleda dobro. Nek te prebace na interleaved za pocetak. Ako ti veza puca ne bi smio bit pod fast-om. Pa dalje krenut s povecanjem margine.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 22:06 (sandokan111).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice