Hamachi cod1

poruka: 6
|
čitano: 2.661
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Hamachi cod1

Igram preko hamachia cod1 bude nas oko 6 na mrezi ali se mozemo samo povezati na dva odredena compa dok ostale ne vidim ugasili smo firewall i dopustili sva moguca sheranja ali i dalje nista, da pojasnim npr. kad bi ja i frend htjeli sami igrat da kreira on ili ja nebi se vidili opce dok kad bi dosao treci prijatelj na kog se spajamo vidili bi ga oba a i on nas da li postoji jos neka opcija koja smeta vidljivost na lokal mrezi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hamachi cod1
Zašto ne probate sa Tunngle-om? Superiorniji od Hamachi-a u svakom mogućem pogledu. Toplo preporučujem.
...life is only an iLLusion!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hamachi cod1

ma nije problem u hamachi kad smo se povezivali i bez njega nismo se mogli vidjet ne znam zasto

14 godina
neaktivan
offline
Hamachi cod1
Okay... Nego, jeste li ikako probali sa Tunngle-om? Težak je samo par megabyte-a, a ne košta ništa... osim par minuta vašeg vremena da to sve naštimate. Donedavno, moja ekipa je koristila Hamachi, ali, s obzirom da smo imali sličnih problema sa određenim igrama, prešli smo na Tunngle. I od tada, da se kucne od drvo, nikakvih problema. Nit' imamo velike ping-ove, nit' imamo problema sa host-anjem i join-anjem.
...life is only an iLLusion!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hamachi cod1

pokusat cu al sumnjam da je do toga, hvala na pomoci

15 godina
neaktivan
offline
Hamachi cod1

da ali kako uopće postaviti da cod1 stvara server hamachijevu lanu tj. gdje promjeniti te postavke?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice