Hvatanje wireless signala preko AP Routera

poruka: 2
|
čitano: 4.032
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Hvatanje wireless signala preko AP Routera

Pozdrav

imam jednu zavrzlamu i trebao bi malo pomoći.

 

Ovako... imam Canyon Wireless 11g AP Router (CNP-WF514A), laptop (lol) i jednu nezaštićenu mrežu na koju se želim spojiti.

E sad... s laptopom se ja jednostavno spojim na taj signal ali je problem u tome što moram laptop nosit uokolo jer je signal slab i ja bi želio iskoristit taj Canyon kao neki pojačivać tog signala (mislim da sam na pravom putu i da to i služi nečem sličnom ili?)

E ali ja ne kužim ni k.... kako namjestit postavke samog uređaja za tako nešto.

 

Dakle, htjeo bi da mi Canyon uhvati wireless signal i dalje mi ga proslijedi putem žice do laptopa. (mislim da jasniji nemogu bit)

Do samih postavki Canyona jednostavno pristupim preko browsera jel ali neznam dalje...

 

Ako se neko kuži ovdje, a vjerujem da DA, tražim malo pomoći!

Hvala u naprijed.

 

btw ne radi se o nikakvoj krađi nečijeg prometa etc, ne zaštićena mreža je ne zaštićena s razlogom, kao neka vrsta free interneta za naše nam drage turiste :)

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hvatanje wireless signala preko AP Routera

pardon me...

uspio nekako...neznam ni sam kako al eto... puno izmjenjenih opcija i isprobavanja i sad radi! Rado bi napisao šta sam izmijenio al ni sam neznam šta sam baš izmijenio da je proradilo...

molim modove ako su u mogućnosti obrisati temu,

hvala

 

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice