Iskustva s BT-net ??

poruka: 28
|
čitano: 28.241
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

pozdrav,

jel ima netko iskustva s BT-net??  www.btnet.hr/

vecina ljudi koje znam ima b-net a mene zanima bt-net jer imam kablovsku preko njih a sad bi uzeo i internet pa me zanima jel netko to ima i kakva su iskustva..

 

HVALA!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 9:54 (freaky.9x).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

reci ti meni jel Bnetova kabelska kao i tshit tv?

tj jel blokira i ostalo...

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva s BT-net ??

b-net kablovsku imam kod kuće u Osijeku...I to vec duze vrijeme, nikakvih problema dosada nije bilo, ono sto sam platio to i dobijem, dakle ja sam zadovoljan uslugom. Jednom je nestalo slike, ali zato jer nisam platio racun, po placanju racuna poslali su ekipu, dobio sam nazad signal i sve pet. Za internet nebih znao kakav je. Tu sam i u OS i u ZG na T*com i isto tako iznimno zadovoljan.

15 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

e o tome vam ja pricam...svi imaju taj b-net a mene zanima BT-net,sto nije isto...inace sto se telke tice meni su ok...bosanski FTV ponekad malo trza al ostalo je cisto u redu...

dakle:

http://www.btnet.hr/

tnx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva s BT-net ??
freaky.9x kaže...

e o tome vam ja pricam...svi imaju taj b-net a mene zanima BT-net,sto nije isto...inace sto se telke tice meni su ok...bosanski FTV ponekad malo trza al ostalo je cisto u redu...

dakle:

http://www.btnet.hr/

tnx

 e sad, jesu ok bnet ili BTnet? :D

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva s BT-net ??

ja reko da mi je ok ovo sta ja imam :D

 

ali me zanima dali im je ok i internet...

...ako cyber sex nije sex...onda ni cyber kriminal nije kriminal...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2009 14:24 (freaky.9x).
15 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

pa nemrem vjerovat da nitko o njima ne zna nista!!!!

 

e jesam maler!!

...ako cyber sex nije sex...onda ni cyber kriminal nije kriminal...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva s BT-net ??

Ja imam doma triple play od Bt net-a za 199 Kn 4 Mbit/s internet i sve radi besprijekorno

16 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

Evo uskore se useljavam u novi stan (ZG-Sopnica) i imam mogućnost uzimanja triple-play paketa, koji uključuje:

Telefon (120 min uracunato)

TV (60 programa)

Internet- optika: slabiji paket: 10/10 up/down, i jai paket 24/24 up/down

 

Cijena paketa 199 kn (slabiji)

 

Postoji i mogućnost uzimanja samo interneta bez tel. i tv-a.

 

Sad, najviše me zanima internet, jer je optika sprovedena skroz do stanova, odakle ide ta neka kutija k'o router, a i čuo sam da je veza jako stabilna.

Od nekih koji su se već uselili u to naselje, uvjerio sam se da im sve radi, štoviše puštaju im upload do 26Mbps iako piše 10 u paketu.

Pingovi prema Hr su 1-5, a prema Njemačkim serverima 15-25.

 

Malo mi zvuči predobro da bi bilo istinito, pa me zanima ima li itko kakvog iskustva s ovim ISP-om.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.2.2010 0:06 (FlyBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva s BT-net ??

Ja ih dugo imam na modemu imaju stabilne brzine a i TV im je super

13 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

Pozdrav,

Vidim da je bt-net dostupan i na Svetom Duhu. Ima li netko iskustva sa Bt-netom a da živi na tamo? Opcije su mi t-com i bt-net. Ima li netko savjet?

Unaprijd zahvaljujem!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva s BT-net ??
dno kaže...

Pozdrav,

Vidim da je bt-net dostupan i na Svetom Duhu. Ima li netko iskustva sa Bt-netom a da živi na tamo? Opcije su mi t-com i bt-net. Ima li netko savjet?

Unaprijd zahvaljujem!

Osobno koristim Btnet vec dosta skoro 6mj. no ne klasicnu vezu vec optiku tako da moje iskustvo sa njima je savrseno kako da kazem, koristim 3play optic koji sadrzi tel+net+tv i nemam nikakvih problema( pucanja linije, nestajanja programa ili da ne radi telefon), no kao sto sam napomenuo koristim optiku, a ne koaksijalni kabel kao pristup njihovim uslugama tako da moje iskustvo nije ni najobjektivnije. Inace tvrtka ima vlastitu mrezu nije velika te se zna naletiti na probleme tako sam barem cuo, najveci minus im je losa korisnicka podrska, no kada se sve zbroji i oduzme (koliko para toliko muzike) za manje od 300 kn dobije se najbolja ponuda u cijeloj hrv naravno opticki paket usluga.

 

Inace ako se odlucis za BTnet ciljaj na opticki prikljucak(koji inace oni sprovedu ako se ne varam do doma uz nakanadu naravno) jer ces stvarno dobiti super uslugu, a ako ne onda dobro razmisliti.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Iskustva s BT-net ??

hvala na informacijama.

zvao sam ih da provjerim za otiku i prerano sam se ponadao da bi mogli imati sprovedenu  po cijelom Sv. Duhu.

morat ću nešto drugo nać.

tnx još jednom

 

13 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

Jel zna netko koji je username i password za postavke modema kod BTneta? Ja sam probo sve kombinacije al ne mogu nikako uc da ga ebes.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 17:01 (eZo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iskustva s BT-net ??

ja imam samo rijeci hvale za BT-net osim korisnicke sluzbe koju kad dobijes neznaju nista objasnit...

koristim 24/24 vezu, optika znaci. nikad nije niti pukla i sto je najbolje dobivam puno veci upload od onoga koji placam

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s BT-net ??
uzmi čim prije jer je akcija da plaćaš samo svaki drugi mjesec ak si novi ili ako pređeš na veći paket. Brzina interneta je za 2play koji tebi treba garantirano 8-10 Gbit/sec. Ja ih imam skoro 2god i doma i na poslu. A ak uzmeš i telefonsku liniju onda više ne plaćaš onu obaveznu mjesečnu naknadu Tcom-u kao što je slučaj sa drugim operaterima.
13 godina
offline
Re: Iskustva s BT-net ??
KAJZER kaže...
uzmi čim prije jer je akcija da plaćaš samo svaki drugi mjesec ak si novi ili ako pređeš na veći paket. Brzina interneta je za 2play koji tebi treba garantirano 8-10 Gbit/sec. Ja ih imam skoro 2god i doma i na poslu. A ak uzmeš i telefonsku liniju onda više ne plaćaš onu obaveznu mjesečnu naknadu Tcom-u kao što je slučaj sa drugim operaterima.

odgovaras na post star 4 godine...

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s BT-net ??
A kakve to molim te ima veze??? Jel misliš da se samo on raspituje za bt-net? Moj odgovor je samo dokaz drugima da i nakon tih tvojih "4 godine" još uvijek bt-net postoji, najjeftiniji je i imaju najkvalitetniju i najbržu mrežu bez potrebe za svjetlovodom. Nije bitna starost posta nego najnovija informacija. Zaguglaj malo pa ćeš vidjet koliko je ovaj forum dobro indexiran i kolko ga ljudi prati bez obziram na starost početnog posta, tj pitanja. Neke informacije su ti kao dobro vino, čim starije tim bolje. A još je bolje ako ti ga danas netko natoči i kaže da li je uistinu i dobro. Ako tebe ne zanima bt-net onda stvarno ne shvaćam tvoj nepotreban komentar.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s BT-net ??
KAJZER kaže...
A kakve to molim te ima veze??? Jel misliš da se samo on raspituje za bt-net? Moj odgovor je samo dokaz drugima da i nakon tih tvojih "4 godine" još uvijek bt-net postoji, najjeftiniji je i imaju najkvalitetniju i najbržu mrežu bez potrebe za svjetlovodom. Nije bitna starost posta nego najnovija informacija. Zaguglaj malo pa ćeš vidjet koliko je ovaj forum dobro indexiran i kolko ga ljudi prati bez obziram na starost početnog posta, tj pitanja. Neke informacije su ti kao dobro vino, čim starije tim bolje. A još je bolje ako ti ga danas netko natoči i kaže da li je uistinu i dobro. Ako tebe ne zanima bt-net onda stvarno ne shvaćam tvoj nepotreban komentar.

Lega neznam koju si karijeru odabrao ali zaposli se u saboru. Toliko rečenica u kojima se ne kaže zapravo ništa mogu izvaliti valjda još samo naši političari.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2013 19:57 (gringo88).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s BT-net ??
ja bi prije za tebe rekao da si iz sabora jer citiraš svaku moju objavu ;)
a gle, ukratko, ak te zanima tema onda ok al ako ne onda ju nemoj minirati... Kaj nije tak? Pa nije ovo jedina tema koju možeš pratit. Meni je interesantna i nadam se da sam nekom i pomogao. A ak i nisam, nema veze. Forum, kužiš, glas naroda, svatko ima pravo objaviti javno svoje mišljenje. Pa makar i nakon 4 god ;)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s BT-net ??
nema tu toliko rečenica u kojima se ne kaže ništa nego ima toliko rečenica koje ti ne razumiješ ;)
13 godina
offline
Iskustva s BT-net ??

covjek koji je otvorio temu je pitao za iskustva prije 4 god i u međuvremenu je postao neaktivan i sigurno je našao odgovor

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s BT-net ??
e vidiš, ovime samo potvrđuješ da nisi shvatio ama baš ništa od toga što sam ja napisao osim da je rasprava započeta prije 4 godine i da onaj tko ju je pokrenuo više nije ni aktivan. Da je admin ili moderator zaključao temu to bi značilo da više nije potrebna. Dakle, osim što se ponavljaš "tolikim rečenicama koje ništa ne govore" još uvjek mi nije jasno čemu tvoji komentari kad nemaju veze s temom. Ako si kako sam sebe nazivaš "forumaš" valjda onda znaš i neka opća pravila na forumima, pisana i nepisana. Tvoji upadi sa porukama i skretanje teme su nepotrebni. Osim ako mislis da one koji traže informacije o BT-netu zanima ova naša prepiska. Ja mislim da ne ;)
7 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s BT-net ??

NAJOBIČNIJE GOVNO OD USLUGE

10 godina
offline
Iskustva s BT-net ??

Ima li jos netko recentnijih iskustava sa BTNetom?

 

Zanima me kako sljaka optika? Da li je njihova ili koriste neku drugu infrastrukturu (HT)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskustva s BT-net ??

Koliko forumaša koristi usluge bt neta? 

All truly great thoughts are conceived by walking.
8 godina
offline
Iskustva s BT-net ??

Koristi li još netko osim mene, i mojih bližnjih BT-NET?

Nemam optiku, imam kabel, 200/100, i poprilično sam zadovoljan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Iskustva s BT-net ??

Ima li nas na BT-Netu?

 

Ovo je daleko najjeftiniji internet, 200/100 za samo 14.49€.

Samo me zanima kakva su vaša iskustva sa kvalitetom veze?
Moja nisu bajna. Nekad me komp zezao, nekad moj vlastiti UTP kabel, ali bome nekad su mi i router mijenjali, točnije 2x.

Zadržat ih hoću, ali nije mi jasno otkud prekidi i štucanja u vezi?

 

Ako netko ima bolje informacije, bio bih sretan da ih podijeli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice