Laptop ne može pronaći wifi

poruka: 7
|
čitano: 9.624
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Laptop ne može pronaći wifi

Imam jedan čudan problem s kojim se nikada prije nisam susreo. Naime, laptop mi ne može naći wifi mrežu preko koje sam se nedavno spajao na poslu, dok je ostali mogu pronaći i spajaju se bez problema. Isto tako, ostale wifi mreže mi pronalazi, a jedino tu neće. Odnosno, tek kada uštekam ethernet kabel piše mi da sam spojen preko te mreže preko koje sam se do prije par dana spajao bežično. Može li netko pomoći? Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Laptop ne može pronaći wifi

da li su parametri u routeru mijenjani npr da li je kanal mijenjan? da li je ista mijenjano

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ne može pronaći wifi
samo je resetiran router, ali nakon toga ostala računala su pronašla wifi, a samo moje nije
15 godina
offline
Re: Laptop ne može pronaći wifi

Je li možda router nakon reseta promijenio kanal na kojem radi WLAN? Neke WLAN kartice u pojedinim modelima laptopa ne mogu raditi na svim kanalima, npr. na kanalu 13.

KaeR
14 godina
offline
Laptop ne može pronaći wifi

Izbrisi spremljeni profil i ponovo se probaj spojiti na mrezu (ako se pojavi).

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop ne može pronaći wifi

već jesam, ne ide

15 godina
offline
Re: Laptop ne može pronaći wifi
zvone9489 kaže...

već jesam, ne ide

mora ići... obriši postojeću wlan (jer je neki podatak promjenjen, pošto imaš stere podatke, ne pojavljuje se u ponuđenim mrežama dok je ne obrišeš..)

ili je u postavci rutera nešto pogrešno, npr skrivanje SSIDa, MAC filtering, isključena enkripcija (tad win ne dozvoljava..).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice