MaxADSL lozinka

poruka: 27
|
čitano: 16.123
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Pozdrav.

Zanima me jel moguće ikako na neki način "extractati" ili omogućiti da vidim točno koja je lozinka, prikazano na slici?

Imam ovo smeće od Thomson routera, TG782, i nabavio sam Gigaset SX763, a ne mogu naći papir sa podacima, znači lozinka za maxADSL itd.

Hvala.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MaxADSL lozinka

baš sam ja jučer mislio postavit to pitanje,za baš taj isti modem....;-))

My way
11 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Ma užas od uređaja, ssvi portovi blokirani, nekad puca veza, NAT zatvoren, slaba WiFi antena...

Zna li itko jel uopće moguće?

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Zar nije najlakše nazvat SZK i pitat ih jednostavno?

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: MaxADSL lozinka
galinjo24 kaže...

baš sam ja jučer mislio postavit to pitanje,za baš taj isti modem....;-))

Nazovi 0800 9000 (T-Com) i idi na tehničku podršku i neka ti resetiraju i promjene lozinku.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
moderator
offline
Re: MaxADSL lozinka
Volvox kaže...

Zar nije najlakše nazvat SZK i pitat ih jednostavno?

Baš sam htio napisati.

 

Jednostavno nazovite szk,predstavite se,vjerojatno će va trebati jmbg ili oib i bude vam rekla lozinku.

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Zvao sam 2 puta i čekao 15 min svaki put, "uživajući"  u glazbici, ali izgleda da ću ići pokušati još koji puta...

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MaxADSL lozinka
pirat kaže...
Volvox kaže...

Zar nije najlakše nazvat SZK i pitat ih jednostavno?

Baš sam htio napisati.

 

Jednostavno nazovite szk,predstavite se,vjerojatno će va trebati jmbg ili oib i bude vam rekla lozinku.

  Mene samo pitaju ime na kojemu je internet te onaj broj sa računa, mislim da poziv na broj, al nisam siguran. Ugl. nakon toga znaju da si to ti i napravit ce sta god zelis.

 

Kad smo već kod rutera, da ne otvaram novu temu. Jeli moguće njih nazvat i reć im da želim taj gigaset router, a da im ovaj vraćam?

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
11 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Koliko znam možeš reći da si ovaj skršio, nešto pokidaj na njemu, idi do Tcom lokacije  i odnesi im router i traži novi.

Znam da je moj frend dobio novi jer mu je otpala plastikica u koju se ukjlučuje kabal od struje.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: MaxADSL lozinka
Volvox kaže...

  Mene samo pitaju ime na kojemu je internet te onaj broj sa računa, mislim da poziv na broj, al nisam siguran. Ugl. nakon toga znaju da si to ti i napravit ce sta god zelis.

 

Kad smo već kod rutera, da ne otvaram novu temu. Jeli moguće njih nazvat i reć im da želim taj gigaset router, a da im ovaj vraćam?

Mene je uvijek tražila jmbg ili oib.

 

Ovo drugo mislim da ne,ja sam tražio 2x al neda,čak mi je jednom krepao ruter i tražo sam da mi donese taj gigaset al ipak lik donio thomsona.

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Ništa, idem ih zvati, ipak hvala svima.

Toni
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Razmišljao sam o tome, ali kako da znam da će mi donjeti gigaset:)

Nači ništa od toga.

A evo imam kod bake u stanu gigasetov ruter, ali ona ima samo maxtv, nema internet, a ja na ovom thompsonu svom imam internet i max tv, dali je moguće ih samo zamjenit, nači kažem ovima iz t-coma da sam zamjenio, i da želim da mi ovaj gigaset konfiguriraju da mi radi, ili nešto drugo. Nači imam taj gigasetov, samo neznam dali će radit na mojoj mreži, odnosno dali treba šta konfigurirati na njemu.

 

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MaxADSL lozinka
Volvox kaže...

Razmišljao sam o tome, ali kako da znam da će mi donjeti gigaset:)

Nači ništa od toga.

A evo imam kod bake u stanu gigasetov ruter, ali ona ima samo maxtv, nema internet, a ja na ovom thompsonu svom imam internet i max tv, dali je moguće ih samo zamjenit, nači kažem ovima iz t-coma da sam zamjenio, i da želim da mi ovaj gigaset konfiguriraju da mi radi, ili nešto drugo. Nači imam taj gigasetov, samo neznam dali će radit na mojoj mreži, odnosno dali treba šta konfigurirati na njemu.

 

Eto, a za kod bake, za Thomson ako budeš naređivao:

 

Ja sam uspio narediti Gigaset i sada sam spojen preko njega :D

Toni
12 godina
offline
MaxADSL lozinka

moguće je i vrlo je jednostavno.

ps. rješenje ti je pred nosom, samo malo bolje pogledaj sliku u prvom postu

znam kako extractati samo iz thomsona, zyxela(ima 2 načina) i siemensa sx763

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 19:05 (peace_of_cake).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Aha, jasno mi je sad. Dakle samo im zamjenim, i zamjenim im user i password za mrežu na koju su spojeni. Maxtv je pretpostavljam na oba rutera konfiguriran:)
Super onda, bacam se sutra na posao:)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
MaxADSL lozinka

ti želiš extractati pass tj saznati što se krije iza zvjezdica, je tako?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MaxADSL lozinka
peace_of_cake kaže...

ti želiš extractati pass tj saznati što se krije iza zvjezdica, je tako?

  Pitanje autora je staro 3 godine, nema veze sa ovime šta mi sad pričamo:)

kriva tema, isprike!

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 19:24 (Volvox).
12 godina
offline
MaxADSL lozinka

nije mi jasno. piše u prvom postu da je post napisan danas u 18:27

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: MaxADSL lozinka
peace_of_cake kaže...

nije mi jasno. piše u prvom postu da je post napisan danas u 18:27

  u ispričavam se, kriva tema, tek sad vidim -.-

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
12 godina
offline
MaxADSL lozinka

desi se, ni prvi ni zadnji put. uglavnom, za te banalne stvari koje se riješe za 30 sekundi nemoj/te zvat szk jer ćeš/te izgubit živce i živcee

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Da, to mi je bio cilj, saznati što je iza zvjezdica.

Ali, ipak sam uspio, nakon trećeg poziva i +40min čekanja, dobiti agenta koji mi je promjenio šifru koju sam onda uneo u Gigaset i sve je ok.

Sada sam spojen preko njega, NAT i portovi otvoreni, wifi signal jači, zasad nijedno pucanje veze :)

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Ta SZK od t-coma se u zadnje vrijeme jako pogoršala, prije je bila odlična, ali sad, žali bože, zovem ih neki dan u 11 i pol navečer, čekam pola sata da se jave, koda pol hrvatske ih zove u 11 i pol.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MaxADSL lozinka

Otpustili su oni puno službenika iz SZK. Ostavili su minimum. Zar nisi primjetio kad zoveš da   nudi bezbroj tipki do automatske sekretarice da ti riješi problem.

11 godina
neaktivan
offline
MaxADSL lozinka

Ja ako ih planiram zvati, stavim telefon na razglas i obavljam neke druge sitnice dok ne čujem da se netko javi...

I da, to što kažeš imaju puno automatskih tih sekretarica.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
MaxADSL lozinka

A nisi probao spojiti ruter na liniju i upaliti ga i tako ga ostaviti 10 min, možda sam povuče lozinku i ne trebaš zvati szk.

Da Bog da svi čiteri dobili rak kostiju,tako da ne mogu držati jebeni miš u ruci.Tada će imati barem malo opravdanja za varanje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MaxADSL lozinka

Imas jednostavnije rješenje od zvanja SZK: klikni na disconnect, zatim remember password uncheck pa check, pa klikni connect.

Kad klikneš connect, browser te pita hoće li spremiti password, klikneš da, odes u postavke browsera, nađeš spremljene zaporke i klik na show password.

9 godina
neaktivan
offline
lozinka za extract

ne mogu nikako otkrit tu lozinku,,
kako bi se to moglo otkrit???da li postoji kakav link za to???

unaprijed hvala 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice