Molim pomoc oko nat type

poruka: 9
|
čitano: 21.178
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Molim pomoc oko nat type
Pozdrav imam problem i nasam se da ovdje ima iskusnih sa mi pomognu. Prica ide ovako naime imam ovaj ruter ZTE 931 series model ZXDSL 931VII. Igram online MP igre na PS4 konzoli i imam probleme sa Nat type-om. Prije ovog rutera sam imao neki thompson i nikad problema s tim nat tipeom e sad thompson je krepao i tcom mi dao ovoga. Recimo kada idem igrat call of duty advanced warfare dolje u ljevom kutu mi pise uglavnom nat type strict a trebalo bi mi pisati open. Nesto sam se raspotivao u vezi toga i rekli su mi da bi trebao nesto mjenjati ip adrese u postavkama rutera da mi mora biti osta ip adresa kao i na ps4 kao neka staticna ip adresa ja se bas previse ne kuzim i to Imam svaki dan probleme s tim izbacijeme me iz igara a u chat partyu na ps4 ne cujem pola ljudi eadi tog nat tipea. Ponavljam sa starim ruterom nikad ni jedan problem u vezi toga. Molio bi pomoc ako itko zna kako to rijesiti spreman sam mi i platiti ako treba da mi pomogne jer me ovo izluduje a ne zelim sam petljati da nesto ne shebem. Eh da zvao sluzbu za korisnike oni nemaju pojma o cemu pricam.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Molim pomoc oko nat type

odes na ovu stranicu http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm odaberes ruter, pa igricu i pratis sta treba i onda bi ti trebalo pisati open ili sta vec

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Molim pomoc oko nat type

Imam i ja taj router. Mozda mozes izbjeci probleme bez da otvaras portove. To je HT, jel?

Odes na 192.168.1.1 i ulogiras se kao user. Znaci, user je user, a lozinka je ZTEE i ostali znakovi serijskog broja na poledini routera.

Kada ti se konfigurator otvori, s lijeve strane odaberes Application pa onda UPnP. Stavis kvacicu na enable ako vec nije ukljucen i odaberes ispod opciju Internet_ADSL te onda potvrdis ispod sa Submit. Router bi ti sada automatski trebao forwardati portove. Ako je vec opcija bila ukljucena, sto ne vjerujem da je, pogledaj u network settings od PS4 jel ti UPnP omogucen. Ako je sve to namjesteno, a NAT type je i dalje strict, napisi ovdje pa cu ti objasniti kako otvoriti portove rucno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 21:17 (alen29).
11 godina
offline
Molim pomoc oko nat type
Hvala vam na odgovoru sutra cu biti doma pa to obavezno isprobam i javim. EDIT: zvao buraza doma i objasnio mu sto treba napraviti i uspjelo je. Kaze da na call of duty sad pise nat tipe opet sto nikada nije pisalo. Hvala ti puno a ak ce bit problema javim se ovdje pa ces mi objasniti i drugu opciju. Jos jednom hvala ti puno 😄
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 20:42 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Molim pomoc oko nat type

Nema problema, samo pitaj ako te sto zanima. Inace, ne moras pisati post da se nekom zahvalis vec imas opciju "Hvala" ispod svakog posta ako mozda ne znas. :D

9 godina
neaktivan
offline
Molim pomoc oko nat type

Pozz evo citam malo i zanima mene nekaj oko toga nat type meni je type 2 igram COD AW na ps4 i  pise mi moderate ali nikoga nemogu pozvat u loby na igru u cemu je problem dali u om nat type2 ili kaj mi pise moderate promjenio sam postavke rutera onako kako je na netu prikazano nema veze koji model postavka ima ih 4 ako se ne varam

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Molim pomoc oko nat type

na toj str... nema b-neta

6 godina
neaktivan
offline
Re: Molim pomoc oko nat type

Oprostite molim vas korisitim vip internet mozete mi rec kak na vipu ak znate promjenit nat type

12 godina
neaktivan
offline
Molim pomoc oko nat type
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice