Najeftiniji internet?

poruka: 12
|
čitano: 3.337
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Najeftiniji internet?

Ovako, uselila sam se u novi stan, mjesto radnje Osjek, studentica sam, buđet do 200kn/mj za internet, ne zelim televiziju niti telefon, razmisljala sam uzet neku tarifu od vipa jer sam cula da imaju 30gb opciju za 170kn (ne preplata).
Internet mi primarno treba za googlanje, vikipediju, istraživacki rad, skype pozive (cca. 2 sata dnevno) i jako rijetko gledanje streamova. Zanima me imate li ikakav prijedlog, neku bolju opciju?, dali ce mi 30gb bit dovoljno?

Postam ovo na forum jer nemam puno vremena i moram se brzo odluciti pa i nemam vremena za googlanje, hvala vam za pomoc unaprijed 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Najeftiniji internet?

Ako ti je tele2 signal dobar, možda ti je ovo bolja opcija, 50GB za 169kn.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Najeftiniji internet?

Optima ili H1, eventualno Terrakom ako je dostupno.

 

Bez ugovora, cijena 149,00 kuna za FLAT internet. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2016 21:22 (Superstar).
10 godina
offline
Najeftiniji internet?

Hmm, ako bas hoces najjeftiniji, probaj se spojiti na wireless, sigurno ima vise wireless udruga/zajednica u OS. Ne kazem da primarno omogucavaju pristup internetu, ali mozda postoji mogucnost povoljnijeg pristupa ko u mom gradu ili s nekim podjelis paket interneta. 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najeftiniji internet?

OrionNet ima pakete bez telefona i tv-a, ali su im ugovori na 24 mjeseca.  http://orionnet.eu/index.php/on-paketi

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Najeftiniji internet?

izbor ovisi imaš li tel. liniju.. već par godina (novi zakon/pravilnik):

-  može i podstanar uzeti liniju-ugovor (inače samo vlasnik, sve ovisi o HTu i nakon nekog vremena je to 'nestalo', ne spominje se, kao da ne žele rizik s podstanarom ili je problem u slučaju ovrhe i sl.).

- usluge nisu vezane (može samo internet, ali nikad se tu niije uvelo reda, često su paketi ista cijena.. i niže).

.. nazovi HT, pitaj.

- bez ugovora ni jedan operater neće... ali imaš tele2-pokućni. Unutar desetak kuna razlike su cijene svih operatera, na žici ugl za flat.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Najeftiniji internet?

Vidi jel imaš telefonske instalacije (telefonsku utičnicu u stanu).

Imaš H1 internet bez ugovorne obveze po maksimalnoj dostupnoj brzini za 150 kn mjesečno. Ja sam isto podstanar i naručio sam pa sada čekam uvođenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najeftiniji internet?
Pozdrav! Kojeg operatera mi je najbolje izabrati od iskona/optime/h1 telekoma s obzirom da želim tv+net+tel? S kim su iskustva najbolja, tko nudi najbolju opremu? Ako netko zna unaprijed mu se zahvaljujem :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Najeftiniji internet?
Pozdrav! Kojeg operatera mi je najbolje izabrati od iskona/optime/h1 telekoma s obzirom da želim tv+net+tel? S kim su iskustva najbolja, tko nudi najbolju opremu? Ako netko zna unaprijed mu se zahvaljujem :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Najeftiniji internet?

Saznaj kakva ti je infrastruktura. Ako si blizu centrale, uzmi najjeftinijeg. Ako je losa infrastruktura, tcom.

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Najeftiniji internet?

Trebali bi za početak znati na kojoj se lokaciji nalaziš, što ti je trenutno dostupno (npr. optička/kabelska infrastruktura ili klasično putem bakrene parice), koristiš li trenutno usluge nekog operatera i koje, kako si zadovoljan?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Najeftiniji internet?

Iskon - ako je bitna brzina i tel. minute

Optima - ako su bitni programi na TV-u

H1 - programi na TV-u i tel. minute (eventualno zbog brzine ako je dostupan VDSL)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice