Ograničavanje brzine interneta

poruka: 7
|
čitano: 7.532
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ograničavanje brzine interneta

Dakle, zanima me dali postoji kakva mogućnost da djelatnicima usporim internet. Imamo b netov kablovski modem na koji je spojen swich a na koji su spojena 3 pc-a.

Poslije jebanja nema kajanja.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ograničavanje brzine interneta

Jel moguće da nitko nezna???

Poslije jebanja nema kajanja.
14 godina
protjeran
offline
RE: Ograničavanje brzine interneta
kovaos kaže...

Jel moguće da nitko nezna???

znamo ali nećemo reći..nehumano je usporavati net..

15 godina
protjeran
offline
Ograničavanje brzine interneta

Ja znam za ovaj način. Odeš na komp čiju mrežu želiš ograničiti - Start - Run - upiši gpedit.msc - ENTER

 

Computer configuration - Administrative templates - Network - QOS Package Scheduler - Limit reservable bandwith

 

Pod settings, klikni na enable, i smanji sa 20 posto. Mislim da bi to trebalo upaliti ;)

Video meliora proboque deteriora sequor
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Ograničavanje brzine interneta
kovaos kaže...

Jel moguće da nitko nezna???

neće ti nitko reći jer su i sada većina ovdje na firminom netu.a ne shvaćaju da treba u hrvatskoj bar netko raditi. može se usporiti,plati firmu neka ti dođu i to naprave. pozdrav kolegi.

Članak 12. Ustava Republike Hrvatske: U Republici Hrvatskoj u službenoj je uporabi hrvatski jezik i latinično pismo.
14 godina
offline
Re: Ograničavanje brzine interneta
APazinjan kaže...

Ja znam za ovaj način. Odeš na komp čiju mrežu želiš ograničiti - Start - Run - upiši gpedit.msc - ENTER

 

Computer configuration - Administrative templates - Network - QOS Package Scheduler - Limit reservable bandwith

 

Pod settings, klikni na enable, i smanji sa 20 posto. Mislim da bi to trebalo upaliti ;)

Meni ne želi otvoriti gpedit.msc. Vjerovatno zato što je to group policy editor koji nije dostupan u win 7 home premium.

 

Zato pitam ima li još ikakav način da ograničim brzinu interneta na kompjuteru?

Mrzim svoj nadimak!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ograničavanje brzine interneta
captain_soap_McTawish kaže...
APazinjan kaže...

Ja znam za ovaj način. Odeš na komp čiju mrežu želiš ograničiti - Start - Run - upiši gpedit.msc - ENTER

 

Computer configuration - Administrative templates - Network - QOS Package Scheduler - Limit reservable bandwith

 

Pod settings, klikni na enable, i smanji sa 20 posto. Mislim da bi to trebalo upaliti ;)

Meni ne želi otvoriti gpedit.msc. Vjerovatno zato što je to group policy editor koji nije dostupan u win 7 home premium.

 

Zato pitam ima li još ikakav način da ograničim brzinu interneta na kompjuteru?

idi na google i malo progooglaj

trebao bi naći tutorial... ja bih ti sad nasao ali nemam vremena

 

call of duty mw2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice