Optima telekom internet izdvojena tema

poruka: 3.235
|
čitano: 1.283.449
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

jel oni nude samo internet bez telefona?   153kn, 4/512 flat?  vidim da iskon nudi samo internet za 132kn. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

ljudi, starci razmišljaju o prelasku sa t-coma na optimu, a ja sam naime osoba koja voli puno skidati i seedati "legalnih" stvari jel.. što se tiče optime kako oni stoje s time? opomene nakakve ili nešto? za promet mjesečno od 50-80 gigi recimo

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Mikovic_xD kaže...

ljudi, starci razmišljaju o prelasku sa t-coma na optimu, a ja sam naime osoba koja voli puno skidati i seedati "legalnih" stvari jel.. što se tiče optime kako oni stoje s time? opomene nakakve ili nešto? za promet mjesečno od 50-80 gigi recimo

meni je za sad maksimum 250-300 giga "legalnog" prometa mjesečno. koristim njihov internet malo više od dvije godine i do sada nikad nije bilo nikakve opomene ni za što, osim tu i tamo pokoji neplaćeni račun.

Hello, IT. Have you tried turning it off and on again?
15 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Siskin kaže...

jel oni nude samo internet bez telefona?   153kn, 4/512 flat?  vidim da iskon nudi samo internet za 132kn. 

Da, imaju tu opciju. Nazovi SZK i pitaj (zovi sa moba!)

TrustNo1
15 godina
offline
Optima telekom internet

Pozdrav.

 

Imam dva pitanja vezano za Optimu?

 

1. Da li Optima koristi svoje telefonske centrale ili T-Comove? Ovo pitam jer su mi odbili Iskon jer im je T-Com nije odobrio paricu,navodno nije bilo slobodnih? (inače, živim u Požegi 

   a Optima mi je dostupna, raspitao sam se kod službe za korisnike)?

2. Drugi problem je taj što živim u zgradi (novogradnja) u kojoj su provedene telefonske instalacije ali zgrada nema privod na telefonsku mrežu,navodno svaki stan plaća svoj  

    privod posebno. Zanima me da li se moram obratiti telekomu posebno da se napravi taj privod ili Optima može sama riješiti taj problem?  Kada sam tražio zahtjev od Iskona to

    su  oni riješavali,a pošto su me sad odbili neznam što je s tim. I da, nemam koga da pitam od stanara kako su oni riješili taj problem, lik ispod mene koristi Vip wireless a ostale  

    nikako neviđam. ;)

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
kule kaže...

Pozdrav.

 

Imam dva pitanja vezano za Optimu?

 

1. Da li Optima koristi svoje telefonske centrale ili T-Comove? Ovo pitam jer su mi odbili Iskon jer im je T-Com nije odobrio paricu,navodno nije bilo slobodnih? (inače, živim u Požegi 

   a Optima mi je dostupna, raspitao sam se kod službe za korisnike)?

2. Drugi problem je taj što živim u zgradi (novogradnja) u kojoj su provedene telefonske instalacije ali zgrada nema privod na telefonsku mrežu,navodno svaki stan plaća svoj  

    privod posebno. Zanima me da li se moram obratiti telekomu posebno da se napravi taj privod ili Optima može sama riješiti taj problem?  Kada sam tražio zahtjev od Iskona to

    su  oni riješavali,a pošto su me sad odbili neznam što je s tim. I da, nemam koga da pitam od stanara kako su oni riješili taj problem, lik ispod mene koristi Vip wireless a ostale  

    nikako neviđam. ;)

 

Hvala.

1. odeš na optiminu stranicu, upišeš adresu ili broj telefona i izbaci ti jesi li u mogućnosti koristiti njihovu infrastrukturu ili ide preko t-coma

2. za ovo nisam siguran ali mislim da to riješava t-com

u svakom slučaju najbolje je da nazoveš 0800 0088 i provjeriš sve s njima

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
15 godina
offline
Re: Optima telekom internet
dark_wizz kaže...
kule kaže...

Pozdrav.

 

Imam dva pitanja vezano za Optimu?

 

1. Da li Optima koristi svoje telefonske centrale ili T-Comove? Ovo pitam jer su mi odbili Iskon jer im je T-Com nije odobrio paricu,navodno nije bilo slobodnih? (inače, živim u Požegi 

   a Optima mi je dostupna, raspitao sam se kod službe za korisnike)?

2. Drugi problem je taj što živim u zgradi (novogradnja) u kojoj su provedene telefonske instalacije ali zgrada nema privod na telefonsku mrežu,navodno svaki stan plaća svoj  

    privod posebno. Zanima me da li se moram obratiti telekomu posebno da se napravi taj privod ili Optima može sama riješiti taj problem?  Kada sam tražio zahtjev od Iskona to

    su  oni riješavali,a pošto su me sad odbili neznam što je s tim. I da, nemam koga da pitam od stanara kako su oni riješili taj problem, lik ispod mene koristi Vip wireless a ostale  

    nikako neviđam. ;)

 

Hvala.

1. odeš na optiminu stranicu, upišeš adresu ili broj telefona i izbaci ti jesi li u mogućnosti koristiti njihovu infrastrukturu ili ide preko t-coma

2. za ovo nisam siguran ali mislim da to riješava t-com

u svakom slučaju najbolje je da nazoveš 0800 0088 i provjeriš sve s njima

Za ovo prvo nigdje ne piše,samo da mogu koristit taj i taj paket... Uostalom, ostavio sam podatke pa će me (nadam se) kontaktirati...

 

13 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Pozdrav!

 

Upravo sam zvao Optimu. Zanimalo me jeli nude svoje pakete u mojoj ulici. Ovaka je stvar:Optima internet(flat 2 mb/s), telefon, i Tv  za 270 kn(S pdv-om ili ne,nisam siguran). Moram bi cekati oko 90 dana da dobijem njihovu opremu i ostalo. Doznao sam da mogu to vrijeme biti na T-comu(ADSL) i kad ukljucim Optimu da samo otiđem u T-com i istekam ADSL.

U vezi interneta:dobivam li punih 2 ili 2.5 npr?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Dolu kaže...

Pozdrav!

 

Upravo sam zvao Optimu. Zanimalo me jeli nude svoje pakete u mojoj ulici. Ovaka je stvar:Optima internet(flat 2 mb/s), telefon, i Tv  za 270 kn(S pdv-om ili ne,nisam siguran). Moram bi cekati oko 90 dana da dobijem njihovu opremu i ostalo. Doznao sam da mogu to vrijeme biti na T-comu(ADSL) i kad ukljucim Optimu da samo otiđem u T-com i istekam ADSL.

U vezi interneta:dobivam li punih 2 ili 2.5 npr?

 

Hvala!

Ovo i mene zanima. Pričao sam sa kolegom koji je prije radio u T-Comu. Kaže da je najbolje se prijavit na t-com bez ugovora i da ce mi  tako najbrže napraviti privod. Jedino neznam kako se treba odjaviti sa T-Coma, jednostavno od početka mjeseca ne treba koristit net ili?

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet

Ma jednostavno otiđes u T-Shrot i kazes da bi raskinuo ugovor.

16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
kule kaže...
Kaže da je najbolje se prijavit na t-com bez ugovora

 

Tako plaćaš punu cijenu priključka, opremu (router) i dolazi ti tehničar spojit net što košta 500 kuna. Jednom sam se za*ebo i nikad više

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
15 godina
offline
Optima telekom internet

Znam, to mi je jedini način da mi provuku privod. Naručio sam se za Optimu,a pošto se treba čekat do 90 dana, koristit ću njih dok mi ovi ne dođu. Kriv je investitor zgrade što nije napravio privod i zbog toga sam prisiljen biti na T-comu... :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Optima telekom internet

hahah narucio sam od optime carnet sa tv-om uz brzinu od 3 mbit...jutros mi javili da se mogu spojit sa carnet korisnickim imenom i testiram brzinu kad ono 950 kb/s

i da jucer preko noci sam ostavio da se skida nesto prek torrenta i skinulo je 4 gb provjerio sam danas...dok je skidalo ruter je bio spojen na staro korisnicko ime, jel to znaci da ce mi naplatit tih 4 gb?

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2012 9:50 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Blago se tebi. Ja sam zvao Optimu i navodno ne mogu imati Carnet optima net. Ne razumijem zasto, no kazu kako je kod njih, da za moju ulicu ne mogu carnet ukljuciti. Nastoje da  imaju po cijeloj RH prekrivenost. Moram napomenuti da bi ja isao preko T-com linije, nemaju svoje kablove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Optima telekom internet

da nemres imat carnet preko t-comove linije

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Dolu kaže...

Ma jednostavno otiđes u T-Shrot i kazes da bi raskinuo ugovor.

Ja sam prešla sa t-coma na optimu,i sad neznam kako kome al ja sam moral 3x ići otkazivati ugovor je su mi računi uredno stizali,odjavila sam telefon skroz i od optime uzela net i tv..problem počinje s tim da nisam odjavila sve usluge,kao ostao mi je telefon iako sam nekolio puta pitala službenicu dali je odjavljeno sve,računi stižu uredno sa opomenom da će me isključiti..

 

Net od t-coma sam imala cijelo vrijeme dok nije stigao paket od optime,taj dan kad je sve stiglo priključila sam opremu i obavjestila t-com da prekidam sve odnose sa njima tako da ja ovo prebacivanje nisam ni osjetila..(moram naglasiti da sam sa svim kopijama prekida usluga morala pisati pritužbu i da su mi ju uvažili jer sam im rekla da sve imaju snimljeno i da se ne mogu vaditi da nisam napravila sve kako treba što su i provjerili i prihvatili moju pritužbu ali su mi poslali račun za slanje pisane opomene koja je prije bila 9kn a sad 30kn..i nisam im platila i neću...)

http://www.youtube.com/watch?v=t0eOoPwZ5XQ&feature=related
16 godina
offline
Optima telekom internet

Ja sam bio te sreće pa mi je istekao ugovor s t-comom (za net i maxtv) prije nego sam uzeo optimu. 2 dana nakon sto je istekao ugovor otišao u t-centar i rekao da ne želim više ni telefon i da mi isključe i net i tv. Cura koja radi tamo mi dala neka 2 papira da potpišem i gotovo. Optimina oprema je malo kasnila, ali sam se za to vrijeme snašao sa bezbroj otključanih wi-fi u okolici. Trenutno sam prezadovoljan netom ali tv od optime zna zaštekat nekad, zvao sam ih i rekli su mi da bi ovih dana trebao dobiti novi firmware za stb koji to riješava. btw ja sam na t-com vodovima isto.

Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Optima telekom internet
racun za pisanje opomene? isuse sta oni sve nece naplatit
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
domac5 kaže...
racun za pisanje opomene? isuse sta oni sve nece naplatit

da i to je bila opomena za ono šta nisam potrošila..kužiš al ipak oni su poslali opomenu pa ju treba i platiti,,to je prije išlo uz račun i bilo je 9kn..a onda su donjeli zakon da se to više ne naplačuje,,i to vrijeme dok nije stupilo na snagu zakon da se ne plača podigli su to na 30kn.. :))) mislim no coment,a onu službenicu sam zbog tog ispljuvala toliko da me kasnije sram bilo,nije kriva ona al mislim da je prenjela moju reakciju..dobro im nisam otišla u centar i sve polupala ko onaj lik iz engleske{#}

http://www.youtube.com/watch?v=t0eOoPwZ5XQ&feature=related
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet
Sta je ovo danas sa optimom, skidam far cry brzinom 600-650, gledam serije na internetu i surfam mobitelom, ni jednom trznilo nije. Ovo je prvi puta da mi se ovo dogodilo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
kpavl kaže...
Sta je ovo danas sa optimom, skidam far cry brzinom 600-650, gledam serije na internetu i surfam mobitelom, ni jednom trznilo nije. Ovo je prvi puta da mi se ovo dogodilo.

E je*i ga sad. Urekao si. {#}

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: Optima telekom internet
kpavl kaže...
Sta je ovo danas sa optimom, skidam far cry brzinom 600-650, gledam serije na internetu i surfam mobitelom, ni jednom trznilo nije. Ovo je prvi puta da mi se ovo dogodilo.

Buraz, na paketu O2CARNet (nominalno - do 3 Mbit/s) je i kod mene išlo jedno vrijeme, a ti budi sretan sad, kad još piči... {#} (vidi sliku)

sjećanje na neka bolja vremena... sjećanje na neka bolja vremena...
Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi!
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 17:33 (felonterx).
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet
O3 paket, ugovor na 2 godine, otprilike jos jednu godinu do kraja ugovora. Mogu li traziti promjenu routera? Ovaj sagem me ubija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Optima telekom internet
kaj te ubija kod njega? ja ga ni ne gledam vise...bacio sam ga u cosak da ga ne vidim
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ma ne gledam ga ni ja, iza printera mi je. Slab mu je domet za razliku od prijašnjeg dlinka ili linksysa kad sam bio u t-comu. Stalno se gubi signal na mobitelu - nije do mobitela (mislio sam da je do moga jer nije nešto u redu no to se dešava i sa sestrinim i tatinim) i laptopu. Jedino je brzina u redu na računalo s kojim je spojen žičano i na računalu koje je točno na katu iznad routera pa ima jako dobar signal. Prije sam preko routera mogao čak i dvorištu biti na internetu, sada nema šanse.
13 godina
offline
Optima telekom internet

ako imas jos d-link na njemu ugasis dhcp i spojis ga lan kablom u sagem i na sagemu ugasis wifi...tako ce ti za wireless sluzit samo d-link

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
E sad to je vec visa matematika za mene trenutno. Kako se ugasi dhcp, lan kabal imam, na sagemu ugasim wi fi ok.
13 godina
offline
Optima telekom internet

udes u postavke d-linka i nades dhcp pod lan settings cini mi se...

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ubiti prvo ga moram spojiti pa otići u postavke. Postavke u 192.168.1.1.?
13 godina
offline
Optima telekom internet

da

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice