Povezivanje preko WIFI adaptera PROBLEM!

poruka: 6
|
čitano: 2.296
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Povezivanje preko WIFI adaptera PROBLEM!

Pozdrav,

 

Imam problem sa WIFI-em na Pcu, dakle prije tjedan dana je radio normalno a sada se ne mogu spojiti na internet.

 Bezicno se spajam sa WIFI adapteron preko USB-a sve je dobro funkcioniralo ali sada, kad spojim adapter vidim WIFI mreže koje lovim ali kad se želim spojiti na bilo koji ne mogu upišem lozinku i onda piše "check internet requirements" i onda pise da se ne može spojiti.

 

-Mislio sam prvo da je problem u adapter ali sam ga spoji na laptop I tamo je normalno funkcioniralo.

 

-napravio sam preko Mobitela hotspot te sam pokušao se spojiti na laptop sam uspio a na kompu mi ponovo bio dogadaj gore opisan.

 

-pkušao sam spojit komp na kabal I tako radi internet, ali wifi ne znam zašto prošao sam dosta foruma I svakakve postupke probavao, intalirao ponovno windowse, I ništa.

 

Tako da mi je ovo zadnja nada od nekog IT stručnjaka. Da li je možda problem s matičnom ili biosom?

 

Hvala unaprijed

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Povezivanje preko WIFI adaptera PROBLEM!

protokoli.. wpa-wap.. npr win7 nadalje ograničava (ne)siguran pristup, 54bit enlripcija i sl. Vidi postavke adaptera, treba koristiti wpa(2)-psk ..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Povezivanje preko WIFI adaptera PROBLEM!

Pokušaj napraviti Network reset, također probaj taj wifi adapter prikopčat na drugo računalo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 17:38 (sisko93).
7 godina
offline
Re: Povezivanje preko WIFI adaptera PROBLEM!
sisko93 kaže...
Pokušaj napraviti Network reset, također probaj taj wifi adapter prikopčat na drugo računalo.

napisao je da adapter na drugom računalu radi u redu.

 

Autore, jesi probao adapter spojiti na drugi USB port u računalu? Koji je adapter u pitanju? Koji Windowsi? Jesu li u pitanju automatski instalirani driveri ili nešto što je došlo uz adapter? 

 

Ako net radi preko kabela možemo dogovoriti neki TeamViewer pa da vidimo o čemu se radi. Baci pogled i u Event Viewer ima li kakvih grešaka.

12 godina
neaktivan
offline
Povezivanje preko WIFI adaptera PROBLEM!

imam windows 10, da probao sam na druge portove i sve moguće što sam našao na forumima. 

 

I u even vieweru mi izbacuje ovo "WLAN Extensibility Module has failed to start."

 

-Do modula nije greška, jer radi na drugom uređaju, ruter i internet je sve uredu jer imam na mobu i laptopu te žićano na kompu. 

Ali na kompu nema wifi tj. vidim sve mreže i upišem password al dalje ništaa. Probao sam s drugog laptopa napravit hotspot i isti problem mreža je vidlji unese se šifra ali onda izbaci i piše da ne ne može spojit..

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Povezivanje preko WIFI adaptera PROBLEM!
Pokusaj jos Network reset, ako ne uspije, obriši driver pa ponovno instaliraj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice