Prelazak na Optimu?

poruka: 13
|
čitano: 5.148
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prelazank na Optimu?

Dakle sada sam na T-com, htio bih preći na optimu. Pošto sam čuo da je Optima dostupna svugdje, nazvao sam Optimu da provjerim dostupnost. Rekli su mi da moram plaćati T-comu 70kn jer usluga nije dostupna bez naknade T-comu.

E pa sada pitanje, da li se isplati prelaziti na Optimu zato jer T-comu plaćam oko 300kn, a na optimi piše da je 235 kn oko 10 Mbit brzina (ne znam je li tih 70kn uračunato).

Zanimaju me iskustva, jer do sada sam plaćao samo T-comu.

Kalko1212 ingame
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2011 21:05 (kalko1212).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prelazank na Optimu?

Itko?

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prelazank na Optimu?

Računaj (po mom šestomjesečnom iskustvu) na nekakvih cca 25-30% uštede ukupnog telefon/net računa s tim

da je flat rate + 10MBit veza (koju koristim) neusporedivo jeftinija od T-Scuma, izađe me oko 150kn/mj (otprilike) s tim da

mi je veza pukla možda dva puta odmah nakon prelaska na operatera.

 

SZK je ugodna (za promjenu), račun stiže u kompletu dakle sve što imaš kod njih ti je objedinjeno što je dobra stvar ako ništa, zbog naknadi u banci ili pošti.

SSve u svemu, preporučio sam Optimu do sad nekolicini ljudi jer sam osobno više nego zadovoljan.

Hope it helps.

Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Prelazank na Optimu?

Mene zanima kakav je internet, nači ne cijene, nego kakva je veza, jer ovaj t-com više nemogu trpit, idu mi tako na živce da je to strašno, svakih par dana malo radi internet malo ne, dali se to događa i na Optimi ili je kod njih drugačije?

EDIT: sad sam ih zvao, kod mene mogu imat brzinu od samo 2 mbps, žalosno, ništa od optime.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2011 19:26 (proćerani).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Prelazank na Optimu?

Evo zvao sam danas Optimu, inače sam telefonski vezan za njih još neko vrijeme i rekli su mi, ukoliko želim internet paket (O2), uz ugovornu obvezu od 12 mjeseci moram platiti još gotovo 300 kuna za priključak i preko 400 kn modem!!!

Ma zamisli ti te pljačke!


A ako želim pak bez ugovorne obveze, onda moram duplo više platiti! cca 550 kn priključak i preko 800 kn modem? Jel taj modem kuha i pere ili? Kakav je to modem za 800 kn?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prelazank na Optimu?
EchoOne kaže...

A ako želim pak bez ugovorne obveze, onda moram duplo više platiti! cca 550 kn priključak i preko 800 kn modem? Jel taj modem kuha i pere ili? Kakav je to modem za 800 kn?

Nije njima u koristi baš da ideš bez ugovora uzimat.. sad imaju takve cijena i sigurno ćeš odustat (nitko pametan neće dat 800kn za modem) ili uzet s ugovorom (to im je cilj).

www.key-storm.com
12 godina
offline
Re: Prelazank na Optimu?

Ali ja bi išao na ugovor od 12 mjeseci. To je najviše što želim bit vezan sa bilo kime na ugovor. Jer tko živ tko mrtav za 2 godine?

 

I opet bez obzira što bi im se vezao uz ugovor još 12 mjeseci, opet im moram platiti skoro 300 kn za priključak! Bit ću im vjeran godinu dana, a oni me nagrađuju sa 300 kn priključkom u šta? Već sam na Optimi! O modemu od 400 kn neću ni pričati!

 

Kako mi je žao što nisam novinar Jutarnjeg ili Večernjeg recimo. Prek naslovnice bi stavio "legale pljačke operatera". Kakvi lopovi.. Za ne povjerovat.

Još mi se neki nadobudni frajer javi i pametuje da to svi operateri imaju takve cijene. Ja reko ma molim te, pa nisam ja glup.

 

Ukratko, za ciju koju bi platio modem i priključak, mogu se odjaviti sa optime i preći na bilo kojeg drugog operatera i proći ću još jeftinije jer kod njih nemoram to platiti.

12 godina
offline
Re: Prelazank na Optimu?
EchoOne kaže...

Ali ja bi išao na ugovor od 12 mjeseci. To je najviše što želim bit vezan sa bilo kime na ugovor. Jer tko živ tko mrtav za 2 godine?

 

I opet bez obzira što bi im se vezao uz ugovor još 12 mjeseci, opet im moram platiti skoro 300 kn za priključak! Bit ću im vjeran godinu dana, a oni me nagrađuju sa 300 kn priključkom u šta? Već sam na Optimi! O modemu od 400 kn neću ni pričati!

 

Kako mi je žao što nisam novinar Jutarnjeg ili Večernjeg recimo. Prek naslovnice bi stavio "legale pljačke operatera". Kakvi lopovi.. Za ne povjerovat.

Još mi se neki nadobudni frajer javi i pametuje da to svi operateri imaju takve cijene. Ja reko ma molim te, pa nisam ja glup.

 

Ukratko, za ciju koju bi platio modem i priključak, mogu se odjaviti sa optime i preći na bilo kojeg drugog operatera i proći ću još jeftinije jer kod njih nemoram to platiti.

  el nemožeš kupiti ti sam neki modem?a priključak što se isto plaća,to je glupo

12 godina
neaktivan
offline
Prelazank na Optimu?

Ako si do sada imao dobru kvalitetu konekcije, prijeđi.

 

Optimin support je 3 puta gori od t-comovog, ali ako ti telefonska linija radi uredno i bez šumova, moja preporuka ti je da pređeš.

Ofc.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Prelazank na Optimu?

Ko da gdje pređe?

Ja sam na optimi, al imam samo telefonsku liniju. Nemam internet. I na koga da pređem?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prelazank na Optimu?
EchoOne kaže...

Ko da gdje pređe?

Ja sam na optimi, al imam samo telefonsku liniju. Nemam internet. I na koga da pređem?

Moja poruka je bila namijenjena autoru teme, pazljivije citaj.

Ofc.
12 godina
offline
Re: Prelazank na Optimu?

Smartass -.-'

13 godina
offline
Prelazank na Optimu?
ja imam od optime brzinu od 8 mbit i ping mi je katastrofa...ja sam im prijavio svoj problem a oni meni kazu "to vam je zbog vlage tako"...doslo mi je da ju posaljem u 3 rodna kraja
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice