Problem s povezivanjem na Wi Fi

poruka: 8
|
čitano: 8.475
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem s povezivanjem na Wi Fi

Pozdrav,

 

Imam jedan problem, ne mogu se povezati na Wi-Fi preko bilo kojeg uređaja (TV,tablet,mob). Piše: "Pristupna točka trenutačno se ne koristi. Internetska veza je spora." Internet mi normalno radi na PC-u (žičano) i laptopu (bežično). Zanima me kako riješiti ovaj problem.

 

Unaprijed hvala :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem s povezivanjem na Wi Fi
Zovi davatelja usluge il resetiraj router
Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s povezivanjem na Wi Fi

sigurno imaš optimu kao i ja i baš isti slučaj iman, i zvao ih milijun puta ali tada radi radi i poslije opet ne, sada da ce poslat nekog do mene al sve me strah sta ce napraviti

9 godina
neaktivan
offline
Tp link TL-WA5210G problem sa povezivanjem

Pozdrav svima imam tp link TL-WA5210G e sad sta je problem imam dogovor sa komsiju da se prikacim na njegov ruter od adsL kad ukucam ip adresu od uredjaj 192.168.1.254 udjem nadjem komsijin ruter povezem se signal je dobar i sad kad hocu da izadjem na internet ono nece problem je gde ? Hvala unapred 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tp link TL-WA5210G problem sa povezivanjem
binic84 kaže...

Pozdrav svima imam tp link TL-WA5210G e sad sta je problem imam dogovor sa komsiju da se prikacim na njegov ruter od adsL kad ukucam ip adresu od uredjaj 192.168.1.254 udjem nadjem komsijin ruter povezem se signal je dobar i sad kad hocu da izadjem na internet ono nece problem je gde ? Hvala unapred 

 u koji mod si ga stavio? AP Client, Client Router, Bridge, Repeater, AP ili Gateway?

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Tp link TL-WA5210G problem sa povezivanjem

Stavio sam ga i clijent moz konektujem se na mrezu ali da izadje na net nece,ako imas neka objasnjenja ti reci pa cu da pokusam..hvalaaa

16 godina
offline
Problem s povezivanjem na Wi Fi

probaj provjeriti kod susjeda na routeru da te tam ne blokira.

 

obzirom da se kačiš na susjedov router, i izlaziš na net preko njegovog priključka, da probaš svoj staviti u repeater mod i ukucat njegovu šifru za wireless

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s povezivanjem na Wi Fi

vidi nije problem u sifri jer komsija nema sifru otkljucan je wifi

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice