Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)

poruka: 8
|
čitano: 5.865
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Raskid ugovora s

 Pozdrav,

 

pokusavam dozvat njihovu podršku vec 2 dana bez vecih uspjeha. Zanima me jel tko poznaje proceduru oko raskida ugovora na neodređeno koji sam sklopio u 10. mjesecu 2016. i kako ide citav taj proces?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)

Kako na neodredjeno? zar nije zakonski maximum 24mj. ? ili sam ja u zabludi? o.O

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)
Koliko znam, svi ugovori su na neodređeno, tj. traju do raskida. Ugovorna obveza traje 24 mjeseca.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)
Antoniio22 kaže...
Koliko znam, svi ugovori su na neodređeno, tj. traju do raskida. Ugovorna obveza traje 24 mjeseca.

  dobro to da, isporuka usluge se nastavlja i nakon 24mj. ali nakon 24mj raskines kad hoces bez penala. jer to je onda kao i novi ugovor bez UO.

13 godina
neaktivan
offline
Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)

pogresno sam se izrazio. Uzeo sam paket net+tv kod njih bez ugovorne obveze. jel ima tko iskustva s raskidima kod njih, njihovu korisnicku je cini se nemoguce dobiti

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)
krowo kaže...

pogresno sam se izrazio. Uzeo sam paket net+tv kod njih bez ugovorne obveze. jel ima tko iskustva s raskidima kod njih, njihovu korisnicku je cini se nemoguce dobiti

Nemoj platiti dva slijedeca racuna pa ce oni sami tebe nazvati .

Ovako ili ces morati biti uporan (sto zivkati, sto slati mailove i nadati se da ce se netko javiti) ili u neki njihov centar 'uletiti'.

Sjecam se kada sam kod t-coma gasio liniju. Dobijao sam ih redovno, a odgovor uvijek, biti ce ugasena i tako danima oni kao gase.

Mi se selimo, a linija jos radi. Dok slucajno nismo dobili covjeka koji je rekao da on to radi i cap. Ugaseno sve u minuti nakon poziva.

Tako da se pripremi na zivciranje kako to kod nas vecinom ide.

13 godina
neaktivan
offline
Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)

neće ovo na dobro izać, haha 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Raskid ugovora s OPTIMOM (neodređeno)
Mrgud Veliki kaže...
krowo kaže...

pogresno sam se izrazio. Uzeo sam paket net+tv kod njih bez ugovorne obveze. jel ima tko iskustva s raskidima kod njih, njihovu korisnicku je cini se nemoguce dobiti

Nemoj platiti dva slijedeca racuna pa ce oni sami tebe nazvati .

Ovako ili ces morati biti uporan (sto zivkati, sto slati mailove i nadati se da ce se netko javiti) ili u neki njihov centar 'uletiti'.

Sjecam se kada sam kod t-coma gasio liniju. Dobijao sam ih redovno, a odgovor uvijek, biti ce ugasena i tako danima oni kao gase.

Mi se selimo, a linija jos radi. Dok slucajno nismo dobili covjeka koji je rekao da on to radi i cap. Ugaseno sve u minuti nakon poziva.

Tako da se pripremi na zivciranje kako to kod nas vecinom ide.

 i to se promijenilo xd samo te privremeno iskljuce i nazove te automat da imas neplaceni racun :)

 

ako ne mozes sluzbu dobit a zoves uvijek s istog broja, probaj s drugog nazvat. brat je imao brdo poziva SZK zbog lose usluge i jednom zove nece se nitko javit. dok je zvonilo, uzme od mame mob i nazove, kad eto na mamin broj se jave njegov se prekine :D mugeri teski... valjda te highlight-aju kao "dosadnog" pa se ne jave dugo, ovako je "novi" broj pa se jave.

 

posto si bez ugovorne obaveze kao sto sam bio i ja, mozes kad god raskinut ugovor bez ikakve naknade jer si to i potpisao. Sretno!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice