Školski WiFi

poruka: 33
|
čitano: 17.522
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Školski wifi

evo mene zanima kako bi moga saznat sifru za skolski wifi znaci da ja odnesen i skolu laptop i kako bi moga probit sifru i samo da password saznan i onda da se posli spajan priko iphone???

 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: Školski wifi

Koja je enkripcija u pitanju, ako je wpa2 onda zaboravi probijanje.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
vrda_rusty kaže...

evo mene zanima kako bi moga saznat sifru za skolski wifi znaci da ja odnesen i skolu laptop i kako bi moga probit sifru i samo da password saznan i onda da se posli spajan priko iphone???

Laptop WTF!?

Ja se redovito spajam sa mobitelom jer me onda nitko neskuzi

14 godina
protjeran
offline
Školski wifi

Današnja djeca stvarno nisu ništa drugo nego za goli otok. "Kako da probijem wifi u školi pa da mogu s iphone-om na net".

 

Znam ja jedan siguran način kako. Uči jedno 5-10 godina i nakon toga ćeš moći bez problema.

 

 

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi

a ima neki obicni d-link router

15 godina
odjavljen
offline
RE: Školski wifi

Offensive Security

 

i ako je postavljen WPA2, stvarno možeš zaboravit na upad

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 21:27 (Sum_of_all_fears).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi

a kako cu znat da je wp2. i jeli se moze koristit backtrack 3

15 godina
odjavljen
offline
RE: Školski wifi

Hmmm... Lako se provjeri koja je enkripcija. Ako crackiranje ne ide kako bi trebalo, onda je WPA2 Smijeh

 

BTW, mislim da je loša ideja probijati mrežu državne ustanove.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Školski wifi

Koja glupa tema!!!!

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Školski wifi

Slučajno našao temu , al evo kako :

BT4 - http://www.backtrack-linux.org/downloads/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Školski wifi

a da pitaš profesora? i ako im nekako i upadneš misliš da neće skužiti :S

 

ja sam svog pitao i jedini sam ja imao password u cjeloj školi -.-''

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Školski wifi

Pitaj profesora iz informatike ili ko se već bavi održavanjem mreže. Možda ti se posreći pa ti da.

hmda
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Školski wifi

Kako planiram nabavit x8-icu i vidim moj profesor iz matematike vada wifi preko lapača od obrtnicke! :D

Ocu li moc jer vidim da nije bas zasticena?!

Athlon II x3 435 OverClock Help
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Školski wifi

Kako znaš da nije zaštićena?

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Školski wifi

hahaha kaj oćeš ispast glavni fraer (ili geek) u razredu :D Kad ne znas ni koja je enkripcija daleko si ti od bilo kakvog probijanja {#} 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Školski wifi
Slash 666 kaže...

Kako znaš da nije zaštićena?

Lijepo jer ovaj moj profesor se razumije u računala kao moj pas! ;)

Dwyane Wade kaže...

hahaha kaj oćeš ispast glavni fraer (ili geek) u razredu :D Kad ne znas ni koja je enkripcija daleko si ti od bilo kakvog probijanja {#} 

Ma ne planiram uzimati internet na mob samo se raspitivam o tome :D

Kaj je besplatno besplatno je :D

Athlon II x3 435 OverClock Help
14 godina
neaktivan
offline
Školski wifi

Možda je pitao za šifru. Ako je WPA2 zaštita, zaboravi. Ako nije. Brute ti preostaje. Ne vidim drugi način.

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Školski wifi

ako se fkt radi o WPA zaboravi, ako je wep nebi trebao imati problema - digneš backtrack i tvoja je za 5min max ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
ako je wep nema problema, ako je wpa psk ili wpa2 psk mora napraviti handshake, ako je wpa aes ili wpa 2 aes ostaje mu samo brute forsing i dictionary attack
vrlo glupa tema btw, poslusaj bufferov savjet...
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
14 godina
neaktivan
offline
Školski wifi
ma daj ajde odes do profaca i kazes mogu dobit pasword za wlan sta ce ti da idem na net u skoli i dobijes.
a sada da nosim lap u skolu da probijem wep ma sta si lud. pa jos ce mi rastrgat lap u skoli.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
wep pada za 2 minute, wpa dulje (neznam tocno al sigurno nije 5 minuta), a wpa2 bruteforce moze potrajat 2 godine.... =)
ja sam mala gljiva.... svinja je kraljica životinja dok ne probam lava
13 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
1337Code_breaker kaže...
ako je wep nema problema, ako je wpa psk ili wpa2 psk mora napraviti handshake, ako je wpa aes ili wpa 2 aes ostaje mu samo brute forsing i dictionary attack
vrlo glupa tema btw, poslusaj bufferov savjet...

za wpa psk ima aircrack koji fino rjesava situaciju.... reko opet nisam ja radio, jedan kolega kaze da ide

ja sam mala gljiva.... svinja je kraljica životinja dok ne probam lava
14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
za wpa moras napraviti handshake, u praksi, jednostavno ga natjeras da na vrlo brzom roku izgubi vezu i opet se spoji, dok se to dogodilo on je morao poslati sifru, a tebi je za to vrijeme radila komanda airodump-ng i ti si tu lozinku sakupio...vise manje...
onda moras napraviti dictionary attack, kada saznas koja je rijec, on ju kriptira kako vec mora za tu mrezu (zato si ga odspojio/spojio)
onda slijedi samo da taj hash iskoristis za lozinku i, kada dobis slova i brojeve kao i u WEP-u povezes se...
nije tesko kao sto se cini
a to upast cu ti u kompjuter prek ajfona i ukrast ti internet spike zaboravi, ja sam naucio na tezi nacin da to nevrijedi :/
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
13 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
1337Code_breaker kaže...
za wpa moras napraviti handshake, u praksi, jednostavno ga natjeras da na vrlo brzom roku izgubi vezu i opet se spoji, dok se to dogodilo on je morao poslati sifru, a tebi je za to vrijeme radila komanda airodump-ng i ti si tu lozinku sakupio...vise manje...
onda moras napraviti dictionary attack, kada saznas koja je rijec, on ju kriptira kako vec mora za tu mrezu (zato si ga odspojio/spojio)
onda slijedi samo da taj hash iskoristis za lozinku i, kada dobis slova i brojeve kao i u WEP-u povezes se...
nije tesko kao sto se cini
a to upast cu ti u kompjuter prek ajfona i ukrast ti internet spike zaboravi, ja sam naucio na tezi nacin da to nevrijedi :/

e da pitam jesi ti ikad koristio mdk3 iz bt3?

ja sam mala gljiva.... svinja je kraljica životinja dok ne probam lava
14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
munjovoz kaže...
1337Code_breaker kaže...
za wpa moras napraviti handshake, u praksi, jednostavno ga natjeras da na vrlo brzom roku izgubi vezu i opet se spoji, dok se to dogodilo on je morao poslati sifru, a tebi je za to vrijeme radila komanda airodump-ng i ti si tu lozinku sakupio...vise manje...
onda moras napraviti dictionary attack, kada saznas koja je rijec, on ju kriptira kako vec mora za tu mrezu (zato si ga odspojio/spojio)
onda slijedi samo da taj hash iskoristis za lozinku i, kada dobis slova i brojeve kao i u WEP-u povezes se...
nije tesko kao sto se cini
a to upast cu ti u kompjuter prek ajfona i ukrast ti internet spike zaboravi, ja sam naucio na tezi nacin da to nevrijedi :/

e da pitam jesi ti ikad koristio mdk3 iz bt3?

koristim BT4 R2

i sve putem terminala

to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
13 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
1337Code_breaker kaže...
munjovoz kaže...
1337Code_breaker kaže...
za wpa moras napraviti handshake, u praksi, jednostavno ga natjeras da na vrlo brzom roku izgubi vezu i opet se spoji, dok se to dogodilo on je morao poslati sifru, a tebi je za to vrijeme radila komanda airodump-ng i ti si tu lozinku sakupio...vise manje...
onda moras napraviti dictionary attack, kada saznas koja je rijec, on ju kriptira kako vec mora za tu mrezu (zato si ga odspojio/spojio)
onda slijedi samo da taj hash iskoristis za lozinku i, kada dobis slova i brojeve kao i u WEP-u povezes se...
nije tesko kao sto se cini
a to upast cu ti u kompjuter prek ajfona i ukrast ti internet spike zaboravi, ja sam naucio na tezi nacin da to nevrijedi :/

e da pitam jesi ti ikad koristio mdk3 iz bt3?

koristim BT4 R2

i sve putem terminala

hajd ja jos nisam nijednom upalio bt4 iako ga imam mjesecima =)

ma u biti program radi odlicno ometanje wlan mreza, moze otkrit tko je spojen s kime i interupt mrezu nonstop, moze ubacivat hrpu fake ap na sve mreze, moze smrznut router, moze pravit fake mreze i takve sheme....

sad neznam sto bt4 moze, nikad ga vidio nisam

ja sam mala gljiva.... svinja je kraljica životinja dok ne probam lava
14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
kako interuptas, to bi bilo zabavno :)
posalji na pm
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
14 godina
neaktivan
offline
Školski wifi

Jao, ove nadobudne djece koja pokrenu BT 3 ili 4 pa onda misle da su hakeri.

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
ali ja ne mislim da sam haker :)
to do list: natjerat tnakira da vrati magare, saznat bufferovo ime, izvalit bolesniju foru od mentalista, dat ivi zuti karton (on je meni 4) skrsit dannya i pirata u bc2,natjerat logica da kupi iphone
13 godina
neaktivan
offline
RE: Školski wifi
ne mi nismo hakeri, mi se samo volimo igrat sa programima
kak ljudi odma shvate nešt krivo jer žele shvatit krivo.... di je tu bila jedna riječ o hakanju da mi je znat
ja sam mala gljiva.... svinja je kraljica životinja dok ne probam lava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice