T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.395
|
čitano: 6.331.380
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

koja je vama prosjecna brzina na torrentu? meni je 450-500 kb/s. jel to malo ili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
mamutarka kaže...

ako imate problema s tcomom ovako se rješava :D

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833

Svaka čast kakav muškarac. Šteta što nije imao dovoljno muda da je i udari..

 

I tebi je to zabavno? Meni je tužno da djelim isto sunce sa ovakvom seljačinom. 

Live and let live.
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
cecenac kaže...
mamutarka kaže...

ako imate problema s tcomom ovako se rješava :D

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833

Svaka čast kakav muškarac. Šteta što nije imao dovoljno muda da je i udari..

 

I tebi je to zabavno? Meni je tužno da djelim isto sunce sa ovakvom seljačinom. 

Ne opravdavam njegovo ponašanje niti malo, ali razumijem da mu je puknuo film i razumijem zašto (nažalost ovo nije način da se nešto sredi i te sve silne uvrede radnici su stvarno nepotrebne, al jbg, svakakvih ljudi ima). Jedina stvar koja mi nije jasna di je osiguranje i nisu mi jasni ovi seljačine kolege koji su se ukipili i niti prstum mrdnuli. Žalosno, pa da nemoš barem doći i reči "gospodine smirite se u čemu je problem", bilo što, 3 muškarca tamo rade i kolko vidim samo stoje i gledaju kao neki zabetonirani kipovi.

14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Bas citam komentare na tom videu i dosta ljudi govori kako ju je trebao udariti, kako ih treba zapaliti itd. Ali nitko se ne pita imaju li uopce ti radnici ikakve veze sa tim ugovorima i glupostima, oni samo svoje rade, sto ne napadnu ako su toliki frajeri onda ljude na vecim pozicijama koji diktiraju cijene a ne radnike kakve on veze ima sa tim.... Pogotovo studenti koji su koju kunu dosli zaraditi da imaju platit stan, kruh, vodu....

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

da li vama radi novilist.hr ? htio sam vidjet da li je on i tamo objavljen kad ono vidim samo blank page

edit: nakon pola sata ponovno radi

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 18:24 (peace_of_cake).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
cecenac kaže...
mamutarka kaže...

ako imate problema s tcomom ovako se rješava :D

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203022168529833

Svaka čast kakav muškarac. Šteta što nije imao dovoljno muda da je i udari..

 

I tebi je to zabavno? Meni je tužno da djelim isto sunce sa ovakvom seljačinom. 

Ovo je realno, da su svi takvi manje bi nas jeb*** u su***. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
mamutarka kaže...

Ovo je realno, da su svi takvi manje bi nas jeb*** u su***. 

Je, treba izudarat i izstresirat studenticu od 45kg jer si neuki kreten koji ne zna pročitat uvjete ugovora ili tarife.

 

Cura radi svoj posao i radi što joj se reklo, ako mu je do rađenja nereda nek ide na koju utakmicu tamo ima hrpa takvih debila s kojima se može potuć. 

Live and let live.
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
cecenac kaže...
mamutarka kaže...

Ovo je realno, da su svi takvi manje bi nas jeb*** u su***. 

Je, treba izudarat i izstresirat studenticu od 45kg jer si neuki kreten koji ne zna pročitat uvjete ugovora ili tarife.

 

Cura radi svoj posao i radi što joj se reklo, ako mu je do rađenja nereda nek ide na koju utakmicu tamo ima hrpa takvih debila s kojima se može potuć. 

Možeš ti pametovati do sutra, ali tcom funkcionira tako da se ne možeš žaliti onome ko je za to kriv.

 

a o uvjetima ugovora, slanje računa za nepostojeću uslugu je ok? ima puno situacija takvih.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
mamutarka kaže...

Možeš ti pametovati do sutra, ali tcom funkcionira tako da se ne možeš žaliti onome ko je za to kriv.

 

a o uvjetima ugovora, slanje računa za nepostojeću uslugu je ok? ima puno situacija takvih.

Pa normalno da ima situacija takvih. Dogodi mi se i u konzumu da teta na šalteru dva puta naplati čokoladno mliko, tu je šta je najgore ona više kriva nego cura gore. Hoću li je udarit zbog toga?

 

Ja sam prelazio s t-com-a na bnet, dobio račun za mjesec 4. a cijeli 4. bio u b-netu. Poslao sam prigovor tip se ispričao rekao je da je izdat greškom i račun za peti i stornirao oba i izgasio uslugu. Najlakše je bit seljačina.

 

Svi su isti, korisnička podrška i radnici, bnet-a, HT-a i ostalih, više manje svi su fenomenalni, dragi, dobri i ljubazni. Samo treba bit normalan i pristojan i svima će nam biti lakše. Toliko od mene..

 

Uživaj u svom heroju i junačkom napadu na curu gore{#}

Live and let live.
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
cecenac kaže...
mamutarka kaže...

Ovo je realno, da su svi takvi manje bi nas jeb*** u su***. 

Je, treba izudarat i izstresirat studenticu od 45kg jer si neuki kreten koji ne zna pročitat uvjete ugovora ili tarife.

 

Cura radi svoj posao i radi što joj se reklo, ako mu je do rađenja nereda nek ide na koju utakmicu tamo ima hrpa takvih debila s kojima se može potuć. 

Nema on šanse na utakmici, zato je i doša napast curu. Radim s ljudima i znam točno kako se cura osjeća i kakva je situacija u pitanju. U 99% slučajeva je stranka kreten i nije u pravu pa misli da će tim ponašanjem nešto postić, al nikad ne prođe. Ovakvom liku treba zvati policiju pa nek njima razbija po stanici i govori im da su k***e.

Who dares, wins!
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
cecenac kaže...
mamutarka kaže...

Možeš ti pametovati do sutra, ali tcom funkcionira tako da se ne možeš žaliti onome ko je za to kriv.

 

a o uvjetima ugovora, slanje računa za nepostojeću uslugu je ok? ima puno situacija takvih.

Pa normalno da ima situacija takvih. Dogodi mi se i u konzumu da teta na šalteru dva puta naplati čokoladno mliko, tu je šta je najgore ona više kriva nego cura gore. Hoću li je udarit zbog toga?

 

Ja sam prelazio s t-com-a na bnet, dobio račun za mjesec 4. a cijeli 4. bio u b-netu. Poslao sam prigovor tip se ispričao rekao je da je izdat greškom i račun za peti i stornirao oba i izgasio uslugu. Najlakše je bit seljačina.

 

Svi su isti, korisnička podrška i radnici, bnet-a, HT-a i ostalih, više manje svi su fenomenalni, dragi, dobri i ljubazni. Samo treba bit normalan i pristojan i svima će nam biti lakše. Toliko od mene..

 

Uživaj u svom heroju i junačkom napadu na curu gore{#}

ja ništa ne uživam u tome, to je još jedna tvoja floskula izmišljena, čisto da pišeš nešto.

 

čovjek nije nikog udario, to šta je komp razbio neka je, i još 5 neka razbije, očito mu je došlo do grla i neda mu se bit je*** u sup** od strane tcoma.

 

ponavljam, da se on imao kome obratit vjerojatno bi se obratio, ko masa ljudi koja ima problema s tcomom, ali nema.

15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
dado16 kaže...
Mr. Fugitive kaže...
Regenmeister kaže...

Piše, svaki poziv je zabilježen {#}

Očito da jest. {#} Sad sam zvao opet...opet "uništa"! "Nažalost, to je ponuda samo za korisnike koji prelaze sa drugih mreža...blah-blah...ali vi možete uzeti MAX 2 L..." {#}{#}

nevrijedi vam zvati ponovno, posto je to istina sto vam govore, sam radim tamo tako da vam je to pouzdana informacija, bilo tko vam drugi to napravi, krivo je napravio i navjerojatnije ce doci do toga da ce biti stornirano i vraceno na stari paket..

Ne pričaj gluposti, malo bolje prouči t-spot :-)

Mr. Fugitive daj broj u inbox i sredim ti max2 S ili šta god već želiš.

Bit će!
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
problem je kaj stalno nesto mijenjaju, iskljucivo smo dobili informaciju da ne smijemo starim korisnicima to prodavati no odjednom svi svakome prodavaju...
13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ja sam jučer uzeo kao stari korisnik. Ujutro dogovorio ,navečer oko 22h već su mi prebacili internet na 10 mbita,no na moj hrvatski telekom ne vidim da je aktivirana usluga max2 S ,nego piše da je telefon halo 60 i flat internet 10/640 . Zašto ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

To ti je HT...treba vremena da se ažurira, ili ti još uvijek nije aktiviran max2S paket, ali ne brini bit će.

Bit će!
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
unique83 kaže...

Ne pričaj gluposti, malo bolje prouči t-spot :-)

Mr. Fugitive daj broj u inbox i sredim ti max2 S ili šta god već želiš.

Hvala na ponudi, možda ju iskoristim! {#} Ispunio sam onu online prijavu (koja mi BTW, bez ikakvog problema omogućava podnošenje zahtjeva za MAX2 S paket kao postojećem korisniku) pa čekam da vidim što će od toga ispasti. Ako zapne, pošaljem PP. Hvala još jednom.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Evo najnovijeg razvoja događaja u ovoj sapunici! {#}

Na osnovu ispunjene prijave za MAX2 S, nazvala me ljubazna gospođa ili gospođica iz T-Coma. Kaže nema problema, jedino nije sigurna hoće li proći brzina do 10 Mbps. Ako ne prođe, cijena će mi biti 205 kn mjesečno (baš kao što stoji na njihovom webu). Rekao sam da ako prođe veća brzina uzimam i onaj LG L40 za 99 kn.

Eto, očito u T-comu uvode puno promjena o kojima ne informiraju svoje operatere. Ti neinformirani su me (svjesno ili ne) pokušali navući na mjesečno 35 kn skuplji paket (MAX2 L). Srećom, ima nekih koji su informirani.

Dakle, povećajte oprez i naoružajte se strpljenjem kada pokušavate aktivirati neku od T-com usluga.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Hm, povećala mi se brzina, nisam ništa tražio, ništa naručio, u MojTelekom nema nikakvih poruka, samo pišu ove nove brzine. WTF? Btw, nisam u Zagrebu.

Što sad, da se plašim sljedećeg računa i spremim za borbu?

Early adopter
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
teerex daj mi broj(fiksni) provjerim ti
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
dado16 kaže...
teerex daj mi broj(fiksni) provjerim ti

Hvala na ponudi, ali ne dijelim svoj(e) broj(eve) na internetu, as a matter of principle. {#} Sad sam se sjetio, imam insajdericu u Ks T-Coma koju poznajem, budem nju pitucnuo.

Early adopter
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
okej, ponudio sam samo pomoc, posto sam trenutno na poslu, cheers
11 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

mamu im j***m lopovsku danas mi postao dostupan račun za 6. mjesec u kojem imam cijeli mjesec samo max2s na ugovor od 12.mj sa flatom i 10mbita vezom na net i to bi prema njihovom web shopu trebalo biti 219 kuna no danas kada mi je došao račun na mail IZNENAĐENJE 258,80 kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 19:32 (Doktor-X).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Doktor-X kaže...

mamu im j***m lopovsku danas mi postao dostupan račun za 6. mjesec u kojem imam cijeli mjesec samo max2s na ugovor od 12.mj sa flatom i 10mbita vezom na net i to bi prema njihovom web shopu trebalo biti 219 kuna no danas kada mi je došao račun na mail IZNENAĐENJE 258,80 kn

Pa vidi koja ti je stavka u računu naplačena više nego bi trebala biti. Inače meni isto danas došao račun za 6. mjesec i sve ok.

11 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

dali si ti uzeo na 12 ili 24

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

219 kn na 12 mj. ne može biti sa svim time niti u jednoj kombinaciji, očito si se zeznuo malo.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 20:09 (Regenmeister).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Ja sam uzeo MAX prosli mjesec skupa s tabletom.
Receno mi je da tablet treba platiti 400kn (tako je pisalo i na stranici).
Sad gledam racun na kojem mi je dosao taj tablet na naplatu i na njemu stoji da tablet kosta 600kn!!??

ZASTO???
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Doktor-X kaže...

dali si ti uzeo na 12 ili 24

24 mjeseca, promotivni max3s paket za 299 kn mjesečno.

 

EDIT: Doktor-X sada tek vidim račun, previše su ti naplaćene brzina i promet. Nazovi na račune i pitaj. Cijena brzine na tvom računu trebala bi iznositi 8 kn, a cijena paketa prometa trebala bi iznositi na računu 32 kn. (Dakle kad se na sve na računu s tim cijenama stavi pdv ide ovak nekak: 169kn+10kn+40kn = 219kn.)

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 20:17 (Reedy).
11 godina
protjeran
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
djigibao kaže...
Ja sam uzeo MAX prosli mjesec skupa s tabletom.
Receno mi je da tablet treba platiti 400kn (tako je pisalo i na stranici).
Sad gledam racun na kojem mi je dosao taj tablet na naplatu i na njemu stoji da tablet kosta 600kn!!??

ZASTO???

Zovi SZK, teško je ovak napamet odgovarat ne vidjevši račun.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
11 godina
protjeran
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Reedy kaže...
Doktor-X kaže...

dali si ti uzeo na 12 ili 24

24 mjeseca, promotivni max3s paket za 299 kn mjesečno.

 

EDIT: Doktor-X sada tek vidim račun, previše su ti naplaćene brzina i promet. Nazovi na račune i pitaj. Cijena brzine na tvom računu trebala bi iznositi 8 kn, a cijena paketa prometa trebala bi iznositi na računu 32 kn. (Dakle kad se na sve na računu s tim cijenama stavi pdv ide ovak nekak: 169kn+10kn+40kn = 219kn.)

Krivo mu govoriš, on ima paket na 12 mjeseci a ne 24, samim time flat opcija nije 40 kn (32+PDV) nego 60. Također, on nema aktiviran ovaj novi MAX2S nego običan koji je nadograđen Flat opcijom i brzinom koja se u tom slučaju plaća regularnih 30kn više. Račun je u redu, al netko se zajebo u cijeloj priči. {#}

 

EDIT: malo sam se i ja zeznuo, račun je 5 kn viši, brzina je na 12 mjeseci 25 kn a ne 30 tak da za to nek autor posta zove da mu isprave :)

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 20:39 (Regenmeister).
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Regenmeister kaže...
Reedy kaže...
Doktor-X kaže...

dali si ti uzeo na 12 ili 24

24 mjeseca, promotivni max3s paket za 299 kn mjesečno.

 

EDIT: Doktor-X sada tek vidim račun, previše su ti naplaćene brzina i promet. Nazovi na račune i pitaj. Cijena brzine na tvom računu trebala bi iznositi 8 kn, a cijena paketa prometa trebala bi iznositi na računu 32 kn. (Dakle kad se na sve na računu s tim cijenama stavi pdv ide ovak nekak: 169kn+10kn+40kn = 219kn.)

Krivo mu govoriš, on ima paket na 12 mjeseci a ne 24, samim time flat opcija nije 40 kn (32+PDV) nego 60. Također, on nema aktiviran ovaj novi MAX2S nego običan koji je nadograđen Flat opcijom i brzinom koja se u tom slučaju plaća regularnih 30kn više. Račun je u redu, al netko se zajebo u cijeloj priči. {#}

Aha ja sam mislio da je on aktivirao ovaj novi promotivni paket max2s. Time bi moja tvrdnja bila ok, inače promotivni max2s paket sa 12 mjeseci ugovornom obvezom je 219 kn, dok je 24 mjeseca 215 kn.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice