T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.391
|
čitano: 6.330.387
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Pitam samo iskustva ljudi koji imaju optiku koliko je komplikacije oko toga, koliko su čekali itd. Ne tražim da ljudi umjesto mene odu podnijet zahtjev.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2014 21:35 (buljo781).
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
buljo781 kaže...

Pitam samo iskustva ljudi koji imaju optiku koliko je komplikacije oko toga, koliko su čekali itd.

Optika je toliko rasprostranjena da svi vrvimo iskustvom. {#}

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

No dobro, snać ću se.

11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Danas zovem SZK i pitam dali mogu preci sa max2L kojeg placam oko 280kn sa 10mbita brzinom na max2S paket za 215kn/mj. i kazu da nista prije isteka ugovora a to je tek iduce ljeto, pa jeli to moguce da sad imaju takvu politiku? Prije se moglo prijeci sa paketa na paket uz naravno produljenje ugovora a sad seru. 

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
roby27 kaže...

Danas zovem SZK i pitam dali mogu preci sa max2L kojeg placam oko 280kn sa 10mbita brzinom na max2S paket za 215kn/mj. i kazu da nista prije isteka ugovora a to je tek iduce ljeto, pa jeli to moguce da sad imaju takvu politiku? Prije se moglo prijeci sa paketa na paket uz naravno produljenje ugovora a sad seru. 

Nije se moglo... Može se samo (i još se uvijek može) prijeći sa manjega na veći paket.

11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ne pricam bezveze kad me prije 2 mjeseca zvala agentica njihova i rekla je da posto sam dugo godina vjeran t-comu pa kao u znak zahvale da mi mogu ponuditi niži paket uz produljenje ugovora, ja tada nisam bio zainteresiran i sad zovem i kazu da se ne moze. Pa tko je tu lud kod njih fakat ne znam.

 

Znaci samo sa manjeg na veci se moze, heh koja gamad samo muljaju. 

11 godina
online
Re: T-Com Internet

Ja sam prešao krajem 8 mjeseca na niži paket a stari je vrijedio još skoro godinu . Zahtjev je realiziran za dva tjedna i novi račun je pola stara tarifa i nova .Bio sam na šalteru i strpljivo čekao dok se nije riješilo a na telefon kako naletiš.

15 godina
offline
T-Com Internet

Jedno pitanje, da li je prije cca mjesec dana u tcomu bila optika (ultraMax paket) uz ugovor na dvije godine po cijeni od 205kn ili sam ja krivo gledao? Jer vidim da je sad optika na dvije godine 241kn.

Windows Phone FTW
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: T-Com Internet

Nije bilo 205kn 100%. Vidio si Max2S sa flat opcijom za internet. On je 205kn.

Bit će!
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
unique83 kaže...

Nije bilo 205kn 100%. Vidio si Max2S sa flat opcijom za internet. On je 205kn.

Ja sam 99.9% siguran da je bilo 205, bio sam se raspitat u tcomu, kontaktirao putem telefona i chata, sve to prije tih mjesec dana. Bilo je drugajce nego sto je sada na njihovom webu sto se tice izgleda i cijena.

Windows Phone FTW
15 godina
online
Re: T-Com Internet

A gle, radim u HT szk pa bih rekao da sam siguran. Nedavno su se izjednačile cijene paketa optike sa cijenama paketa na bakru. Tak da je optika mogla biti jedino skuplja, nikako jeftinija.

Bit će!
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
roby27 kaže...

Danas zovem SZK i pitam dali mogu preci sa max2L kojeg placam oko 280kn sa 10mbita brzinom na max2S paket za 215kn/mj. i kazu da nista prije isteka ugovora a to je tek iduce ljeto, pa jeli to moguce da sad imaju takvu politiku? Prije se moglo prijeci sa paketa na paket uz naravno produljenje ugovora a sad seru. 

možeš uz penale

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

15.9. me nazvali da mi ponude kao da predjem sa 4/0.5 interneta na 100/20 prva 3 mjeseca, pa kasniije 40/10 za iste novce.

Pristao sam, i još uzeo tablet neki za 400 kuna za roditelje, i rekli su da nisu sigurni kad će tablet doći, ali će internet bit priključen za 48 sati.

 

Danas, 17.10., brzina još nije povećana. 

Zvao sam 15.10. i rekli su da će bit u roku od 48 sati, danas kad sam plaćao račun u T-Centru rekli su da je zahtjev za povećanje brzine predan tek 15.10. i da će biti proveden u roku od 7 dana.

 

Nije da mi je baš potreban taj brzi internet, a ni tablet, ali eto samo da podjelim sa vama kako znaju lijepo slagat.

Znači zahtjev za povećanje brzine trebao je bit podnesen 15.9., a oni su ga podnijeli 15.10., i to tko zna jel bi i tad bio podnesen da nisam zvao szk.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Tomek.Klc kaže...

15.9. me nazvali da mi ponude kao da predjem sa 4/0.5 interneta na 100/20 prva 3 mjeseca, pa kasniije 40/10 za iste novce.

Pristao sam, i još uzeo tablet neki za 400 kuna za roditelje, i rekli su da nisu sigurni kad će tablet doći, ali će internet bit priključen za 48 sati.

 

Danas, 17.10., brzina još nije povećana. 

Zvao sam 15.10. i rekli su da će bit u roku od 48 sati, danas kad sam plaćao račun u T-Centru rekli su da je zahtjev za povećanje brzine predan tek 15.10. i da će biti proveden u roku od 7 dana.

 

Nije da mi je baš potreban taj brzi internet, a ni tablet, ali eto samo da podjelim sa vama kako znaju lijepo slagat.

Znači zahtjev za povećanje brzine trebao je bit podnesen 15.9., a oni su ga podnijeli 15.10., i to tko zna jel bi i tad bio podnesen da nisam zvao szk.

 

lucky bastard....

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Tomek.Klc kaže...

15.9. me nazvali da mi ponude kao da predjem sa 4/0.5 interneta na 100/20 prva 3 mjeseca, pa kasniije 40/10 za iste novce.

Pristao sam, i još uzeo tablet neki za 400 kuna za roditelje, i rekli su da nisu sigurni kad će tablet doći, ali će internet bit priključen za 48 sati.

 

Danas, 17.10., brzina još nije povećana. 

Zvao sam 15.10. i rekli su da će bit u roku od 48 sati, danas kad sam plaćao račun u T-Centru rekli su da je zahtjev za povećanje brzine predan tek 15.10. i da će biti proveden u roku od 7 dana.

 

Nije da mi je baš potreban taj brzi internet, a ni tablet, ali eto samo da podjelim sa vama kako znaju lijepo slagat.

Znači zahtjev za povećanje brzine trebao je bit podnesen 15.9., a oni su ga podnijeli 15.10., i to tko zna jel bi i tad bio podnesen da nisam zvao szk.

tako sam i ja proso. ugaio promet na svoje ime i uzeo na nositelja linije 8.9. tek 17.10., nakon nekoliko mojih dolazaka sam dobio korisnicko ime a od szk sam morao saznati lozinku. posto sam uzeo max2s, jos uvijek nemam 10Mbs pod izlikom da parica to ne podrzava, a kad je tehnicar bio kod mene, njegova acterna je vukla ~14Mbs. kad to kazem u szk, onda kazu da je zahtjev predan i da ce u roku od 24h dici brzinu s 4/0.5 na 10/0.6. jos uvijek nista i sumnjam da ce ista vbiti ovaj tjedan.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

jel ima tko da je uzimao optiku od tcoma, i koje je vrijeme čekanja da se priključi?

Jer sam sam prije par dana napravio zahtjev 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Franjo15 kaže...

jel ima tko da je uzimao optiku od tcoma, i koje je vrijeme čekanja da se priključi?

Jer sam sam prije par dana napravio zahtjev 

Zahtjev predan  početkom 9 mjeseca,

još uvijek ništa,

zvao sam službu par puta, napravio reklamaciju,

i još uvijek čekam,

 

navodno nam ne gine 2-3 mjeseca

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
BorEl kaže...
Franjo15 kaže...

jel ima tko da je uzimao optiku od tcoma, i koje je vrijeme čekanja da se priključi?

Jer sam sam prije par dana napravio zahtjev 

Zahtjev predan  početkom 9 mjeseca,

još uvijek ništa,

zvao sam službu par puta, napravio reklamaciju,

i još uvijek čekam,

 

navodno nam ne gine 2-3 mjeseca

Nitko nije imao bolja iskustva. ?


Meni je kolegica u tcomu napravila zahtjev i kao pogurati će, ali sve nekako sumnjam da će to moći ići tako kako mi je pričala.

Uglavnom, ja sam predao prije tjedan dana, i imam na drugoj liniji optimu net, i mislio sam ga ugasiti 7.11, ali sve mi se čini da ću morati malo pričekati s gašenjem.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Zakonski rok 30 dana. Viđao sam slučajeve od realizacije u 2 dana pa do prekoračenja tih 30 dana.

14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kažu da je rok 60dana. To očito nešto novo. 

A kod mene konji nisu niti razdjelnu kutiju novu napravili a zovem ih od 6 mjeseca da hoću uzeti otpiku. Ali šta reći.

Rekao sam nikad više tcom, ali kad oni jedini imaju sad optiku, i ista mi je cijena kao što sad plaćam 10Mbit/s  pa reko što ne preći. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Franjo15 kaže...

Kažu da je rok 60dana. To očito nešto novo. 

A kod mene konji nisu niti razdjelnu kutiju novu napravili a zovem ih od 6 mjeseca da hoću uzeti otpiku. Ali šta reći.

Rekao sam nikad više tcom, ali kad oni jedini imaju sad optiku, i ista mi je cijena kao što sad plaćam 10Mbit/s  pa reko što ne preći. 

Ista cijena?

Sta to nije skuplje?

Koliko Mbit/s je optika?

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
dinos3 kaže...
Franjo15 kaže...

Kažu da je rok 60dana. To očito nešto novo. 

A kod mene konji nisu niti razdjelnu kutiju novu napravili a zovem ih od 6 mjeseca da hoću uzeti otpiku. Ali šta reći.

Rekao sam nikad više tcom, ali kad oni jedini imaju sad optiku, i ista mi je cijena kao što sad plaćam 10Mbit/s  pa reko što ne preći. 

Ista cijena?

Sta to nije skuplje?

Koliko Mbit/s je optika?

251kn mi je 100/20 optika, ali to tek kad dođe. A sad plaćam optimi za 10/0,75 240kn internet i telefon. 


Pa bio bi lud kad ne bi uzeo optiku a imam mogućnost. :)

14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Došao mi je danas paket od tcoma, dobio sam router i podatke za spajanje. 

Ali vidiš vraga, odmah mi je smrdilo kad sam vidio router, i dobio sam adsl router, neki adb ili kako se već zove. Ma nemam pojma, sredio sam postavke. I odmah sam uvidio da je smeće žešće, ne mogu napraviti s njim WDS, i sad ne mogu spojiti ostale routere koje imam u kući i kući preko puta.

Tako da ću izgleda morati spajati stari siemens i thomsona. 

 

Ajde dobio sam kao ovo dok mi ne stave optiku, bio sam baš lud, reko da sam htio dsl onda ne bi uzeo kod vas jer ga već imam, ja hoću optiku.


Ali eto kažu da moraju imati ovo da na to mogu nadograditi optiku.  Uglavnom koji cigani.  

 

Ajde imam 10Mbis/s i kao cijena je 215kn, ajde manje nego imam sad kod optime.  

 

Ali eto sad čekam da vidim koliko ću čekati da mi srede optiku.

 

I još jednom da kažem,  router smeće, a i već sam počeo luditi s tcomom. 

 

BTW imam kao vezu tamo, kolegica mi sve sređuje, i popidzio sam i na nju i na tcom, pa je rekla da će mi to što prije srediti i da će požuriti tehničare kad vidi koga sam dobio. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.10.2014 0:03 (Franjo15).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Vecer.Imao sam t com-ov internet i kada je ugovor istekao mi smo iskljucili internet ali su kod nas ostala dva rutera sx 763 i jos neki ericsson.Jednom prilikom sam u t com centru ( u Osijeku kod trznice) pitao dali ce netko od njih  doci po rutere i kabal djelatnik mi je odgovorio da ako je ugovor sklopljen prije 2010 da ostaje meni,mi smo sklopili ugovor 2009 g.Uzeo bi b net 3d e sad mene zanima dal bi mogao mozda imati nekih poteskoca sa spajanjem njihovog interneta posto je kabal onaj zuti jos u stanu,i zanima me dali da ja njima odnesem te rutere kako sam i dobio da nebi kasnije bilo zasto nisam vratio?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
T-Com Internet

Ostavi ih sebi i ako ne znas sto ces sa njima prodaj ih nakon mjesec dana. Zasto im nesto davati ako je tvoje.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet
Da li itko zna da li T-Kom planira optiku uvoditi u sela? Ja sam na selu nedaleko Slavonskog Broda koji ima optiku
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ne.
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ronky kaže...
Da li itko zna da li T-Kom planira optiku uvoditi u sela? Ja sam na selu nedaleko Slavonskog Broda koji ima optiku

Niti u ZG nema otpike na velikom broju područja. Pitanje kad će se tcom odlučiti provoditi optiku na neka mala lokalna područja. 

 

Vjerojatno će se optika razviti kad tcom počne davati koncesiju na optiku ostalima pa možda i netko od njih počne provoditi.

 

 

Ja sam još na čekanju za svoju optiku, bitno da su lihvari poslali router i uključili mi adsl i odmah je net bio aktiviran, što začuđujuće ne mogu vjerovati. 

 


Znači imao sam samo telefon spojen na toj liniji na kojoj uvodim optiku, i dao sam zahtjev u utorak, ili čak možda i srijeda. 
I u petak overseas isporuči router. I ja vidim adsl router neko smeće adb, i spojim ga da vidim šta je s njim, kad internet radi već na njemu, 10Mbit sam dobio, ali od otpike još ništa.

I kad sam ludio na njih reko neću dsl ja sam se pretplatio za optiku, i odgovor je bio da mi to prvo moraju uvesti. Da bi kao mogli optiku, a inftrastruktura, nema veze jedna s drugom. 

Šta reći, nego idioti. 

 

Uglavnom još čekam, sreća je pa imam kolegicu koja radi u tcomu na prodaju, će to malo sve pogurati. Nadam se da će biti korisno. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Franjo15 kaže...
Ronky kaže...
Da li itko zna da li T-Kom planira optiku uvoditi u sela? Ja sam na selu nedaleko Slavonskog Broda koji ima optiku

Niti u ZG nema otpike na velikom broju područja. Pitanje kad će se tcom odlučiti provoditi optiku na neka mala lokalna područja. 

 

Vjerojatno će se optika razviti kad tcom počne davati koncesiju na optiku ostalima pa možda i netko od njih počne provoditi.

 

 

Ja sam još na čekanju za svoju optiku, bitno da su lihvari poslali router i uključili mi adsl i odmah je net bio aktiviran, što začuđujuće ne mogu vjerovati. 

 


Znači imao sam samo telefon spojen na toj liniji na kojoj uvodim optiku, i dao sam zahtjev u utorak, ili čak možda i srijeda. 
I u petak overseas isporuči router. I ja vidim adsl router neko smeće adb, i spojim ga da vidim šta je s njim, kad internet radi već na njemu, 10Mbit sam dobio, ali od otpike još ništa.

I kad sam ludio na njih reko neću dsl ja sam se pretplatio za optiku, i odgovor je bio da mi to prvo moraju uvesti. Da bi kao mogli optiku, a inftrastruktura, nema veze jedna s drugom. 

Šta reći, nego idioti. 

 

Uglavnom još čekam, sreća je pa imam kolegicu koja radi u tcomu na prodaju, će to malo sve pogurati. Nadam se da će biti korisno. 

Pa sam malo, zar oni ne moraju vući posebne kablove, tj kopati da bi doveli negdje optiku? Mislim, nemogu samo uvesti optiku na postojeće kablove koji su u zemlji zar ne?

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ronky kaže...

Pa sam malo, zar oni ne moraju vući posebne kablove, tj kopati da bi doveli negdje optiku? Mislim, nemogu samo uvesti optiku na postojeće kablove koji su u zemlji zar ne?

Pa ne mogu, nije ista infrastuktura. 

Mislim ne zna se tko je ovdje lud. Nikakve veze nema sad bakar s optikom, a oni tvrde da prvo moraju uvesti adsl pa tek onda optiku na postojeće instalacije. Ma to farmaju nebo ljudima. 

Nema logike. Ali eto, valjda da tako mogu više love izmusti. Jer tko zna koliko će ovo trajati, a ovako odmah uključe net i prije nego su poslali router i onda imaš njihov adsl, i plaćaš od prvog dana. A da sam tražio adsl, trebalo bi im tko zna koliko da uključe. 

Ma lihvari, nema se šta reći.  

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice