T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.324.792
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Radio sam i ja u HT-u pa znam. Ta potvrda moze doci isti dan kada se oprema dostavi a nekad cekas i po dan-dva ako se ne javis.

Stvar je u tome sto je taj agent koji je to vidio, morao poslati task dalje na administraciju da propuste taj zahtjev. To se moze rucno napraviti ako korisnik nazove i potvrdi da je dobio opremu, znaci, ne treba cekati na distributera.

Ako zna, moze i to sam raditi, ali nekako sumnjam da ce znati ako se sto nije mijenjalo u HT-u od vremena otkad sam dao otkaz tamo.

 

Kada se dalje propusti zahtjev, tu onda treba cekati neko vrijeme da sustav odradi svoje, to opet zna biti brze, a zna se i oduziti.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Evo zadnje od mene: https://img.torrenthr.org/images/2014/12/16/adsl.jpg stanje kada je od glavnog priključka do rutera puno spajanja? Nakon spoja rutera direktno na glavni priključak stanje je ovo: https://img.torrenthr.org/images/2014/12/19/ADSL_novo_tri.jpg . Smanjio se šum, ali zašto se smanjio max. line rate? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

jbt, nemogu vjerovat vama svima stigo taj zte drugi dan a ja ga cekam k'o malo dijete jos od ponedeljka{#} kad mi je pandza94 napravio zahtjev i još ništa{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
pandza94 kaže...

Imaš 10ms na toj liniji....

Možda se može na temelju atenuacije koja je preko granice,no 

ipak udaljenost od centrale je problem.

LP

Da ali konkretno, da li mogu dobiti nazad 4Mbps ili takve zahtjeve neuvažavate jer sam unutar raspona 2-4Mbps?

Fortune favours the brave
13 godina
online
T-Com Internet

-

Kontakt broj: 0800 9000
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2015 14:49 (pandza94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Sta je sad, iz cistog mira mi se ugasila dsl lampica i sada se nemogu spojit na internet reboot rutera sam napravio dvaput ali nista nema dsl nema internet

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

Sta je sad, iz cistog mira mi se ugasila dsl lampica i sada se nemogu spojit na internet reboot rutera sam napravio dvaput ali nista nema dsl nema internet

-

Kontakt broj: 0800 9000
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2015 14:49 (pandza94).
11 godina
offline
T-Com Internet

Vratio se dsl i voice vjerojatno ce i internet uskoro zasvjetlit

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Doktor-X kaže...

jbt, nemogu vjerovat vama svima stigo taj zte drugi dan a ja ga cekam k'o malo dijete jos od ponedeljka{#} kad mi je pandza94 napravio zahtjev i još ništa{#}

Nisi jedini, ima nas još sa istim problemom. Strpljen spašen.

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
13 godina
offline
T-Com Internet

@pandza94

nas nekoliko jadniak kojima centrala neda mogučnost vdsl-a i u vašoj smo arhivi za čekanje uvođenja iste, jel imate neke podatke kako oni misle unapređivat parice, neke redosljede, ili dali uopče misle to unapređivati...

hvala.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: T-Com Internet

-

Kontakt broj: 0800 9000
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2015 14:50 (pandza94).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
pandza94 kaže...

Mi nemamo ništa,al doslovno.  :D

 

 

heh... znači doslovno samo molit krunicu da dobim čim prije... a i nekako jako sumljam da če se trgat za tim uvođenjima.... imam 10mb/s pa ko me šiša za dalje :D :D :D

14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kolko su šanse da mi je dostupan VDSL i dal bi radilo ok? Trenutni ruter je Thomson ST780.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
veki22 kaže...

Kolko su šanse da mi je dostupan VDSL i dal bi radilo ok? Trenutni ruter je Thomson ST780.

Bilo bi vrijeme da restartaš router. Za početak.

Twitter: @191x7
15 godina
offline
T-Com Internet

Ovaj sam ja odgovor dobio u vezi ovoga:

Alen: Pozdrav, informacije o aktivaciji VDSL-a nam nisu unaprijed dostupne. Nakon što se ispune preduvjeti za aktivaciju VDSL usluge, o tome ćete biti pravovremeno obaviješteni od strane nadležnih kolega te će biti izvršena migracija.

Alen: Tehničari su ti koji odrađuju migraciju na VDSL ukoliko sve usluge na Vašoj liniji koriste brzinu preko 15 Mbit/s, tako da oni to moraju potvrditi prilikom unosa novog zahtjeva

Alen: Ono što možemo preporučiti jest aktivacija brzine do 10 Mbit/s, nakon čega će tehničari izvršiti provjeru ukupne brzine na Vašoj lokaciji


Sad ih idem zvati na 08009000

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 18:17 (maxi).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
T-Com Internet

-

Kontakt broj: 0800 9000
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2015 14:50 (pandza94).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Ovako, ako zatražite povećanje brzine ili prelazak na vDSL (ako se podnese zahtjev) automatski vam prestaju raditi određene usluge/mogućnosti dok se zahtjev ne realizira.

Pod time mislim na naprimjer uslugu Halo Bon (0800 99 88) kojom preko fiksnog telefona možete nadoplatiti "Simpa" i "T-Mobile na bonove" račun.

Ako kojim slučajem i uspijete "nadoplatiti" (recim orazgovorom s SZK), naplatiti će vam odmah a na račun će te dobiti tek nakon što se zahtjev realizira.

Danas sam to saznao na teži način. Nema na čemu.

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
T-Com Internet

Kakve su šanse? {#}

 

http://prntscr.com/5ipahw

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Franjo15 kaže...
crozoki kaže...

Koji se routeri sad dijele u t-comu?

Meni je danas ženska govorila da sad samo imaju zte 931VII, i da samo on dolazi. 

Ide i nekakav Tehnicolor router

Bit će!
11 godina
offline
T-Com Internet

Vratim se sada s posla i imam šta vidjeti lampica za dsl na st780 blica ko luda, zovem szk kaze čovjek aktiviran vdsl profil ali pošto vam modem nije vdsl linija je zagušena jer normalno 780 podržava samo adsl, jedino što može napravit je prijavit kvar pa mi možda u međuvremenu vrate adsl dok mi ne dođe vdsl modem ili mi ga tehnicar nedonese. Kad sam zatražio vdsl nisam mislio da će biti takvih problema

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
unique83 kaže...
Franjo15 kaže...
crozoki kaže...

Koji se routeri sad dijele u t-comu?

Meni je danas ženska govorila da sad samo imaju zte 931VII, i da samo on dolazi. 

Ide i nekakav Tehnicolor router

Ja imam taj technicolor al opet mi zenska iz szk kaze da cu dobit zte.

16 godina
offline
T-Com Internet

Jel dostavljaju opremu subotom? Nedjeljom?

Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
191x7 kaže...

Jel dostavljaju opremu subotom? Nedjeljom?

 

Provjeri jel tvoje mjesto na popisu:

 

http://www.hpekspres.hr/dl/hpekspres_popis_naselja_sa_rokovima_urucenja.pdf

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jura iz druge galaksije kaže...
191x7 kaže...

Jel dostavljaju opremu subotom? Nedjeljom?

 

Provjeri jel tvoje mjesto na popisu:

 

http://www.hpekspres.hr/dl/hpekspres_popis_naselja_sa_rokovima_urucenja.pdf

Hvala. Ne dostavljaju.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
T-Com Internet

Morati ces i dalje derati BF4 na nizoj brzini {#}

battlelog pukycro
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Dali je kod mene dostupan vdsl?

 

 

http://e26i.imgup.net/routera617.jpg

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
robertkt kaže...

Dali je kod mene dostupan vdsl?

 

 

http://e26i.imgup.net/routera617.jpg

Najbolje ti je nazvati službu za korisnike i pitate agenta da ti pogleda.{#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: T-Com Internet
robertkt kaže...

Dali je kod mene dostupan vdsl?

 

 

http://e26i.imgup.net/routera617.jpg

Po tim parametrima, ako i je, neće baš biti neko veselje. 15-20 ti je max, sa time da će ti maxtv i voip pojesti 7-8.

My name is Legion... For we are many!
13 godina
offline
T-Com Internet

Je li itko imao problema s novom brzinom? Meni kad su po prvi puta ukljucili sve je radilo ali neki dan restartao se ruter i sve poslo na staro. Vidim da je profil dodjeljen(34mbit/4mbit), ali nemogu iskoristiti tu brzinu, na speedtestu dobijam 10mbit/2mbit.

 

Never let a computer know you are in a hurry.
 
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: T-Com Internet
IVOX kaže...

Je li itko imao problema s novom brzinom? Meni kad su po prvi puta ukljucili sve je radilo ali neki dan restartao se ruter i sve poslo na staro. Vidim da je profil dodjeljen(34mbit/4mbit), ali nemogu iskoristiti tu brzinu, na speedtestu dobijam 10mbit/2mbit.

 

Meni je danas noise margin samo 6.6 {#},u tjednu mi je 7.6 (bez maxtva 8.1)...

...al brzina mi je više-manje dobra,up mi je stalno 4.35 a down ovisi kako okrenem antenicu.

Najviše sam dobio 23.12 (imam nekih 25m do rutera i nekih 5-6 zidova između)

 

سمندری ڈاکو
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice